Published On: sâm, Dec 7th, 2013

Program TV – Sambata, 7 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 49) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 50) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Oameni care au schimbat Lumea

6:10 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)

6:55 Zestrea romanilor – Clopuri, uiosi si topinci la dant (doc.) Redifuzare

7:30 Dosar Romania (2013, emis. info.) (reluare)

8:30 Clubul desenelor animate – Ciocanitoarea Woody

9:00 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 12) (reluare)

9:30 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 13) (reluare)

10:00 Beneficiar Romania (emis. mag.)

10:35 Garantat 100% (talk show) (reluare)

11:30 Parteneri de week-end (talk show) Best of

12:00 Tezaur folcloric (divertisment) (reluare)

13:00 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n)

13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:35 37° C (2013, emis. info.) Prima parte

15:25 Andonevralgicul de sambata

15:30 37° C (2013, emis. info.) Partea a doua

16:00 De la A la infinit (2013, divertisment)

18:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.)

18:50 TeleEnciclopedia (1965, emis. info.)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

21:10 Luna de miere cu mama (AP) (sua, 2006, com.)

22:45 Impotriva gangsterilor (15) (sua, 2011, f. pol.) – Christopher Walken si Ray Stevenson

0:35 Profesionistii… (talk show) Best of

1:35 Vacanta de cosmar (18) (sua, 2006, actiune)

3:05 Parteneri de week-end (talk show) (reluare) Invitat: Mihai Traistariu

3:30 Sport (reluare)

3:45 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

9:00 Ucenicul vrajitor (AP) (sua, 2010, avent. f) (reluare)

11:00 Ce-si doreste Richie? (sua, 1998, com. de fam.)

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

20:00 FamiliaDA (AP) (2012, emis. con.)

20:30 Ora de varf 2 (AP) (sua, 2001, act. com.) – Chris Tucker

22:30 Icomedy (12) (2013, divertisment) – XtraShow

0:30 Straini printre noi (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 1, episodul 5)

1:30 Nascut sa ucida (15) (sua, 2011, thrill.)

3:15 Ce-si doreste Richie? (sua, 1998, com. de fam.) (reluare)

 

 

 

PRO TV

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore?

10:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style)

10:30 I Like IT (emis. mag.)

11:00 Minori fara insotitori (AP) (sua, 2006, avent. f) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

13:05 Zmeie (AP) (ind., 2010, actiune)

15:00 Atacul martienilor (AP) (sua, 1996, act. com.)

17:00 Singur acasa (AP) (sua, 1990, com. de fam.) (reluare)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Vocea Romaniei (2013, emis. con.)

0:30 La un pas de moarte (15) (sua, 2009, f. pol.)

2:00 Zmeie (AP) (ind., 2010, actiune) (reluare)

3:30 La un pas de moarte (15) (sua, 2009, f. pol.) (reluare)

 

 

 

Kanal D

4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo) (reluare)

7:00 Neveste de piloti (AP) (isr., 2009, s. dr.)

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.)

9:30 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

10:30 Everest (AP) (can., 2007, actiune) (reluare) Partea a doua

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.)

13:00 Teleshopping (promo)

13:45 WOWbiz (12) (2012, divertisment) (reluare) Best of

16:00 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)

16:45 Toate panzele sus (AP) (rom., 1976, avent. f) Premiu Special Gopo, pentru a marca 30 de ani de la premiera. Prima parte

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

19:45 Asta-i Romania! (AP) (2011, emis. info.)

21:00 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.)

23:30 Instructia (15) (can.-sua-ger., 2003, actiune)

1:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

2:30 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.) (reluare)

 

 

 

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) – Maite Perroni

15:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 55) (reluare)

6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 46) (reluare)

7:00 Cu lumea-n cap (2009, divertisment) (reluare)

7:30 Teleshopping (promo)

8:00 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) Sezonul 3. Episodul 1, 2. Redifuzare

9:00 Flavours, 3 bucatari (divertisment) Redifuzare

9:30 Secrete de Stil (2011, mag. life-style, episodul 48)

10:00 Teleshopping (promo)

10:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 5) (reluare) Redifuzare

11:15 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport, episodul 49)

12:00 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 47)

12:30 Caini si pisici (sua, 2001, com. de fam.) (reluare)

14:30 Eurobox (2012, program cult., episodul 25)

15:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 45)

16:30 Schimb de mame (AP) (reality show, sezonul 18, episodul 11) (reluare)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 47) Maria Buza canta la "Cireasa de pe tort"

20:30 Totul pana la bani (12) (sua-ger., 2002, act. com.)

