Published On: mar, Dec 3rd, 2013

Program TV – Marti 3 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 41) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 42) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 43)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 44)

10:30 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)

11:30 Charlot boxer (sua, 1915, s. m., a-n) (reluare)

12:00 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 EURO polis (emis. mag.) Armonie in diversitate

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)

16:50 Beneficiar Romania (emis. mag.) (reluare)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 69)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 70)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Interes general (talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:10 Intre bine si rau (talk show) (live)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Leac pentru plictiseala (15) (sua, 2000, com.)

1:00 Interes general (talk show) (reluare)

1:50 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

2:00 Revizie tehnica

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Focul (12) (can.-rom.-engl., 2004, f-catastr.)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

 

PRO TV

4:00 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 3) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:00 Povestea Lindei McCartney (AP) (can.-sua, 2000, drama)

12:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4628)

15:00 Vocea Romaniei (2013, emis. con.) (reluare) Prima parte * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara)

22:45 Stirile Pro TV

23:15 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 4) – Jennifer Carpenter

0:15 Las fierbinti (12) (rom., 2011, s. com.) (reluare)

1:15 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8) (reluare)

3:00 Stirile Pro TV (reluare)

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 45) (reluare) – Gelozia, boala grea

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 51) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 37) (reluare) – Mame si fiice

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 52)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 51) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 1) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 41) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 La volan (2010, emis. info., episodul 23)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 57) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 52) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 52)

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 45) (reluare) – Gelozia, boala grea

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 38) – Test de loialitate

20:30 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 12)

21:30 Sa crezi in Mos Craciun – Editia 1

21:45 Mondenii (AP) (2006, divertisment) Sezonul 15. Editia 13, 14. Fetele Bune, Radu Mazare si Cicalitoarea au chef de cearta. "Mondenii" Iulia Albu si Serghei Mizil se confrunta cu o serie de probleme.

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 46) – Petrecerea burlacilor

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 2) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 2) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 36) (reluare)

6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 263) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 37)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 21)

13:15 Grupul Voua (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 119) (reluare)

14:45 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 1) (reluare)

15:45 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 23) (reluare)

18:30 Stiri National TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 120)

20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 264)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 24)

22:30 Iubire interzisa (AP) (reality show) (reluare)

0:15 Stiri National TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 21) (reluare)

2:15 Albumul National (mus.) (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)

5:30 Aventurile Christinei (AP) (engl., 2006, s. com.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (engl., 2006, s. com.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com., episodul 1)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 12)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 64)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 111)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) (reluare)

3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com., episodul 1) (reluare)

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 20)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 5)

6:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 21)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 5)

10:00 Hercule Poirot: Craciunul lui Hercule Poirot (12) (engl., 1994, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 17) – Daniel Pino

13:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 10)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 6)

15:00 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

17:00 Hercule Poirot: Asasinat pe terenul de golf (12) (engl., 1995, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 18)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 11)

21:00 Tom, Dick si Harriet (AP) (sua, 2013, com.)

23:00 Vacanta cu Derek (AP) (can., 2010, com. de fam.)

1:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 20)

 

 

 

HBO

4:35 Bancherul (12) (can.-belg.-fra., 2010, thrill.)

6:00 Mi-e dor de toata lumea (12) (fra., 2011, drama)

7:35 Untul (12) (sua, 2011, com.)

9:05 Da-i incolo de urati! (12) (spa., 2010, com.)

10:50 Cum s-o dai sa fie bine? (12) (sua, 2011, com.)

12:40 Ethel (12) (sua, 2012, f. doc.)

14:15 Oameni ca noi (12) (sua, 2012, drama)

16:10 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)

18:20 Barcelona (12) (sua, 1994, com.)

20:00 Seducatorul 2 (12) (ger., 2013, com.)

22:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 1)

22:50 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 2)

23:40 Luptand cu focul (18) (sua, 2012, actiune) – Josh Duhamel

1:20 Minciuni adevarate (12) (sua, 1994, actiune)

3:40 Partea ingerilor (12) (engl.-fra.-belg., 2012, com.)

 

 

AXN

7:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 5) – Lumina

8:15 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 10)

9:10 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 21)

10:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 4)

11:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 2)

11:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

12:50 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 8) – Richard Wilson

13:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 5) – Lumina

14:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 1)

15:35 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 5)

16:30 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 22)

17:25 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 9)

18:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 6) – Apa

19:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 3)

20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 2)

21:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 3)

22:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

23:00 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 5) – Warren Kole si Michael Ealy

23:55 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 6)

0:50 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

1:45 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 5)

2:30 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 6)

 

 

PROCINEMA

4:05 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 4)

4:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 1)

5:15 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 2)

6:00 Cine A.M.

