Published On: lun, Dec 16th, 2013

Program tv – Luni, 16 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:30 Simbolica (reluare)
4:35 Universul credintei (reluare) Partea a doua
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 61)
9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 62)
10:30 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n) (reluare)
11:25 Profesionistii… (talk show) (reluare)
12:20 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)
12:50 Studio Fotbal (live) – Liga Campionilor 2013 – 2014. Tragerea la sorti Play-off
13:00 Fotbal: Liga Campionilor 2013 – 2014 (live) Tragerea la sorti
13:20 Studio Fotbal (live) – Liga Campionilor 2013 – 2014. Tragerea la sorti, Play-off
13:45 Oameni care au schimbat Lumea
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)
16:50 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.)
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 83)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 84)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (live)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment)
22:00 Charlot pompier (sua, 1916, f. burl., a-n)
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Masini, teste si verdicte (magazin auto)
0:00 Nocturne (talk show)
1:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)
1:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (reluare)
2:40 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)
3:05 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo


ANTENA 1
5:00 Lassie (sua-can., 1997, s) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
10:50 In gura presei (emis. info.)
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Top Chef (2013, emis. culinara) Juriu: Chef Joseph Hadad, Nicolai Tand si Tudor Constantinescu.
23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)
1:00 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Risc extrem (12) (engl.-ger.-lux., 2002, actiune)
3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)


PRO TV
4:30 Evadare in zori (12) (sua, 2006) (reluare)
6:30 Promotor (magazin auto) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4636) (reluare) * Mos Craciun exista
11:00 Apropo TV (divertisment) (reluare)
12:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4637) * Mos Craciun exista!
15:00 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara) (reluare) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Liga (12) (sua-ger.-ceh., 2003, avent. f, col., a-n)
22:30 Stirile Pro TV
23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 10)
0:00 Tanti Florica (12) (rom., 2012) (reluare)
1:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)
2:00 Stirile Pro TV (reluare)
3:30 Liga (12) (sua-ger.-ceh., 2003, avent. f, col., a-n) (reluare)


Kanal D
4:30 McBain (12) (sua, 1991, actiune) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3
22:30 WOWbiz (12) (2012, divertisment)
0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)
3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)


ACASA TV
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:30 100 de povesti célèbre (AP) (rep.) (reluare)
9:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)
23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)
23:30 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
1:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
2:00 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment) (reluare)
2:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

PRIMA TV
4:30 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) (reluare) Redifuzare. Sezonul 3. Episodul 7, 8
5:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 46) (reluare)
6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 52) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 61)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 5) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 46) (reluare)
10:30 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 47) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 25) Preluare Deutsche Welle
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 1)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 61) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 48) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 6) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 52) (reluare) – Intalniri aranjate
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 43)
20:30 Toamna bobocilor (AP) (rom., 1975, com.)
22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 53)
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 11) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 9) Redifuzare
3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare


NATIONAL TV
4:30 Consilier de urgenta (AP) (reality show) (reluare)
6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Clipuri
8:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)
9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 46)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 30)
13:15 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 132) (reluare)
14:45 Monumente ale traditiei valcene
15:45 Ultima dorinta (AP) (ind., 2004) (reluare)
18:30 Stiri National TV Sport + Meteo
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 133)
20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 267)
21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 27)
22:30 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show) (reluare)
0:15 Stiri National TV (reluare)
1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 30) (reluare)
2:15 Pitici de vara (reluare)


EUFORIA TV
4:30 Sageata lui Cupidon (12) (sua, 2010, com.) (reluare)
6:00 Savoarea Ciprului
6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (AP) (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.) (reluare)
12:00 Miracol de Craciun (AP) (sua, 2009, com. rom.) (reluare)
14:00 Suvite cu fite (reality show)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 14)
22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 71)
0:00 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 5)
1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)
1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)


DIVA UNIVERSAL
4:10 O, brad frumos (AP) (can., 2013, com. rom.)
6:00 Carol, e Craciunul! (AP) (can., 2012, f. fantast.)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 8)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 14)
10:00 Hercule Poirot: fantele ucis (12) (engl., 2004, f. pol.) – David Suchet
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 3)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 5)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 15)
15:00 Nunta de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
17:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 4)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 6)
21:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 7)
22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 9)
23:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 10)
0:00 Casa de langa lac (AP) (Comedie, 2012) Cu: Scottie Thompson, Jane Seymour, Madeline Zima. Regia: Michael McKay
1:55 Prezicere fatala (12) (sua, 2000, thrill.)
3:45 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 7)


