Published On: lun, Dec 2nd, 2013

Program TV – Luni 2 decembrie 2013

Share This
Tags

 

logo-programe-tv

TVR 1

4:05 Universul credintei (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 41)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 42)

10:30 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n) (reluare)

11:30 Profesionistii… (talk show) (reluare)

12:30 In gradina Danei (2011, emis. culinara) Redifuzare

13:00 Germana…la 1 (emis. info.) Deutsch… um eins

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)

16:50 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 67)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 68)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment)

22:00 Charlot boxer (sua, 1915, s. m., a-n)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Masini, teste si verdicte (magazin auto)

0:00 Nocturne (talk show) Invitat: Vlad Paunescu, director Castel Film si producator de film

1:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)

1:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (reluare)

2:40 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

3:05 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Top Chef (2013, emis. culinara)

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Top Chef (2013, emis. culinara) (reluare)

 

 

PRO TV

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare) – Editie speciala – 1 Decembrie. Prima parte

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:00 Filantropica (AP) (rom., 2001, com.) (reluare)

11:15 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7)

13:00 Stirile Pro TV

13:45 La Bloc – Dupa 10 ani & Povestea din spatele serialului (reluare)

15:00 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara) (reluare) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Triplu X – 2 (12) (sua, 2005, actiune)

22:30 Stirile Pro TV

23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 3)

0:00 Tanti Florica (12) (rom., 2012) (reluare)

1:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

2:00 Stirile Pro TV (reluare)

3:15 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

 

Kanal D

5:15 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

 

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)

7:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

8:00 100 de povesti célèbre (AP) (rep.) (reluare)

8:30 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

 

PRIMA TV

4:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Redifuzare

5:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 44) (reluare)

6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 44) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 51)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 50) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 44) (reluare)

10:30 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 45) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 23) Preluare Deutsche Welle

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (AP) (gastro-reality, episodul 56) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 51) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 46) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 51)

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 44) (reluare) – Baiatul sponsorului

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 37)

20:30 B. D. in alerta (AP) (rom., 1970, com.)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 45)

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 1) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 1) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show)

 

 

 

NATIONAL TV

4:30 Consilier de urgenta (AP) (reality show) (reluare)

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 36)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 20)

13:15 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 118) (reluare)

14:45 Maramures, traditie si credinta

15:45 Rataciri (AP) (ind., 2003, f. rom.) (reluare)

18:30 Stiri National TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 119)

20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 263)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 23)

22:30 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show) (reluare)

0:15 Stiri National TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 20) (reluare)

2:15 Pitici de vara (reluare)

 

 

EUFORIA TV

4:20 Cabana blestemata (AP) (can.-sua, 2001, thrill.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (AP) (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (AP) (engl., 2006, s. com.)

11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.) (reluare)

12:00 Magie alba, magie neagra (can., 2011, f. de fam.) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Dragoste la locul de munca (AP) (cor.) – Ultimul episod

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 11)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) – Dr. Mehmet Cengiz Oz

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 63)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 110)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) (reluare)

3:45 Dragoste la locul de munca (AP) (cor.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

5:00 In mintea Ericai (AP) (can., 2008, s. com., sezonul 4, episodul 9)

6:00 Scrisori catre Mos Craciun (7) (sua, 2010, f. de fam.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 20) – Mae Whitman, Lauren Graham si Miles Heizer

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 4)

10:00 Hercule Poirot: Hickory, Dickory, Dock (12) (engl., 1995, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 16)

13:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 9)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 5)

15:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)

17:00 Hercule Poirot: Craciunul lui Hercule Poirot (12) (engl., 1994, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 17)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 10)

21:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 12)

22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 5)

23:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 6)

0:00 Baieti si fete (AP) (sua, 2000, com. rom.)

2:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 12)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 19)

 

 

HBO

4:25 Cainele japonez (12) (rom., 2013, drama)

6:00 Jurnalul unui pusti: Caldura mare (12) (sua-can., 2012, com. de fam.)

7:35 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

8:05 Sa fie razboi! (12) (sua, 2012, act. com.)

9:40 Superman impotriva Elitei (sua, 2012, f. anim.)

10:55 Domestic (12) (rom., 2012, com.)

12:20 Mi-e dor de toata lumea (12) (fra., 2011, drama)

14:00 Untul (12) (sua, 2011, com.)

15:30 Da-i incolo de urati! (12) (spa., 2010, com.)

17:15 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)

17:40 Cum s-o dai sa fie bine? (12) (sua, 2011, com.)

19:30 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

20:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 1) – New York Sour

20:55 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 2) – Demisia

21:55 Furios si iute in viteza a 5-a (12) (sua, 2011, actiune)

0:05 Complicii (18) (elv.-fra., 2009, f. pol.)

1:40 Statia numerelor (18) (engl.-sua-belg., 2013, thrill.)

3:05 Lumea de dincolo: Trezirea la viata (18) (sua, 2012, hor. act.)

 

 

 

AXN

7:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4) – Intuneric

8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 9)

9:05 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 20) – Adrian Pasdar

10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 3)

10:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 1)

11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 10)

12:45 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 7)

13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4) – Intuneric

14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 18)

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 4)

16:25 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 21)

17:20 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 8)

18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 5) – Lumina

19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 2)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 1)

21:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 2)

22:00 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 8)

23:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 13) – Ke Kinohi

0:00 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 9) – Timothy Olyphant si Joelle Carter

0:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 2)

1:50 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 8)

2:35 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 13) – Ke Kinohi

 

 

PROCINEMA

4:00 Strazile din Brooklyn (15) (sua, 2007, f. pol.)

