Published On: lun, Dec 9th, 2013

Program TV – Luni, 9 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:30 Simbolica (reluare)

4:35 Universul credintei (reluare) Partea a doua

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 51)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 52)

10:30 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n) (reluare)

11:30 Profesionistii… (talk show) (reluare)

12:30 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)

13:00 Germana…la 1 (emis. info.) Deutsch… um eins

13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)

16:50 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 75)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 76)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) Invitat special: Formatia Music & Spirit cu Ioan Gyuri Pascu, Vlad Cnejevici, Teo Boar

22:00 Charlot chelner (sua, 1914, s. m., a-n)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Masini, teste si verdicte (magazin auto)

0:00 Nocturne (talk show) Invitat: Andi Vasluianu si Serban Pavlu, actori

1:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)

1:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (reluare)

2:40 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

3:05 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

5:00 Lassie (sua-can., 1997, s) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Top Chef (2013, emis. culinara) Juriu: Chef Joseph Hadad, Nicolai Tand si Tudor Constantinescu.

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Top Chef (2013, emis. culinara) (reluare)

 

 

 

PRO TV

5:30 Promotor (magazin auto) (reluare)

6:00 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4631) (reluare) * Mos Craciun exista! (prima editie)

11:00 Apropo TV (divertisment) (reluare)

12:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4632) * Mos Craciun exista!

15:00 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara) (reluare) * Mos Craciun exista! * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Centurion (12) (engl., 2010, actiune)

22:30 Stirile Pro TV

23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 7)

0:00 Centurion (12) (engl., 2010, actiune) (reluare)

2:30 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

3:30 Stirile Pro TV (reluare)

 

 

 

Kanal D

4:30 Gomez si Tavares se intorc (12) (belg.-fra., 2007, actiune) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

 

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 100 de povesti célèbre (AP) (rep.) (reluare)

9:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) – Minibiografie

9:05 Teleshopping (promo)

9:35 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:35 Doamne de poveste (rep., col., a-n) – Minibiografie

10:40 Teleshopping (promo)

10:55 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:55 Doamne de poveste (rep., col., a-n) – Minibiografie

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

4:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Redifuzare. Sezonul 3. Episodul 3, 4

5:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 45) (reluare)

6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 48) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 56)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 55) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 45) (reluare)

10:30 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 46) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 24) Preluare Deutsche Welle

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 4) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 56) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 47) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 1) Redifuzare

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 48) (reluare) – Targul de barbati

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 40)

20:30 B.D. la munte si la mare (AP) (rom., 1971, com.)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 49) – Inseminatorul

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 6) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 5) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:30 Consilier de urgenta (AP) (reality show) (reluare)

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 41)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 25)

13:15 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 125) (reluare)

14:45 Patru inimi nebune (AP) (ind., 1997, com. rom.) (reluare)

18:30 Stiri National TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 126)

20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 265)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 25)

22:30 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show) (reluare)

0:15 Stiri National TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 25) (reluare)

2:15 Pitici de vara (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

4:20 Suflet ratacit (15) (sua, 2001, f. pol.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (AP) (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)

11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.) (reluare)

12:00 Un Craciun norocos (can.-sua, 2011, dr. romantic.) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s, episodul 1)

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 14)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 67)

0:00 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 1)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s, episodul 1) (reluare)

3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:15 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)

6:00 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)

8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 3)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 9)

10:00 Hercule Poirot: moartea Lordului Edgware (16) (engl., 2000, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 22)

13:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 12)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 10)

15:00 O stea de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)

17:00 Hercule Poirot: Crima in Mesopotamia (12) (engl., 2001, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 23)

20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 1)

21:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 13)

22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 7)

23:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 8)

0:00 Tom, Dick si Harriet (AP) (sua, 2013, com.)

2:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 13)

3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 2)

 

 

HBO

4:40 Colectia (18) (sua, 2012)

6:00 In miezul intunecat al iernii (12) (engl., 1995, com., a-n)

7:40 Din dragoste pentru Roma (12) (sua-it.-spa., 2012, com.)

