Published On: mie, Dec 11th, 2013

Program TV – Miercuri 11 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 53) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 54) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 55)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 56)

10:30 Fotbal: Liga Campionilor 2013 – 2014 (reluare) Meci din grupe

12:30 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

13:00 Opre Roma (emis. mag.) Actualitatea comunitatii rome

13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Convietuiri (doc.) Magazin pentru alte nationalitati

16:50 Europa mea (emis. info.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 79)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 80)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 La varf (2013, talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 Dosar Romania (2013, emis. info.)

22:00 Disparuti fara urma (2013, emis. info.)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Soarele negru (15) (it.-fra., 2007, drama)

1:10 Garantat 100% (talk show) (reluare)

2:00 La varf (2013, talk show) (reluare)

2:50 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)

3:15 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.) – Finala. Prezinta: Alina Puscas si Cosmin Selesi. Juriu: Ozana Barabancea, Andreea Balan, Andrei Aradits si Aurelian Temisan. Invitat special: Connect-R

23:30 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Vulcanul (12) (bulg.-can.-engl., 2004, thrill. act.)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

 

PRO TV

4:00 Promotor (magazin auto) (reluare)

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 8) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4633) (reluare) * Mos Craciun exista!

11:00 Globul ucigas (AP) (can., 2011, S.F.) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4634) * Mos Craciun exista!

15:00 Henry Poole (AP) (sua, 2008, com.) * Mos Craciun exista! * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 10)

21:30 Tanti Florica (12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 10)

22:30 Stirile Pro TV

23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 9)

0:00 Granita cu iubirea (15) (sua, 2005, drama)

2:00 Stirile Pro TV (reluare)

3:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena(AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)

20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP)

20:15 Jumatatea mea stie (AP) (2013, emis. con.) (reluare)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

 

 

ACASA TV

4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:30 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:30 Teleshopping (promo)

9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare) – Ultimul episod

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)

0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

1:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

1:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

2:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)

2:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 50) (reluare) – Cupluri in deriva

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 2) (reluare) Redifuzare

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 41) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 58)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 2) (reluare) Redifuzare

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 7) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 46) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 In forma (2010, emis. info., episodul 24)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 6) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 58) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 3) Redifuzare

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 50) (reluare) – Cupluri in deriva

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 42)

20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 13)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 51) – Rascumpararea

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 8) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 7) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 42) (reluare)

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 266) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 43)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 27)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 127) (reluare)

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

16:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 26) (reluare)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 621)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 128)

20:15 Trenul condamnatilor (12) (sua, 2002, actiune) – Arnold Vosloo

22:15 Premiile Darwin (15) (sua, 2006, com.)

0:15 Trenul condamnatilor (12) (sua, 2002, actiune) (reluare)

2:00 Premiile Darwin (15) (sua, 2006, com.) (reluare)

 

 

EUFORIA TV

5:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)

11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 16)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 69)

0:00 Glee (sua, 2009, s. com.)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

2:00 Inchiderea programului

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:10 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 4)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

6:00 Vitrina de Craciun (AP) (can., 2013, f. rom.)

8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 5)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

10:00 Hercule Poirot: raul de sub soare (12) (engl., 2001, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 24)

13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 2)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 12)

15:00 Ghici cine canta de Craciun (AP) (can., 2013, com. rom.)

17:00 Hercule Poirot: cinci purcelusi (12) (engl., 2003, f. pol.)

19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 1)

20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 3)

21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 9)

22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 10)

23:00 Casanova (16) (engl., 2005, mini-s.) – Partea a doua

1:00 Vitrina de Craciun (AP) (can., 2013, f. rom.)

3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 4)

 

 

 

HBO

5:25 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

6:00 Frankenweenie (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)

7:25 Cei trei natarai (12) (sua, 2012, com.)

8:55 Furia titanilor (12) (sua, 2012, actiune)

10:35 Iti prezint un prieten (12) (it., 2010, com.)

12:15 Cum s-o dai sa fie bine? (12) (sua, 2011, com.)

14:05 Barcelona (12) (sua, 1994, com.)

15:45 Aventuri sub clar de luna (12) (sua, 2012, drama)

17:15 Scooby Doo! Muzica vampirului (sua, 2012, f. anim.)

18:35 Olimpiada de acasa (12) (sua, 2012, com.)

20:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 3)

20:50 Vanatoarea (12) (dan., 2012, drama)

22:45 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 7) – Jocuri video

23:15 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 7)

23:50 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 3) – Campuri de diamante

0:45 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 4) – All in

1:45 Extra paza-n cartier (15) (sua, 2012, com. SF)

3:25 O umbra de nor (12) (2013, s. m.)

 

 

 

AXN

7:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 11) – Spatiu

8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 3)

9:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 14)

10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 15)

10:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 8)

11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 4)

12:45 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 1)

13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 11) – Spatiu

14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 8)

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 16)

16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 17)

17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 2)

18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 12) – Despartire

19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 9)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 9)

21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 7)

22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 8)

23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 6)

23:55 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 3)

0:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 7)

1:45 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 8)

2:30 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 6)

 

 

PROCINEMA

4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 7)

4:45 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 8)

5:30 Cine A.M.

