Published On: joi, Dec 19th, 2013

Program tv – Joi, 19 decembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1
4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 65) (reluare)
4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 66) (reluare)
5:25 Imnul Romaniei (mus.)
5:30 Teleshopping (promo)
6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo
8:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 67)
9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 68)
10:30 Dosar Romania (2013, emis. info.) (reluare)
11:30 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)
12:00 Europa mea (emis. info.) (reluare)
12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)
13:00 De joi pana joi (emis. mag.)
13:55 Ia-ma acasa de Craciun! (2013, emis. info.)
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Akzente (program cult.)
16:50 Lozul cel mare (live) Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc
17:45 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)
18:15 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
18:50 Ora de business (2010, emis. info.) (live)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo. Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)
21:00 O data-n viata (divertisment) Best of
0:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti
0:35 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)
1:30 Europa mea (emis. info.) (reluare)
1:55 Ora de business (2010, emis. info.) (reluare)
2:45 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)
3:10 Sport (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo. Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc


ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
10:50 In gura presei (emis. info.)
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Mica sirena (sua, 1989, d. a.)
22:30 Un show pacatos (12) (divertisment)
1:00 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 2, episodul 26)
2:45 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 2, episodul 27)
3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)


PRO TV
4:30 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 8, episodul 12) (reluare)
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4639) (reluare) * Mos Craciun exista!
11:00 Ce n-a vazut Parisul! (AP) (fra.-it.-isr., 2008, com.) (reluare)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4640) * Mos Craciun exista!
15:00 Secrete din trecut (AP) (engl., 2008, com.) * Mos Craciun exista! * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:30 New York Taxi (AP) (sua-fra., 2004, act. com.)
22:15 Tanti Florica (12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 12)
23:15 Castelul bantuit (12) (sua, 1999, horror)
1:30 Stirile Pro TV (reluare)
3:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)
3:45 Castelul bantuit (12) (sua, 1999, horror) (reluare)


Kanal D
4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)
5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s)
8:00 Pistruiatul (AP) (rom., 1973, s. avent., a-n) (reluare) Partea a doua
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)
20:00 Imi place sa-ti multumesc (AP) (2013, emis. info.)
20:15 David (AP) (sua-it.-ger., 1997, drama) Prima parte
22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment) Final de sezon
0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:15 Inainte de sfarsit (AP) (tur., 2007, s) (reluare)


ACASA TV
4:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
5:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
7:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
8:30 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
9:30 Teleshopping (promo)
9:45 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)
23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)
23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)
0:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
1:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
1:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
2:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)
2:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)


PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 55) (reluare)
5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 8) (reluare) Redifuzare
6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 45) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 64)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 8) (reluare) Redifuzare
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 13) (reluare) Redifuzare
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 51) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 Povesti din jurul lumii (emis. info., episodul 25) Program Deutsche Welle
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Iubirea, bat-o vina (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 6, episodul 4)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 64) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.)
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 9) Redifuzare
17:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 55) (reluare)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 53) Viorica Macovei canta colinde
20:30 Catwoman (12) (sua, 2004, avent. f)
22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 56)
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 14) Redifuzare
0:30 Focus (emis. info.) (reluare)
1:30 Frumoasa Ceci (AP) (col., 2009, s. com., episodul 12) Redifuzare
3:00 Tradati in dragoste (AP) (reality show) Redifuzare


NATIONAL TV
4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 48) (reluare)
6:00 Albumul National (mus.) (reluare)
8:00 Clipuri
8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 49)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 33)
13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 135) (reluare)
14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)
15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)
17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 625)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 136)
20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 561)
21:15 Fara barbati…sau nu! (12) (2011, com.) – Christian Slater
23:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 33) (reluare)
0:30 Fara barbati…sau nu! (12) (2011, com.) (reluare)
2:30 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

