Published On: vin, Dec 13th, 2013

Program tv – Vineri, 13 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 57) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 58) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 59)
9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 60)
10:30 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Prima parte
11:20 ANDOnevralgicul de sambata (reluare)
11:25 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Partea a doua
12:00 Targul International Gaudeamus – Carte de invatatura 2013. Making of
12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)
13:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) (reluare) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti
13:25 M.A.I. aproape de tine (emis. info.)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Oameni ca noi (rep.)
16:00 Parlamentul Romaniei (2008)
16:50 Finante si afaceri (2013, emis. info.)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 81)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 82)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Calea Europeana (talk show)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 Gala Crucea Rosie 
23:10 Fiica disparuta (15) (Actiune, SUA, 2013) Cu: Craig Fairbrass, Shannon Elizabeth, James Caan, Jason Patric. Regia: Brian A. Miller
0:50 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 4)
1:50 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)
1:55 Calea Europeana (talk show) (reluare)
2:45 Finante si afaceri (2013, emis. info.) (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
11:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Icomedy (12) (2013, divertisment) Invitat: Cosmin Selesi
22:30 Top Chef (2013, emis. culinara) Juriu: Chef Joseph Hadad, Nicolai Tand si Tudor Constantinescu.
1:00 X Factor (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Delia, Dan Bittman si Cheloo. Prezinta: Razvan si Dani

 

PRO TV
4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s) (reluare)
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4635) (reluare) * Mos Craciun exista!
11:00 O mare cumpana (AP) (sua, 2002, drama) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4636) * Mos Craciun exista!
15:00 Invata sa iubesti (AP) (can., 2009, f. rom.) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Singur acasa 2: Pierdut in New York (AP) (sua, 1992, com.) – Catherine O'Hara si John Heard
23:00 Congo (12) (sua, 1995, avent. f)
1:15 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)
2:00 Stirile Pro TV 
3:30 Congo (12) (sua, 1995, avent. f) (reluare)


Kanal D
4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Solomon (AP) (fra.-it.-ger., 1997, f.tv) Partea a doua
22:15 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show) 
23:30 Tinerii pistolari 2 (AP) (sua, 1990, west.)
1:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:30 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show) (reluare)


ACASA TV
4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:30 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)


PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 52) (reluare) – Intalniri aranjate
5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 4) (reluare) Redifuzare
6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 49) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 60)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 4) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 9) (reluare) Redifuzare
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 48) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport) (reluare)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 8) Redifuzare
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 60) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 5) Redifuzare
17:00 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 15) (reluare)
17:30 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 16) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 50) Discutii aprinse, cu Gianina Corondan
20:30 Marea mahmureala (12) (sua, 2009, com.)
22:15 Melodie de-o seara (AP) (can., 2007, drama) – Laura Leighton
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 10) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport) (reluare)
2:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 5) (reluare) Redifuzare
3:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 50) (reluare)


NATIONAL TV
4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 44) (reluare)
6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)
7:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
8:00 Clipuri
8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
9:45 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 559) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 45)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 29)
13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
13:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 129) (reluare)
14:30 Viata fermierului (AP) (2013, mag. life-style) (reluare)
15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
17:00 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.)
17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 623)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 130)
20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 560) – Ankita Lokhande
21:15 Indienii din Cleveland (12) (sua, 1989, com.)
23:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 28) (reluare)
0:30 Indienii din Cleveland (12) (sua, 1989, com.) (reluare)
2:30 Sare si Piper (divertisment) (reluare)


EUFORIA TV
5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)
6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
12:00 Tori si Dean: O familie de Hollywood (reality show)
13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 45)
21:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 46)
22:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 47)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 48)
0:00 Dragoste la micul dejun (AP) (sua, 2010, com. rom.)
2:00 Pe strazile Parisului (AP) (fra., 2002, drama)
3:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)


DIVA UNIVERSAL
4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 6)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 13)
6:00 O, brad frumos (AP) (can., 2013, com. rom.)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 7)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 13)
10:00 Hercule Poirot: Mostenitoarele (12) (engl., 2003, f. pol.)
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 2)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 4)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 14)
15:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)
17:00 Hercule Poirot: fantele ucis (12) (engl., 2004, f. pol.)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 3)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 5)
21:00 Majoretele: Totul sau nimic (AP) (sua, 2006, com.)
23:00 Usa de aur (AP) (sua, 2009, com.)
1:00 Dupa cadere (AP) (sua, 2011, dr.)
3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 6)


