Published On: joi, Dec 5th, 2013

Program TV – Joi 5 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 45) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 46) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 47)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 48)

10:30 Dosar Romania (2013, emis. info.) (reluare)

11:30 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)

12:00 Europa mea (emis. info.) (reluare)

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 De joi pana joi (emis. mag.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Akzente (program cult.)

16:50 Lozul cel mare (live) Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

17:45 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)

18:15 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Ora de business (2010, emis. info.) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo – Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 O data-n viata (divertisment) (live)

0:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti

0:35 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)

1:30 Europa mea (emis. info.) (reluare)

1:55 Ora de business (2010, emis. info.) (reluare)

2:45 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

 

 

ANTENA 1

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Next Star (2013, emis. con.) Cu: Dan Negru. Juriu: Pepe, Maria Carneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 1, episodul 19)

2:45 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 1, episodul 20)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

 

PRO TV

4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 5) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4629) (reluare)

11:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 11)

12:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 12)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4630)

15:00 Arest la domiciliu (AP) (sua, 1996, com. de fam.) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Fotbal Cupa Romaniei: Steaua – Otelul

22:30 Stirile Pro TV

23:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 6)

0:00 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment) (reluare)

1:00 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act.) (reluare)

2:30 Stirile Pro TV (reluare)

 

 

Kanal D

4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.) (reluare)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 47) (reluare) – Fiesta burlacitelor

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 53) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 39) (reluare) – Dovada

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 54)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 53) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 3) (reluare) Redifuzare

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 43) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Povesti din jurul lumii (emis. info., episodul 23) Program Deutsche Welle

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Fete de maritat (AP) (2009, s. com., sezonul 1, episodul 2) Redifuzare

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 54) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 54)

17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 47) (reluare) – Fiesta burlacitelor

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 45) Dan Bordeianu pregateste calamari si creveti cu pesmet, jambon, cartofi in coaja si chocolat fondant.

20:30 Baiat de treaba (12) (sua-hongk.- aus., 1997, act. com.)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 48) – Targul de barbati

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 4) Redifuzare

0:30 Focus (emis. info.) (reluare)

1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 4) Redifuzare

3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 38) (reluare)

6:00 Albumul National (mus.) (reluare)

8:00 Clipuri

8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 39)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 23)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 121) (reluare)

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 619)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 122)

20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 557)

21:15 2012: Supernova (12) (sua, 2009, f-catastr.)

23:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 22) (reluare)

0:30 2012: Supernova (12) (sua, 2009, f-catastr.) (reluare)

2:30 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

 

 

EUFORIA TV

5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)

5:30 Paradisul culinar ( aus., s. doc.) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

6:30 Zeita mirodeniilor (emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)

10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)

10:30 Paradisul culinar ( aus., s. doc.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com., episodul 3)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Crima din vis (12) (sua-can., 2006, thrill.)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 66)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 113)

1:00 Crima din vis (12) (sua-can., 2006, thrill.) (reluare) – Paula Trickey si Alexia Fast

2:30 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.) (reluare)

3:45 Iubire la Paris (AP) (cor., 2004, s. dr.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 22)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 7)

6:00 Batalia beculetelor (AP) (can.-sua, 2010, com.)

8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 1)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 7)

10:00 Hercule Poirot: Martorul mut (12) (engl., 1996, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 20)

13:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 8)

15:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)

17:00 Hercule Poirot: Cazul Roger Ackroyd (12) (engl., 2000, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 21)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

21:00 Dupa cadere (AP) (sua, 2011, dr.)

23:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 12) – Missy Peregrym

0:00 Tom, Dick si Harriet (AP) (sua, 2013, com.)

2:00 In mintea Ericai (AP) (can., 2008, s. com., sezonul 4, episodul 10)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 22)

 

 

HBO

5:25 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

6:00 Iubire si onoare (12) (sua, 2013, dr. romantic.)

7:35 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

8:00 Steve Zissou: Cel mai tare de pe mare (12) (sua, 2004, com.)

9:55 O mie de cuvinte (12) (sua, 2012, com.)

11:25 La nebunie! (12) (sua, 2011, dr. romantic.)

12:55 Tom Sawyer (12) (ger., 2011, avent. f)

14:45 Furia titanilor (12) (sua, 2012, actiune)

16:25 Phil Spector (12) (sua, 2013, dr. bio.)

17:55 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)

18:15 Doamna de fier (12) (engl.-fra., 2011, dr. bio.)

20:00 Manechinele de ieri si de azi (12) (sua, 2012, f. doc.)

21:15 Extra paza-n cartier (15) (sua, 2012, com. SF)

22:55 Orasul magic (18) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 8) – Christian Cooke si Dominik García-Lorido

23:50 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 1)

0:35 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 2)

1:20 Monstrii 3 (12) (sua, 1991, com. hor.)

2:45 O noapte de neuitat (12) (sua-ger., 2011, com.)

 

 

 

AXN

7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 15)

7:25 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7) – Pamant

8:20 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

9:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 6)

10:05 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 7)

11:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 4)

11:55 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 3, episodul 13)

12:50 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 10)

13:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 7) – Pamant

14:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 3) – Gary Sinise

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 8)

16:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 4, episodul 9)

17:20 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 5, episodul 11)

18:15 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8) – Timp

19:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 5)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 5)

21:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 5)

22:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 14) – He Kane Hewa'ole

23:00 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 8)

0:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 2)

0:55 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 14) – He Kane Hewa'ole

1:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 5)

2:35 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 8)

 

 

 

PROCINEMA

4:15 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 6)

5:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 2)

5:45 Cine A.M.

