Published On: mar, Dec 17th, 2013

Program tv – Marti, 17 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 61) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 62) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 63)
9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 64)
10:30 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)
11:30 Charlot pompier (sua, 1916, f. burl., a-n) (reluare)
12:00 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)
12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)
13:00 EURO polis (emis. mag.) Armonie in diversitate
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)
16:50 Superconsumatorul (2013, emis. info.) (reluare)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 85)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 86)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Interes general (talk show) (live)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:10 Intre bine si rau (talk show) (live)
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Situatia (15) (sua, 2006, drama)
1:20 Interes general (talk show) (reluare)
2:10 Intre bine si rau (talk show) (reluare)
3:20 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
10:50 In gura presei (emis. info.)
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Studio sportiv
20:45 Fotbal: Vaslui – Dinamo. Liga 1
23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)
1:00 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Hartia va fi albastra (rom., 2006, drama)
3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

PRO TV
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4637) (reluare) * Mos Craciun exista!
11:00 Cum sa fii barbat? (AP) (sua, 1997, com.)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4638) * Mos Craciun exista!
15:00 Casatorie de Craciun (AP) (sua, 2008, com.) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara)
22:45 Stirile Pro TV
23:20 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 11) – Michael C. Hall
0:15 Cum sa fii barbat? (AP) (sua, 1997, com.) (reluare)
2:00 Stirile Pro TV (reluare)
3:30 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

 

Kanal D
5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3
22:30 WOWbiz (12) (2012, divertisment)
0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)
3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

ACASA TV
4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:30 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:15 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:00 Teleshopping (promo)
9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:15 Teleshopping (promo)
10:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
11:30 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)
23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)
23:30 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
1:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
2:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)
2:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)


PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 53) (reluare)
5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 6) (reluare) Redifuzare
6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 43) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 62)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 6) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 11) (reluare) Redifuzare
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 49) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 La volan (2010, emis. info., episodul 25)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 2)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 62) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 7) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 53) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 44)
20:30 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 14)
21:30 Sa crezi in Mos Craciun – Editia 3
21:45 Mondenii (AP) (2006, divertisment) Sezonul 15. Editia 17, 18. "Mondena" Iulia Albu ofera lectii de moda si la priveghi "Mondenul? Serghei Mizil a ajuns de la bal la spital
22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 54)
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 12) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 10) Redifuzare
3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare


NATIONAL TV
4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 46) (reluare)
6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Clipuri
8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 267) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 47)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 31)
13:15 Grupul Voua (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 133) (reluare)
14:45 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 3) (reluare)
15:45 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
17:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 27) (reluare)
18:30 Stiri National TV. Sport + Meteo
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 134)
20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 268)
21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 28)
22:30 Iubire interzisa (AP) (reality show) (reluare)
0:15 Stiri National TV (reluare)
1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 31) (reluare)
2:15 Albumul National (mus.) (reluare)

 

EUFORIA TV
5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)
5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)
13:00 Suvite cu fite (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 19)
22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 72)
0:00 Glee (sua, 2009, s. com.)
1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)
1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)

 

DIVA UNIVERSAL
4:30 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 8)
5:15 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 15)
6:00 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 9)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 15)
10:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 4)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 6)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 16)
15:00 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)
17:00 Hercule Poirot: Misterul trenului albastru (12) (engl., 2005, f. pol.)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 5)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 8)
21:00 Fata potrivita (AP) (sua, 2012, com. rom.)
23:00 Dupa cadere (AP) (sua, 2011, dr.)
1:00 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)
3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 8)


HBO
5:25 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)
6:00 Totul despre barbati 2 (12) (ger., 2011, com.)
7:50 Uimitorul Om-Paianjen (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
10:05 Culoarea purpurie (12) (sua, 1985, drama)
12:35 Un Craciun cu Holly (12) (sua-can., 2012, f. de fam.)
14:10 Cainele japonez (12) (rom., 2013, drama)
15:40 Premiile Emmy 2013 – Versiunea editata (12) (2013, spect.) Locatie: Nokia Theatre, Los Angeles, California. Gazda: Neil Patrick Harris
17:45 Rock'n'roll (12) (sua, 1996, com.)
19:35 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)
20:00 Masina lui Jayne Mansfield (12) (sua, 2012, drama)
22:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 4)
22:50 Ucide-i cu tandrete (18) (sua, 2012, thrill.)
0:25 Celula 211 (18) (spa.-fra., 2009, actiune)
2:15 Tinutul gheturilor (15) (sua, 2013, f. pol.)

