Published On: vin, Dec 6th, 2013

Program TV – Vineri, 6 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 47) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 48) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 49)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 50)

10:30 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Prima parte

11:20 ANDOnevralgicul de sambata (reluare)

11:25 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Partea a doua

12:00 Romania desteapta (2012, emis. info.) Redifuzare

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) (reluare) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti

13:25 M.A.I. aproape de tine (emis. info.)

13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Oameni ca noi (rep.)

16:00 Parlamentul Romaniei (2008)

16:55 Oameni care au schimbat Lumea

17:10 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 73)

17:50 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 74)

18:25 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:35 Studio Mondial (live) Tragerea la sorti: Grupele Campionatului Mondial Brazilia 2014

18:45 Tragerea la sorti (live) Grupele Campionatului Mondial Brazilia 2014

19:30 Studio Mondial (live) Tragerea la sorti: Grupele Campionatului Mondial Brazilia 2014

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:10 Tata cu norma intreaga (12) (engl., 2012, f. rom.)

22:45 Flynn (15) (sua, 2012, drama)

0:35 Pe urmele lui Iisus Hristos (AP) Documentar, SUA, 2002. Calatorie catre o perioada de mult apusa. Autorii documentarului merg pe urmele lui Iisus Hristos si recreaza atmosfera din epoca.

1:30 Tezaur folcloric (divertisment) Redifuzare

2:20 Nocturne (talk show) (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

11:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Icomedy (12) (2013, divertisment) Dan Capatos prezinta iComedy impreuna cu Mikey Hash

22:30 Ucenicul vrajitor (AP) (sua, 2010, avent. f)

0:45 X Factor (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Delia, Dan Bittman si Cheloo. Prezinta: Razvan si Dani

 

PRO TV

4:00 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 6) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Arest la domiciliu (AP) (sua, 1996, com. de fam.) (reluare)

12:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 13) – Ultimul episod

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4631)

15:00 Minori fara insotitori (AP) (sua, 2006, avent. f) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Singur acasa (AP) (sua, 1990, com. de fam.) – Daniel Stern

22:45 Vagabondul milionar (15) (engl.-sua, 2008, drama)

1:15 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 13) (reluare) – Ultimul episod

2:00 Stirile Pro TV

3:30 Vagabondul milionar (15) (engl.-sua, 2008, drama) (reluare)

 

 

Kanal D

4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.) (reluare)

22:00 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show)

23:30 Everest (AP) (can., 2007, actiune) Partea a doua

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show) (reluare)

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 48) (reluare) – Targul de barbati

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 54) (reluare)

6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 45) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 55)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 54) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 4) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 44) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport) (reluare)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 3) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 55) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 55)

17:00 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 13) (reluare)

17:30 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 14) (reluare)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 46) Vasile Calofir gateste de "Mos Nicolae"

20:30 Caini si pisici (sua, 2001, com. de fam.)

22:15 Cometa ucigasa (AP) (engl., 2007, f-catastr.)

0:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 5) (reluare) Redifuzare

1:00 Focus (emis. info.) (reluare)

2:00 Cometa ucigasa (AP) (engl., 2007, f-catastr.) (reluare)

 

 

NATIONAL TV

4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 39) (reluare)

6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

7:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

8:00 Clipuri

8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 557) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 40)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 24)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 122) (reluare)

14:30 Viata fermierului (AP) (reluare)

15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:00 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 620)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 123)

20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 558)

21:15 Leningrad (15) (rus.-engl., 2009, dr. razb.)

23:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 23) (reluare)

0:30 Leningrad (15) (rus.-engl., 2009, dr. razb.) (reluare)

2:30 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

 

 

EUFORIA TV

5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)

5:30 Paradisul culinar ( aus., s. doc.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Paradisul culinar ( aus., s. doc.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Tori si Dean: O familie de Hollywood (reality show)

13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) – Ultimul episod

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 41)

21:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 42)

22:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 43)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 44)

0:00 Intalnire pe intuneric (AP) (sua, 2006, com.)