8:15 Romani de succes (reluare)

8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 1) (reluare)

10:30 Descopera Romania (2004, emis. info.) (reluare)

11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 8) (reluare)

15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 2)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 176) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 177) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 24) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 25) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 9)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 178)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 179)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 26)

21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 1)

22:00 Din Raiul meu (12) (sua-engl.-nz., 2009, drama)

0:45 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 5)

1:45 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)

2:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 20)

3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 9)

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 17) – Statia intermediara

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 4) – Cursuri de gospodarie

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 5) – Arrivederci, Binford

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 9) – Eroina

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 6) – Procesul

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 18) – Cei de-un neam 1

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 10) – Ultima dorinta

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 4) – Cursuri de gospodarie

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 5) – Arrivederci, Binford

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 7) – Grant, prietenul poporului

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 5) – Domnul Monk, detectiv particular

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 8) – Crima in Atlantic City

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 11) – Turnee si conventii

15:00 Sfarsitul lumii (12) (can., 2011, S.F.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 6) – Nebun dupa tine

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 7) – Poza din carnet

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 9) – Lunetistul

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 1) – Identitatea lui Quinn

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 7) – Domnul Monk are un psihiatru nou

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 3) – Secrete intunecate

22:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 21) – Pericol la locul crimei

23:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 1) – Reinviere

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 2) – Fara combustibil

1:00 Supraveghetorul (AP) (sua, 2011, com. de fam.)

3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 8) – Pacatul omisiunii

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Liv si Maddie (sua, 2013, s. com.)

19:25 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

19:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:25 Jessie (sua, 2011, s. com.)

20:55 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)

21:25 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Ferma Lenei

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Billy si Buddy

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)

12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Vrajitoarea Lilly

15:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

16:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)

18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

EUROSPORT 2

4:00 Supercross: Concursul de la Geneva, Elvetia HD (reluare)

4:30 Supercross: Concursul de la Geneva, Elvetia HD (reluare)

5:15 Baschet: Magazinul Euroligii masculine (reluare)

5:45 Baschet: Himik Iujne (Ucraina) – Salonic (Grecia) (reluare) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a noua.

6:45 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (reluare)

8:00 Fotbal: Braunschweig – Hertha Berlin HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

9:30 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Hochfilzen, in Austria

10:15 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin pursuit. La Hochfilzen, in Austria

11:00 Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Retrospectiva sezonului HD (reluare)

12:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 138. La Lillehammer, in Norvegia

12:30 Fotbal: Dortmund – Bayer Leverkusen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

13:30 Tenis: Punctul lui Mats (reluare)

14:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Finale. La York, in Regatul Unit

15:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 138. La Lillehammer, in Norvegia

16:30 Darts: Mastersul Zuiderduin (reluare) Finala.

18:00 Fotbal: Rezumatul J League HD

18:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine (reluare)

19:00 Baschet: Panionios (Grecia) – Besiktas (Turcia) (live) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a noua.

20:45 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)

21:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

21:15 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA HD (live) In Maroc

23:30 Pro Wrestling: Saptamana aceasta (reluare) La WWE

0:00 Omnisport: Universiada – Ceremonia de deschidere. La Trentino, in Italia

1:00 Fotbal: Dortmund – Bayer Leverkusen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

2:30 Fotbal: Werder Bremen – Bayern Munchen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 UEFA Champions League: Bayern Munchen – Manchester City

6:00 UEFA Champions League: Manchester United – Sahtior

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Rezumat Fotbal Italia

13:00 CM Handbal: Romania – Germania

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Rezumat handbal

15:30 Rezumat UEFA Champions League

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Rezumat Fotbal Liga I

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 CM Handbal: Olanda – Franta. Exclusiv

20:30 Studio UEFA Champions League (live)

21:45 UEFA Champions League: Chelsea – Steaua (live)

23:45 Studio UEFA Champions League (live)

0:30 Rezumat UEFA Champions League

3:00 Rezumat Fotbal Franta

 

 

 

DIGISPORT 1

4:30 Rezumat Italia

5:15 Rezumat Champions League

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Rezumat Champions League

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Rezumat Champions League

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal: Manchester United – Shakhtar Donetsk. Champions League

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal: Manchester United – Shakhtar Donetsk. Champions League

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 EuroFotbal

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Rezumat Champions League

16:00 Stirile Digi Sport

16:30 Grila de Start (live)

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 EuroFotbal (live) Champions League

21:45 Fotbal: Chelsea – Steaua (live) Champions League

22:30 EuroFotbal (live) Champions League

22:45 Fotbal: Chelsea – Steaua (live) Champions League

23:30 EuroFotbal (live)

0:15 Rezumat Champions League – Premiera

1:45 Stirile Digi Sport

2:15 Fotbal: Chelsea – Steaua. Champions League

3:45 EuroFotbal

 

 

 

DIGISPORT 2

4:45 Rezumat Brazilia

5:15 Fotbal: Galatasaray – Juventus. Champions League

7:00 Fotbal: Manchester United – Shakhtar Donetsk. Champions League

8:45 Fotbal: Bayern Munchen – Manchester City. Champions League

10:45 Fotbal: Galatasaray – Juventus. Champions League

12:30 Rezumat Italia

13:15 Rezumat Franta

14:15 Fotbal: Bayern Munchen – Manchester City. Champions League

16:15 Fotbal: Manchester United – Shakhtar Donetsk. Champions League

18:00 Futsal: Odorheiu Secuiesc – City us Targu Mures (live) Liga I

19:30 Baschet M.: CSU Ploiesti – Hapoel Migdal Jerusalem (live) Eurocup

21:15 Footbrazil

21:45 Fotbal: Napoli – Arsenal (live) Champions League

23:45 Fotbal: Milan – Ajax. Champions League

1:30 Fotbal: Napoli – Arsenal. Champions League

3:15 Rezumat Champions League – Premiera

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-