Published On: joi, iun. 22nd, 2017

HC Dunarea Braila tot mai activa pe piata transferurilor / Ana Maria Horobet a semnat pentru doua sezoane cu Braila

Nascuta la 4 octombrie 1985, la Galati, extrema dreapta Ana Maria Horobet a simtit gustul performantei la Braila, aceasta evoluand la echipa noastra pentru 3 sezoane si jumatate. De atunci si pana astazi Ana Maria a evoluat la echipe precum HCM Roman si SCM Craiova cu care de asemenea a participat in Cupele Europene.

“Echipa care avea sa ma duca pe culmile handbalului de performanta a fost Braila. Revin cu drag la Braila si imi doresc sa avem performante mari. Ma bucur ca vicecampioana Romaniei este interesata de serviciile mele si voi da totul pe teren pentru a-mi ajuta echipa. Am lucrat cu domnul Pera si imi place foarte mult modul sau de lucru. Salut toti suporterii braileni si ii asteptam la sala alaturi de noi”, a declarat Ana Maria Horobet.

Ana Maria Horobet va evolua la echipa noastra pentru urmatoarele 2 sezoane.

Comentarii

comentariu

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>