2:00 Scrisori din inchisoare (12) (dan.-sua-engl., 2004, drama)

3:30 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 1)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 8)

6:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)

8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 2)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 8)

10:00 Hercule Poirot: Cazul Roger Ackroyd (12) (engl., 2000, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 21)

13:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 9)

15:00 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)

17:00 Hercule Poirot: moartea Lordului Edgware (16) (engl., 2000, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 22)

20:00 De bunavoie si nesilita de nimeni (AP) (sua, 1999, com. rom.)

22:20 Promisiune de campanie (AP) (can.-sua, 2007, dr. romantic.)

0:20 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)

2:20 In mintea Ericai (AP) (can., 2008, s. com., sezonul 4, episodul 10)

3:20 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 1)

 

 

HBO

4:20 Loveste si fugi (15) (sua, 2012, act. com.)

6:00 Aventuri sub clar de luna (12) (sua, 2012, drama)

7:35 Tom Sawyer (12) (ger., 2011, avent. f)

9:25 Furia titanilor (12) (sua, 2012, actiune)

11:05 Doamna de fier (12) (engl.-fra., 2011, dr. bio.)

12:50 Anul cel mare (12) (sua, 2011, com.)

14:30 In miezul intunecat al iernii (12) (engl., 1995, com., a-n)

16:05 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)

16:30 Rugul aprins (12) (ceh., 2013, mini-s.) Prima parte

17:55 Aventuri sub clar de luna (12) (sua, 2012, drama)

19:30 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

20:00 Baiatu' tatii (12) (sua, 2012, com.)

22:00 Riposta (18) (engl., 2010, f.s. de act., sezonul 3, episodul 1)

22:50 Silent Hill: Revelatia (18) (fra.-sua, 2012, horror)

0:25 Secrete intunecate (12) (sua-it., 2012, thrill.)

2:10 Arbitraj (12) (sua-pol., 2012, drama)

3:55 The Grey: La limita supravietuirii (18) (sua, 2012, avent. f)

 

 

 

AXN

7:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8) – Timp

8:15 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 13)

9:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 8)

10:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 9)

11:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 5)

11:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 1)

12:50 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 11)

13:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8) – Timp

14:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 5)

15:35 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 10)

16:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 11)

17:25 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 12)

18:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9) – Viata

19:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 6)

20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 6)

21:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

22:00 Operatiunea Mogadishu (15) (sua, 2001, dr. razb.)

0:50 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 3)

1:45 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

2:30 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 6)

 

 

PROCINEMA

4:15 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 8)

5:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 3)

5:45 Cine A.M.(AP)

8:45 Romani de succes (reluare)

9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

10:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 3) (reluare)

10:30 Bill Engvall Show(AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 4) (reluare)

11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Lumea Pro Cinema (reluare)

15:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 3) (reluare)

16:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 5)

16:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 6)

17:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 172) (reluare)

17:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 173) (reluare)

18:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 20) (reluare)

18:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 21) (reluare)

19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 4)

20:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 2)

21:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 3)

22:00 Urmarirea (15) (sua, 1997, thrill. act.)

0:30 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 6)

1:30 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 5)

2:15 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 13)

3:00 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 11)

3:20 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 12) – Ultimul episod

3:45 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 9)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 14) – Harmony

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 23) – A construi sau a nu construi?

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 24) – Obsesie pe patru roti

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 6) – Adevaruri ascunse

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 3) – Razbunare

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 15) – Proscrisul

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 7) – Nebunii ani '60

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 23) – A construi sau a nu construi?

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 24) – Obsesie pe patru roti

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 4) – Dusmanul statului

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 2) – Domnul Monk si greva gunoierilor

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 5) – Sculptura furata

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 8) – Steaua Casmirului

15:00 Dezastru de Ziua Independentei (12) (can., 2013, S.F.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 25) – Marea cursa

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 1) – Vreau o fetita

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 6) – Demoni

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 5) – In dizgratie

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 4) – Domnul Monk nu vede nimic

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 21) – Pericol la locul crimei

22:00 Supraveghetorul (AP) (sua, 2011, com. de fam.)

0:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 15) – Capcana

1:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 16) – Pericol de moarte

2:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 17) – Pedofilii

3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 5) – Ingerul mortii

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Sofia Intai: A fost o data ca niciodata o printesa (sua, 2012, f. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

16:10 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

17:05 Jessie (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Draga Dracula (sua, 2012, f. anim.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Barbie Fairytopia: Mermaidia (sua, 2006, f. anim.)