22:30 Dragon Boys (AP) (can., 2007, drama) Prima parte

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Totul pana la bani (12) (sua-ger., 2002, act. com.) (reluare)

3:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Sezonul 3. Episodul 1, 2. Redifuzare

 

 

 

NATIONAL TV

4:00 Pitici de vara (reluare)

5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

6:00 Pitici de vara (reluare)

8:00 Clipuri

8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Campionatul de joaca (2013, emis. de div.) (reluare)

10:45 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 40) (reluare)

11:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 123) (reluare)

12:45 Teleshopping (promo)

13:00 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 558) (reluare)

14:00 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara)

15:30 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 2)

16:30 Gangsteri de ocazie (AP) (it.-fra.-spa., 1973, act. com.)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 124)

20:15 Iubire interzisa (AP) (reality show)

22:00 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show)

23:45 Gangsteri de ocazie (AP) (it.-fra.-spa., 1973, act. com.) (reluare) – Giuliano Gemma

1:45 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara) (reluare)

3:15 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 619) (reluare)

 

 

EUFORIA TV

4:45 Intalnire pe intuneric (AP) (sua, 2006, com.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

7:00 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

8:00 Toni Braxton: Principii de familie (sua, 2011, s. tv)

9:00 Sanctuarul (AP) (can., 2007, s. SF)

10:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

14:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.)

15:30 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.)

17:00 Orasul pierdut (AP) (can., 2010, f. de fam.)

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

22:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

0:00 Pacatele parintelui Dawson (12) (engl., 1998, drama) – Benedict Taylor

2:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.) (reluare)

3:15 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:10 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 2)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 9)

6:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 8) – Eric Balfour, Lucas Bryant si Emily Rose

7:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 9)

8:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 17)

9:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 18)

10:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 20)

11:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 21)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 22)

13:00 Hercule Poirot: Craciunul lui Hercule Poirot (12) (engl., 1994, f. pol.)

15:00 Hercule Poirot: Asasinat pe terenul de golf (12) (engl., 1995, f. pol.)

17:00 Dupa cadere (AP) (sua, 2011, dr.)

19:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 7)

20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 8)

21:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 10)

22:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 11)

23:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

0:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

1:00 Tom, Dick si Harriet (AP) (sua, 2013, com.)

2:45 Un secret intunecat (AP) (can., 2010, drama)

 

 

HBO

6:00 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)

7:40 Sirena indragostita (12) (sua, 1984, com. rom.)

9:30 Neinfricata (sua, 2012, d.a. avent.)

11:05 Uimitorul Om-Paianjen (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)

13:20 Gol pusca (12) (engl.-sua, 1997, com.)

14:50 Ralph Strica-Tot – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)

16:30 Rugul aprins (12) (ceh., 2013, mini-s.) Partea a doua

17:45 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)

19:25 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 1)

20:10 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 2)

21:00 Premiile Academiei Europene de Film 2013 – Varianta editata (12)

23:05 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 7) – Jocuri video

23:35 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 7)

0:10 Un spion care stia prea multe (12) (fra.-engl.-ger., 2011, thrill.)

2:15 Martha Marcy May Marlene (12) (sua, 2011, thrill.)

3:55 Secretul (12) (sua, 2012, thrill.)

 

 

 

AXN

7:15 Ingerul pazitor (AP) (sua, 2001, s. tv, sezonul 1, episodul 11)

8:10 Stapanul fiarelor (AP) (sua-can., 1999, s. tv, sezonul 3, episodul 4)

9:05 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 1, episodul 1)

10:00 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 1, episodul 2)

10:55 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 13)

11:50 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 4, episodul 1)

12:45 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 3, episodul 3)

13:40 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 3, episodul 4)

14:35 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 5, episodul 3)

15:30 Ingerii lui Charlie(16) (sua-ger., 2000, act. com.)

17:25 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 6)

18:20 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 7)

19:15 Hancock (12) (sua, 2008, act. com.)

21:00 Lovitura de maestru (12) (sua, 2006, actiune)

22:55 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

23:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 6)

0:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 7)

1:45 Lovitura de maestru (12) (sua, 2006, actiune)

 

 

 

PROCINEMA

4:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 10)

5:15 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 4)

6:00 Cine A.M.

9:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

10:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 5) (reluare)

12:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 6) (reluare)

13:15 Descopera Romania (2004, emis. info.)

13:45 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 4) (reluare)

15:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 7)

16:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 8)

16:45 Viata in… trei (AP) (sua, 1988, com.)

19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 5)

20:00 Stapanul vremii (12) (sua, 2011, S.F.)

22:00 CineTePrinde: Le Havre (AP) (fin.-fra.-ger., 2011, com.)

0:15 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 1)

1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 6)

2:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 14)

2:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 15)

3:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 1)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 15) – Proscrisul

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 25) – Marea cursa

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 1) – Vreau o fetita

6:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 2) – Eroi si ticalosi

7:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 3) – Capul fara trup

8:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 4) – Arma furata

9:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 5) – Sculptura furata

10:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 6) – Demoni

11:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 17) – Ma scoti din minti

11:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 18) – Pa, ciocanitoareo!

12:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 19) – Cursuri de karate

12:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 20) – Doua dintr-un foc

13:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 21) – Mult zgomot pentru bunica

13:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 22) – Fosta

14:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 23) – A construi sau a nu construi?

14:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 24) – Obsesie pe patru roti

15:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 25) – Marea cursa

15:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 1) – Vreau o fetita

16:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 18) – Jaf subteran

17:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 19) – Situatie dificila

18:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 15) – Capcana

19:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 16) – Pericol de moarte

20:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 7) – Cosmaruri

21:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 8) – Studii superioare

22:00 O mare mortala (AP) (can., 2009, drama)

0:00 Conan Distrugatorul (12) (sua, 1984, f. fantast. avent.)

2:00 Lovitura de gratie (12) (sua, 2009, thrill. act.)

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Moto animalutele din jungla (engl., 2009, s. anim.)

6:15 Stupul (engl., 2010, s. anim.)

6:25 Manny Iscusitul (sua, 2006, s. anim.)

6:40 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

7:10 Jake si piratii din Tara de Nicaieri (sua, 2011, s. anim.)

7:25 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

7:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

8:05 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

8:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:00 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

9:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

10:00 Liv si Maddie (sua, 2013, s. com.)

10:30 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

11:00 Jessie (sua, 2011, s. com.)

11:30 Mickey Shorts

11:40 Plaja Adolescentilor (sua, 2013, f. muz.)

13:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

13:50 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

14:15 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

14:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

15:15 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

15:45 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:45 Mickey Shorts

17:00 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

17:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Phineas si Ferb: in a 2-a dimensiune (sua, 2011, d.a. avent.)

19:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:00 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

20:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

21:00 Liv si Maddie (sua, 2013, s. com.)

21:30 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

22:00 Jessie (sua, 2011, s. com.)

22:30 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Franklin si prietenii – Aventura lui Franklin: exploratori polari

8:50 Billy si Buddy

9:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

9:30 Ferma Lenei

10:00 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

10:30 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

11:00 Vrajitoarea Lilly

11:50 Billy si Buddy

12:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:30 Ghici cat de mult te iubesc

13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Conni (2009, s. anim.)

14:12 Billy si Buddy

14:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

15:10 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

15:25 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

15:55 Ghici cat de mult te iubesc

16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

18:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

8:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

9:05 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

9:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

10:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

10:05 Expresul Polar (sua, 2004, f. anim.)

11:50 Nume de cod: Klanul nebunaticilor de alaturi (sua, 2002, s. d. a.)

12:15 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

12:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

13:15 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:30 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

13:35 Invincibilii (sua, 2012, s. com.)

14:05 Gormiti (s. anim.)

14:35 Lanterna Verde (sua, 2011, s. anim.)

15:00 Tinerii justitiari (sua, 2010, s. anim.)

15:25 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

15:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

16:05 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

16:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:55 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

18:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

18:50 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

19:10 Chill Out Scooby-Doo (sua, 2007, f. anim. com)

20:35 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

20:50 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

21:20 Transformers Prime (sua, 2010, s. anim.)

21:45 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

EUROSPORT 2

4:00 Box: Mai mare = mai bun (reluare) Categoria grea Letonia. In Lituania

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Semifinale. La York, in Regatul Unit

8:00 Schi alpin: Cupa Mondiala (reluare) Feminin coborare. La Lake Louise, in Canada

9:00 Sporturi de iarna: Ski pass (reluare)

9:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Perechi, programul liber. In Japonia

10:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Dans programul liber. In Japonia

12:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 100, concursul mixt pe echipe. La Lillehammer, in Norvegia

12:45 Combinata nordica: Cupa Mondiala HD (live) Gundersen. La Lillehammer, in Norvegia

13:30 Schi fond: Cupa Mondiala (reluare) Feminin 10 km clasic. La Lillehammer, in Norvegia

14:00 Snowboard: Cupa Mondiala FIS HD (live) Snowboardcross. La Montafon, in Austria

15:15 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 100, concursul mixt pe echipe. La Lillehammer, in Norvegia

16:30 Fotbal: Werder Bremen – Bayern Munchen HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

18:30 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga

19:00 Fotbal: Dortmund – Bayer Leverkusen HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

21:45 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Semifinale. La York, in Regatul Unit

0:00 Supercross: Concursul de la Geneva, Elvetia HD

1:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin coborare. La Beaver Creek, in Statele Unite

2:45 Schi alpin: Cupa Mondiala (reluare) Feminin coborare. La Lake Louise, in Canada

 

 

 

