Published On: lun, Dec 23rd, 2013

Program tv – Luni, 23 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:30 Simbolica (reluare)
4:35 Universul credintei (reluare) Partea a doua
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:10 Pretuieste viata! (2013, show intal) (reluare)
9:20 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:25 Festivalul International de Circ de la Massy – A 15-a editie, 2007. Regia: David Montagne. Conceptia artistic: Michel Bruneau. Festival anual ce aduna sub cupola din parcul Georges Brassens din Massy cei mai renumiti artisti de circ: calareti, jongleuri, iluzionisti, clovni.. veniti din toate colturile lumii.
9:50 Gradina botanica din Paris – Franta, 2006. Le Jardin des Plantes din Paris nu este o gradina botanica oarecare: ea este totodata gradina botanica, o gradina stiintifica si istorica, deoarece face parte din Muzeul National de Istorie a Naturii, precum si un loc de plimbare minunat.
10:50 Filarmonica din Viena la Beijing – Cel de-al treilea concert din pachetul pregatit de European Broadcast Union (pachet din care fac parte si Concertul de Anul nou de la Viena si Concertul de la palatul Schoenbrunn) plaseaza Filarmonica Vieneza pe scena "National Center of Performing Arts" de la Beijing. 
12:30 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)
13:00 Germana…la 1 (emis. info.) Deutsch… um eins
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:30 Retrospectiva sportiva 2013 – Fotbal – Cupa Confederatiilor
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)
16:50 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 91)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 92)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment)
22:10 O noapte minunata (AP) (sua, 1999, dr. romantic.) – James Garner si Julie Andrews
23:45 Alexandru Tomescu in Turneul Stradivarius Bach to Basics. Johann Sebastian Bach (1685 – 1750). Integrala Sonatelor si Partitelor. In program: Sonata I BWV 1001 in sol minor; Adagio; Fuga (Allegro); Siciliana; Presto; Partita I BWV 1002 in si minor; Allemanda – Double; Corrente – Double (Presto); Sarabande – Double; Tempo di Borea – Double. Inregistrare de la Catedrala Sf. Iosif din Bucuresti
0:45 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 6)
1:45 Festivalul International de Circ de la Massy (reluare)
2:05 Gradina botanica din Paris (reluare)
3:00 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1
4:15 Eloise, micuta cupidon (sua-engl., 2003, com. de fam.) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
08:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) 
11:00 Teleshopping (promo)
11:20 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Te pui cu blondele? (AP) (emis. con.) – Editie special. Cu: Dan Negru. Invitati: Florin Piersic, Andrei Duban, Crina Matei, Catalin Oprisan, Bogdan Vladau si Nicolai Tand
0:00 Totul e permis (2013, divertisment) Cu: Alexandru Ion. Fiul lui Serban Ionescu alaturi de mama sa, Magda Catone
1:30 Observator (emis. info.) (reluare)
2:15 Arca ucigasa – Profetia (12) (sua, 2008, horror)
3:45 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

PRO TV
4:00 Pariu riscant (15) (sua, 2001, com.) (reluare)
6:00 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4641) (reluare) * Mos Craciun exista 
11:00 Un altfel de Mos Craciun (AP) (sua, 1996, dr. romantic.)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4642) * Mos Craciun exista!
15:00 Magia Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama) (reluare) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV – Ultima editie
17:30 Amintiri din copilarie (rom., 1964, avent. f, a-n)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara)
22:30 Stirile Pro TV
23:00 Hirokin: razbunarea samuraiului (15) (sua, 2012, actiune)
1:15 Tanti Florica (12) (rom., 2012) (reluare)
2:45 Stirile Pro TV (reluare)

Kanal D
5:00 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)
5:45 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.) (reluare)
6:15 Teleshopping (promo)
7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment) 
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Spargatorul de nuci (AP) (engl.-ung., 2010, f. de fam.) (reluare)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Cucerirea Constantinopolului (AP) (tur., 2012, avent. f) Prima parte
22:15 Moise (AP) (engl.-belg.-it., 1996, f.tv) Prima parte
0:15 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:15 Moise (AP) (engl.-belg.-it., 1996, f.tv) (reluare) Prima parte
2:45 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) (reluare)
3:45 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)

ACASA TV
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)
7:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)
8:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo) 
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Casa Ibacka (AP) (2013, divertisment) – Editie speciala
0:00 Dezvaluiri din lumea telenovelelor: Capricii de vedeta (AP)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment) (reluare) – Editie speciala
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

PRIMA TV
4:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Redifuzare
5:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 47) (reluare)
6:00 Cireasa de pe tort(AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 56) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 1) Redifuzare
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 10) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 47) (reluare)
10:30 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 48) (reluare) 
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 26) Preluare Deutsche Welle
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 6)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 56) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 49) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 11) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 56) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) Sezonul 11. Redifuzare
20:30 Iarna bobocilor (AP) (rom., 1977, com.)
22:15 Trasnitii (AP) (s. com.) Sezonul 21. Redifuzare
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 16) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 13) Redifuzare
3:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 11) (reluare) Redifuzare

