Published On: mar, Dec 10th, 2013

Program TV – Marti 10 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Prinţesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 51) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Prinţesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 52) (reluare)

5:25 Imnul României (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

8:55 Ia-mă acasă de Crăciun! (2013, emis. info.)

9:00 Legendele palatului: Prinţesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 53)

9:45 Legendele palatului: Prinţesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 54)

10:30 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)

11:30 Charlot chelner (sua, 1914, s. m., a-n) (reluare)

12:00 Maşini, teste şi verdicte (magazin auto) (reluare)

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 EURO polis (emis. mag.)

13:55 Ia-mă acasă de Crăciun! (2013, emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc în România (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.) Informaţii presărate cu paprika

16:50 Superconsumatorul (2013, emis. info.) (reluare)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 77)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 78)

18:45 Clubul celor care muncesc în România (rep.)

18:50 Interes general (talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc în România (rep.)

21:00 Studio UCL (live)

21:40 Fotbal: Galatasaray Istanbul – FC Juventus Torino (live) Meci din grupe. Liga Campionilor 2013 – 2014

23:50 Rezumatele UCL (live)

1:20 Interes general (talk show) (reluare)

2:10 Beneficiar România (emis. mag.) (reluare)

2:35 Nocturne (talk show) (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Răzvan şi Dani (divertisment) (live)

10:50 În gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasă pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasă pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Mireasă pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

23:00 Un show păcătos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Închiderea programului

 

 

PRO TV

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 7) (reluare)

5:30 La Măruţă (divertisment) (reluare)

7:00 Ştirile Pro TV * Ce se întâmplă, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tânăr şi neliniştit (sua, 1973, s. tv, episodul 4632) (reluare) * Moş Crăciun există!

11:00 Apocalipsa de la Stonehenge (AP) (sua-can., 2010, S.F.)

13:00 Ştirile Pro TV

14:00 Tânăr şi neliniştit (sua, 1973, s. tv, episodul 4633) * Moş Crăciun există!

15:00 Globul ucigaş (AP) (can., 2011, S.F.) * Moş Crăciun există! * Vremea

17:00 Ştirile Pro TV

17:30 La Măruţă (divertisment)

19:00 Ştirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Masterchef – Proba celebrităţii (2013, emis. culinară)

22:30 Ştirile Pro TV

23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 8) – Michael C. Hall

0:00 Apocalipsa de la Stonehenge (AP) (sua-can., 2010, S.F.) (reluare)

2:00 Ştirile Pro TV (reluare)

3:30 Ce se întâmplă, doctore? (mag. life-style) (reluare)

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respectă reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Înainte de sfârşit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietenă (AP) (2011, divertisment)

12:30 Ştirile Kanal D (emis. info.) * ştiri, meteo, sport

13:15 Te vreau lângă mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respectă reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Ştirea zilei (emis. info.)

19:00 Ştirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Ştirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

 

 

ACASA TV

4:15 Poveştiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

6:00 Suflet de gheaţă (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adâncuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Poveştiri adevărate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul nopţii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:30 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) (reluare)

12:00 Viaţă de împrumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Îngeri pierduţi (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheaţă (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Poveştiri adevărate (AP) (2006)

17:30 Diamantul nopţii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viaţă de împrumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Îngeri pierduţi (AP) (rom., 2013, s. rom.) – Ultimul episod

21:30 Furtuna din adâncuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Poveştiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.)

0:00 Îngeri pierduţi (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare) – Ultimul episod

1:00 Poveştiri adevărate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Poveştiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

3:30 Viaţă de împrumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

4:00 Trăsniţii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 49) (reluare) – Înseminatorul

5:00 Regina cumpărăturilor (2013, mag. life-style, episodul 1) (reluare) Redifuzare

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv artă, sezonul 6, episodul 40) (reluare)

7:00 Vacanţă şi terapie (AP) (2013, reality show, episodul 57)

8:00 Regina cumpărăturilor (2013, mag. life-style, episodul 1) (reluare) Redifuzare