EUFORIA TV
5:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.) (reluare)
5:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara) (reluare)
6:00 Food Safari (emis. culinara)
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Fantoma (AP) (cor., 2012, s. pol.) – Yeon-hee Lee
9:00 Bucatarii din Beverly Hills (sua, 2009, s. reality show)
10:00 Retete ca la carte (can., 2008, s. doc.)
10:30 Paradisul culinar ( aus., emis. culinara)
11:00 Glee (sua, 2009, s. com.) (reluare)
12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)
13:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)
15:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
16:00 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s)
17:30 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Influente nefaste (12) (can., 2013, f. pol.)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 74)
0:00 Glee (sua, 2009, s. com.)
1:00 Influente nefaste (12) (can., 2013, f. pol.) (reluare)
2:30 Regasirea trecutului (AP) (cor., 2013, s) (reluare)
3:45 Aventura de-o noapte (AP) (sud cor., 2012, s. com.) (reluare)


DIVA UNIVERSAL
4:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 10)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 17)
6:00 Nu-mi place Craciunul (AP) (sua, 2012, drama)
8:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 11)
9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 17)
10:00 Hercule Poirot: Dupa inmormantare (12) (engl., 2005)
12:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 6)
13:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 8)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 18)
15:00 Iubire de Craciun (AP) (sua, 2012, com. de fam.)
17:00 Hercule Poirot: Cu cartile pe masa (12) (engl., 2005, drama)
19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 7)
20:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 1, episodul 10)
21:00 Campioanele (AP) (sua, 2009, actiune)
23:00 Fata potrivita (AP) (sua, 2012, com. rom.)
1:00 Usa de aur (AP) (sua, 2009, com.)
3:00 Paradisul lui Michelle (AP) (sua, 2012, s. com., sezonul 1, episodul 10)

HBO
4:10 Brighton Rock (12) (engl., 2010, thrill.)
6:00 Tom Sawyer (12) (ger., 2011, avent. f)
7:50 Untul (12) (sua, 2011, com.)
9:20 Din dragoste pentru Roma (12) (sua-it.-spa., 2012, com.)
11:10 Albert Nobbs (12) (engl.-isl., 2011, drama)
13:00 Adio, regina mea (12) (fra., 2012, dr. ist.)
14:40 Cum s-o dai sa fie bine? (12) (sua, 2011, com.)
16:30 Steve Zissou: Cel mai tare de pe mare (12) (sua, 2004, com.)
18:25 Cei trei natarai (12) (sua, 2012, com.)
20:00 Ei au vorbit (12) (sua, 2013, f. doc.)
21:05 Cinci povesti (12) (sua, 2013, drama)
22:35 Riposta (18) (engl., 2010, f.s. de act., sezonul 3, episodul 2)
23:25 Ramai cu mine – Din culise 1 (12) (rom., 2013, s. rom.)
23:50 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 4)
0:40 Vanatoarea (12) (dan., 2012, drama)
2:35 The Grey: La limita supravietuirii (18) (sua, 2012, avent. f)

AXN
7:00 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 18)
7:30 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 17) – Suferinta
8:25 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 9)
9:15 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 3)
10:10 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 4)
11:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 14)
12:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 4, episodul 10)
12:50 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 7)
13:45 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 17) – Suferinta
14:40 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 14)
15:35 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 5)
16:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 5, episodul 6)
17:25 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 8)
18:20 Poarta Stelara, Univers (AP) (can.-sua, 2009, f.s. de act., sezonul 1, episodul 18) – Schimbare
19:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 15)
20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 9, episodul 15)
21:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 7)
22:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 16) – E Malama
23:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 7)
0:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 8, episodul 8)
0:55 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 16) – E Malama
1:50 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 15)
2:35 Refugiul (12) (can., 2007, s. SF, sezonul 4, episodul 8)


PROCINEMA
4:00 Micutele mincinoase (12) (sua, 2010, s. dr., episodul 16)
4:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 7, episodul 7)
5:30 Cine A.M.
8:15 Romani de succes (reluare)
8:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)
9:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9) (reluare)
10:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
11:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 16) (reluare)
15:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 10)
16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 186) (reluare)
17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 187) (reluare)
17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 8) (reluare)
18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 9) (reluare)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 17)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 188)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 189)
20:50 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 10)
21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 8, episodul 11)
22:00 La un pas de moarte (15) (sua, 2009, f. pol.)
0:00 Dinastia Tudorilor (15) (irl.-can.-sua, 2007, s, sezonul 3, episodul 1)
1:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 7, episodul 18)
1:45 Rubicon (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 6)
2:30 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 9)
3:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., sezonul 9, episodul 10)


