Published On: joi, Dec 26th, 2013

Program tv – Joi, 26 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:20 Editii de colectie (reluare) Interviuri si reportaje marca Stirile TVR
5:05 Retrospectiva sportiva 2013 (reluare) Fotbal – Echipa Nationala
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Zestrea romanilor – Buna veste gazda-n casa (doc.) Redifuzare
6:30 Zestrea romanilor – Vestitorii Craciunului (doc.) Redifuzare
7:00 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 18)
7:30 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 19)
8:00 Clubul desenelor animate: Ciocanitoarea Woody. Episodul 20
8:30 Retrospectiva evenimentelor 2013
9:00 O data-n viata (divertisment) (reluare) Editie speciala
12:10 Dorinta de Craciun (AP) (sua, 1998, drama)
13:45 Flori de gheata: Racsa – Oas (ceata de copii)
13:50 Colinde
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:30 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment) Editie speciala
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 97)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 98)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Editii de colectie – Interviuri si reportaje marca Stirile TVR
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:10 Totul pentru dragoste (12) (engl., 1998, f. rom.)
22:45 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)
23:45 Alexandru Tomescu in Turneul Stradivarius Bach to Basics – Partea a doua. In program: Sonata a II-a BWV 1003 in la minor; Grave; Fuga; Andante; Allegro; Partita a II-a BWV 1004 in re minor; Allemanda; Corrente; Sarabanda; Giga
Ciaccona. Inregistrare de la Catedrala Sf. Iosif din Bucuresti
0:45 Minunile naturale ale Europei (1992, s. doc., episodul 8)
1:45 Dorinta de Craciun (AP) (sua, 1998, drama) (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

ANTENA 1
4:15 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment)
11:00 Prietenii lui Mos Craciun (can., 2010, f. de fam.)
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Mr. Bean (AP) (engl., 1990, s. com.) – Rowan Atkinson
17:30 Mica sirena (sua, 1989, d. a.) (reluare)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Next Star (2013, emis. con.) – Editie special. Cu: Dan Negru. Juriu: Pepe, Maria Carneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru
23:30 Prietenii lui Mos Craciun (can., 2010, f. de fam.) (reluare)
1:15 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Next Star (2013, emis. con.) (reluare)

PRO TV
4:30 Garfield (AP) (sua, 2004, com. de fam.) (reluare)
5:45 Jack Frost (AP) (sua, 1998, com.) (reluare)
7:30 Veronica (rom., 1972, f. de fam.) – Lulu Mihaescu
9:15 Cu duzina e mai ieftin! (AP) (sua, 2003, com.) (reluare)
11:15 Scoala lui Madeline (AP) (fra.-sua, 1998, com. de fam.)
13:00 Ho Ho Ho 2: O loterie de familie (AP) (rom., 2012, com.) (reluare)
15:00 Oglinda, oglinjoara (AP) (sua, 2012, f. fantast.) (reluare)
17:00 Craciunul cu familia Krank (AP) (sua, 2004, com. de fam.)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 Vocea Romaniei (2013, emis. con.) Ultima editie
1:00 Curaj in linia intai (15) (sua, 1996, dr. razb.)
3:30 Veronica (rom., 1972, f. de fam.) (reluare)

Kanal D
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Norbit (AP) (sua, 2007, com.) (reluare)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Ultima vacanta (AP) (sua, 2006, avent. f) – Queen Latifah si L.L-Cool J
22:00 Iosif (AP) (engl.-ger.-it., 1995, drama) Partea a doua
0:00 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:00 Iosif (AP) (engl.-ger.-it., 1995, drama) (reluare) Partea a doua
2:30 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show) (reluare)
3:45 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)

ACASA TV
5:30 Dezvaluiri din lumea telenovelelor (AP) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
8:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:45 Cinema Acasa: Ce-mi doresc de Craciun (sua, 1991, com.) (reluare)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)
0:00 Dezvaluiri din lumea telenovelelor: Actori irascibili si petreceri explosive (AP)
1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)
2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)
3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