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe fază! (2013, emis. con., episodul 6) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireaşa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 45) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 La volan (2010, emis. info., episodul 24)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de măritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 5) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanţă şi terapie (AP) (2013, reality show, episodul 57) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumpărăturilor (2013, mag. life-style, episodul 2) Redifuzare

17:00 Trăsniţii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 49) (reluare) – Înseminatorul

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv artă, sezonul 6, episodul 41)

20:30 Copiii spun lucruri trăsnite (AP) (emis. de div., episodul 13)

21:30 Să crezi în Moş Crăciun – Ediţia 2

21:45 Mondenii (AP) (2006, divertisment) Sezonul 15. Ediţia 15, 16

22:15 Trăsniţii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 50) – Cupluri în derivă

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe fază! (2013, emis. con., episodul 7) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 6) Redifuzare

3:00 Trădaţi în dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varză

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 41) (reluare)

6:00 Sărut-mâna, mamă (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vară (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varză

9:45 Destine împlinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 265) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 42)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 26)

13:15 Grupul Vouă (reluare)

13:45 Mica mireasă (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 126) (reluare)

14:45 Sandokan, tigrul Malaeziei (12) (1976, s. avent., episodul 2) (reluare)

15:45 Copii contra părinţi (2009, reality show) (reluare)

17:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 25) (reluare)

18:30 Ştiri Naţional TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasă (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 127)

20:15 Destine împlinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 266)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 26)

22:30 Iubire interzisă (AP) (reality show) (reluare)

0:15 Ştiri Naţional TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 26) (reluare)

2:15 Albumul Naţional (mus.) (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

5:00 Reţete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)

5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinară) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinară)

6:30 Zeiţa mirodeniilor (emis. culinară)

7:30 Dragoste rebelă (AP) (sud cor., 2009, dr.) – Ultimul episod

9:00 Bucătarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Reţete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)

11:30 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

12:30 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca şi Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 Regăsirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)

17:30 Aventură de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca şi Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri şi crime (AP) (sua, 2010, f.s. de acţ., episodul 15)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 68)

0:00 Glee (sua, 2009, s. com.)

1:00 Soare, palmieri şi crime (AP) (sua, 2010, f.s. de acţ.) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cuţit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Regăsirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)

3:45 Aventură de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 3)

5:00 Soţia perfectă (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 10)

6:00 O stea de Crăciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 4)

9:00 Soţia perfectă (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 10)

10:00 Hercule Poirot: Crimă în Mesopotamia (12) (engl., 2001, f. pol.)

12:00 Cu sânge rece (12) (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 4, episodul 23)

13:00 În mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. poliţist, sezonul 1, episodul 1)

14:00 Soţia perfectă (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

15:00 Vitrina de Crăciun (AP) (can., 2013, f. rom.)

17:00 Hercule Poirot: răul de sub soare (12) (engl., 2001, f. pol.)

19:00 Cu sânge rece (12) (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 4, episodul 24)

20:00 În mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. poliţist, sezonul 1, episodul 2)

21:00 Casa de lângă lac (12) (sua, 2006, dr. romantic.)

23:00 De bunăvoie şi nesilită de nimeni (AP) (sua, 1999, com. rom.)

1:20 O stea de Crăciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

3:20 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 3)

 

 

HBO

5:00 O călătorie de vis (12) (ceh., 2012, f. doc.)

6:00 Bursa (12) (sua, 2012, com.)

7:25 Trei bărbaţi şi un bebeluş (12) (sua, 1987, com.)

9:05 Mare şi frumos (12) (fra., 2012, com.)

10:45 Iubire şi onoare (12) (sua, 2013, dr. romantic.)

12:20 Un Halloween de pomină (12) (sua, 2012, com.)

13:45 Frankenweenie (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)

15:10 Cei trei nătărăi (12) (sua, 2012, com.)

16:40 Furia titanilor (12) (sua, 2012, acţiune)

18:20 Categoria grea (12) (sua, 1995, com.)

20:00 Îţi prezint un prieten (12) (it., 2010, com.)

