Published On: mar, Dec 24th, 2013

Program tv – Marti, 24 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (reluare)
5:05 Retrospectiva sportiva 2013 (reluare) Fotbal – Cupa Confederatiilor
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment) (reluare)
8:00 Clubul desenelor animate: Ciocanitoarea Woody. Episodul 18
8:30 Retrospectiva evenimentelor 2013
9:00 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment) (reluare) Partea a treia
10:00 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
10:15 O noapte minunata (AP) (sua, 1999, dr. romantic.) (reluare)
11:50 Colinde
11:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
12:10 Spiritul Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:30 Retrospectiva sportiva 2013 – Rugby
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Tezaur folcloric (divertisment) "Noi umblam a colinda" – Colinde si traditii de Craciun aduse la fereastra sufletului dumneavoastra, de cete de colindatori din toata tara. Copii, tineri, impreuna cu interpreti consacrati vin de Craciun cu lumina bunatatii si credintei sa faca clipele de sarbatoare mai frumoase tuturor romanilor din toate zonele tarii. Minunate colinde, intr-un spectacol de lumina si culoare, de frumusete si bunatate, pornit din inima pentru inimile tuturor romanilor, intr-o atmosfera de crestineasca sarbatoare, in Tezaur folcloric – De sarbatori – La Oradea.
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 93)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 94)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Interes general (talk show)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:10 Strada 29 (12) (sua-jap., 1991, com.) – Danny Aiello III
23:00 Tezaur folcloric (divertisment) (reluare)
0:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
1:00 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 7)
1:55 Spiritul Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama) (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1
4:15 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment)
11:00 Teleshopping (promo)
11:20 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Frumoasa adormita (sua, 1959, d. a.)
22:00 De Craciun cu Beethoven (AP) (sua, 2011, com.)
0:00 O poveste de Craciun (AP) (sua, 2009, f. anim.)
2:00 Iosif (it., 2000, f. ist.)
3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

PRO TV
4:00 Un altfel de Mos Craciun (AP) (sua, 1996, dr. romantic.) (reluare)
5:30 Amintiri din copilarie (rom., 1964, avent. f, a-n) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4642) (reluare) * Mos Craciun exista!
11:00 Magia Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV – Ultima editie
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4643) * Mos Craciun exista!
15:00 Cupidonii Craciunului (AP) (sua, 2011, com.) * Mos Craciun exista! (ultima editie) * Vremea
17:15 Singur acasa 4 (AP) (sua, 2002, com. de fam.)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara) Ultima editie
23:00 Tanti Florica (AP) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 13)
23:45 Concert Extraordinar de Craciun: Stefan Banica "Alerg printre stele" (2013, spect.)
1:30 Violete purpurii (15) (sua, 2007, dr. romantic.)
3:30 Stirile Pro TV (reluare)

Kanal D
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment) Editie speciala
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) Editie speciala
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Cucerirea Constantinopolului (AP) (tur., 2012, avent. f) (reluare) Prima parte
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Cucerirea Constantinopolului (AP) (tur., 2012, avent. f) Partea a doua
22:15 Moise (AP) (engl.-belg.-it., 1996, f.tv) Partea a doua
0:15 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:15 Moise (AP) (engl.-belg.-it., 1996, f.tv) (reluare) Partea a doua
2:45 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) (reluare)
3:45 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)

ACASA TV
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
8:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:45 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare) – Editie speciala
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Cinema Acasa: Magia zapezii 2 (sua-can., 2008, f. de fam.)
0:15 Dezvaluiri din lumea telenovelelor: Invidii din culise (AP)
1:00 Never ending story Loredana
2:45 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
3:30 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare)

PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com.) (reluare)
5:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare
6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare) Sezonul 11. Redifuzare
7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 2) Redifuzare
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 11) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 A fost odata un Craciun (AP) (can., 2000, f. de fam.)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 In viteza! (2010, emis. info., episodul 26)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 7)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare) Sezonul 11. Redifuzare
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 12) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com.) (reluare) Sezonul 21 Redifuzare
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) Sezonul 11 Redifuzare
20:30 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 15)
21:45 Sa crezi in Mos Craciun – Editia 4
22:00 Mondenii (AP) (2006, divertisment) Sezonul 15. Editia 19, 20
23:00 Trasnitii (AP) (s. com.) Sezonul 21. Redifuzare
23:30 Focus Monden (2009, divertisment)
0:30 Colinda de Craciun (AP) (sua, 1999, f. de fam.)
3:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 17) Redifuzare

NATIONAL TV
4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 51) (reluare)
6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Colinde
8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 269) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 52)
12:00 Cuceritorul (AP) (sud cor., 2011, s. dr., episodul 1)
13:15 Grupul Voua (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 140) (reluare)
14:45 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 4) (reluare)
15:45 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 29) (reluare)
17:00 Traditii de la bunica (2013, emis. culinara) Editie speciala de Craciun
18:30 Stiri National TV Sport + Meteo
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 141)
20:15 Mary Poppins (sua, 1964, com.)
23:00 Craciun in Apuseni (2012, divertisment) Redifuzare
1:45 Cuceritorul (AP) (sud cor., 2011, s. dr., episodul 1) (reluare)
3:00 Albumul National (mus.) (reluare)

EUFORIA TV
4:50 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
5:20 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Food Safari (emis. culinara)
10:30 Proaspat si rapid cu Emeril (sua, 2010, s. doc.)
11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
12:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
13:00 Suvite cu fite (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) – Ultimul episod
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Sunetul muzicii (12) (sua, 1965, dr. bio.)
0:30 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 10)
1:15 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
2:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.) (reluare)
3:40 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)

DIVA UNIVERSAL
4:20 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 2)
5:10 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 3)
6:00 Vitrina de Craciun (AP) (can., 2013, f. rom.)
7:50 Ghici cine canta de Craciun (AP) (can., 2013, com. rom.)
9:40 O, brad frumos (AP) (can., 2013, com. rom.)
11:30 Trei codite de Craciun (AP) (sua, 2011, com. rom.)
13:20 Procesul lui Mos Craciun (AP) (sua-can., 2011, com.)
15:10 Spiritul Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama)
17:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 4)
18:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 5)
19:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 6)
20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 3)
21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 4)
22:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 3)
23:00 Cu sange rece  (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 4)
0:00 Crimele din Midsomer (AP) (engl., 1997, s. politist, sezonul 14, episodul 2) – Secrete intunecate
1:50 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 3)
2:40 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 4)
3:30 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 4)

HBO
4:30 Ancheta in interesul familiei (15) (fra., 2011, thrill.)
6:00 Yoko (12) (ger.-a.-sue., 2012, f. avent.fam.)
7:40 Taramul fagaduintei (12) (sua, 2012, drama)
9:25 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)
11:05 Batman: Intoarcerea Cavalerului Negru, Partea I (sua, 2012, f. anim.)
12:20 Cinci povesti (12) (sua, 2013, drama)
13:45 Stare de soc (12) (sua, 1993, drama)
15:45 Ralph Strica-Tot – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)
17:25 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)
17:50 Extrem de tare si incredibil de aproape (12) (sua, 2011, drama)
20:00 Poveste de Craciun 2 (12) (sua-can., 2012, com.)
21:25 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 5)
22:10 Capcana (12) (sua, 2013, thrill. act.)
0:00 Martha Marcy May Marlene (12) (sua, 2011, thrill.)
1:40 Complicii (18) (elv.-fra., 2009, f. pol.)
3:10 Bancherul (12) (can.-belg.-fra., 2010, thrill.)