 

AXN
7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 16)
7:25 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 15) – Pierdut
8:20 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 7)
9:15 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 22)
10:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 23)
11:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 12)
12:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 8)
12:55 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 5)
13:50 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 15) – Pierdut
14:45 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 12)
15:40 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 1)
16:35 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 2)
17:25 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 6)
18:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 16) – Sabotaj
19:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 13)
20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 13)
21:05 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 9)
22:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 4)
23:00 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 9)
23:55 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 10)
0:50 Sherlock Holmes si Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 2, episodul 4)
1:45 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 9)
2:30 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 10)

 

PROCINEMA
4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 14)
4:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 5)
5:30 Cine A.M.
8:15 Romani de succes (reluare)
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7) (reluare)
10:30 Promotor (magazin auto) (reluare)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 14) (reluare)
15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8)
16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 182) (reluare)
17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 183) (reluare)
17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 4) (reluare)
18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 5) (reluare)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 15)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 184)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 185)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 6)
21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 7)
22:00 Atacul martienilor (12) (sua, 1996, act. com.) – Sarah Jessica Parker si Pierce Brosnan
0:15 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 11)
1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 16)
2:00 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 4)
2:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 5)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 6)

 

UNIVERSAL CHANNEL
4:25 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 1) – Misiuni de salvare
5:10 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 12) – Lumini de Craciun
5:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 13) – Cursa de sanii
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 13) – Cazinoul bantuit
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 3) – Sezonul de vanatoare
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 2) – Samanta
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 14) – Mike la meteo
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 12) – Lumini de Craciun
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 13) – Cursa de sanii
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 4) – Aparentele insala
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 9) – Domnul Monk isi cunoaste tatal
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 12) – Problema primarului
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 15) – Legende urbane
15:00 Semintele distrugerii (AP) (can., 2011, SF de act.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 14) – Un vis nepotrivit
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 15) – Pescarii
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 13) – Crime si catei
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 5) – Toate drumurile duc la Fitz
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 11) – Domnul Monk isi face un prieten
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 7) – Cum sa pacalesti moartea
22:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 19) – Treburi neterminate
23:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 20) – Orfanul
0:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 11)
0:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 12)
1:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 11) – Stiri de prima pagina
2:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 12) – Inscenarea
3:10 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 12) – Asa se sfarseste lumea

 

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
8:15 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Ce-si doreste Richie? (sua, 1998, com. de fam.)
12:15 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
8:00 Ferma Lenei
8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
9:20 Billy si Budd
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare special
11:30 Clubul copiilor creativi
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Degetica (sua, 2009, f. anim.)
16:15 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Minunatele peripetii ale lui Flapjack (sua, 2008, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)