HBO
4:25 Complicii (18) (elv.-fra., 2009, f. pol.)
6:00 Cum sa te indragostesti (12) (sua, 2012, com.)
7:25 Phil Spector (12) (sua, 2013, dr. bio.)
8:55 Marea cursa de Craciun (engl.-sua, 2011, f. anim.)
10:30 O mie de cuvinte (12) (sua, 2012, com.) – Eddie Murphy
12:00 Toti suntem diferiti (12) (sua, 2012, drama)
13:35 Sirena indragostita (12) (sua, 1984, com. rom.)
15:25 Totul despre barbati 2 (12) (ger., 2011, com.)
17:15 Uimitorul Om-Paianjen (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
19:30 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)
20:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 5) – Erlkonig
20:55 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 6) – Steaua Nordului
22:00 Culoarea purpurie (12) (sua, 1985, drama) – Whoopi Goldberg
0:30 Partea ingerilor (12) (engl.-fra.-belg., 2012, com.)
2:10 Detectivul Malone (18) (sua, 2009, actiune)
3:45 M. Butterfly (12) (sua, 1993, dr. romantic.)


AXN
7:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 14) – Uman
8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 6)
9:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 20)
10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 21)
10:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 11)
11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 7)
12:45 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 4)
13:40 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 14) – Uman
14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 11)
15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 22)
16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 23)
17:20 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 5)
18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 15) – Pierdut
19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 12)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 12)
21:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 7)
22:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 8)
22:55 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 15) – Kai e'e
23:50 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 11)
0:45 S.W.A.T. – Trupe de elita (12) (sua, 2003, thrill. act.)
2:50 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 15) – Kai e'e


PROCINEMA
4:30 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 13)
5:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 4)
6:00 Cine A. M.
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 6) (reluare)
10:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 13) (reluare)
15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7)
16:45 O sa-ti lipsesc? (12) (fra., 2009, drama) (reluare)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 14)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 182)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 183)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 4)
21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 5)
22:00 Alte 48 de ore (15) (sua, 1990, act. com.) – Eddie Murphy
0:00 V (15) (sua, 2009, s. SF, episodul 10)
1:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 15)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 3)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 3)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 4)

 

UNIVERSAL CHANNEL
4:20 Crucisatoare americane (12) (sua, 2012, SF de act.)
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 12) – Giuvaieruri
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 2) – Cealalta femeie
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 1) – Misiuni de salvare
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 13) – Cazinoul bantuit
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 10) – Un moment inghetat
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 11) – O veche prietena
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 3) – Sezonul de vanatoare
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 8) – Domnul Monk la concertul rock
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 11) – Pana ce moartea ne va desparti
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 14) – Mike la meteo
15:00 Ultimele ore ale Terrei (AP) (can., 2011, S.F.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 12) – Lumini de Craciun
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 13) – Cursa de sanii
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 12) – Problema primarului
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 4) – Aparentele insala
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 10) – Domnul Monk si leprosul
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 6) – Martor incomod
22:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 11) – Stiri de prima pagina
23:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 12) – Inscenarea
0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 3) – Secrete intunecate
1:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 4) – Luptatorul
2:00 Coborare mortala (AP) (sua, 2013, S.F.)
3:25 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 11) – Cine sapa groapa altuia…


DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Lemonade Mouth (AP) (sua, 2011, mus.)
12:30 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
13:30 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
8:00 Vrajitoarea Lilly
8:50 Billy si Buddy
9:00 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Billy si Buddy
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare special
11:30 Clubul copiilor creativi
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Miss Spider: Printul, Printesa si Albinuta (f. anim.)
15:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)


CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)