5:30 Cine A. M.

7:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

8:30 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 1) (reluare)

9:00 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 2) (reluare)

9:30 Cheia (15) (engl., 1958, dr. razb., a-n) (reluare) – Sophia Loren

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 7) (reluare)

15:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 8) (reluare)

15:45 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 3)

16:15 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 4)

16:45 Steaua cazatoare (AP) (sua, 2008, com.) (reluare)

18:50 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 9)

19:20 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 10)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 166)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 167)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 14)

21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 15)

22:00 Impact nimicitor (12) (sua, 1998, f-catastr.)

0:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 22)

1:30 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 2)

2:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 1)

3:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 9)

3:45 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 3)

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:10 Cavalerii-dragoni (15) (sua, 2011, f. fantast.act.)

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 2) – Falsifica si fugi

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 15) – Capul, coada si tot episodul

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 11) – Pacate nesterse

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 3) – Tripla amenintare

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 15) – Incompatibili

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 16) – Lectii de dans

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 16) – Domnul Yin prezinta

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 14) – Dl Monk si astronautul

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 1) – Din nou parteneri

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 4) – Ce s-a intamplat cu Seymour Magoon?

15:00 Vulcanul din mlastina (12) (sua, 2011, SF de act.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 17) – Ma scoti din minti

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 18) – Pa, ciocanitoareo!

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 2) – Eroi si ticalosi

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 1) – Aventura

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 16) – Dl Monk este jurat

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 17) – Pedofilii

22:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 7) – Cosmaruri

23:00 O familie de politisti(12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 8) – Studii superioare

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 14) – Puteti ucide mireasa

1:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 15) – Ambuscada

2:00 Vulcanul din mlastina (12) (sua, 2011, SF de act.)

3:20 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 1) – Un duo criminal

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:55 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

8:50 Billy si Buddy

9:00 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Spiridusii nazdravani – Filmul

16:15 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Ghici cat de mult te iubesc

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

EUROSPORT

9:30 Schi alpin: Cupa Mondiala, la Lake Louise (reluare) Masculin Super-G

10:00 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Masculin pursuit

10:30 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Feminin pursuit Inclusiv avancronica

11:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (reluare) DT 142 Inclusiv avancronica

12:00 Schi alpin: Cupa Mondiala, la Lake Louise (reluare) Masculin Super-G

12:30 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Masculin pursuit

13:00 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Feminin pursuit Inclusiv avancronica

13:30 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (reluare) Etapa a doua

15:30 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Etapa a treia

18:30 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Etapa a treia

19:15 Fotbal: Brazilmania

19:30 Fotbal: Eurogoluri

20:30 Tenis: Punctul lui Mats

21:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Etapa a treia

0:00 Calarie: Fascinatia curselor de cai (reluare)

0:15 Omnisport: Watts

0:30 Fotbal: Brazilmania (reluare)

0:45 Fotbal: Eurogoluri (reluare)

1:45 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (reluare) DT 142 Inclusiv avancronica

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Atalanta – Roma

6:00 Fotbal Franta: Bastia – Evian

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 NBA Inside Stuff

9:00 Magazin UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 NBA: LA Clippers – Indiana

15:30 Fotbal: Rezumat Franta

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Champions League Rewind

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Minutul 91 (live) Talk-show

20:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Verona (live)

22:00 Fotbal Italia: Lazio – Napoli (live)

0:00 Sport 24. Stiri

0:30 Fotbal Grecia: Olympiakos – Ergotelis

2:30 Magazin UEFA Champions League

3:00 Fotbal: Rezumat Franta

 

 

DIGISPORT 1

4:00 Fotbal: Steaua – Petrolul. Liga 1

5:30 Fotbal Club

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Fotbal: Steaua – Petrolul. Liga 1

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal: Steaua – Petrolul. Liga 1

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

13:45 Rezumat Champions League

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Rezumat Champions League

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Rezumat Champions League

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Fotbal Club

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

20:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – CFR Cluj (live) Liga 1

21:15 Digi Sport Special (live)

21:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – CFR Cluj (live) Liga 1

22:15 Digi Sport Special (live)

23:00 Fotbal European (live)

0:00 Stirile Digi Sport

0:15 Rezumat Franta

1:15 Rezumat Spania

2:15 Fotbal Club

3:45 Fotbal: Gaz Metan Medias – CFR Cluj. Liga 1

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona. La Liga

7:00 Fotbal: Monaco – Rennes. Ligue 1

8:45 Fotbal: Atalanta – Roma. Serie A

10:30 Fotbal: PSG – Lyon. Ligue 1

12:15 Fotbal: Real Madrid – Valladolid. La Liga

14:00 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona. La Liga

15:45 Campionii Digi Sport

16:45 UCL Magazin

17:15 Rezumat Europa League

18:00 Rezumat Spania. Premiera

19:00 Rezumat Franta. Premiera

20:00 Fotbal: Fiorentina – Verona (live) Serie A

22:00 Fotbal: Lazio – Napoli (live) Serie A

0:00 Alpari World Match Racing Tour Monsoon Cup Final

2:00 Handbal M.: Aalborg – Flensburg. EHF CUP

3:30 Fotbal: Fiorentina – Verona. Serie A

Comentarii

comentariu

About the Author

-