Published On: mie, Dec 18th, 2013

Program tv – Miercuri, 18 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 63) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 64) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 65)
9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 66)
10:30 Intre bine si rau (talk show) (reluare)
12:20 Oameni care au schimbat Lumea
12:30 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)
13:00 Opre Roma (emis. mag.) Actualitatea comunitatii rome
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Convietuiri (doc.) Magazin pentru alte nationalitati
16:50 Europa mea (emis. info.)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 87)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 88)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 La varf (2013, talk show) (live)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 Dosar Romania (2013, emis. info.)
22:00 Disparuti fara urma (2013, emis. info.)
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Delicatesele lui Shakespeare (12) (engl., 2007, com.)
1:00 Garantat 100% (talk show) (reluare)
1:55 La varf (2013, talk show) (reluare)
2:45 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo


ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
10:50 In gura presei (emis. info.)
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Frumusica (12) (sua, 1990, com.)
23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)
1:00 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Frumusica (12) (sua, 1990, com.) (reluare)


PRO TV
4:00 Promotor (magazin auto) (reluare)
4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 11) (reluare)
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4638) (reluare) * Mos Craciun exista!
11:00 Casatorie de Craciun (AP) (sua, 2008, com.) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4639) * Mos Craciun exista!
15:00 Ce n-a vazut Parisul! (AP) (fra.-it.-isr., 2008, com.) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 11)
21:30 Tanti Florica (12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 11)
22:30 Stirile Pro TV
23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 12)
0:00 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 11) (reluare)
1:00 Stirile Pro TV (reluare)
2:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)
3:30 Apropo TV (divertisment) (reluare)


Kanal D
5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Pistruiatul (AP) (rom., 1973, s. avent., a-n) Partea a doua
22:30 WOWbiz (12) (2012, divertisment)
0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)


ACASA TV
4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:30 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)
23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)
23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
1:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
2:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)
2:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)


PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 54) (reluare)
5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 7) (reluare) Redifuzare
6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 44) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 63)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 7) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 12) (reluare) Redifuzare
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 50) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 In forma (2010, emis. info., episodul 25)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 3)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 63) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 8) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 54) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 45)
20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 14)
22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 55)
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 13) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 11) Redifuzare
3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare


NATIONAL TV
4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 47) (reluare)
6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Clipuri
8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 268) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 48)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 32)
13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 134) (reluare)
14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)
16:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 28) (reluare)
17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 624)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 135)
20:15 Ultimul Mohican (12) (sua, 1992, avent. f) – Daniel Day-Lewis
22:30 Eu sunt sfarsitul (15) (sua, 2007, actiune)
0:30 Stiri National TV (reluare)
1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 32) (reluare)
2:15 Eu sunt sfarsitul (15) (sua, 2007, actiune) (reluare)


EUFORIA TV
5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)
5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)
13:00 Suvite cu fite (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 20)
22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 73)
0:00 Glee (sua, 2009, s. com.)
1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)
1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)


DIVA UNIVERSAL
4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 9)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 16)
6:00 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 10)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 16)
10:00 Hercule Poirot: Misterul trenului albastru (12) (engl., 2005, f. pol.)
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 5)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 7)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 17)
15:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)
17:00 Hercule Poirot: Dupa inmormantare (12) (engl., 2005)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 6)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 9)
21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 11)
22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 12)
23:00 Majoretele: Totul sau nimic (AP) (sua, 2006, com.) – Hayden Panettiere si Solange Knowles
1:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)
3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 9)


HBO
4:00 Masina lui Jayne Mansfield (12) (sua, 2012, drama)
6:00 Cainele japonez (12) (rom., 2013, drama)
7:30 Premiile Emmy 2013 – Versiunea editata (12) (2013, spect.) Nokia Theatre, Los Angeles, California. Gazda: Neil Patrick Harris
9:35 Rock'n'roll (12) (sua, 1996, com.)
11:20 Ethel (12) (sua, 2012, f. doc.)
12:55 Untul (12) (sua, 2011, com.)
14:25 Tom Sawyer (12) (ger., 2011, avent. f)
16:15 Din dragoste pentru Roma (12) (sua-it.-spa., 2012, com.)
18:05 Albert Nobbs (12) (engl.-isl., 2011, drama)
20:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 4)
20:50 Atlasul norilor (15) (sua-ger., 2012, f. fantasy)
23:40 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 8) – S-a intors
0:10 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 8)
0:45 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 5) – Erlkonig
1:45 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 6) – Steaua Nordului
2:45 Cursa infernala (12) (sua, 2013, thrill.)


AXN
7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 17)
7:25 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 16) – Sabotaj
8:20 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 8)
9:15 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 1)
10:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 2)
11:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 13)
11:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 9)
12:45 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 6)
13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 16) – Sabotaj
14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 13)
15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 3)
16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 4)
17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 7)
18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 17) – Suferinta
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 14)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 14)
21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 9)
22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)
23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 7)
23:55 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 4)
0:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 9)
1:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)
2:35 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 7)


PROCINEMA
4:15 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 15)
5:00 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 6)
5:45 Cine A.M.
8:15 Romani de succes (reluare)
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8) (reluare)
10:30 Descopera Romania (2004, emis. info.) (reluare)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 15) (reluare)
15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9)
16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 184) (reluare)
17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 185) (reluare)
17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 6) (reluare)
18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 7) (reluare)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 16)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 186)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 187)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 8)
21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 9)
22:00 Minori fara insotitori (AP) (sua, 2006, avent. f)
0:00 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 12)
1:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 17)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 5)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 7)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 8)


