Published On: vin, Dec 20th, 2013

Program tv – Vineri, 20 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 67) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 68) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 69)
09:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 70) 
10:30 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Prima parte
11:20 ANDOnevralgicul de sambata (reluare)
11:25 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Partea a doua
12:00 Romania desteapta (2012, emis. info.) Redifuzare
12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)
13:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) (reluare) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti
13:25 M.A.I. aproape de tine (emis. info.)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Oameni ca noi (rep.)
16:00 Parlamentul Romaniei (2008)
16:50 Finante si afaceri (2013, emis. info.)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 89)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 90)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Calea Europeana (talk show)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:10 Prizonierul spaniol (12) (sua, 1997, thrill.) – Steve Martin
23:10 Che – Prima parte (15) (fra.-spa.-sua, 2008, drama)
1:25 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 5)
2:20 Calea Europeana (talk show) (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
08:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live) 
11:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Icomedy (12) (2013, divertisment) Invitat: Cosmin Selesi
22:30 Asterix si Obelix contra lui Cezar (AP) (fra., 1999, com.)
0:45 X Factor (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Delia, Dan Bittman si Cheloo. Prezinta: Razvan si Dani

PRO TV
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4640) (reluare) * Mos Craciun exista! 
11:00 Secrete din trecut (AP) (engl., 2008, com.) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4641) * Mos Craciun exista!
15:00 New York Taxi (AP) (sua-fra., 2004, act. com.) (reluare) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Singur acasa 3 (AP) (sua, 1997, com. de fam.)
22:45 Box: Ciocanul "LuptaTHOR"
0:00 Mortal Kombat II: Anihilarea (15) (sua, 1997, f. fantast. avent.)
2:00 Stirile Pro TV
3:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

Kanal D
4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment) 
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment) Final de sezon
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 David (AP) (sua-it.-ger., 1997, drama) Partea a doua
22:15 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show)
23:45 Inamici din dragoste (15) (sua, 1989, drama)
1:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:30 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show) (reluare)

ACASA TV
4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:30 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
09:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare) 
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 56) (reluare)
5:00 Catwoman (12) (sua, 2004, avent. f) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 65)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 9) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
09:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 14) (reluare) Redifuzare 
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 52) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport) (reluare)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 5)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 65) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 10) Redifuzare
17:00 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 17) (reluare)
17:30 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 18) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 54) Dan Helciug pregateste un meniu coreean
20:30 Ingerul pazitor (AP) (sua, 1998, dr. romantic.) – Meg Ryan
22:15 Paris Express (AP) (fra., 2010, actiune)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 15) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Paris Express (AP) (fra., 2010, actiune) (reluare)

NATIONAL TV
4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 49) (reluare)
6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)
7:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
8:00 Clipuri
8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
09:45 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 561) (reluare) 
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 50)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 34)
13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
13:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 136) (reluare)
14:30 Viata fermierului (AP) (2013, mag. life-style) (reluare)
15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
17:00 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.)
17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 626)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 137)
20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 562)
21:15 Indienii din Cleveland 2 (AP) (sua, 1994, com.)
23:15 Ultimul Mohican (12) (sua, 1992, avent. f) (reluare)
1:15 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 625) (reluare)
2:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
2:30 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

EUFORIA TV
5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)
5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Food Safari (emis. culinara)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) 
11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
12:00 Tori si Dean: O familie de Hollywood (reality show)
13:00 Suvite cu fite (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 49)
21:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 50)
22:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 51)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 52)
0:00 Blestemul surorilor (AP) (sua-can., 2006, actiune)
2:00 Viata la tara (AP) ( aus., 1994, drama)

DIVA UNIVERSAL
4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 11)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 18)
6:00 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 12)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 18)
10:00 Hercule Poirot: Cu cartile pe masa (12) (engl., 2005, drama) 
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 7)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 9)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 19)
15:00 O stea de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
17:00 Hercule Poirot: Dusi de val (12) (engl., 2006, f. pol.)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 8)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 11)
21:00 Majoretele: Lupta pana la capat (12) (sua, 2009, com.)
23:00 Prezicere fatala (12) (sua, 2000, thrill.) – Cate Blanchett
1:05 Campioanele (AP) (sua, 2009, actiune)
3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 11)

