Published On: mie, Dec 25th, 2013

Program tv – Miercuri, 25 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Interes general (talk show) (reluare)
5:05 Retrospectiva sportiva 2013 (reluare) Rugby
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Zestrea romanilor – Vremea colindelor (doc.) Redifuzare
6:30 Zestrea romanilor – Cete in carnaval (doc.) Redifuzare
7:00 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 16)
7:30 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 17)
7:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
8:00 Clubul desenelor animate: Ciocanitoarea Woody. Episodul 19
8:30 Retrospectiva evenimentelor 2013
9:00 Universul credintei (live) Editie special – Sfanta Liturghie oficiata cu prilejul Nasterii Domnului la Catedrala Patriarhala din Bucuresti
12:10 Razboiul ghirlandelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:30 Retrospectiva sportiva 2013 – Fotbal – Echipa Nationala
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Legendary – eroul din fiecare (AP) (sua, 2010, drama)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 95)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 96)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Editii de colectie – Interviuri si reportaje marca Stirile TVR
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 O data-n viata (divertisment) Editie speciala
0:10 Danseaza pe muzica inimii (12) (sua, 2003, com. rom.)
1:40 Legendary – eroul din fiecare (AP) (sua, 2010, drama) (reluare)
3:30 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment)
11:00 De Craciun cu Beethoven (AP) (sua, 2011, com.) (reluare) – John O'Hurley
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.) – Editie speciala
23:30 Mitul (12) (sua-hongk.-chi., 2005, act. com.)
2:15 Dinastia dragonului (AP) (sua, 2006, f. fantast.)
3:45 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

PRO TV
5:00 Apropo TV (divertisment) (reluare)
6:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4643) (reluare)
6:45 Cupidonii Craciunului (AP) (sua, 2011, com.) (reluare)
8:15 Singur acasa 4 (AP) (sua, 2002, com. de fam.) (reluare)
10:00 Garfield (AP) (sua, 2004, com. de fam.) – Breckin Meyer si Jennifer Love Hewitt
11:30 Jack Frost (AP) (sua, 1998, com.)
13:30 De Craciun nu stam acasa! (AP) (sua, 2008, com. rom.)
15:15 Craciun cu scantei (AP) (sua, 2006, com. de fam.)
17:00 Cu duzina e mai ieftin! (AP) (sua, 2003, com.)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Ho Ho Ho 2: O loterie de familie (AP) (rom., 2012, com.)
22:30 Oglinda, oglinjoara (AP) (sua, 2012, f. fantast.)
0:45 De Craciun nu stam acasa! (AP) (sua, 2008, com. rom.) (reluare)
2:15 Stirile Pro TV (reluare)
3:30 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

Kanal D
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment) Editie speciala
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) Editie speciala
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.) Editie speciala
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)
20:00 Norbit (AP) (sua, 2007, com.)
22:00 Iosif (AP) (engl.-ger.-it., 1995, drama) Prima parte
0:00 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:00 Iosif (AP) (engl.-ger.-it., 1995, drama) (reluare) Prima parte
2:30 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) (reluare)
3:45 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)

ACASA TV
4:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
5:30 Dezvaluiri din lumea telenovelelor: Invidii din culise (AP) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
8:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:45 Cinema Acasa: Magia zapezii 2 (sua-can., 2008, f. de fam.) (reluare)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Cinema Acasa: Ce-mi doresc de Craciun (sua, 1991, com.)
0:15 Dezvaluiri din lumea telenovelelor: Prin gaura cheii (AP)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
3:00 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

