Published On: mie, Dec 4th, 2013

Program TV – Miercuri 4 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 45)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 46)

10:30 Intre bine si rau (talk show) (reluare)

11:50 Oameni care au schimbat Lumea

12:00 Beneficiar Romania (emis. mag.) (reluare)

12:30 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

13:00 Opre Roma (emis. mag.) Actualitatea comunitatii rome

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Convietuiri (doc.) Magazin pentru alte nationalitati

16:50 Europa mea (emis. info.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 71)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 72)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 La varf (2013, talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 Dosar Romania (2013, emis. info.)

22:00 Disparuti fara urma (2013, emis. info.)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Secret irezistibil (15) ( aus., 2006, thrill.)

1:20 Garantat 100% (talk show) Redifuzare

2:10 La varf (2013, talk show) (reluare)

3:00 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct(AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.)

23:30 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Inchiderea programului

 

 

PRO TV

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 4) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4628) (reluare)

11:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9)

12:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 10)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4629) – Jeanne Cooper

15:00 Vocea Romaniei (2013, emis. con.) (reluare) Partea a doua * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 9)

21:30 Fotbal Cupa Romaniei: Dinamo – Pandurii

23:05 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 5)

0:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

1:30 Stirile Pro TV (reluare)

3:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

3:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)

20:00 Jumatatea mea stie (AP) (2013, emis. con.) (reluare)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 46) (reluare) – Petrecerea burlacilor

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 52) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 38) (reluare) – Test de loialitate

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 53)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 52) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 2) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 42) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 In forma (2010, emis. info., episodul 23)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 1) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 53) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 53)

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 46) (reluare) – Petrecerea burlacilor

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 39) – Dovada

20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 12)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 47) – Fiesta burlacitelor

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 3) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 3) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

 

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 37) (reluare)

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 264) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 38)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 22)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 120) (reluare)

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

16:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 24) (reluare)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 618)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 121)

20:15 Corbul (12) (sua, 1994, thrill.)

22:15 Big Bang (15) (sua, 2010, thrill.)

0:15 Corbul (12) (sua, 1994, thrill.) (reluare)

2:00 Big Bang (15) (sua, 2010, thrill.) (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)

5:30 Aventurile Christinei (AP) (engl., 2006, s. com.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Paradisul culinar ( aus., s. doc.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com., episodul 2)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 13)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 65)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 112)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) (reluare)

3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com., episodul 2) (reluare)

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 21)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 6)

6:00 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 22)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 6)

10:00 Hercule Poirot: Asasinat pe terenul de golf (12) (engl., 1995, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 18)

13:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 11)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 7)

15:00 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)

17:00 Hercule Poirot: Martorul mut (12) (engl., 1996, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 20)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 7)

22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 8)

23:00 Casanova (16) (engl., 2005, mini-s.) – Prima parte

1:00 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 21)

 

 

 

HBO

5:20 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

6:00 Oameni ca noi (12) (sua, 2012, drama)

7:55 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)

10:05 Seducatorul 2 (12) (ger., 2013, com.)

12:05 Tinker Bell: Clopotica si secretul aripilor (sua, 2012, f. anim.)

13:25 Iubire si onoare (12) (sua, 2013, dr. romantic.)

15:00 Steve Zissou: Cel mai tare de pe mare (12) (sua, 2004, com.)

17:00 O mie de cuvinte (12) (sua, 2012, com.)

18:30 La nebunie! (12) (sua, 2011, dr. romantic.)

20:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 1)

20:45 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 2)

21:35 Cainele japonez (12) (rom., 2013, drama)

23:05 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 6) – Baieti

23:35 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 6)

0:05 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 1) – New York Sour

1:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 2) – Demisia

2:00 Ultima razie (18) (sua, 2012, drama)

3:50 Detectivul Malone (18) (sua, 2009, actiune)

 

 

 

AXN

7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 14)

7:30 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 6) – Apa

8:25 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

9:20 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 22)

10:15 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 5)

11:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 3)

12:05 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 12) – Ravi Kapoor

12:55 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 9)

13:50 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 6) – Apa

14:45 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 2)

15:35 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 6)

16:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 7)

17:25 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 10)

18:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7) – Pamant

19:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 4)

20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 3)

21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 5)

22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 6)

23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 5)

23:55 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

0:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 5)

1:45 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 6)

2:30 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 5)

 

 

 

PROCINEMA

4:00 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 4)

4:45 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 1)

5:30 Cine A.M.

8:45 Romani de succes (reluare)

9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

10:00 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 5) (reluare)

10:30 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 6) (reluare)

11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 1) (reluare)

15:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 1)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 168) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 169) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 16) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 17) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 2)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 170)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 171)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 19)

21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 20)

22:00 Cele trei dorinte (AP) (sua, 1995, drama) – Mary Elisabeth Mastrantonio si Patrick Swayze

0:15 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 4)

1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 3)

2:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 11)

2:45 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 7)

3:05 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 8)

3:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 5)

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:10 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 12) – Prazi de razboi

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 19) – Cursuri de karate

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 20) – Doua dintr-un foc

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 4) – Ce s-a intamplat cu Seymour Magoon?