AXN
7:05 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 20) – Incursiune – Partea a doua
8:00 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 3)
9:00 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 4)
10:00 Alpha-07 (12) (ger., 2010, S.F.)
11:55 Justitie militara (AP) (ger.-sua, 1995, s. politist, sezonul 4, episodul 11)
12:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 17)
13:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 18)
14:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 20) – Incursiune – Partea a doua
15:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 17)
16:35 Povestea unui cavaler (AP) (sua, 2001, avent. f)
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 18)
20:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 19)
21:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)
22:00 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 11)
22:55 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 12)
23:50 Bun venit in jungla (12) (sua, 2003, actiune) – Christopher Walken
1:50 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 11)
2:35 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 12)

PROCINEMA
4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 21)
4:45 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 22)
5:30 Cine A.M.
8:45 Romani de succes (reluare)
9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
10:00 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 1) (reluare)
11:00 Promotor (magazin auto) (reluare)
11:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:30 Teleshopping (promo)
12:45 Romani de succes
13:00 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 21) (reluare)
15:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 190) (reluare)
16:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 191) (reluare)
16:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 12) (reluare)
17:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 13) (reluare)
17:45 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 2)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 22)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 192)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 193)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 14)
21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 15)
22:00 Vechea gasca (15) (sua, 2003, com.)
0:00 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 6)
1:00 Medicii din Miami (12) (sua, 2010, s, episodul 1)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 11)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 3)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 4)

UNIVERSAL CHANNEL
4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 6) – Altarul
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 22) – Leaganul
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 23) – Ia-ma asa cum sunt
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 18) – O nunta de vis
6:50 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 8) – La multi ani, domnule presedinte
7:45 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 7) – Soapte
8:40 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 19) – Banii nu aduc fericirea
9:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 22) – Leaganul
10:05 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 23) – Ia-ma asa cum sunt
10:35 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 9) – Cel mai cautat om din America
11:30 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 14) – Domnul Monk merge la ferma
12:25 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 17) – A fost odata o crima…
13:20 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 20) – Nimic nou pe frontul Montecito
14:15 Semintele distrugerii (AP) (can., 2011, SF de act.)
16:05 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 18) – Dans cu moartea
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 24) – Realitatea e nasoala
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 25) – Marea cursa II
18:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 10) – Unul pentru catel
19:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 13) – Crima la curse
20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 3) – Asasinul singuratic
21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 4) – Nevinovat
22:00 O iubire fara sfarsit (12) (sua, 1998, drama)
0:15 Schimb de vieti (12) (sua, 2000, f. rom.) 2 Premii Blockbuster 2001, pentru interpretare: Ben Affleck, Gwyneth Paltrow.
2:25 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 13) – Crima la curse
3:15 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 5) – Ascunde-te bine

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
8:10 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
8:35 Un Craciun de groaza (sua)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:55 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Plaja Adolescentilor (sua, 2013, f. muz.)
12:30 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
14:20 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)
15:15 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:40 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)
6:15 Thomas si prietenii sai (can., 2009, progr. copii)
6:30 Transformatorii – Salvatorii (sua-can., 2011, s. anim.)
7:00 Timmy Time – surpriza de Craciun
7:25 Supertrupa cu girofar – harababura de Craciun
8:00 Barbie in Colinda de Craciun (sua, 2008, f. anim.)
9:20 Pierdut si gasit
9:55 Povestea unui spiridus
10:30 Animalutele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.)
11:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
12:00 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
12:10 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:35 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
15:00 Barbie in "Spargatorul de nuci" (sua, 2001, d. a.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Chowder (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
7:30 Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)
7:55 Colegul meu de sala este o maimuta (sua, 2005, s. anim.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:45 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Minunatele peripetii ale lui Flapjack (sua, 2008, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:40 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:05 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:30 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
14:55 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
15:05 Talharii (sua, 1985, avent. f)
17:20 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
17:30 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
17:50 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
19:55 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
20:10 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 2
4:00 Ciclism: Cursa HD (reluare)
4:30 Ciclism: Editie speciala Froome (reluare)
5:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – luna iunie.
6:00 Bowling: Circuitul PBA (reluare) In Statele Unite
7:00 Motocros acrobatic: Noaptea sariturilor (reluare) La Berlin, in Germania
8:00 Atletism: Campionatul Mondial HD (reluare) La Moscova, in Rusia
8:45 Atletism: Editie speciala Bolt HD (reluare)
9:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala de Craciun 1/5
9:30 Majorete: Campionatul Mondial HD (reluare) La Bangkok, in Thailanda
11:00 Darts: Alte competitii (reluare)
13:00 Fotbal: Schalke 04 – Bayern Munchen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a sasea.
14:30 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga (reluare)
15:30 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa a doua. La Breckenridge, in Statele Unite
16:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine
17:00 Tenis: Openul Frantei HD (reluare) La Arenele Roland Garros, Paris
18:15 Motocros acrobatic: Noaptea sariturilor (reluare) La Berlin, in Germania
19:00 Motocros acrobatic: Jocurile Gladiatorilor HD (reluare) La Praga, in Cehia
19:45 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga (reluare)
20:45 Surf: Surf intim (reluare)
21:15 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (reluare) In Maroc
22:45 Sporturi de contact: Superkombat (reluare) Finala GP6.
1:00 Raliuri: Raliraid – Dakar (reluare) Jurnal de navigator
1:30 Curse de masini: Cursa de 24 de ore de la Le Mans, Franta HD (reluare)
2:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga (reluare)
3:00 Cricket: Liga Campionilor Twenty20 HD (reluare) Finala. In India