NATIONAL TV
4:30 Consilier de urgenta (AP) (reality show) (reluare)
6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Colinde
8:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)
9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
10:45 Teleshopping (promo)  
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 51)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 35)
13:15 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 139) (reluare)
14:45 Suflet de copil (AP) (ind.-engl., 2003, drama) (reluare)
18:30 Stiri National TV Sport + Meteo
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 140)
20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 269)
21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 29)
22:30 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show) (reluare)
0:15 Stiri National TV (reluare)
1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 35) (reluare)
2:15 Pitici de vara (reluare)

EUFORIA TV
4:20 Craciunul familiei Rodriguez (AP) (sua, 2008, com.) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (AP) (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Food Safari (emis. culinara)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.) (reluare) 
12:00 Miracol in Manhattan (can., 2010, drama) (reluare)
13:00 Suvite cu fite (reality show)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Lupta pentru supravietuire (12) (sua-mex., 2002, thrill.)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 4, episodul 75)
0:00 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 9)
1:00 Lupta pentru supravietuire (12) (sua-mex., 2002, thrill.) (reluare)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:40 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)

DIVA UNIVERSAL
4:00 O stea de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
6:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)
7:50 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
09:40 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.) 
11:30 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)
13:20 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)
15:10 O stea de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
17:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 1)
18:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 2)
19:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 3)
20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 1)
21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 2)
22:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 1)
23:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 2)
0:00 Crimele din Midsomer (AP) (engl., 1997, s. politist, sezonul 14, episodul 1) – Moarte pe banda intai
1:50 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 1)
2:40 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 2)
3:30 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 1)

HBO
4:00 Ultimele zile disco (12) (sua, 1998, com.) Un grup de sase tineri new-yorkezi traiesc din plin ultimele zile ale culturii disco. Dar aceasta schimbare brusca va lasa urme adanci.
6:00 Doamna de fier (12) (engl.-fra., 2011, dr. bio.)
7:45 Neinfricata (sua, 2012, d.a. avent.)
9:20 Tom Sawyer (12) (ger., 2011, avent. f)
11:10 Furia titanilor (12) (sua, 2012, actiune)
12:50 Yoko (12) (ger.-a.-sue., 2012, f. avent.fam.)
14:30 Taramul fagaduintei (12) (sua, 2012, drama)
16:15 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)
17:55 Transformarea (12) (sua, 2013, com.)
19:30 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)
20:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 7) – William Wilson
20:55 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 8) – The Old Ship of Zion
21:55 Maria Ta (15) (sua, 2011, avent. f)
23:35 Daca as fi… tu? (15) (sua, 2011, com.)
1:25 Rocker (18) (rom., 2012, drama)
2:55 Resident Evil: Rasplata (18) (ger.-can.-sua, 2012, hor. act.)

AXN
7:05 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 19) – Incursiune – Prima parte
8:00 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 1)
9:00 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 2)
9:55 Vanatorii de fantome (12) (sua, 2004, s. doc., sezonul 6, episodul 25)
10:50 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 7) 
11:45 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 8)
12:40 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 16)
13:35 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 19) – Incursiune – Prima parte
14:30 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 16)
15:25 Alpha-07 (12) (ger., 2010, S.F.)
17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 10)
18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 20) – Incursiune – Partea a doua
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 17)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 17)
21:00 Bun venit in jungla (12) (sua, 2003, actiune)
23:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 16) – E Malama
0:00 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 12)
0:55 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 13)
1:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 17)
2:35 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 16) – E Malama

PROCINEMA
4:15 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 20)
5:00 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 11)
5:45 Cine A. M.
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 13) (reluare) – Ultimul episod
10:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) 
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 20) (reluare)
15:45 Masina timpului (AP) (sua, 2002, SF) (reluare)
17:45 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 1)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 21)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 190)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 191)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 12)
21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 13)
22:00 Miscari periculoase (15) (sua, 2002, drama) – Samuel L. Jackson
0:00 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 5)
1:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 22)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 10)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 1)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 2)

UNIVERSAL CHANNEL
4:00 Superciclonul (AP) (sua, 2012, f-catastr.)
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 17) – Substante explozive
6:50 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 7) – Sfidare
7:45 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 6) – Altarul
8:40 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 18) – O nunta de vis
9:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 20) – Tim cel bun, Tim cel rau
10:05 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 21) – A cincea aniversare
10:35 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 8) – La multi ani, domnule presedinte
11:30 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 13) – Domnul Monk in direct
12:25 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 16) – Pivotul
13:20 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 19) – Banii nu aduc fericirea
14:15 Patruzeci de zile si nopti (AP) (sua, 2012, avent. f)
16:05 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 17) – A fost odata o crima…
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 22) – Leaganul
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 23) – Ia-ma asa cum sunt
18:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 9) – Cel mai cautat om din America
19:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 12) – Amnezie
20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 1) – Episod pilot
21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 2) – Cinsteste pe tatal tau
22:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 13) – Sobolani
23:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Barbati in negru
0:00 Cacealmaua incornoratilor (12) (sua, 2000, thrill. act.)
2:10 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 12) – Amnezie
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 4) – Fugi

