Published On: sâm, Dec 14th, 2013

Program tv – Sambata, 14 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 59) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 60) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Oameni care au schimbat Lumea
6:10 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)
6:55 Zestrea romanilor (doc.) La desfacat de cucuruz. Redifuzare
7:30 Dosar Romania (2013, emis. info.) (reluare)
8:30 Clubul desenelor animate – Ciocanitoarea Woody
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 12)
9:30 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 13)
10:00 Beneficiar Romania (emis. mag.)
10:35 Garantat 100% (talk show) (reluare)
11:30 Parteneri de week-end (talk show) Best of. Invitat: Florin Zamfirescu
12:00 Tezaur folcloric (divertisment) (reluare)
13:00 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:35 37° C (2013, emis. info.) Prima parte
15:25 Andonevralgicul de sambata
15:30 37° C (2013, emis. info.) Partea a doua
16:00 De la A la infinit (2013, divertisment) 
18:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.)
18:50 TeleEnciclopedia (1965, emis. info.)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
21:10 Simturi (12) (sua, 2005, f. rom.)
23:00 Profesionistii… (talk show) Best of: Radu Beligan
0:10 Ratacitorii (15) (sua, 1997, drama)
1:50 Parteneri de week-end (talk show) (reluare)
2:15 Sport (reluare)
2:30 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo
3:20 Viata satului (program cult.) (reluare) Prima parte


ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
9:00 Craciunul la Castel (sua, 2011, f. de fam.)
11:00 O duzina de labute (sua, 2012, com. de fam.)
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo
20:00 FamiliaDA (AP) (2012, emis. con.)
20:30 Studio sportiv
20:45 Fotbal: Ceahlaul Piatra Neamt – Steaua Bucuresti (live) Liga 1
22:45 Calatorie periculoasa (12) (sua, 2002, actiune)
1:00 Straini printre noi (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 1, episodul 7)
2:00 O duzina de labute (sua, 2012, com. de fam.) (reluare)
3:45 Calatorie periculoasa (12) (sua, 2002, actiune) (reluare)

 

PRO TV
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore?
10:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style)
10:30 I Like IT (emis. mag.) * Mos Craciun exista!
11:00 Invata sa iubesti (AP) (can., 2009, f. rom.) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV * Mos Craciun exista!
13:15 O noapte cu regele (AP) (sua, 2006, drama)
16:00 Singur acasa 2: Pierdut in New York (AP) (sua, 1992, com.) (reluare)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Vocea Romaniei (2013, emis. con.)
0:30 Reciful (15) ( aus., 2010, horror)
2:15 O noapte cu regele (AP) (sua, 2006, drama) (reluare)

 

Kanal D
4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:30 Neveste de piloti (AP) (isr., 2009, s. dr.)
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)
9:00 Vizita cu surprize (AP) (2011, reality show) (reluare)
10:30 Solomon (AP) (fra.-it.-ger., 1997, f.tv) (reluare) Partea a doua
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.)
13:00 Teleshopping (promo)
13:45 WOWbiz (12) (2012, divertisment) (reluare) Best of
16:15 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)
17:00 Toate panzele sus (AP) (rom., 1976, avent. f) Partea a doua
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
19:45 Asta-i Romania! (AP) (2011, emis. info.)
21:00 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.)
23:30 Verdict sub amenintare (12) (sua, 1994, thrill.)
1:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
2:30 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.) (reluare)


ACASA TV
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:15 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:00 Teleshopping (promo)
9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:15 Teleshopping (promo)
10:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
11:30 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

PRIMA TV
5:00 Marea mahmureala (12) (sua, 2009, com.) (reluare)
7:00 Cu lumea-n cap (2009, divertisment) (reluare)
7:30 Teleshopping (promo)
8:00 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) Sezonul 3. Episodul 5, 6. Redifuzare
9:00 Flavours, 3 bucatari (divertisment) Redifuzare
9:30 Secrete de Stil (2011, mag. life-style, episodul 49)
10:00 Teleshopping (promo)
10:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 10) (reluare) Redifuzare
11:15 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport, episodul 50)
12:00 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 48)
12:30 Melodie de-o seara (AP) (can., 2007, drama) (reluare)
14:30 Eurobox (2012, program cult., episodul 26)
15:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 46)
16:30 Schimb de mame (AP) (reality show, sezonul 18, episodul 12) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 51) Deputatul si artistul Mihai Sturzu (HiQ) gateste vinete cu ceapa, pastrama de oaie la gratar cu mamaliga, legume la gratar si prajitura cu biscuiti si mere.
20:30 Idila de noiembrie (AP) (sua, 2001, dr. romantic.) – Keanu Reeves si Charlize Theron
22:30 Dragon Boys (AP) (can., 2007, drama) Partea a doua
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Dragon Boys (AP) (can., 2007, drama) (reluare) Partea a doua
3:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Sezonul 3. Episodul 5, 6. Redifuzare