DOLCE SPORT 1
4:00 Fotbal Liga I: Petrolul – Ceahlaul
6:00 UEFA Champions League: Steaua – Legia
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal Liga I: Otelul – Astra
10:30 NBA Action
11:00 Magazin UEFA Champions League
11:30 Rally Magazin – Timisoara
12:30 Fotbal Italia: Inter – Milan
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 CM Handbal: Romania – Tunisia
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Fotbal: Rezumat Italia
17:30 Retrospectiva echipa nationala
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 Rally Magazin – Tulcea
20:00 UEFA Champions League: Legia – Steaua
22:00 Retrospectiva echipa nationala
23:00 Fotbal Grecia: Apollon – Olympiakos
1:00 Fotbal Italia: Cagliari – Napoli
3:00 Rally Magazin – Tulcea

DIGISPORT 1
5:15 Fotbal European
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport
10:15 Fotbal Club
11:00 Stirile Digi Sport
11:15 Fotbal Club
12:00 Stirile Digi Sport
12:15 Digi SportSpecial
13:00 Stirile Digi Sport
13:15 Digi SportSpecial
14:00 Stirile Digi Sport
14:15 Fotbal European
16:00 Stirile Digi Sport
16:30 Campionii Digi Sport – Retrospectiva 2013, Premiera
17:30 Stirile Digi Sport
18:00 Saptamana de Handbal – Retrospectiva 2013, Premiera
19:00 Digi Sport National – Premiera
19:30 Stirile Digi Sport
20:00 Liga 1 – Retrospectiva 2013, Premiera
21:00 Top Gol Liga 1 – Premiera
21:30 Stirile Digi Sport
22:00 Fotbal European (live)
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Rezumat Italia
0:45 Rezumat Spania
1:45 Campionii Digi Sport – Retrospectiva 2013
2:45 Saptamana de Handbal – Retrospectiva 2013
3:45 Liga 1 – Retrospectiva 2013

DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Getafe – Barcelona. La Liga
7:00 Rezumat Franta
8:00 Rezumat Italia
8:45 Rezumat Spania
9:45 Rezumat Italia
10:30 Digisport Show
14:00 Tenis Finala: David FERRER – Andy MURRAY. OPEN-MIAMI
17:00 DTM Retrospectiva 2013
18:00 Rezumat Spania
19:00 Rezumat Franta
20:00 Rezumat Italia – Premiera
20:45 Digisport Show
1:15 Fotbal: Galatasaray – Real Madrid. Champions League
3:15 Fotbal: Manchester United –Leverkusen. Champions League

Comentarii

comentariu

About the Author

-