PRIMA TV
5:00 Focus (emis. info.) (reluare)
5:30 Trasnitii (AP) (s. com.) (reluare) Sezonul 21. Redifuzare
6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare) Sezonul 11. Redifuzare
7:00 Primul nostru Craciun (AP) (sua, 2008, f. de fam.) (reluare)
8:30 Craciunul in familie (AP) (sua, 2004, drama) (reluare)
9:45 Sa crezi in Mos Craciun (reluare) Editia 5
10:00 Circ & Variete: Globus Bucuresti (AP) Elfii Contraataca – Partea a doua. Cu: Manuela Harabor, Andrei Duban, Razvan Oprea, Silviu Biris, Alice Visan, Tomi Cristin. Regia si scenariu: Brandusa Novac. Scenariul spectacolului defineste o poveste ale carei personaje principale sunt elfii, gnomii si hobitii.
11:00 In cautarea lui Mos Craciun (AP) (sua, 2003, dr.) (reluare)
12:30 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 9)
13:00 Darul de Craciun (AP) (sua, 1986, drama)
14:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) (reluare) Sezonul 11. Redifuzare
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 14) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com.) (reluare) Sezonul 21. Redifuzare
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport 
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show) Sezonul 11. Redifuzare
20:30 Podurile din Madison County (AP) (sua, 1995, dr. romantic.) Nominalizare la premiul Cesar pentru cel mai bun film strain
22:30 Trasnitii (AP) (s. com.) Sezonul 21. Redifuzare
23:15 Focus Monden (2009, divertisment)
0:00 Darul de Craciun (AP) (sua, 1986, drama) (reluare)
2:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 19) Redifuzare
3:30 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 14) (reluare) Redifuzare

NATIONAL TV
4:00 Pitici de vara (reluare)
5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
6:00 Albumul National (mus.) (reluare)
8:00 Clipuri
8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
9:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 142) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 53)
12:00 Bugs Bunny Adventures
13:15 De 12 ori Craciunul (AP) (sua, 2011, dr. romantic.) (reluare)
15:00 Asterix si vikingii (dan.-fra., 2006, f. anim.)
16:45 Cenusareasa (sua, 1997, f. fantast.) (reluare)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 143)
20:15 Adevaratul Mos Craciun (AP) (sua, 2005, f. de fam.)
22:15 Isenhart (AP) (ger.-a., 2011, thrill.)
0:30 Stiri National TV (reluare)
1:15 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)
2:30 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

EUFORIA TV
4:50 Food Safari (emis. culinara) (reluare)
5:20 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.)
9:00 Food Safari (emis. culinara)
9:30 Proaspat si rapid cu Emeril (sua, 2010, s. doc.)
10:00 Spectacol pe gheata
11:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
12:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
13:00 Munca-i un travaliu (AP) (sua, 2009, com.)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Iubire la Paris (AP) (cor., 2004, s. dr.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Suspiciunea (12) (2012, f. pol.)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 4, episodul 77)
0:30 Glee (sua, 2009, s. com., episodul 12)
0:45 Suspiciunea (12) (2012, f. pol.) (reluare)
2:15 Munca-i un travaliu (AP) (sua, 2009, com.) (reluare)
3:45 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)

DIVA UNIVERSAL
4:20 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 8)
5:10 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 9) 
6:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)
7:50 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)
9:40 O stea de Craciun (AP) (sua, 2012, com. rom.)
11:30 Vitrina de Craciun (AP) (can., 2013, f. rom.)
13:20 Ghici cine canta de Craciun (AP) (can., 2013, com. rom.)
15:10 O, brad frumos (AP) (can., 2013, com. rom.)
17:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 10)
18:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 11)
19:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 12)
20:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 7)
21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 8)
22:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 7)
23:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 8)
0:00 Crimele din Midsomer (AP) (engl., 1997, s. politist, sezonul 14, episodul 4) – Crime imperfecte
1:50 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 7)
2:40 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 8)
3:30 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 4, episodul 10)

HBO
4:00 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 7) – William Wilson
4:55 Imperiul din Atlantic City (15) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 8) – The Old Ship of Zion
6:00 Uimitorul Om-Paianjen (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
8:15 Mare si frumos (12) (fra., 2012, com.)
9:55 Marea cursa de Craciun (engl.-sua, 2011, f. anim.)
11:30 Totul despre barbati 2 (12) (ger., 2011, com.)
13:20 Cinci eroi de legenda – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)
14:55 Olimpiada de acasa (12) (sua, 2012, com.)
16:15 Un Craciun cu Holly (12) (sua-can., 2012, f. de fam.)
17:45 Uimitorul Om-Paianjen (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
20:00 Un gand, un vis, Doyle… si-un pix (12) (rom., 2012, f. doc.)
22:55 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 5)
23:45 Domnisoare de onoare (12) (sua, 2011, com.)
1:50 Atlasul norilor (15) (sua-ger., 2012, f. fantasy)