HBO
4:30 Lumea de dincolo: Trezirea la viata (18) (sua, 2012, horror)
6:00 Taramul fagaduintei (12) (sua, 2012, drama)
7:45 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)
09:25 Cum s-o dai sa fie bine? (12) (sua, 2011, com.)
11:15 Cei trei natarai (12) (sua, 2012, com.)
12:50 Mare si frumos (12) (fra., 2012, com.)
14:30 Trei barbati si un bebelus (12) (sua, 1987, com.)
16:10 Mi-e dor de toata lumea (12) (fra., 2011, drama)
17:45 Taramul fagaduintei (12) (sua, 2012, drama)
19:30 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)
20:00 Si caii sunt verzi pe pereti (12) (rom., 2011, avent. f)
21:45 Incearca sa nu clipesti (12) Scurtmetraj, Romania, 2011 (Cu: Alex Potocean, Dana Rogoz, Vali Popescu, Tamara Popescu) Regia: Radu Dragomir
22:00 Riposta (18) (engl., 2010, f.s. de act., sezonul 3, episodul 3)
22:50 Resident Evil: Rasplata (18) (ger.-can.-sua, 2012, hor. act.)
0:25 O noapte de neuitat (12) (sua-ger., 2011, com.)
2:05 Monstrii 3 (12) (sua, 1991, com. hor.)
3:30 Minciuni adevarate (12) (sua, 1994, actiune)

AXN
7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 19)
7:25 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 18) – Schimbare
8:20 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 10)
9:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 5)
10:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 6) 
11:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 15)
11:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 11)
12:50 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 8)
13:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 18) – Schimbare
14:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 15)
15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 7)
16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 8)
17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 9)
18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 19) – Incursiune – Prima parte
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 16)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 16)
21:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 4)
22:00 Baieti rai 2 (12) (sua, 2003, actiune) – Will Smith si Martin Lawrence
0:50 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 9)
1:40 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 4)
2:25 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 16)

PROCINEMA
4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 17)
4:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 8)
5:30 Cine A.M.(AP)
8:15 Romani de succes (reluare)
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 10) (reluare)
10:30 Promotor (magazin auto) 
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
15:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 17) (reluare)
16:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 11)
17:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 188) (reluare)
17:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 189) (reluare)
18:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 10) (reluare)
18:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 11) (reluare)
19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 18)
20:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 6)
21:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7)
22:00 Pacaleala (12) (sua, 2004, f. doc.)
0:15 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 2)
1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 19)
2:00 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 7)
2:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 11)
3:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 12)

UNIVERSAL CHANNEL
4:10 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 4) – Avatarurile lui Daedalus
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 18) – Echipe diferite
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 19) – Prea multi bucatari
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 16) – Joc pe degete
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 6) – Spioni ca noi
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 5) – Fantoma din masina
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 17) – Substante explozive
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 18) – Echipe diferite
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 19) – Prea multi bucatari
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 7) – Sfidare
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 12) – Domnul Monk la dispozitia dvs.
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 15) – Conspiratia
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 18) – O nunta de vis
15:00 Coborare mortala (AP) (sua, 2013, S.F.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 20) – Tim cel bun, Tim cel rau
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 21) – A cincea aniversare
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 16) – Pivotul
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 8) – La multi ani, domnule presedinte
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 14) – Domnul Monk merge la ferma
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 10) – Motelul Deluca
22:00 R.I.P.L.E.Y – Jocul ucigas (12) (sua, 2008, drama)
0:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 19) – Treburi neterminate
1:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 20) – Orfanul
2:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 9) – Demonstratie de forta
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 3) – Rastoarna sistemul