9:30 Oameni ca noi (12) (sua, 2012, drama)

11:25 Aventuri la firul ierbii (sua, 1998, f. anim.)

13:00 Bursa (12) (sua, 2012, com.)

14:25 Kylie Minogue – Aphrodite: Les Folies Tour (12)

16:00 Trei barbati si un bebelus (12) (sua, 1987, com.)

17:45 Mare si frumos (12) (fra., 2012, com.)

19:30 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

20:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 3) – Campuri de diamante

20:55 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 4) – All in

22:00 Palmetto (15) (ger.-sua, 1998, thrill.) – Elisabeth Shue si Woody Harrelson

23:50 Tinutul gheturilor (15) (sua, 2013, f. pol.)

1:30 Brighton Rock (12) (engl., 2010, thrill.)

3:20 Maria Ta (15) (sua, 2011, avent. f)

 

 

AXN

7:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9) – Viata

8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 1)

9:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 10)

10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 11)

10:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 6)

11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 2)

12:45 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 12) – Richard Wilson

13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9) – Viata

14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 6)

15:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 12)

16:20 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 13)

17:15 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 13)

18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 10) – Justitie

19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 7)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 7)

21:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 4)

22:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 5)

23:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 14) – He Kane Hewa'ole

0:00 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10)

0:55 Mlastina (15) (can.-sua, 2006, thrill.)

2:35 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 14) – He Kane Hewa'ole

 

 

PROCINEMA

4:45 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 6)

5:30 Cine A. M.

8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

9:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 9) (reluare)

10:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 10) (reluare)

10:30 Lumea Pro Cinema (reluare)

11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 6) (reluare)

15:45 Bill Engvall Show(AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 11)

16:15 Bill Engvall Show(AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 12)

16:45 Dickie Roberts: Copilul vedeta (AP) (sua, 2003, com.) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 7)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 174)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 175)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 22)

21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 23)

22:00 Sliver (15) (sua, 1993, thrill.)

0:15 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 3)

1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 8)

2:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 18)

2:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 5)

3:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 6)

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Experimentul Philadelphia (12) (can., 2012, thrill.)

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 7) – Nebunii ani '60

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 4) – Dusmanul statului

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 16) – In trei

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 8) – Steaua Casmirului

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 25) – Marea cursa

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 1) – Vreau o fetita

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 5) – In dizgratie

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 3) – Domnul Monk si meciul decisiv

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 6) – Demoni

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 9) – Eroina

15:00 Super-eruptia (AP) (sua, 2011, f-catastr.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 2) – Te voi duce la altar

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 3) – O gluma pentru tine

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 7) – Hotii si vardistii

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 6) – Procesul

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 5) – Domnul Monk, detectiv particular

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 1) – Reinviere

22:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 9) – Secrete si minciuni

23:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 10) – Tati si fii

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 19) – Situatie dificila

1:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 20) – Detectivul

2:00 Curentii mortali (AP) (can.-engl.-bulg., 2013, actiune)

3:20 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 6) – Cine l-a ucis pe Fratele Sam?

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:55 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Vrajitoarea Lilly

8:50 Billy si Buddy

9:00 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)

12:55 Povesti din folclorul maghiar

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Franklin si prietenii – Aventura lui Franklin: exploratori polari

15:50 Billy si Buddy

16:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)

18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)

18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

EUROSPORT 2

4:00 Fotbal: Campionatul European feminin sub 17 ani HD (reluare) Finala

6:00 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Finale. La York, in Regatul Unit

8:00 Fotbal: Werder Bremen – Bayern Munchen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

9:15 Fotbal: Braunschweig – Hertha Berlin HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 15-a.