 


NATIONAL TV
4:00 Pitici de vara (reluare)
5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
6:00 Pitici de vara (reluare)
8:00 Clipuri
8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
9:45 Campionatul de joaca (2013, emis. de div.) (reluare)
10:45 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 45) (reluare)
11:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 130) (reluare)
12:45 Teleshopping (promo)
13:00 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 560) (reluare)
14:00 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara)
15:30 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 3)
16:30 De-a soarecele si pisica (AP) (it., 1982, act. com.)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 131)
20:15 Iubire interzisa (AP) (reality show)
22:00 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show)
23:45 De-a soarecele si pisica (AP) (it., 1982, act. com.) (reluare) – Bud Spencer si Tomas Milian
1:45 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara) (reluare)
3:15 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 622) (reluare)


EUFORIA TV
4:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)
6:00 Savoarea Ciprului
7:00 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)
8:00 Dragoste la micul dejun (AP) (sua, 2010, com. rom.) (reluare)
10:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
14:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.)
15:30 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.)
17:00 Majoretele: Lupta pana la capat (AP) (sua, 2009, com.)
19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
22:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
0:00 ExTerminatoarele (AP) (sua-engl., 2009, com.)
2:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.) (reluare)
3:15 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.) (reluare)

 

DIVA UNIVERSAL
4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 7)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 14)
6:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 12)
7:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 13)
8:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 23)
9:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 24)
10:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 1)
11:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 2)
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 3)
13:00 Hercule Poirot: raul de sub soare (12) (engl., 2001, f. pol.)
15:00 Hercule Poirot: cinci purcelusi (12) (engl., 2003, f. pol.)
17:00 Majoretele: Totul sau nimic (AP) (sua, 2006, com.)
19:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 9)
20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 10)
21:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 1)
22:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 2)
23:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 3)
0:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 4)
1:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 5)
2:00 Casa de langa lac (AP) (Comedie, 2012) Cu: Scottie Thompson, Jane Seymour, Madeline Zima. Regia: Michael McKay


HBO
4:05 Celula 211 (18) (spa.-fra., 2009, actiune)
6:00 La nebunie! (12) (sua, 2011, dr. romantic.)
7:30 Tinker Bell: Clopotica si secretul aripilor (sua, 2012, f. anim.)
8:45 Kylie Minogue – Aphrodite: Les Folies Tour (12)
10:20 Bursa (12) (sua, 2012, com.)
11:45 Pazea la minge! (12) (sua-ger., 2004, com., col., a-n)
13:15 Transformarea (12) (sua, 2013, com.)
14:50 Iubire (12) (fra.-a.-ger., 2012, drama)
16:55 La nebunie! (12) (sua, 2011, dr. romantic.)
18:25 Premiile Academiei Europene de Film 2013
20:00 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 8) – S-a intors
20:30 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 8)
21:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 3)
21:50 Taramul fagaduintei (12) (sua, 2012, drama)
23:35 Vanatoarea (12) (dan., 2012, drama)
1:30 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)
1:55 Furios si iute in viteza a 5-a (12) (sua, 2011, actiune)

 

AXN
7:00 Ingerul pazitor (AP) (sua, 2001, s. tv, sezonul 1, episodul 13)
7:50 Stapanul fiarelor (AP) (sua-can., 1999, s. tv, sezonul 3, episodul 6)
8:45 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 1, episodul 3)
9:40 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 1, episodul 4)
10:35 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 4, episodul 2)
11:30 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 4, episodul 3)
12:25 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 3, episodul 5)
13:20 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 3, episodul 6)
14:15 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 5, episodul 4)
15:10 Ingerii lui Charlie: In goana mare (AP) (sua, 2003, act. com.)
17:15 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 8)
18:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 9)
19:05 Barbatii in negru (AP) (sua, 1997, act. com.)
21:00 Kung Fu la gramada (12) (chi.-hongk., 2004, act. com.)
23:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 3)
0:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 11)
0:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 12)
1:50 Kung Fu la gramada (12) (chi.-hongk., 2004, act. com.)