PRIMA TV
4:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 12) (reluare) Redifuzare
5:30 Focus (emis. info.) (reluare)
6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare) Sezonul 11. Redifuzare
7:00 A fost odata un Craciun (AP) (can., 2000, f. de fam.) (reluare)
8:30 Colinda de Craciun (AP) (sua, 1999, f. de fam.) (reluare)
9:45 Sa crezi in Mos Craciun (reluare) Editia 4
10:00 Circ & Variete Globus Bucuresti (AP) Prima parte. Elfii Contraataca. Cu: Manuela Harabor, Andrei Duban, Razvan Oprea, Silviu Biris, Alice Visan, Tomi Cristin. Regia si scenariu: Brandusa Novac. Scenariul spectacolului defineste o poveste ale carei personaje principale sunt elfii, gnomii si hobitii.
11:00 Craciunul in familie (AP) (sua, 2004, drama) – Jean Smart si Joe Mantegna
12:30 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 8)
13:00 Primul nostru Craciun (AP) (sua, 2008, f. de fam.)
14:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare)  Sezonul 11. Redifuzare
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare 
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 13) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com.) (reluare) Sezonul 21. Redifuzare
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) Sezonul 11. Redifuzare
20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 15)
22:15 Sa crezi in Mos Craciun (reluare) Editia 5
22:30 Trasnitii (AP) (s. com.) Sezonul 21. Redifuzare
23:15 Focus Monden (2009, divertisment)
0:00 In cautarea lui Mos Craciun (AP) (sua, 2003, dr.)
2:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 18) Redifuzare
3:30 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 13) (reluare) Redifuzare

NATIONAL TV
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 52) (reluare)
6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
9:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 141) (reluare)
10:30 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara) (reluare) Editie speciala de Craciun
12:00 Poveste de Craciun (2013, divertisment) Editie speciala de Craciun
15:45 Mary Poppins (sua, 1964, com.) (reluare)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 142)
20:15 De 12 ori Craciunul (AP) (sua, 2011, dr. romantic.)
22:00 Cenusareasa (sua, 1997, f. fantast.)
23:45 Poveste de Craciun (2013, divertisment) (reluare)
3:30 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

EUFORIA TV
4:50 Proaspat si rapid cu Emeril (sua, 2010, s. doc.) (reluare)
5:20 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Food Safari (emis. culinara)
9:30 Spectacol pe gheata
11:30 Sunetul muzicii (sua, 1965, dr. bio.)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Iubire la Paris (AP) (cor., 2004, s. dr.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 4, episodul 76)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Prieteni si atat (AP) (sua-can.-ger., 2005, com.)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 4, episodul 80)
0:30 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 11)
1:00 Prieteni si atat (AP) (sua-can.-ger., 2005, com.) (reluare)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:45 Iubire la Paris (AP) (cor., 2004, s. dr.) (reluare)

DIVA UNIVERSAL
4:20 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 5)
5:10 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 6)
6:00 Scrisori pentru Mos Craciun (7) (sua, 2010, f. de fam.)
7:50 Craciunul (12) (sua, 2007, drama)
9:40 Craciunul cu "C" mare (AP) (sua, 2011, f. de fam.)
11:30 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)
13:20 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
15:10 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)
17:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 7)
18:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 8)
19:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 9)
20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 5)
21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 6)
22:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 5)
23:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 6)
0:00 Crimele din Midsomer (AP) (engl., 1997, s. politist, sezonul 14, episodul 3) – Ecouri din mormant
1:50 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 5)
2:40 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 6)
3:30 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 7)

HBO
4:35 Cursa infernala (12) (sua, 2013, thrill.)
6:00 Poveste de Craciun 2 (12) (sua-can., 2012, com.)
7:25 O chestiune de gust: Povestea unui bucatar sef (12) (sua, 2011, f. doc.)
8:40 Aventuri sub clar de luna (12) (sua, 2012, drama)
10:15 Ralph Strica-Tot (sua, 2012, f. anim.)
11:55 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)
14:05 Domestic (12) (rom., 2012, com.)
15:30 Razbunatorii (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
17:55 Madonna: The MDNA Tour (12) (sua, 2013, f.-conc.)
20:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 5)
20:50 Cinci eroi de legenda – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)
22:25 Un Craciun cu Harold si Kumar (15) (sua, 2011, com.)
23:55 Django dezlantuit (18) (sua, 2012, west.)
2:35 Dictatorul (15) (sua, 2012, com.)