10:30 Schi alpin: Cupa Mondiala (reluare) Feminin, Super-G. La Lake Louise, in Canada

11:30 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin, slalom urias, mansa a doua. La Beaver Creek, in Statele Unite

12:25 Sporturi de iarna: Weekend-ul sporturilor de iarna (reluare)

12:30 Snooker: Campionatul Britanic HD (reluare) Finale. La York, in Regatul Unit

14:15 Schi fond: Cupa Mondiala (reluare) Feminin 4×5 km clasic/liber. La Lillehammer, in Norvegia

15:00 Schi fond: Cupa Mondiala (reluare) Masculin, 4×7,5 km. La Lillehammer, in Norvegia

16:00 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin pursuit. La Hochfilzen, in Austria

16:45 Biatlon: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin pursuit. La Hochfilzen, in Austria

17:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 138. La Lillehammer, in Norvegia

19:00 Fotbal: Cracovia – KGHM Zaglebie Lubin (live) Campionatul Poloniei – Ekstraklasa. Etapa a 20-a.

21:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga

21:15 Fotbal: Kaiserslautern – Fortuna Dusseldorf (live) Bundesliga 2. Etapa a 17-a. In Germania

23:15 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala HD (reluare) DT 138. La Lillehammer, in Norvegia

0:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

0:15 Sporturi de contact: Fight Club (reluare)

2:00 Fotbal: Campionatul European feminin sub 17 ani HD (reluare) Final

3:00 Fotbal: EUROGOLURI (reluare)

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Torino – Lazio

6:00 Fotbal Liga I: Ceahlaul – Viitorul

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 NBA Inside Stuff

9:00 Magazin UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 NBA: New York – Boston

15:45 CM Handbal: Tunisia – Ungaria (live)

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

20:15 CM Handbal: Romania – Australia (live)

22:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

22:30 Sport 24 (live) Stiri

23:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

23:30 CM Handbal: Cehia – Germania

1:00 Fotbal Franta: Monaco – Ajaccio

3:00 CM Handbal: Japonia – Danemarca

 

 

DIGISPORT 1

4:00 Fotbal: Otelul Galati – Steaua. Liga 1

5:30 Digi Sport Special

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Fotbal: Otelul Galati – Steaua. Liga 1

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal: Otelul Galati – Steaua

12:00 Digi Sport Special

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal: Roma – Fiorentina. Serie A

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal: Roma – Fiorentina. Serie A

15:00 Stirile Digi Sport

15:30 UCL Magazin

16:00 Fotbal European (live)

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Digi Sport Special (live)

18:30 Fotbal: CFR Cluj – Sageata Navodari (live) Liga 1

19:15 Digi Sport Special (live)

19:30 Fotbal: CFR Cluj – Sageata Navodari (live) Liga 1

20:15 Digi Sport Special (live)

21:00 Fotbal: Astra – Vaslui (live) Liga 1

21:45 Digi Sport Special (live)

22:00 Fotbal: Astra – Vaslui (live) Liga 1

22:45 Digi Sport Special (live)

23:45 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Franta

1:00 Fotbal: CFR Cluj – Sageata Navodari. Liga 1

2:45 Fotbal: Astra – Vaslui. Liga 1

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Inter – Parma. Serie A

7:00 Fotbal: Roma – Fiorentina. Serie A

8:45 Fotbal: Monaco – Ajaccio. Ligue 1

10:30 Fotbal: Inter – Parma. Serie A

12:15 Fotbal: PSG – Sochaux. Ligue 1

14:00 Grila de Start

15:00 DTM Retrospectiva 2013

16:00 Campionii Digi Sport

17:00 Volei  F.: U Craiova – Alba Blaj (live) Divizia A1

19:00 Stirile Digi Sport

19:30 Digisport Show

19:45 Baschet M.: SCM U Craiova – BCM U Pitesti (live) Liga Nationala

21:30 Rezumat Franta – Premiera

22:30 Box: Guillermo Rigondeaux – Joseph Agbeko. New Jersey, USA

1:00 Volei  F.: U Craiova – Alba Blaj. Divizia A1

3:00 Baschet M.: SCM U Craiova – BCM U Pitesti. Liga Nationala

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-