AXN
7:10 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 21)
7:40 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 5, episodul 1)
8:35 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 5, episodul 2)
9:35 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 5, episodul 3)
10:30 Barbatii in negru (AP) (sua, 1997, act. com.) – Will Smith si Tommy Lee Jones
12:25 Siguranta nationala (12) (sua, 2003, act. com.)
14:05 Sherlock (AP) (engl., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 1)
15:50 Inspectorul Wallander (AP) (engl.-sue.-sua, 2008, s. politist, sezonul 3, episodul 1)
17:35 Medalionul (12) (hongk.-sua, 2003, com.)
19:15 Sherlock (AP) (engl., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 2)
21:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 10)
22:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 12) – Hana'a'a Makehewa
23:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 11)
23:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 10)
0:50 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 12) – Hana'a'a Makehewa
1:45 Inspectorul Wallander (AP) (engl.-sue.-sua, 2008, s. politist, sezonul 3, episodul 1)

PROCINEMA
4:00 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 4)
4:40 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 5)
5:20 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 6)
6:00 Cine A.M.
8:45 Romani de succes (reluare)
9:00 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 3) (reluare)
10:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 1) (reluare)
10:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 2) (reluare)
11:00 Lumea Pro Cinema (reluare)
11:30 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 4) (reluare)
12:30 Teleshopping (promo)
12:45 Romani de succes
13:00 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 3)
15:15 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 4)
15:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 194) (reluare)
16:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 195) (reluare)
16:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 16) (reluare)
17:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 17) (reluare)
17:45 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 5)
18:50 Barbati intre doua varste (AP) (sua, 2009, s. com., sezonul 1, episodul 6)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 196)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 197)
20:50 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 18)
21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 19)
22:00 Ce-mi doresc de Craciun (AP) (sua, 1991, com.)
0:00 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 8)
1:00 Medicii din Miami (12) (sua, 2010, s, episodul 3)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 13)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 7)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 8, episodul 8)

UNIVERSAL CHANNEL
4:10 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 8) – Regina
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 1) – Episod pilot
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 2) – Fratele vandut
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 20) – Nimic nou pe frontul Montecito
6:50 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 10) – Unul pentru catel
7:45 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 9) – Dispozitivul de urmarire
8:40 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 21) – Teoria haosului
9:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 1) – Episod pilot
10:05 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 2) – Fratele vandut
10:35 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 11) – Un ucigas, o tarfa, un idiot si un mincinos
11:30 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 16) – Domnul Monk la spital
12:25 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 19) – 47 de secunde
13:20 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 22) – Fidelitate si securitate
14:15 Uragan la Seattle (AP) (sua, 2012, f-catastr.)
16:05 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 20) – Englezul
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 3) – O cina romantica
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 4) – Antena de satelit
18:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 12) – Adevar sau consecinte
19:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 15) – Prezumtia de vinovatie
20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 7) – Nasul
21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 8) – Vendetta
22:00 Indragostiti… ca la 16 ani (AP) (sua, 2000, com. rom.) – Julia Stiles si Freddie Prinze Jr.
0:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 13) – Sobolani
1:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Barbati in negru
2:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 15) – Prezumtia de vinovatie
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 7) – Atractie