 

PROCINEMA
4:30 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 11)
5:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 2)
6:00 Cine A.M.
9:15 Romani de succes (reluare)
9:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
10:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4) (reluare)
13:15 Descopera Romania (2004, emis. info.)
13:45 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11) (reluare)
15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 5)
16:45 Micii giganti (AP) (sua, 1994, com.)
19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 12)
20:00 Moonwalker (AP) (sua, 1988, f. muz.)
22:00 Ogre (15) (sua-can., 2008, SF de act.)
0:15 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 8)
1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 13)
2:00 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 1)
2:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 15)
3:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 16)

 

UNIVERSAL CHANNEL
4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 20) – Ultimul om
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 10) – Un moment inghetat
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 11) – O veche prietena
6:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 7) – Hotii si vardistii
7:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 8) – Crima in Atlantic City
8:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 9) – Lunetistul
9:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 10) – Incatusati
10:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 11) – Pana ce moartea ne va desparti
11:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 2) – Te voi duce la altar
11:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 3) – O gluma pentru tine
12:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 4) – Cursuri de gospodarie
12:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 5) – Arrivederci, Binford
13:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 6) – Nebun dupa tine
13:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 7) – Poza din carnet
14:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 8) – Respecta-ti uneltele
14:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 9) – Bani si cap
15:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 10) – Un moment inghetat
15:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 11) – O veche prietena
16:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 1) – Reinviere
17:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 2) – Fara combustibil
18:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 17) – Intoarcerea Helenei
19:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 18) – Mantuire
20:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 9) – Secrete si minciuni
21:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 10) – Tati si fii
22:00 Lovitura de gratie (12) (sua, 2009, thrill. act.)
0:00 Clubul de noapte (15) (sua, 1989, actiune)
2:20 Sfarsitul lumii (12) (can., 2011, S.F.)

 

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Moto animalutele din jungla (engl., 2009, s. anim.)
6:15 Stupul (engl., 2010, s. anim.)
6:25 Manny Iscusitul (sua, 2006, s. anim.)
6:40 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)
7:10 Jake si piratii din Tara de Nicaieri (sua, 2011, s. anim.)
7:25 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
7:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
8:05 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
8:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:00 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
9:30 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
10:30 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
11:00 Jessie (sua, 2011, s. com.)
11:30 Mickey Shorts
11:40 Al treisprezecelea an (AP) (sua, 1999, com.)
13:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
13:50 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
14:15 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
14:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
15:15 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
15:45 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:45 Mickey Shorts
17:00 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
17:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
18:00 Minunata aventura a lui Sharpay (AP) (sua, 2011, com.)
19:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
20:00 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
20:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
21:00 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
21:30 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
22:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
22:30 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Billy si Buddy
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
8:00 Miss Spider: Printul, Printesa si Albinuta (f. anim.)
8:50 Billy si Buddy
9:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
9:30 Ferma Lenei
10:00 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
10:30 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
11:00 Vrajitoarea Lilly
11:50 Billy si Buddy
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:30 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Conni (2009, s. anim.)
14:12 Billy si Buddy
14:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
14:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)
15:10 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
15:25 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
15:55 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)


CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
8:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
9:05 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
9:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
10:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
10:05 Billy si Mandy salveaza Craciunul (2005, f. anim.)
10:50 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
11:25 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
11:50 Nume de cod: Klanul nebunaticilor de alaturi (sua, 2002, s. d. a.)
12:15 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
12:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
13:15 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
13:30 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
13:35 Invincibilii (sua, 2012, s. com.)
14:05 Gormiti (s. anim.)
14:35 Lanterna Verde (sua, 2011, s. anim.)
15:00 Tinerii justitiari (sua, 2010, s. anim.)
15:25 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
15:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
16:05 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
16:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
17:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
17:55 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
18:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
18:50 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
19:10 Noile filme Scooby-Doo (sua, 1972, s. anim.) – Mare tambalau
20:05 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
20:25 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
20:50 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
21:20 Transformers Prime (sua, 2010, s. anim.)
21:45 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