UNIVERSAL CHANNEL
4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 3) – Legaturi rupte
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 16) – Colonelul
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 17) – Camera de pedeapsa
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 15) – Legende urbane
7:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 5) – Toate drumurile duc la Fitz
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 5, episodul 4) – Avatarurile lui Daedalus
9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 16) – Joc pe degete
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 16) – Colonelul
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 17) – Camera de pedeapsa
11:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 6) – Spioni ca noi
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 11) – Domnul Monk isi face un prieten
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 14) – Fluturele albastru
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 3, episodul 17) – Substante explozive
15:00 Globul ucigas (12) (can., 2011, S.F.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 18) – Echipe diferite
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 3, episodul 19) – Prea multi bucatari
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 4, episodul 15) – Conspiratia
19:00 Scandal (AP) (sua, 2012, s. dr., sezonul 2, episodul 7) – Sfidare
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 13) – Domnul Monk in direct
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 7, episodul 9) – Demonstratie de forta
22:00 Cacealmaua incornoratilor (12) (sua, 2000, thrill. act.)
0:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 11) – Stiri de prima pagina
1:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 12) – Inscenarea
2:10 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 11)
2:40 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 12)
3:10 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 2) – Soare cu dinti


DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
7:45 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
8:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
8:45 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
9:15 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
9:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
10:15 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Marea aventura a Porcusorului (sua, 2003, d. a.)
12:15 Masini (sua, 2008, s. anim.)
12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)
13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)
13:30 Sirenele Insulei Mako ( aus., 2013, s. avent.)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
17:50 Masini (sua, 2008, s. anim.)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)


MINIMAX
6:00 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
6:30 Sa ne jucam pe strada Sesame (sua, 2002, s. tv)
7:00 Conni (2009, s. anim.)
7:12 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
7:32 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
7:45 Klumpies (belg., s. anim.)
8:00 Miss Spider: Printul, Printesa si Albinuta (f. anim.)
8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
8:50 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
9:00 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
9:15 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
10:30 Conni (2009, s. anim.)
10:42 Bobita si Buburuza (s. d. a.)
10:50 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)
11:02 Pompierul Sam (engl., 1987, s. anim.)
11:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
11:30 Clubul copiilor creativi
11:45 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
12:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
12:25 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
12:55 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
14:00 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
14:30 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala
15:00 Ferma Lenei
15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
16:20 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)
17:25 Clubul copiilor creativi
17:40 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)
17:55 Pound puppies, un catelus pentru fiecare copil (sua-can., 2010, s. anim.)
18:20 Peripetiile lui Mimi? (can., 2001, s. anim.)
18:50 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)


CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:00 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
7:50 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Chowder (sua, 2007, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)
15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:25 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
19:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 
9:30 JUDO: Marele Premiu, la Jeju Island, in Coreea de Sud
10:00 OMNISPORT (reluare)
10:30 Biatlon: Universiada. Mixt stafeta
11:30 Sarituri cu schiurile: Universiada, la Trentino (reluare) Echipe – DT 106 Inclusiv avancronica
13:00 Schi fond: Universiada (reluare) Masculin 10 km liber
13:45 Schi fond: Universiada (live) Feminin stafeta Inclusiv avancronica
15:00 Omnisport: Watts Top 10
15:30 Schi fond: Universiada (live) Masculin stafeta Inclusiv avancronica
17:45 Schi alpin: Universiada (live) Masculin slalom mansa intai Inclusiv avancronica
19:00 Biatlon: Universiada (reluare) Mixt stafeta
20:15 SPORTURI DE IARNA: Ski Pass
20:30 Schi alpin: Universiada (live) Masculin slalom mansa a doua. Inclusiv avancronica
20:45 Schi alpin: Universiada (live) Masculin slalom mansa a doua Inclusiv avancronica
21:45 Tenis: Punctul lui Mats
22:15 Omnisport: Excelenta in sport (reluare)
22:30 Calarie: Sarituri peste obstacole, la Londra, in Regatul Unit. Concursul de Craciun de viteza Kingsland
23:00 Calarie: Sarituri peste obstacole, la Londra, in Regatul Unit (live) Alltech Christmas Puissance
0:05 Cel mai puternic om: Liga Campionilor
1:00 Curse de masini: Seria Mondiala Renault (reluare) Retrospectiva sezonului
1:45 Schi fond: Universiada (reluare) Masculin stafeta Inclusiv avancronica