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Asa Tata asa Mos Craciun (AP) (sua, 1998, f. de fam.) 
12:15 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
13:30 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
17:05 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
17:55 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Prieteni si adversary (AP) (sua, 2012, com.)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Klumpies (belg., s. anim.)
8:00 Degetica (sua, 2009, f. anim.)
9:15 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Bobita si Buburuza (s. d. a.) 
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
11:30 Clubul copiilor creativi
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Ferma Lenei
15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.) 
11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
12:25 Cartton Toon Toon: Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 2
4:00 Fotbal de masa: Cupa Mondiala (reluare) Simplu masculin, finala. La Nantes. In Franta
6:00 Schi fond: Universiada (reluare) Feminin stafeta
7:00 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc
8:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc
9:30 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa a doua. La Breckenridge. In Statele Unite
10:30 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 4/5 
11:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (live) Feminin, coborare antrenamente. La Val d'Is?re. In Franta
13:00 Biatlon: Universiada (reluare) Masculin start in bloc
13:30 Biatlon: Universiada (live) Feminin start in bloc
14:15 Patinaj viteza pe pista scurta: Universiada (reluare) Masculin si feminin, 500 m. La Trentino. In Italia
15:00 Patinaj viteza pe pista scurta: Universiada (live) Masculin si feminin, 1000 m. La Trentino. In Italia
16:30 Omnisport: WATTS – Editie speciala de Craciun 5/5
17:30 Hochei pe gheata: Universiada (live) Masculin semifinale. La Trentino. In Italia
20:00 Fotbal: FC St. Pauli – Karlsruher SC (live) Bundesliga 2. Etapa a 19-a. In Germania
21:30 Fotbal: Eintracht Frankfurt – FC Augsburg HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 17-a
23:30 Hochei pe gheata: Universiada (live) Masculin semifinale. La Trentino. In Italia
0:00 Fotbal de masa: Cupa Mondiala. Masculin dublu finala. La Nantes. In Franta
1:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 137 – calificari. La Engelberg. In Elvetia
2:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc

DOLCE SPORT 1
5:00 Fotbal: Rezumat Italia
5:30 Preview Fotbal Franta
6:00 Fotbal Liga I: FC Botosani – Gaz Metan Medias
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Preview Fotbal Franta
9:00 Preview Fotbal Italia
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 Fotbal Liga I: FC Botosani – Gaz Metan Medias
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 CM Handbal
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Preview Fotbal Italia
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 CM Handbal: Semifinale (live)
20:30 La Dolce Liga (live) Talk-show
21:15 Sport 24 (live) Stiri
21:45 CM Handbal: Semifinale (live)
23:30 Sport 24. Stiri
0:00 Cupa Ligii Frantei: PSG – St Etienne
2:00 Rezumat UEFA Champions League
3:00 NBA: Indiana – Houston (live)

DIGISPORT 1
4:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Petrolul. Liga 1
5:30 Digi Sport Special
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Digi Sport Special
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Special
11:30 Grila de Start
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Grila de Start
12:45 Campionii Digi Sport
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Campionii Digi Sport
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 UCL Magazin
14:45 Digi Sport Special
16:00 Stirile Digi Sport
16:30 Avanpremiera Ligue 1
17:00 Avanpremiera La Liga
17:30 Stirile Digi Sport (live)
18:00 Fotbal Club (live)
19:30 Stirile Digi Sport (live)
20:00 Digi Sport Special (live)
21:30 Fotbal: Monaco – Valenciennes (live) Ligue 1
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Avanpremiera La Liga
0:30 Avanpremiera Serie A
1:00 Avanpremiera Ligue 1
1:30 Fotbal Club
3:00 Digi Sport Special

DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Athletic Bilbao – Celta Vigo. Cupa Spaniei
7:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Petrolul. Liga 1
8:30 Digi Sport Special
9:45 Digisport Show
10:00 Rezumat Franta
11:00 Rezumat Spania
12:00 Fotbal: Valencia – Gimnastic Tarragona. Cupa Spaniei
13:45 Fotbal: Athletic Bilbao – Celta Vigo. Cupa Spaniei
15:30 DTM Retrospectiva 2013
16:30 Campionii Digi Sport
17:30 Avanpremiera Serie A. Premiera
18:00 Baschet M.: CSA Steaua CSM – CSU Sibiu (live) Liga Nationala
19:45 Baschet M.: Lietuvos Rytas Vilnius – Crvena Zvezda Belgrade (live) Euroliga
21:30 Stirile Digi Sport
21:45 Baschet M.: Strasbourg – Emporio Armani Milan (live) Euroliga
23:30 Box: Colorado, USA: Daniel Calzada – Carlos Marquez, Juan Diaz – Juan Santiago, Mike Alvarado – Ruslan Provodnikov
2:30 Rugby: Sale Sharks – London Irish. Aviva Premiership

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-