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 1) – Aventura

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 13) – Carantina

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 5) – Identitatea lui Ed

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 19) – Cursuri de karate

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 20) – Doua dintr-un foc

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 2) – Secrete murdare

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 16) – Dl Monk este jurat

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 3) – Capul fara trup

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 6) – Adevaruri ascunse

15:00 Experimentul Philadelphia (12) (can., 2012, thrill.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 21) – Mult zgomot pentru bunica

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 22) – Fosta

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 4) – Arma furata

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 3) – Razbunare

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 2) – Domnul Monk si greva gunoierilor

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 19) – Situatie dificila

22:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 16) – Implicare totala

23:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 17) – Pedofilii

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 18) – Jaf subteran

1:00 Ultimul glont (12) (sua, 2012, actiune)

3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 3) – Ucigasul maseluta

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Jessie (sua, 2011, s. com.)

19:25 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

19:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:25 Jessie (sua, 2011, s. com.)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Ferma Lenei

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Billy si Buddy

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

15:50 Billy si Buddy

16:00 Ghici cat de mult te iubesc

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Ghici cat de mult te iubesc

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

EUROSPORT 2

4:00 Fotbal: Liga de tineret UEFA HD (reluare)

5:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine (reluare)

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

8:00 Fotbal: Schalke 04 – VFB Stuttgart HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

8:45 Fotbal: Wolfsburg – HSV Hamburg HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

9:30 Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta (reluare) La Bahrain, in Bahrain

10:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

10:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

11:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

12:15 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)

12:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 142. La Kuusamo, in Finlanda

14:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

15:00 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin 10 km clasic. La Kuusamo, in Finlanda

15:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Optimi de finala. La York, in Regatul Unit

18:30 Fotbal: Rezumatul J League HD

19:00 Baschet: Cedevita Zagreb (Croatia) – EWE Baskets Oldenburg (Germania) (live) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a opta.

20:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

21:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Optimi de finala. La York, in Regatul Unit

0:00 Pro Wrestling: Saptamana aceasta. La WWE

0:30 Pro Wrestling: Colectia de vechituri

1:30 Box: Gala de la Varna, Bulgaria HD (reluare)

2:30 Fotbal: Schalke 04 – VFB Stuttgart HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Ucraina: Cernomoret – Sahtior

6:00 Fotbal Franta: Nice – Monaco

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Champions League Rewind

9:00 Fotbal: Rezumat Liga I

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal Franta: Nice – Monaco

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: Motor Zaporozhye – Rhein Neckar

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Rezumat Italia

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Handbal CHL: Kiel – Wisla Plock

20:45 La Dolce Liga (live) Talk-show

21:30 Fotbal DFB Cup: FC Ausburg – Bayern Munchen (live)

23:30 La Dolce Liga (live) Talk-show

0:00 Sport 24. Stiri

0:30 Fotbal DFB Cup: Schalke – Hoffenheim

2:30 Rezumat UEFA Champions League

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Fotbal European

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Digi Sport Special

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal European

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Fotbal European

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Digi Sport Special

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal: Evian – PSG (live) Ligue 1

0:00 Stirile Digi Sport

0:30 Rezumat Franta

1:30 Rezumat Italia

2:15 Rezumat Spania

3:15 Footbrazil

3:45 Fotbal Club

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Nice – Monaco. Ligue 1

7:00 Fotbal: Real Madrid – Valladolid. La Liga

8:45 Fotbal: Juventus – Udinese. Serie A

10:30 Fotbal: Catania – Milan. Serie A

12:15 Fotbal: Nice – Monaco. Ligue 1

14:00 Digisport Show

14:15 Rezumat Brazilia

14:45 Rezumat Italia

15:30 Rezumat Franta

16:30 Rezumat Spania

17:30 Footbrazil. Premiera

18:00 La Liga World – Premiera

18:30 Handbal F.: Romania – Angola (live) Meci amical

20:00 Polo: CSM Oradea – Brescia (live) Champions League

21:15 Stirile Digi Sport

21:30 Volei F.: Gent Dames – Dinamo (live) CEV Champions League

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Box: Roman Martinez – Diego Magdaleno, Brian Viloria – Juan Francisco Estrada

2:00 EuroBasket

2:30 Baschet M.: BC Mures – Tsmoki Minsk. EuroChallenge

ght:norL�0>: ���ew York, USA: Orlando Salido – Miguel Angel Garcia, Gennady Golovkin – Gabriel Rosado, Sean Monaghan – Roger Cantrell

 

2:00 Baschet M.: CSM Oradea – Atomeromu Paks. EuroChallenge

3:45 Volei M.: Jastrzebski Wegiel – Tomis Constanta. CEV Champions League

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-