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
8:10 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:55 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Fata contra Monstru (sua-can., 2012, com. SF)
12:15 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:25 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
14:20 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)
15:15 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:40 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin si Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Thomas si prietenii sai (can., 2009, progr. copii)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Klumpies (belg., s. anim.)
8:00 Barbie Mariposa si Zana Printesa (can.-sua, 2013, f. anim.)
9:20 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Animalutele Littlest Pet Shop (sua-can., 2012, s. anim.)
11:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
12:00 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
12:10 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:35 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
15:00 Barbie Fairytopia in Magia Curcubeului (sua, 2007, f. anim.)
16:15 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Chowder (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
7:30 Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)
7:55 Colegul meu de sala este o maimuta (sua, 2005, s. anim.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:45 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Chowder (sua, 2007, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:40 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:05 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:30 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
14:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
15:15 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:05 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:35 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
16:45 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:50 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
19:55 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
20:10 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 
9:30 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)
9:50 Omnisport: Watts (reluare)
10:30 Omnisport: Watts (reluare)
11:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Titisee Neustadt (reluare) DT 140
12:30 Biatlon: Cupa Mondiala, la Annecy HD (reluare) Feminin stafeta Inclusiv avancronica
13:30 Biatlon: Cupa Mondiala, la Annecy HD (reluare) Masculin stafeta
14:30 Fotbal: Premier League (live) Etapa a 18-a Hull City  - Manchester United 
16:45 Fotbal: Premier League (live) Etapa a 18-a West Ham – Arsenal 
19:00 Fotbal: Premier League (live) Etapa a 19-a Manchester City – Liverpool 
21:30 Omnisport: Campus
22:00 Hochei pe gheata: Cupa Spengler, la Davos (live) Grupe Canada – Viktovice (Cehia) Inclusiv avancronica
23:30 Sporturi de contact: Fight Club
1:00 Omnisport: Watts (reluare)
1:45 Hochei pe gheata: Cupa Spengler, la Davos (reluare) Grupe Servette Geneva (Elvetia) – Americans Rochester (Statele Unite ale Americii) Inclusiv avancronica

DOLCE SPORT 1
5:00 Fotbal Liga I: Steaua – Poli Timisoara
7:00 Retrospectiva Play
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal Liga I: Dinamo – Ceahlaul
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Magazin UEFA Champions League
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 NBA: LA Lakers – Miami
16:15 Handbal Bundesliga: Flensburg – Magdeburg (live)
17:45 Sport 24. Stiri
18:15 Handbal Bundesliga: Kiel – Hamburg (live)
19:30 La Dolce Liga (live) Talk-show
20:30 UEFA Champions League: Schalke – Steaua
22:30 NBA: Brooklyn – Chicago
1:00 Handbal Bundesliga: Flensburg – Magdeburg
2:30 Handbal Bundesliga: Kiel – Hamburg

DIGISPORT 1
5:15 Fotbal European – Retrospectiva La Liga & Ligue 1
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport
10:15 Grila de Start MotoGP – Retrospectiva 2013
11:00 Stirile Digi Sport
11:15 Grila de Start MotoGP – Retrospectiva 2013
12:00 Stirile Digi Sport
12:15 Grila de Start MotoGP – Retrospectiva 2013
13:00 Stirile Digi Sport
13:15 Fotbal Club – Retrospectiva 2013
14:00 Stirile Digi Sport
14:15 Fotbal Club – Retrospectiva 2013
15:00 Tenis: David Ferrer – Stanislas Wawrinka (live) Mubadala Abu Dhabi
17:00 Tenis: Andy Murray – Jo Wilfried Tsonga (live) Mubadala Abu Dhabi
19:00 Digi Blog
19:30 Stirile Digi Sport
20:00 Fotbal European – Echipele romanesti in Europa. Retrospectiva 2013
21:30 Stirile Digi Sport
22:00 Fotbal European: Retrospectiva Serie A & Ligue 1, Premiera
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Campionii Digi Sport
1:00 Saptamana de handball – Retrospectiva 2013
2:00 Digisport Show
2:15 Fotbal Club – Retrospectiva 2013
3:45 Fotbal European: Echipele romanesti in Europa – Retrospectiva 2013

DIGISPORT 2
5:00 Fotbal: Manchester City – Bayern Munchen. Champions League
7:00 Rezumat Franta
8:00 Rezumat Spania
9:00 Rezumat Italia
9:45 Rezumat Franta
10:30 Digisport Show
14:00 Rezumat Franta
15:00 Rezumat Italia
15:45 Rezumat Spania
16:45 Rezumat Italia
17:30 Rezumat Champions League
19:00 Rezumat Champions League
20:15 Rezumat Europa League
21:00 Tenis: David Ferrer – Stanislas Wawrinka. Mubadala Abu Dhabi
23:00 Tenis: Andy Murray – Jo Wilfried Tsonga. Mubadala Abu Dhabi
1:15 Fotbal: Real Madrid – Copenhaga. Champions League
3:15 Fotbal: Steaua – Basel. Champions League

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-