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
8:10 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:55 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Intalnire cu o vedeta (AP) (sua, 2010, f. muz.) 
12:30 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
14:20 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)
15:15 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:40 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Klumpies (belg., s. anim.)
8:00 Barbie in "Spargatorul de nuci" (sua, 2001, d. a.)
9:20 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Animalutele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.) 
11:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
12:00 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
12:10 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:35 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
15:00 Barbie in Colinda de Craciun (sua, 2008, f. anim.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Chowder (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
7:30 Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)
7:55 Colegul meu de sala este o maimuta (sua, 2005, s. anim.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:45 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.) Maraton Mix
11:35 Cartoon Toon Toon: Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.) 
12:25 Cartoon Toon Toon: Nevastuica (sua, 1999, s. anim.) 
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:40 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:05 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:30 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
14:55 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
15:05 Expresul Polar (sua, 2004, f. anim.)
17:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:50 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
19:55 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
20:10 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 
11:00 Atletism: Campionatul Mondial, la Moscova, in Rusia HD (reluare)
11:45 Atletism: Editie speciala Bolt HD (reluare)
12:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Engelberg HD (reluare) DT 137 
13:00 Ciclism: Cursa HD (reluare)
13:30 Ciclism
14:00 Schi alpin: Turneu demonstrativ , in Italia HD (live) Slalom
15:30 Tenis: Openul Australiei, la Melbourne HD (reluare)
17:00 Omnisport: Watts Top 10 (reluare)
17:30 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Mixt stafeta Inclusiv avancronica
18:30 Ciclism: Cursa HD (reluare)
19:00 Ciclism (reluare)
19:30 Omnisport: Watts Top 10 (reluare)
20:00 Fotbal: Premier League. Etapa a 17-a
21:00 Fotbal: Eurogoluri
21:30 Atletism: Editie speciala Bolt HD (reluare)
21:45 Omnisport: Watts
22:00 Fotbal: Premier League (live) Etapa a 17-a, Arsenal- Chelsea
0:00 Calarie: Fascinatia curselor de cai (reluare)
0:15 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator
0:30 Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, in Regatul Unit HD (reluare) Finala
2:00 Fotbal: Eurogoluri (reluare)

DOLCE SPORT 1
4:30 NBA: LA Clippers – Minnesota (live)
7:15 Fotbal: Stelele Craciunului
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal Liga I: Petrolul – Ceahlaul
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Magazin UEFA Champions League
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 NBA: LA Clippers – Minnesota
16:00 Handbal: Rezumat
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Interviu Mircea Lucescu
17:30 Fotbal: Rezumat Franta
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
20:00 UEFA Champions League: Steaua – Legia
22:00 CM Handbal: Finala mare
0:00 Fotbal Italia: Verona – Lazio
2:00 Fotbal Italia: Atalanta – Juventus

DIGISPORT 1
4:15 Fotbal: Inter – Milan. Serie A
6:00 Fotbal European
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Fotbal: Inter – Milan. Serie A
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Fotbal: Inter – Milan. Serie A
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Fotbal European
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Fotbal: Getafe – Barcelona. La Liga
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 Fotbal: Getafe – Barcelona. La Liga
15:00 Stirile Digi Sport
15:15 Fotbal European
16:00 Stirile Digi Sport
16:30 DTM Retrospectiva 2013
17:30 Stirile Digi Sport (live)
18:00 Fotbal Club (live)
19:30 Stirile Digi Sport (live)
20:00 Digi Sport Special (live)
21:30 Stirile Digi Sport (live)
22:00 Fotbal European (live)
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Rezumat Spania
1:00 Rezumat Franta
2:00 Digisport Show
2:15 Fotbal Club
3:45 Digi Sport Special

DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Valencia – Real Madrid. La Liga
7:00 Fotbal: Inter – Milan. Serie A
8:45 Fotbal: Roma – Catania. Serie A
10:30 Fotbal: Atletico Madrid – Levante. La Liga
12:15 Fotbal: Atalanta – Juventus. Serie A
14:00 Fotbal: PSG – Lille. Ligue 1
15:45 Fotbal: Valencia – Real Madrid. La Liga
17:30 Grila de Start
18:30 Campionii Digi Sport
19:30 Digisport Show
19:45 El Clasico 2013
20:00 Rezumat Franta – Premiera
21:00 Rezumat Spania – Premiera
22:00 Stirile Digi Sport
22:30 Fotbal Club
0:00 Digi Sport Special
1:30 Digisport Show
1:45 Fotbal: Lorient – Lyon. Ligue 1
3:30 Fotbal: Athletic Bilbao – Rayo Vallecano. La Liga

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-