UNIVERSAL CHANNEL
4:10 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 2) – Samanta
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 14) – Un vis nepotrivit
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 15) – Pescarii
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 14) – Mike la meteo
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 4) – Aparentele insala
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 3) – Legaturi rupte
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 15) – Legende urbane
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 14) – Un vis nepotrivit
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 15) – Pescarii
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 5) – Toate drumurile duc la Fitz
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 10) – Domnul Monk si leprosul
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 13) – Crime si catei
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 16) – Joc pe degete
15:00 Superciclonul (AP) (sua, 2012, f-catastr.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 16) – Colonelul
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 17) – Camera de pedeapsa
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 14) – Fluturele albastru
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 6) – Spioni ca noi
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 12) – Domnul Monk la dispozitia dvs.
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 8) – Bebelusul furat
22:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 5) – Bombe sexy
23:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 6) – Martor incomod
0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 7) – Cum sa pacalesti moartea
1:00 Reuniune de familie (AP) (Actiune, SUA, 2011) Cu: John Cena, Amy Smart, Ethan Embry. Regia: Michael Pavone
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 1) – Chiar esti…?

 

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
8:15 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Filmul Bafta, Charlie: Calatoria
12:15 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
19:10 Mickey Shorts
19:20 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Jessie (sua, 2011, s. com.)
20:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
21:10 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)


MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
8:00 Ferma Lenei
8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
9:20 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare special
11:30 Clubul copiilor creativi
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Vrajitoarea Lilly
15:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)


EUROSPORT 2
4:00 Baschet: Cedevita Zagreb (Croatia) – Chalon (Franta) (reluare) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a zecea
5:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine (reluare)
6:00 Schi acrobatic: Cupa Mondiala FIS HD (reluare) Skiercross. La Val Thorens. In Franta
7:00 Schi fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Davos. In Elvetia
7:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa a doua. La St Moritz. In Elvetia
8:15 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin slalom mansa a doua. La Val d'Is?re. In Franta
9:00 Curse de masini: Seria Mondiala Renault (reluare) Retrospectiva sezonului
9:45 Campionatul mondial de turisme Fia by LG: Cele mai tari senzatii (reluare)
10:15 Raliuri: Campionatul European de raliuri HD (reluare) Cele mai tari senzatii
10:45 Schi alpin: Universiada (live) Feminin, slalom urias, mansa intai
12:00 Schi fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Davos. In Elvetia
13:00 Schi acrobatic: Universiada (live) Slopestyle. La Trentino. In Italia
15:00 Patinaj viteza pe pista scurta: Universiada (live) Masculin si feminin, 1500 m. La Trentino. In Italia
16:30 Omnisport: WATTS – Editie speciala de Craciun 2/5
17:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc
18:15 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (live) In Maroc
20:30 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 2/5
21:00 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)
21:15 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (live) In Maroc
23:30 Box HD (reluare)
1:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) DT 140. La Titisee Neustadt. In Germania
2:30 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc


DOLCE SPORT 1
4:00 Fotbal Franta: Lyon – Marseille
6:00 Fotbal Liga I: FC Vaslui – Dinamo
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Handbal: Rezumat
9:00 Fotbal: Rezumat Liga I
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 Fotbal amical: Grecia – Romania
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 CM Handbal
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Fotbal: Rezumat Italia
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 CM Handbal: Sferturi (live)
20:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
21:15 CM Handbal: Sferturi (live)
23:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
23:30 Sport 24. Stiri
0:00 Fotbal Italia: Milan – Roma
2:00 Fotbal Liga I: FC Vaslui – Dinamo


DIGISPORT 1
4:15 Fotbal: Viitorul Constanta – Concordia Chiajna. Liga 1
5:45 Digi Sport Special
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Digi Sport Special
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Fotbal Club
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Fotbal: Barcelona – Cartagena. Cupa Spaniei
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Fotbal: Barcelona – Cartagena. Cupa Spaniei
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 Digi Sport Special
15:00 Grila de Start (live)
16:00 Fotbal Club (live)
17:30 Stirile Digi Sport (live)
18:00 Fotbal: ACS Poli Timisoara – CFR Cluj (live) Liga 1
18:45 Stirile Digi Sport (live)
19:00 Fotbal: ACS Poli Timisoara – CFR Cluj (live) Liga 1
19:45 Digi Sport Special (live)
20:30 Fotbal: Steaua – Astra (live) Liga 1
21:15 Digi Sport Special (live)
21:30 Fotbal: Steaua – Astra (live) Liga 1
22:15 Digi Sport Special (live)
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Fotbal Club
1:30 Fotbal: ACS Poli Timisoara – CFR Cluj. Liga 1
3:00 Digi Sport Special
3:45 Fotbal: Steaua – Astra. Liga 1


DIGISPORT 2
4:30 Fotbal: Barcelona – Cartagena. Cupa Spaniei
6:15 Rezumat Italia
7:00 Fotbal: Sunderland – Chelsea. Cupa Ligii Angliei
8:45 Fotbal: Getafe – Girona. Cupa Spaniei
10:30 Rezumat Franta
11:30 Rezumat Spania
12:30 Rezumat Italia
13:15 Rezumat Champions League
14:30 Rezumat Champions League
15:45 Fotbal: Barcelona – Cartagena. Cupa Spaniei
17:30 La Liga World – Premiera
18:00 Volei M.: Tomis Constanta – Volleyballteam Tirol. CEV Champions League
20:00 Polo: Partizan Belgrad – CSM Oradea (live) Champions League
21:15 Stirile Digi Sport
21:45 Fotbal Repriza 1: Tottenham – West Ham (live) Cupa Ligii Angliei
22:30 Fotbal: Real Madrid – Olimpic de Xativa (live) Cupa Spaniei
0:30 Rezumat Spania
1:30 Rezumat Italia
2:15 Fotbal: Lyon Reims. Cupa Ligii Frantei

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-