21:40 Rămâi cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 3)

22:30 Rămâi cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)

22:55 Lumea de dincolo: Trezirea la viaţă (18) (sua, 2012, hor. acţ.)

0:25 Dansatoarea din umbră (12) (engl.-irl., 2012, thrill.)

2:05 Arbitraj (12) (sua-pol., 2012, dramă)

3:50 Resident Evil: Răsplata (18) (ger.-can.-sua, 2012, hor. acţ.)

 

 

AXN

7:10 Poarta Stelară, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de acţ., sezonul 1, episodul 10) – Justiţie

8:05 Jordan (AP) (sua, 2001, s. poliţist, sezonul 4, episodul 2)

9:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 12)

9:55 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 13)

10:50 NCIS: Anchetă militară (12) (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 5, episodul 7)

11:45 Jordan (AP) (sua, 2001, s. poliţist, sezonul 4, episodul 3)

12:40 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 13)

13:40 Poarta Stelară, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de acţ., sezonul 1, episodul 10) – Justiţie

14:35 CSI: New York – Criminaliştii (AP) (sua-can., 2004, s. poliţist, sezonul 9, episodul 7)

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 14)

16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 15)

17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 1)

18:15 Poarta Stelară, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de acţ., sezonul 1, episodul 11) – Spaţiu

19:10 NCIS: Anchetă militară (12) (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 5, episodul 8)

20:05 CSI: New York – Criminaliştii (AP) (sua-can., 2004, s. poliţist, sezonul 9, episodul 8)

21:00 Minţi criminale (AP) (sua-can., 2005, s. poliţist, sezonul 8, episodul 6)

22:00 Sherlock Holmes şi Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 2, episodul 3)

23:00 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 1, episodul 7)

23:55 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 1, episodul 8)

0:50 Sherlock Holmes şi Dr. Watson (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 2, episodul 3)

1:45 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 1, episodul 7)

2:30 Parteneri cu bucluc (AP) (sua, 2012, s. poliţist, sezonul 1, episodul 8)

 

 

PROCINEMA

4:15 Străzile din Brooklyn (15) (sua, 2007, f. pol.)

5:45 Cine A.M.

8:15 Români de succes (reluare)

8:30 Acasă în bucătărie (emis. culinară) (reluare)

9:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 11) (reluare)

10:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 12) (reluare)

10:30 Promotor (magazin auto) (reluare)

11:00 Acasă în bucătărie (emis. culinară)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Români de succes

12:30 La Măruţă (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom în 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 7) (reluare)

15:45 Căutătorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de acţ., sezonul 1, episodul 1)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 174) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 175) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 22) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 23) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 8)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 176)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 177)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 24)

21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 25)

22:00 În ritm de dans (12) (sua, 2009, acţ. com.)

23:45 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 4)

0:45 Cu sânge rece (12) (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 7, episodul 9)

1:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 19)

2:30 Cobra 11 în alertă (12) (ger., 1996, f.s. de acţ., sezonul 8, episodul 7)

3:15 Cobra 11 în alertă (12) (ger., 1996, f.s. de acţ., sezonul 8, episodul 8)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:20 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 16) – În trei

5:10 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 2) – Te voi duce la altar

5:35 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 3) – O glumă pentru tine

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 8) – Steaua Caşmirului

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 5) – În dizgraţie

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 17) – Staţia intermediară

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 9) – Eroina

10:00 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 2) – Te voi duce la altar

10:30 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 3) – O glumă pentru tine

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 6) – Procesul

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. poliţist, sezonul 5, episodul 4) – Domnul Monk nu vede nimic

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 7) – Hoţii şi vardiştii

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 10) – Ultima dorinţă

15:00 Vremea dinozaurilor (AP) (sua, 2013, SF de act.)