DOLCE SPORT 1
4:00 Fotbal: Rezumat Italia
4:30 Fotbal: Rezumat Liga I
5:00 CM Handbal
6:30 CM Handbal
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Fotbal: Rezumat Italia
9:00 Goluri Fotbal Liga I
9:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 Sport 24 (live) Stiri
13:00 Fotbal Liga I: FC Botosani – Gaz Metan Medias (live)
15:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
15:30 Fotbal: Rezumat Franta
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Preview Fotbal Franta
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 Fotbal: Rezumat Italia
19:30 NBA Action
20:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
20:30 CM Handbal
22:00 Sport 24 (live) Stiri
22:30 La Dolce Liga (live) Talk-show
23:00 Sport 24. Stiri
23:30 Fotbal Grecia: Atromitos – PAOK
1:30 CM Handbal
3:00 Fotbal amical: Grecia – Romania

DIGISPORT 1
5:30 Digi Sport Special
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
9:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Fotbal Club
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Fotbal Club
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Digi Sport Special
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Digi Sport Special
13:30 UCL Magazin
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 Campionii Digi Sport (live)
15:15 Stirile Digi Sport
15:30 Fotbal Club (live)
16:00 Fotbal: Sageata Navodari – Brasov (live) Liga 1
16:45 Stirile Digi Sport (live)
17:00 Fotbal: Sageata Navodari – Brasov (live) Liga 1
17:45 Flash interviu (live)
18:00 Fotbal: Universitatea Cluj – Otelul (live) Liga 1
18:45 Stirile Digi Sport (live)
19:00 Fotbal: Universitatea Cluj – Otelul (live) Liga 1
19:45 Digi Sport Special (live)
20:30 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Petrolul (live) Liga 1
21:15 Digi Sport Special (live)
21:30 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Petrolul (live) Liga 1
22:15 Digi Sport Special (live)
23:30 Stirile Digi Sport
0:00 Fotbal: Sageata Navodari – Brasov. Liga 1
1:45 Fotbal: Universitatea Cluj – Otelul. Liga 1
3:15 Digi Sport Special

DIGISPORT 2
4:00 Fotbal: Stoke – Manchester United. Cupa Ligii Angliei
5:45 Polo: Partizan Belgrad – CSM Oradea. Champions League
7:00 Fotbal: Steaua – Astra. Liga 1
8:45 Fotbal: Tottenham – West Ham. Cupa Ligii Angliei
10:30 Rezumat Brazilia
11:00 Rezumat Italia
11:45 Rezumat Spania
12:45 Rezumat Franta
13:45 Fotbal: Stoke – Manchester United. Cupa Ligii Angliei
15:30 Fotbal: Real Madrid – Olimpic de Xativa. Cupa Spaniei
17:15 Stirile Digi Sport
17:45 Fotbal Club (live)
18:15 Grila de start
19:15 Campionii Digi Sport
20:15 Stirile Digi Sport
20:30 Fotbal: Valencia – Gimnastic Tarragona (live) Cupa Spaniei
22:30 Fotbal: Athletic Bilbao – Celta Vigo (live) Cupa Spaniei
0:30 Stirile Digi Sport
1:00 Rezumat Spania
2:00 Rezumat Italia
2:45 Rezumat Europa League
3:30 Fotbal: Valencia – Gimnastic Tarragona. Cupa Spaniei

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-