DOLCE SPORT 1

6:00 Fotbal Liga I: FC Brasov – Gaz Metan

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Magazin UEFA Champions League

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 NBA Inside Stuff

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 NBA: Houston – Golden State

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Sport Center (live) Talk-show

15:45 CM Handbal: Ungaria – Cehia (live)

17:30 Raliu WRC Season Review

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Sport Center (live) Talk-show

20:15 CM Handbal: Romania – Tunisia (live)

22:00 Sport Center (live) Talk-show

23:00 Sport 24. Stiri

23:30 Fotbal Grecia: Olympiakos – Asteras

1:30 NBA Inside Stuff

2:00 Fotbal Italia: Livorno – Milan

 

 

 

DIGISPORT 1

4:00 Digi Sport Special

4:30 Fotbal: Concordia Chiajna – ACS Poli Timisoara. Liga 1

6:00 Digi Sport Special

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport

10:15 Digi Sport Special

11:00 UCL Magazin

11:30 Avanpremiera Ligue 1

12:00 Avanpremiera Serie A

12:30 Avanpremiera Liga 1

13:00 Stirile Digi Sport

13:30 Campionii Digi Sport

14:30 Stirile Digi Sport

15:00 Volei  Feminin: CSM Bucuresti – Dinamo (live) Divizia A1

17:00 Stirile Digi Sport

17:30 Digi Sport Special (live)

18:00 Fotbal: Petrolul – Corona Brasov (live) Liga 1

18:45 Digi Sport Special (live)

19:00 Fotbal: Petrolul – Corona Brasov (live) Liga 1

19:45 Digi Sport Special (live)

20:30 Fotbal: Dinamo – Botosani (live) Liga 1

21:15 Digi Sport Special (live)

21:30 Fotbal: Dinamo – Botosani (live) Liga 1

22:15 Digi Sport Special (live)

23:00 Fotbal: Olimpic de Xativa – Real Madrid (live) Cupa Spaniei

1:00 Stirile Digi Sport

1:30 Fotbal: Dinamo – Botosani. Liga 1

3:15 Digi Sport Special

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Racing Santander – Sevilla. Cupa Spaniei

7:00 Rezumat Spania

8:00 Rezumat Italia

8:45 Rezumat Franta

9:45 Rezumat Champions League

11:15 Rezumat Champions League

12:15 Rezumat Europa League

13:00 Fotbal: Bologna – Juventus. Serie A

14:45 Fotbal: Cartagena – Barcelona. Cupa Spaniei

16:30 Stirile Digi Sport

17:00 Fotbal: Sant Andreu – Atletico Madrid (live) Cupa Spaniei

19:00 Fotbal: Livorno – Milan (live) Serie A

21:00 Fotbal: Celta Vigo – Athletic Bilbao (live) Cupa Spaniei

23:00 Stirile Digi Sport

23:30 Box: Texas, US: Nicholas Walters – Alberto Garza, Vanes Martirosyan – Demetrius Andrade, Nonito Donaire – Vic Darchinyan, Mikey Garcia – Roman Martinez

3:00 UCL Magazin

3:30 Fotbal: Napoli – Udinese. Serie A

11:15 Digi Sport Special

 

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Digi Sport Special

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Digi Sport Special

16:00 Stirile Digi Sport

16:30 Campionii Digi Sport (live)

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Italia

0:45 Rezumat Spania

1:45 Rezumat Brazilia

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi Sport Special

 

DIGISPORT 2

4:15 Baschet M.: CSU Ploiesti – Igokea Aleksandrovac. EUROCUP

6:00 Polo: CSM Oradea – Brescia. Champions League

7:00 Fotbal: Cruzeiro – Bahia. Brazilia

8:45 Fotbal: Inter – Trapani. Cupa Italiei

10:30 Fotbal: Evian – PSG. Ligue 1

12:15 Polo: CSM Oradea – Brescia. Champions League

13:15 La Liga World

13:45 Rezumat Brazilia

14:15 Rezumat Spania

15:15 Rezumat Franta

16:15 Rezumat Italia

17:00 Volei F.: Stiinta Bacau – Dinamo KAZAN (live) CEV Champions League

19:00 Campionii Digi Sport

20:00 Baschet M.: Montepaschi Siena – Stelmet Zielona Gora (live) Euroliga

21:45 Digisport Show

22:00 Fotbal: Lyon – Toulouse (live) Ligue 1

0:00 Box: Dallas, Texas: Duran – Korobov, Frias – Zewski, Valdez – Gil Garcia, Martirosyan – Davis, Sanabria – Crawford, Mikey Garcia – Juan Manuel Lopez

2:15 Digisport Show

2:30 Campionii Digi Sport

3:30 Baschet M.: Emporio Armani Milan – Real Madrid. Euroliga

Comentarii

comentariu

About the Author

-