EUROSPORT 2
4:00 Box: Mai mare = mai bun (reluare) Categoria grea. In Portugalia
6:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
6:45 Sanie: Cupa Mondiala HD (reluare) Dublu mansa a doua. La Park City, in Statele Unite
7:30 Sanie: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin mansa a doua. La Park City, in Statele Unite
8:15 Hochei pe gheata: Suedia – Italia (reluare) Universiada. Masculin faza grupelor. La Trentino, in Italia
9:15 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
10:15 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (live) Masculin 30 km procedeul liber. La Davos, in Elvetia
11:45 Omnisport: WATTS (reluare)
12:00 Combinata nordica: Cupa Mondiala HD (live) Concursul de sarituri peste obstacole pe echipe. La Ramsau, in Austria
12:45 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) Calificari DT 142. La Titisee Neustadt, in Germania
13:30 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (live) Feminin 15 km liber. La Davos, in Elvetia
15:00 Schi alpin: Cupa Mondiala HD. Masculin, slalom urias, mansa a doua. La Val d'Is?re, in Franta
15:45 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, sprint. La Annecy, in Franta
16:30 Fotbal: Bayern Munchen – Hamburger SV HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
18:30 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga
19:30 Fotbal: Wolfsburg – VFB Stuttgart HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
21:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (live) In Maroc
23:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA. In Maroc
1:00 Dans sportiv: Marele Slem WDSF. Dansuri latino-americane. La Shanghai, in China
2:00 Fotbal: Bayern Munchen – Hamburger SV HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.

 

DOLCE SPORT 1
6:00 Fotbal Liga I: Otelul Galati – Corona Brasov
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal: Preview Franta
9:00 Fotbal: Preview Italia
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Magazin UEFA Champions League
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 NBA Inside Stuff
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 NBA: Oklahoma – LA Lakers
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 Magazin UEFA Champions League
15:30 Sport Center (live) Talk-show
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Sport Center (live) Talk-show
18:00 Fotbal Franta: Rennes – PSG (live)
20:00 Sport Center (live) Talk-show
20:45 Fotbal Liga I: Ceahlaul – Steaua (live)
22:45 Sport Center (live) Talk-show
23:30 Sport 24. Stiri
0:00 CM Handbal: Romania – Cehia
1:30 Fotbal Italia: Catania – Verona
3:30 NBA Inside Stuff

 

DIGISPORT 1
4:15 Fotbal: Dinamo – ACS Poli Timisoara. Liga 1
5:45 Fotbal Club
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport
10:15 Fotbal Club
11:00 Campionii Digi Sport
12:00 Volei Feminin: Dinamo – Rapid (live) Divizia A1
13:30 Stirile Digi Sport
14:00 UCL Magazin
14:30 Avanpremiera Ligue 1
15:00 Avanpremiera Serie A
15:30 Avanpremiera La Liga
16:00 Avanpremiera Liga 1
16:30 Stirile Digi Sport
17:00 Fotbal: Osasuna – Real Madrid (live) La Liga
19:00 Fotbal: Astra – Viitorul Constanta (live) Liga 1
21:00 Fotbal: Barcelona – Villarreal (live) La Liga
22:45 Fotbal Club (live)
0:00 Stirile Digi Sport
0:30 Fotbal: Osasuna – Real Madrid. La Liga
2:15 Fotbal: Astra – Viitorul Constanta. Liga 1

DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Milan – Ajax. Champions League
7:00 Fotbal: Dinamo – ACS Poli Timisoara. Liga 1
8:45 Fotbal: Napoli – Arsenal. Champions League
10:30 Fotbal: Bayern Munchen – Manchester City. Champions League
12:30 Avanpremiera Serie A
13:00 Avanpremiera La Liga
13:30 Avanpremiera Liga 1
14:00 Rezumat Europa League
14:45 Rezumat Champions League
16:00 Rezumat Champions League
17:30 Stirile Digi Sport
18:00 Fotbal: Rennes – PSG (live) Ligue 1
20:00 UCL Magazin
20:30 Stirile Digi Sport
21:00 Fotbal: Guingamp – Monaco (live) Ligue 1
23:00 Fotbal: Malaga – Getafe (live) La Liga
1:00 Rezumat Europa League
1:45 Fotbal: Rennes – PSG. Ligue 1
3:30 Fotbal: Guingamp – Monaco. Ligue 1

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-