AXN
7:05 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 5)
8:00 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 6)
8:55 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 7)
9:55 Doctor Who (12) (engl., 2005, s. avent.) – Doctorul, vaduva si dulapul
11:10 Povestea unui cavaler (AP) (sua, 2001, avent. f)
13:45 Pearl Harbor (12) (sua, 2001, dr. razb.)
17:20 Barbatii in negru (AP) (sua, 1997, act. com.)
19:15 Sherlock (AP) (engl., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 1)
21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 11)
22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)
23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 10)
23:55 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)
0:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 11)
1:45 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)
2:30 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 10)

PROCINEMA
4:00 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 1)
4:40 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 2)
5:20 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 3)
6:00 Cine A.M.
8:45 Romani de succes (reluare)
9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
10:00 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 2) (reluare)
11:00 Descopera Romania (2004, emis. info.) (reluare)
11:30 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 22) (reluare)
12:30 Teleshopping (promo)
12:45 Romani de succes
13:00 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 1)
15:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 2)
15:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 192) (reluare)
16:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 193) (reluare)
16:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 14) (reluare)
17:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 15) (reluare)
17:45 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 3)
18:50 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 4)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 194)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 195)
20:50 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 16)
21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 17)
22:00 Un Craciun printre straini (12) (sua, 2004, com.) – Ben Affleck si James Gandolfini
0:00 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 7)
1:00 Medicii din Miami (12) (sua, 2010, s, episodul 2)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 12)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 5)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 6)

UNIVERSAL CHANNEL
4:15 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 7) – Soapte
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 24) – Realitatea e nasoala
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 25) – Marea cursa II
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 19) – Banii nu aduc fericirea
6:50 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 9) – Cel mai cautat om din America
7:45 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 8) – Regina
8:40 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 20) – Nimic nou pe frontul Montecito
9:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 24) – Realitatea e nasoala
10:05 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 25) – Marea cursa II
10:35 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 10) – Unul pentru catel
11:30 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 15) – Domnul Monk si tipul foarte mort
12:25 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 18) – Dans cu moartea
13:20 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 21) – Teoria haosului
14:15 Coliziune devastatoare (12) (can., 2011, S.F.)
16:05 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 19) – 47 de secunde
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 1) – Episod pilot
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 2) – Fratele vandut
18:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 11) – Un ucigas, o tarfa, un idiot si un mincinos
19:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 14) – Pericol de foc
20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 5) – Amintiri reprimate
21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 6) – O misiune de onoare
22:00 Sa dansam? (12) (sua, 2004, com. rom.)
0:00 R.I.P.L.E.Y – Jocul ucigas (12) (sua, 2008, drama) – Amanda Walsh
2:10 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 14) – Pericol de foc
3:10 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 6) – Fa ce nu trebuie


DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
8:10 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:55 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Magicienii revin: Alex vs Alex (sua, 2013, avent. f)
11:45 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
12:30 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
14:20 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)
15:15 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:40 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
19:10 Mickey Shorts
19:20 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Jessie (sua, 2011, s. com.)
20:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Klumpies (belg., s. anim.)
8:00 Barbie Fairytopia in Magia Curcubeului (sua, 2007, f. anim.)
9:15 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Animalutele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.)
11:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
12:00 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
12:10 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:35 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
15:00 Barbie in Colinda de Craciun (sua, 2008, f. anim.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Chowder (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
7:30 Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)
7:55 Colegul meu de sala este o maimuta (sua, 2005, s. anim.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:45 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:40 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:05 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:30 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
14:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
15:15 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:05 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:35 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
16:45 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:50 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
19:55 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
20:10 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 2
4:00 Curse de masini: Cursa de 24 de ore de la Le Mans, Franta HD (reluare)
4:30 Raliuri: Raliraid – Dakar (reluare) Jurnal de navigator
5:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 3/5.
6:00 Bowling: Circuitul PBA (reluare) In Statele Unite
7:00 Motocros acrobatic: Noaptea sariturilor (reluare) La Gdansk, in Polonia
8:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 2/5
9:00 Omnisport: WATTS Top 10 (reluare)
9:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 142. La Kuusamo, in Finlanda
11:00 Darts: Mastersul Zuiderduin (reluare) Finala
13:00 Fotbal: Schalke 04 – Dortmund HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a zecea.
14:30 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 3/5.
15:30 Omnisport: WATTS Top 10 (reluare)
16:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga (reluare)
17:00 Tenis: Openul Statelor UniteHD (reluare) La Flushing Meadows, New York
18:15 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 1/5
19:15 Omnisport: WATTS Top 10 (reluare)
19:45 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 138. La Lillehammer, in Norvegia
20:45 Surf: Surf intim (reluare)
21:15 Pro Wrestling: Saptamana aceasta (reluare) La WWE
21:45 Pro Wrestling: Colectia de vechituri (reluare)
22:45 Box: Gala de la ,HD (reluare)
0:00 Sporturi de contact: Superkombat (reluare) Finala GP6.
2:00 Darts: Mastersul Zuiderduin (reluare) Finala

DOLCE SPORT 1
4:00 Fotbal Liga I: Otelul – Astra
6:00 UEFA Champions League: Legia – Steaua
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal Liga I: Steaua – Poli Timisoara
10:30 Fotbal: Rezumat Italia
11:00 Magazin UEFA Champions League
11:30 Rally Magazin – Cluj
12:30 Fotbal Franta: PSG – Lille
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 CM Handbal: Romania – Germania
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 NBA Inside Stuff
17:30 Retrospectiva Play
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 NBA: Brooklyn – Chicago (live)
21:30 NBA: New York – Oklahoma (live)
0:00 NBA: LA Lakers – Miami (live)
2:30 Interviu Mircea Lucescu
3:00 Fotbal Franta: PSG – Lille

DIGISPORT 1
4:45 Top Gol Liga 1
5:15 Fotbal European
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport
10:15 Campionii Digi Sport – Retrospectiva 2013
11:00 Stirile Digi Sport
11:15 Campionii Digi Sport – Retrospectiva 2013
11:30 Digi Sport National
12:00 Stirile Digi Sport
12:15 Fotbal European
13:00 Stirile Digi Sport
13:15 Fotbal European
14:00 Stirile Digi Sport
14:15 Digi Blog – Premiera
14:45 El Clasico 2013
15:00 Stirile Digi Sport
15:30 Grila de Start Moto GP – Retrospectiva 2013, Premiera
17:30 Stirile Digi Sport
18:00 Fotbal Club – Retrospectiva 2013, Premiera
19:30 Stirile Digi Sport
20:00 Digi Sport Special – Retrospectiva 2013, Premiera
21:30 Stirile Digi Sport
22:00 Fotbal European – Retrospectiva La Liga & Ligue 1, Premiera
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Grila de Start MotoGP – Retrospectiva 2013
2:00 Digisport Show
2:15 Fotbal Club – Retrospectiva 2013
3:45 Digi Sport Special – Retrospectiva 2013

DIGISPORT 2
5:00 Fotbal: Barcelona – Ajax. Champions League
7:00 Rezumat Franta
8:00 Rezumat Spania
9:00 Rezumat Italia
9:45 Rezumat Spania
10:30 Digisport Show
14:00 Tenis: Novak DJOKOVIC – Grigor DIMITROV. Madrid Open
17:30 Rezumat Champions League
19:00 Rezumat Champions League
20:15 Rezumat Europa League
21:00 Digisport Show
1:15 Fotbal: Napoli – Dortmund. Champions League
3:15 Fotbal: Arsenal – Napoli. Champions League

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-