EUROSPORT 2
4:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) DT 140. La Titisee Neustadt, in Germania
5:30 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa intai. La Breckenridge, in Statele Unite
6:30 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa a doua. La Breckenridge, in Statele Unite
8:30 Fotbal: Hertha Berlin – Werder Bremen HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
9:30 Fotbal: Bayern Munchen – Hamburger SV HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 16-a.
10:30 Sporturi extreme: Circuitul Dew HD (reluare) Etapa a doua. La Breckenridge, in Statele Unite
11:25 Sporturi de iarna: Weekend-ul sporturilor de iarna (reluare)
11:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) DT 140. La Titisee Neustadt, in Germania
13:00 Biatlon: Universiada (live) Feminin pursuit
14:15 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Feminin, slalom urias, mansa a doua. La St Moritz, in Elvetia
15:00 Schi alpin: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin slalom mansa a doua. La Val d'Is?re, in Franta
15:45 Schi Fond: Cupa Mondiala HD (reluare) Masculin si feminin, sprint, procedeul liber. La Davos, in Elvetia
17:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) DT 140. La Titisee Neustadt, in Germania
17:30 Hochei pe gheata: Rusia – Slovacia (live) Universiada. Masculin faza grupelor. La Trentino, in Italia
19:00 Fotbal: Campionatul Poloniei – Ekstraklasa (live) Etapa a 21-a
21:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga
21:15 Fotbal: Munchen – FC St. Pauli (live) Bundesliga 2. Etapa a 18-a. In Germania
23:15 Sporturi de contact: Fight Club (reluare)
0:45 Fotbal: Brazilmania (reluare)
1:00 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala (reluare) DT 140. La Titisee Neustadt, in Germania
1:30 Fotbal: EUROGOLURI (reluare)
2:30 Fotbal: Campionatul Poloniei – Ekstraklasa (reluare) Etapa a 21-a
3:15 Fotbal: Munchen – FC St. Pauli (reluare) Bundesliga 2. Etapa a 18-a. In Germania


DOLCE SPORT 1
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 NBA Inside Stuff
9:00 Magazin UEFA Champions League
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 Sport 24 (live) Stiri
13:00 La Dolce Liga (live) Tragere la sorti UEFA Champions League. Talk-show
13:30 Sport 24 (live) Stiri
14:00 La Dolce Liga (live) Tragere la sorti Europa League. Talk-show
14:30 NBA Inside Stuff
15:00 NBA Action
15:30 Fotbal: Rezumat Franta
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Handbal: Rezumat
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 Fotbal amical: Grecia – Romania (live)
21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
21:45 Fotbal Italia: Milan – Roma (live)
23:45 Sport 24. Stiri
0:15 CM Handbal
1:45 CM Handbal
3:30 Handbal: Rezumat


DIGISPORT 1
4:00 Fotbal: Petrolul – Universitatea Cluj. Liga 1
5:30 Fotbal Club
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Fotbal: Napoli – Inter. Serie A
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Fotbal: Napoli – Inter. Serie A
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 UCL Magazin
12:45 EuroFotbal (live) Tragerea la sorti UCL
13:45 Stirile Digi Sport
14:00 Tragerea la sorti UEL (live)
15:00 Stirile Digi Sport
15:15 Rezumat Europa League
16:00 Fotbal European (live)
17:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – Sageata Navodari (live) Liga 1
18:15 Fotbal Club (live)
18:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – Sageata Navodari (live) Liga 1
19:15 Fotbal Club (live)
20:00 Fotbal: Brasov – Pandurii Targu Jiu (live) Liga 1
20:45 Fotbal Club (live)
21:00 Fotbal: Brasov – Pandurii Targu Jiu (live) Liga 1
21:45 Fotbal Club (live)
22:30 Stirile Digi Sport
23:00 EuroFotbal – Tragerea la sorti UCL, Tragerea la sorti UEL
1:00 Fotbal European
2:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – Sageata Navodari. Liga 1

 

DIGISPORT 2
5:15 Fotbal: Napoli – Inter. Serie A
7:00 Fotbal: Petrolul – Universitatea Cluj. Liga 1
8:45 Fotbal: Rennes – PSG. Ligue 1
10:30 Fotbal: Osasuna – Real Madrid. La Liga
12:15 Fotbal: Barcelona – Villarreal. La Liga
14:00 Volei  F.: SCM U Craiova – CSM Lugoj (live) Divizia A1
16:00 Campionii Digi Sport
17:00 Volei  M.: SCM U Craiova – Stiinta Baia Mare (live) Divizia A1
19:00 Baschet M.: U Mobitelco Cluj CSA – Steaua CSM (live) Liga Nationala
20:45 Rezumat Spania – Premiera
21:45 Fotbal: Milan – Roma (live) Serie A
23:45 Rezumat Spania
0:45 Rezumat Franta
1:45 Fotbal: Lille – Bastia. Ligue 1
3:30 Baschet M.: U Mobitelco Cluj CSA – Steaua CSM. Liga Nationala

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-