9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Ferma Lenei

15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

16:20 Billy si Buddy

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

18:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

12:25 Cartton Toon Toon: Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

EUROSPORT 2

4:00 Motocros acrobatic: Jocurile Gladiatorilor HD (reluare) La Praga, in Cehia

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Sferturi de finala. La York, in Regatul Unit

8:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (reluare) Feminin programul scurt. In Japonia

9:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (reluare) Masculin programul scurt. In Japonia

10:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Perechi programul scurt. In Japonia

11:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

11:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Dans, programul scurt. In Japonia

12:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Masculin programul liber. In Japonia

13:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Sferturi de finala. La York, in Regatul Unit

15:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Semifinale. La York, in Regatul Unit

18:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 100, concursul mixt pe echipe. La Lillehammer, in Norvegia

18:45 Sporturi de iarna: Ski pass (reluare)

19:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga HD

19:30 Fotbal: Karlsruher SC – Bochum (live) Bundesliga 2. Etapa a 17-a. In Germania

21:30 Fotbal: FC Nurnberg – Mainz HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

23:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Semifinale. La York, in Regatul Unit

0:00 Supercross: Concursul de la Geneva, Elvetia HD

1:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin Super-G. La Beaver Creek, in Statele Unite

2:15 Schi alpin: Cupa Mondiala (reluare) Feminin coborare. La Lake Louise, in Canada

3:00 Fotbal: FC Nurnberg – Mainz HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Ucraina: Cernomoret – Sahtior

6:00 Fotbal Franta: PSG – Evian

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Fotbal: Rezumat Liga I

9:00 Fotbal: Rezumat Grecia

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal DFB Cup: FC Saarbrucken – Borussia Dortmund

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: Kiel – Wisla Plock

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Preview Franta

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal Liga I: FC Brasov – Gaz Metan (live)

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

21:45 Fotbal Italia: Bologna – Juventus (live)

23:45 Sport 24. Stiri

0:15 CM Handbal: Serbia – Japonia

2:00 Champions League Rewind

2:30 Fotbal: Preview Franta

3:00 NBA: Houston – Golden State. Direct

 

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Fotbal European

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Digi Sport Special

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal European

16:00 Avanpremiera Liga 1. Premiera

16:30 Rezumat Franta. Premiera

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Handbal masculin: Dinamo – HC Potaissa Turda (live) Liga Nationala

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

20:30 Fotbal: Concordia Chiajna – ACS Poli Timisoara (live) Liga 1

21:15 Digi Sport Special (live)

21:30 Fotbal: Concordia Chiajna – ACS Poli Timisoara (live) Liga 1

22:15 Digi Sport Special (live)

23:00 Fotbal: Cartagena – Barcelona (live) Cupa Spaniei

1:00 Stirile Digi Sport

1:30 Rezumat Franta

2:30 Avanpremiera Ligue 1

3:00 Avanpremiera Serie A

3:30 UCL Magazin

 

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Lyon – Toulouse. Ligue 1

7:00 Fotbal: Lazio – Napoli. Serie A

8:45 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona. La Liga

10:30 Fotbal: Lyon – Toulouse. Ligue 1

12:15 Rezumat Franta

13:15 Rezumat Spania

14:15 Rezumat Italia

15:00 Rezumat Brazilia

15:30 Campionii Digi Sport

16:30 Grila de Start

17:30 Avanpremiera Ligue 1

18:00 Baschet M.: CSKA Moscow – Fenerbahce Istanbul (live) Euroliga

19:45 Baschet M.: CSA Steaua – CSMCS Energia Rovinari (live) Liga Nationala

21:30 Stirile Digi Sport

21:45 Fotbal: Bologna – Juventus (live) Serie A

23:45 Box: Florida, USA: Jayson Velez – Dat Nguyen, Terence Crawford -Andrey Klimov, Miguel Cotto – Delvin Rodriguez

2:00 Baschet M.: CSKA Moscow – Fenerbahce Istanbul. Euroliga

3:30 Fotbal: Cartagena – Barcelona. Cupa Spaniei

Comentarii

comentariu

About the Author

-