17:00 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 4) – Cursuri de gospodărie

17:30 Să bricolăm în familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 5) – Arrivederci, Binford

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 8) – Crimă în Atlantic City

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 7) – Grant, prietenul poporului

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. poliţist, sezonul 5, episodul 6) – Domnul Monk la reuniune

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. poliţist, sezonul 7, episodul 2) – Fără combustibil

22:00 Arcaşul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 17) – Întoarcerea Helenei

23:00 Arcaşul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 18) – Mântuire

0:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 9)

0:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 10) – Perverşi şi târfe

1:10 O familie de poliţişti (12) (sua, 2010, s. poliţist, sezonul 3, episodul 9) – Secrete şi minciuni

2:10 O familie de poliţişti (12) (sua, 2010, s. poliţist, sezonul 3, episodul 10) – Taţi şi fii

3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 7) – Nebraska

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:55 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Ferma Lenei

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Billy si Buddy

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Barbie Fairytopia: Mermaidia (sua, 2006, f. anim.)

16:15 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Ghici cat de mult te iubesc

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Minunatele peripetii ale lui Flapjack (sua, 2008, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

EUROSPORT

4:00 Schi Alpin: Cupa MondialaHD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa intai. La Beaver Creek, in Statele Unite

5:00 Schi Alpin: Cupa Mondiala (reluare) Masculin Super-G. La Lake Louise, in Canada

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a treia. La York, in Regatul Unit

8:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

8:15 Fotbal: Mainz – Dortmund HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

9:45 Fotbal: EUROGOLURI (reluare)

10:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

11:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Etapa a treia. La York, in Regatul Unit

12:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

13:00 Schi Alpin: Cupa Mondiala (reluare) Masculin Super-G. La Lake Louise, in Canada

13:45 Schi Alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa intai. La Beaver Creek, in Statele Unite

14:30 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Östersund, in Suedia

15:00 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin pursuit. La Östersund, in Suedia

15:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

18:30 Baschet: Magazinul Euroligii masculine

19:00 Baschet: Himik Iujne – Alba Fehervar (live) Eurocupa. Sezonul regulat, etapa a opta.

20:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)

21:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (live) Etapa a patra. La York, in Regatul Unit

0:00 Omnisport: WATTS (reluare) Editie speciala – decembrie.

1:00 Fotbal: Hanovra – Eintracht Frankfurt HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

2:30 Fotbal: Monchengladbach – Freiburg HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 14-a

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Verona

6:00 Fotbal Italia: Lazio – Napoli

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Fotbal: Rezumat Franta

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal Franta: PSG – Olympique Lyon

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Rezumat UEFA Champions League

16:00 Handbal: Rezumat

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Rezumat Liga I

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal Ucraina: Cernomoret – Sahtior (live)

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

22:00 Fotbal Franta: Nice – Monaco (live)

0:00 Sport 24. Stiri

0:30 Fotbal Italia: Lazio – Napoli

2:30 Rezumat UEFA Champions League

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Digi Sport Special

6:00 Fotbal European

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal Club

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal European

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal European

14:30 Rezumat EHF Champions League

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Digi Sport Special

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Rezumat Europa League

17:00 UCL Magazin

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Spania

1:00 Rezumat Italia

1:45 Rezumat Brazilia

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi SportSpecial

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Lazio – Napoli. Serie A

7:00 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona. La Liga

8:45 Fotbal: Fiorentina – Verona. Serie A

10:30 Fotbal: Inter – Sampdoria. Serie A

12:15 Fotbal: PSG – Lyon. Ligue 1

14:00 Fotbal: Lazio – Napoli. Serie A

15:45 Digisport Show

16:00 Rezumat Franta

17:00 Rezumat Spania

18:00 Rezumat Brazilia

18:30 Serie A Show. Premiera

19:00 Volei M.: Jastrzebski Wegiel – Tomis Constanta (live) CEV Champions League

21:00 Stirile Digi Sport

21:15 Rezumat Italia

22:00 Fotbal: Nice – Monaco (live) Ligue 1

0:00 Box: New York, USA: Orlando Salido – Miguel Angel Garcia, Gennady Golovkin – Gabriel Rosado, Sean Monaghan – Roger Cantrell

2:00 Baschet M.: CSM Oradea – Atomeromu Paks. EuroChallenge

3:45 Volei M.: Jastrzebski Wegiel – Tomis Constanta. CEV Champions League

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-