HBO
4:15 Punct ochit, punct lovit (12) (sua, 1997, com. rom.)
6:00 Sa fie razboi! (12) (sua, 2012, act. com.)
7:40 Domestic (12) (rom., 2012, com.)
9:05 Piratii! O banda de neispraviti (engl.-sua, 2012, f. anim.)
10:35 Gol pusca (12) (engl.-sua, 1997, com.)
12:10 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)
12:35 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)
14:45 Iubire si onoare (12) (sua, 2013, dr. romantic.)
16:20 Cinci (12) (sua, 2011, drama)
17:50 Sa fie razboi! (12) (sua, 2012, act. com.)
19:30 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)
20:00 Extrem de tare si incredibil de aproape (12) (sua, 2011, drama)
22:05 Riposta (18) (engl., 2010, f.s. de act., sezonul 3, episodul 2)
22:55 Abraham Lincoln: Vanator de vampiri (18) (sua, 2012, horror)
0:40 Rocker (18) (rom., 2012, drama)
2:10 Virgin la 40 de ani (12) (sua, 2005, com.)

 

AXN
7:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 13) – Credinta
8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 5)
9:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 18)
10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 19)
10:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 10)
11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 6)
12:45 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 3)
13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 13) – Credinta
14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 10)
15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 20)
16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 21)
17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 4)
18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 14) – Uman
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 11)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 11)
21:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 3)
22:00 Baieti rai (12) (sua, 1995, act. com.) – Will Smith
0:15 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 6)
1:10 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 3)
2:05 Baieti rai (12) (sua, 1995, act. com.)


PROCINEMA
4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 10)
5:30 Cine A.M.(AP)
8:15 Romani de succes (reluare)
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 3) (reluare)
10:30 Promotor (magazin auto)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
15:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 10) (reluare) – James Lafferty
16:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4)
17:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 180) (reluare)
17:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 181) (reluare)
18:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 2) (reluare)
18:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 3) (reluare)
19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11)
20:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4)
21:00 Tinta umana (12) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 5)
22:00 Bunraku (15) (sua, 2010, actiune)
0:30 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 7)
1:30 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 12)
2:15 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 22)
3:00 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 13)
3:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 14)

 

UNIVERSAL CHANNEL
4:10 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 19) – Cei de-un neam 2
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 8) – Respecta-ti uneltele
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 9) – Bani si cap
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 11) – Turnee si conventii
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 1) – Identitatea lui Quinn
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 20) – Ultimul om
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 12) – Giuvaieruri
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 8) – Respecta-ti uneltele
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 9) – Bani si cap
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 2) – Cealalta femeie
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 7) – Domnul Monk are un psihiatru nou
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 10) – Incatusati
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 13) – Cazinoul bantuit
15:00 Un zbor de cosmar (12) (sua, 2012, f-catastr.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 10) – Un moment inghetat
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 11) – O veche prietena
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 11) – Pana ce moartea ne va desparti
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 3) – Sezonul de vanatoare
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 9) – Domnul Monk isi cunoaste tatal
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 5) – Bombe sexy
22:00 Reuniune de familie (AP) (sua, 2011, actiune)
0:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 17) – Intoarcerea Helenei
1:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 18) – Mantuire
2:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 5) – Bombe sexy
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 10) – Ricosee


DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)
11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)
11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)
11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)
12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:25 Rebela de la Radio (sua, 2012, f.tv)
20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Billy si Buddy
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
8:00 Barbie si Surorile ei in Povestea unui Ponei (f. anim.)
9:15 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Billy si Buddy
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)
11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
11:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Ferma Lenei
15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)
17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:50 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)


CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
12:25 Cartton Toon Toon: Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