7:45 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

8:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 1) (reluare)

9:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 2) (reluare)

9:45 Cele trei dorinte (AP) (sua, 1995, drama) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 2) (reluare) – Jackson Brundage

15:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 3)

16:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 4)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 170) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 171) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 18) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 19) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 3)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 172)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 173)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 20)

21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 7, episodul 21)

22:00 In amintirea fiului (15) (sua, 2009)

0:15 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 5)

1:15 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 4)

2:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 12)

2:45 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 9)

3:05 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 10)

3:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 7)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 13) – Carantina

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 21) – Mult zgomot pentru bunica

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 22) – Fosta

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 5) – Identitatea lui Ed

7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 2) – Secrete murdare

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 14) – Harmony

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 6) – Adevaruri ascunse

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 21) – Mult zgomot pentru bunica

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 22) – Fosta

11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 3) – Razbunare

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 1) – Domnul Monk si actorul

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 4) – Arma furata

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 7) – Nebunii ani '60

15:00 Curentii mortali (AP) (can.-engl.-bulg., 2013, actiune)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 23) – A construi sau a nu construi?

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 2, episodul 24) – Obsesie pe patru roti

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 5) – Sculptura furata

19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 1, episodul 4) – Dusmanul statului

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 3) – Domnul Monk si meciul decisiv

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 20) – Detectivul

22:00 Conan Distrugatorul (12) (sua, 1984, f. fantast. avent.)

0:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 7) – Cosmaruri

1:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 8) – Studii superioare

2:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 7) – Ajutor la nevoie

2:30 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 8) – Scenariul lui Tyler

3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 6, episodul 4) – Un cal de alta culoare

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:35 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:35 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

13:50 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:25 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:55 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:25 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:55 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:25 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

21:55 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Spiridusii nazdravani

9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

10:30 Conni (2009, s. anim.)

10:42 Billy si Buddy

10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

11:55 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:25 Ghici cat de mult te iubesc

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Ferma Lenei

15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

16:20 Billy si Buddy

16:30 Supertrupa cu girofar – harababura de Craciun

17:05 Pierdut si gasit

17:35 Micul meu ponei

19:30 Povestea unui spiridus

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Chowder (sua, 2007, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

19:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

EUROSPORT

9:30 Snooker: Campionatul Britanic, la YorkHD (reluare) Optimi de finala

11:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

11:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), in Japonia HD (live) Masculin programul scurt Inclusiv avancronica

12:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), in Japonia HD (live) Feminin programul scurt Inclusiv avancronica

13:45 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (reluare) DT 142 Inclusiv avancronica

15:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Sferturi de finala

18:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Sferturi de finala

18:30 Fotbal: Brazilmania HD (live)

18:45 Fotbal: Brazilmania

19:00 Fotbal: Campionatul European feminin sub 17 ani HD (live) Semifinale

21:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Sferturi de finala

0:00 Poker: Seria Mondiala de Poker – Europa

1:00 Fotbal: Brazilmania (reluare)

1:15 Fotbal: Brazilmania (reluare)

1:30 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (reluare) Sferturi de finala

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Verona

6:00 Fotbal DFB Cup: FC Ausburg – Bayern Munchen

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 NBA Action

9:00 Fotbal: Rezumat Italia

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal DFB Cup: Schalke – 1899 Hoffenheim

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: FC Barcelona – Vardar Skopje

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Rezumat Grecia

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal: Rezumat Franta

20:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

20:30 Fotbal Ucraina: Cernomoret – Sahtior

22:15 La Dolce Liga (live) Talk-show

23:00 Sport 24. Stiri

23:30 Fotbal Franta: Ajaccio – Bastia

1:30 Fotbal DFB Cup: FC Ausburg – Bayern Munchen

3:30 Fotbal: Rezumat Liga I

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Digi Sport Special

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Digi Sport Special

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Digi Sport Special

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Digi Sport Special

16:00 Stirile Digi Sport

16:30 Campionii Digi Sport (live)

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Italia

0:45 Rezumat Spania

1:45 Rezumat Brazilia

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi Sport Special

 

DIGISPORT 2

4:15 Baschet M.: CSU Ploiesti – Igokea Aleksandrovac. EUROCUP

6:00 Polo: CSM Oradea – Brescia. Champions League

7:00 Fotbal: Cruzeiro – Bahia. Brazilia

8:45 Fotbal: Inter – Trapani. Cupa Italiei

10:30 Fotbal: Evian – PSG. Ligue 1

12:15 Polo: CSM Oradea – Brescia. Champions League

13:15 La Liga World

13:45 Rezumat Brazilia

14:15 Rezumat Spania

15:15 Rezumat Franta

16:15 Rezumat Italia

17:00 Volei F.: Stiinta Bacau – Dinamo KAZAN (live) CEV Champions League

19:00 Campionii Digi Sport

20:00 Baschet M.: Montepaschi Siena – Stelmet Zielona Gora (live) Euroliga

21:45 Digisport Show

22:00 Fotbal: Lyon – Toulouse (live) Ligue 1

0:00 Box: Dallas, Texas: Duran – Korobov, Frias – Zewski, Valdez – Gil Garcia, Martirosyan – Davis, Sanabria – Crawford, Mikey Garcia – Juan Manuel Lopez

2:15 Digisport Show

2:30 Campionii Digi Sport

3:30 Baschet M.: Emporio Armani Milan – Real Madrid. Euroliga

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-