8:30 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 3) (reluare)

9:00 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 4) (reluare)

9:30 Cheia (AP) (engl., 1958, dr. razb., a-n) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 9) (reluare)

15:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 10) (reluare)

15:45 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 5)

16:15 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 6)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 166) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 167) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 14) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 15) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 1)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 168)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 169)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 16)

21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 17)

22:00 O escapada super (15) (sua, 2000, com.) – Rachel Blanchard

0:00 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 3)

1:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 2)

1:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 10)

2:30 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 5)

2:50 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 6)

3:15 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 3)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:20 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 11) – Pacate nesterse

5:10 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 17) – Ma scoti din minti

5:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 18) – Pa, ciocanitoareo!

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 3) – Tripla amenintare

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 16) – Domnul Yin prezinta

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 12) – Prazi de razboi

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 4) – Ce s-a intamplat cu Seymour Magoon? – Molly Sims

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 17) – Ma scoti din minti

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 18) – Pa, ciocanitoareo!

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 1) – Aventura

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 15) – Dl Monk merge la dentist

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 2) – Eroi si ticalosi

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 5) – Identitatea lui Ed

15:00 Tornada extraterestra (12) (sua, 2012, actiune)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 19) – Cursuri de karate

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 20) – Doua dintr-un foc

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 3) – Capul fara trup

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 2) – Secrete murdare

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 1) – Domnul Monk si actorul

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 18) – Jaf subteran

22:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 15) – Capcana

23:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 16) – Pericol de moarte

0:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 7) – Ajutor la nevoie

0:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 8) – Scenariul lui Tyler

1:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 7) – Cosmaruri

2:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 8) – Studii superioare

3:10 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 2) – A fost o data ca niciodata…

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:55 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Ferma Lenei

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Billy si Buddy

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Barbie Fairytopia: Mermaidia (sua, 2006, f. anim.)

16:15 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Ghici cat de mult te iubesc

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Minunatele peripetii ale lui Flapjack (sua, 2008, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

EUROSPORT

4:00 Schi Alpin: Cupa MondialaHD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa intai. La Beaver Creek, in Statele Unite

5:00 Schi Alpin: Cupa Mondiala (reluare) Masculin Super-G. La Lake Louise, in Canada

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a treia. La York, in Regatul Unit

8:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

8:15 Fotbal: Mainz – Dortmund HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

9:45 Fotbal: EUROGOLURI (reluare)

10:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

11:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a treia. La York, in Regatul Unit

12:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

13:00 Schi Alpin: Cupa Mondiala (reluare) Masculin Super-G. La Lake Louise, in Canada

13:45 Schi Alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa intai. La Beaver Creek, in Statele Unite

14:30 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Östersund, in Suedia

15:00 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin pursuit. La Östersund, in Suedia

15:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

18:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine

19:00 Baschet: Himik Iujne – Alba Fehervar (live) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a opta.

20:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

21:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

0:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

1:00 Fotbal: Hanovra – Eintracht Frankfurt HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

2:30 Fotbal: Monchengladbach – Freiburg HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Verona

6:00 Fotbal Italia: Lazio – Napoli

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Fotbal: Rezumat Franta

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal Franta: PSG – Olympique Lyon

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Rezumat UEFA Champions League

16:00 Handbal: Rezumat

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Rezumat Liga I

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal Ucraina: Cernomoret – Sahtior (live)

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

22:00 Fotbal Franta: Nice – Monaco (live)

0:00 Sport 24. Stiri

0:30 Fotbal Italia: Lazio – Napoli

2:30 Rezumat UEFA Champions League

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Digi Sport Special

6:00 Fotbal European

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal Club

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal European

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal European

14:30 Rezumat EHF Champions League

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Digi Sport Special

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Rezumat Europa League

17:00 UCL Magazin

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Spania

1:00 Rezumat Italia

1:45 Rezumat Brazilia

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi SportSpecial

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Lazio – Napoli. Serie A

7:00 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona. La Liga

8:45 Fotbal: Fiorentina – Verona. Serie A

10:30 Fotbal: Inter – Sampdoria. Serie A

12:15 Fotbal: PSG – Lyon. Ligue 1

14:00 Fotbal: Lazio – Napoli. Serie A

15:45 Digisport Show

16:00 Rezumat Franta

17:00 Rezumat Spania

18:00 Rezumat Brazilia

18:30 Serie A Show. Premiera

19:00 Volei M.: Jastrzebski Wegiel – Tomis Constanta (live) CEV Champions League

21:00 Stirile Digi Sport

21:15 Rezumat Italia

22:00 Fotbal: Nice – Monaco (live) Ligue 1

0:00 Box: New York, USA: Orlando Salido – Miguel Angel Garcia, Gennady Golovkin – Gabriel Rosado, Sean Monaghan – Roger Cantrell

2:00 Baschet M.: CSM Oradea – Atomeromu Paks. EuroChallenge

3:45 Volei M.: Jastrzebski Wegiel – Tomis Constanta. CEV Champions League

Comentarii

comentariu

About the Author

-