EUROSPORT 2
4:00 Dans sportiv: Marele Slem WDSF (reluare) Dansuri latino-americane. La Shanghai, in China
5:00 Dans sportiv: Marele Slem WDSF (reluare) Dansuri standard. La Shanghai, in China
6:00 Snowboard: Cupa Mondiala FIS HD (reluare) Slalom paralel urias. La Carezza, in Italia
7:00 Schi acrobatic: Cupa Mondiala FIS HD (reluare) Skiercross. La Val Thorens, in Franta
8:00 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Davos, in Elvetia
8:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)
9:00 Fotbal: Wolfsburg – VFB Stuttgart HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
10:00 Fotbal: Schalke 04 – Freiburg HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
11:00 Schi alpin: Universiada (live) Masculin, slalom urias, mansa intai.
12:00 Snowboard: Universiada (live) Halfpipe. La Trentino, in Italia
13:00 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Davos, in Elvetia
14:00 Schi alpin: Universiada (live) Masculin, slalom urias, mansa a doua.
15:00 Schi Fond: Universiada. Feminin 5 km procedeul liber.
15:30 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Annecy, in Franta
16:00 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin slalom mansa a doua. La Val d'Is?re, in Franta
16:30 Omnisport: WATTS. Editie speciala de Craciun 1/5.
17:30 Fotbal: EUROGOLURI (reluare)
18:30 Sarituri cu schiurile: Universiada (reluare) DT 106. La Trentino, in Italia
19:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine
20:00 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, slalom, mansa intai. La Courchevel, in Franta
20:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin slalom mansa a doua. La Courchevel, in Franta
21:15 Fotbal: Cupa Mondiala a cluburilor FIFA (live) In Maroc
23:30 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin pursuit. La Annecy, in Franta
0:15 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Annecy, in Franta
1:00 Baschet: Cedevita Zagreb (Croatia) – Chalon (Franta) (reluare) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a zecea.
2:00 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa a doua. La Breckenridge, in Statele Unite

 

DOLCE SPORT 1
4:00 Fotbal amical: Grecia – Romania
6:00 Fotbal Italia: Milan – Roma
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal: Rezumat Franta
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 NBA: Memphis – Minnesota
15:00 CM Handbal
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Fotbal: Rezumat Liga I
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 Fotbal: Rezumat Franta
20:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
20:45 Fotbal Liga I: FC Vaslui – Dinamo (live)
22:45 La Dolce Liga (live) Talk-show
23:30 Sport 24. Stiri
0:00 Fotbal Grecia: Aris – Olympiakos
2:00 Fotbal Italia: Napoli – Inter


DIGISPORT 1
4:00 Fotbal Club
4:45 Fotbal: Brasov – Pandurii Targu Jiu. Liga 1
6:15 Fotbal Club
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 EuroFotbal. Tragerea la sorti UCL
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Tragerea la sorti UEL
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Tragerea la sorti UEL
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Fotbal European
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 Fotbal European
15:00 Stirile Digi Sport
15:15 Fotbal Club
16:00 Fotbal Club (live)
17:00 Fotbal: Corona Brasov – Ceahlaul (live) Liga 1
17:45 Stirile Digi Sport (live)
18:00 Fotbal: Corona Brasov – Ceahlaul (live) Liga 1
18:45 Flash interviu (live)
19:00 Fotbal: Viitorul Constanta – Concordia Chiajna (live) Liga 1
19:45 Stirile Digi Sport (live)
20:00 Fotbal: Viitorul Constanta – Concordia Chiajna (live) Liga 1
20:45 Digi Sport Special (live)
21:45 Fotbal: Sunderland – Chelsea (live) Cupa Ligii Angliei
23:45 Stirile Digi Sport
0:15 Rezumat Italia
1:00 UCL Magazin
1:30 Fotbal Club
2:30 Fotbal: Corona Brasov – Ceahlaul. Liga 1


DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Milan – Roma. Serie A
7:00 Fotbal: Brasov – Pandurii Targu Jiu. Liga 1
8:45 Fotbal: Guingamp – Monaco. Ligue 1
10:30 Rezumat Franta
11:30 Rezumat Spania
12:30 Fotbal: Napoli – Inter. Serie A
14:15 Fotbal: Milan – Roma. Serie A
16:00 Rezumat Italia – Premiera
16:45 Stirile Digi Sport
17:00 Volei F.: Stiinta Bacau – Tauron MKS D?browa Gornicza (live) CEV Champions League
19:00 Baschet M.: BC Mures – Rilski Sportist (live) EuroChallenge
20:45 Stirile Digi Sport
21:00 Fotbal: Getafe – Girona (live) Cupa Spaniei
23:00 Fotbal: Barcelona – Cartagena (live) Cupa Spaniei
1:00 Fotbal: Sunderland – Chelsea. Cupa Ligii Angliei
2:45 Fotbal: Getafe – Girona. Cupa Spaniei

Comentarii

comentariu

About the Author

-