EUROSPORT 2
4:00 Supercross: Concursul de la Geneva, Elvetia HD (reluare)
6:00 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (reluare)
7:00 Fotbal: Campionatul European feminin sub 17 ani HD (reluare) Finala.
8:30 Darts: Mastersul Zuiderduin (reluare) Finala.
10:00 Judo: Marele Premiu (reluare) La Abu Dhabi, in Emiratele Arabe Unite
10:30 Judo: Turneul de Mare Slem (reluare) La Tokyo, in Japonia
11:00 Combinata nordica: Universiada HD (live) Masculin, DT106.
12:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.
13:00 Biatlon: Universiada (reluare) Masculin, individual.
14:15 Biatlon: Universiada (live) Feminin 15 km.
16:00 Snowboard: Cupa Mondiala FIS HD – Slalom paralel urias. La Carezza, in Italia
17:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
17:45 Combinata nordica: Universiada HD (live) Gundersen.
19:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga HD
19:30 Fotbal: FC Koln – SG Dinamo Dresda (live) Bundesliga 2. Etapa a 18-a. In Germania
21:30 Fotbal: Hertha Berlin – Werder Bremen HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
23:30 Hochei pe gheata: Letonia – Statele Unite (live) Universiada. Masculin faza grupelor. La Trentino, in Italia
0:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
0:45 Darts: Mastersul Zuiderduin (reluare) Finala.
2:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
3:00 Fotbal: Hertha Berlin – Werder Bremen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.


DOLCE SPORT 1
4:00 UEFA Champions League: Galatasaray – Juventus
6:00 Europa League: Lazio – Trabzonspor
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Rezumat Fotbal Franta
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 Europa League: Pandurii – Pacos
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 Rezumat Grecia
15:30 Rezumat Europa League
16:00 Fotbal: Preview Italia
16:30 La Dolce Liga (live) Talk-show
17:30 Fotbal Liga I: Otelul Galati – Corona Brasov (live)
19:30 La Dolce Liga (live) Talk-show
20:15 CM Handbal: Romania – Cehia (live)
22:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
22:30 Sport 24. Stiri
23:00 Europa League: Tottenham – Anji
1:00 Fotbal: Preview Italia
1:30 CM Handbal: Romania – Cehia
3:00 NBA: Oklahoma – LA Lakers (live)

 

DIGISPORT 1
4:45 EuroFotbal – Vali Moraru. Europa League
5:45 EuroFotbal – Andrei Niculescu. Europa League
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 EuroFotbal – Vali Moraru. Europa League
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 EuroFotbal – Andrei Niculescu. Europa League
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 EuroFotbal – Andrei Niculescu. Europa League
12:30 Rezumat UEFA Europa League
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Rezumat Champions League
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 Rezumat Champions League
15:00 Stirile Digi Sport
15:15 EuroFotbal – Vali Moraru
16:00 Stirile Digi Sport
16:30 EuroFotbal – Andrei Niculescu
17:30 Stirile Digi Sport (live)
18:00 Fotbal Club (live)
18:30 Fotbal: Concordia Chiajna – Vaslui (live) Liga 1
19:15 Fotbal Club (live)
19:30 Fotbal: Concordia Chiajna – Vaslui (live) Liga 1
20:15 Fotbal Club (live)
21:00 Fotbal: Dinamo – ACS Poli Timisoara (live) Liga 1
21:45 Fotbal Club (live)
22:00 Fotbal: Dinamo – ACS Poli Timisoara (live) Liga 1
22:45 Fotbal Club (live)
23:45 Stirile Digi Sport
0:15 Rezumat Europa League
1:00 UCL Magazin
1:30 Fotbal Club
2:00 Fotbal: Concordia Chiajna – Vaslui. Liga 1
3:30 Fotbal Club


DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Tottenham – Anji Makhachkala. Europa League
7:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Pacos Ferreira. Europa League
8:45 Fotbal: Fiorentina – Dnipro. Europa League
10:45 Fotbal: Dynamo Kyiv – Rapid Wien. Europa League
12:30 Fotbal: Tottenham – Anji Makhachkala. Europa League
14:30 Rezumat Franta
15:30 Grila de Start
16:30 Campionii Digi Sport
17:30 Stirile Digi Sport
18:00 Baschet M.: Lokomotiv Kuban Krasnodar – Panathinaikos (live) Euroliga
19:45 Baschet M.: BC Timişoara – SCM U Craiova (live) Liga Nationala
21:30 Stirile Digi Sport
21:45 Baschet M.: Real Madrid – Strasbourg (live) Euroliga
23:30 Box: New Jersey, USA: Guillermo Rigondeaux – Joseph Agbeko, Matt Korobov – Derek Edwards, Matthew Macklin – Lamar Russ, Glen Tapia – James Kirkland
2:30 DTM Retrospectiva 2013
3:30 Fotbal: Galatasaray – Juventus. Champions League

Comentarii

comentariu

About the Author

-