Published On: Soare, Dec 1st, 2013

Program TV – duminica 1 decembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

4:35 Viata satului (program cult.) (reluare) Partea a doua

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 TeleEnciclopedia (1965, emis. info.) (reluare)

6:55 Zestrea romanilor (doc.) Invata sa inveti intai. Redifuzare

7:30 Universul credintei (live)

9:00 Aniversarea Zilei Nationale a Romaniei (live) Parada militatra * Depuneri de coroane * Transmisiuni directe alternative

12:00 Aniversarea Zilei Nationale a Romaniei (live) TE DEUM – Transmisiune directa de la Alba Iulia

13:00 Aniversarea Zilei Nationale a Romaniei la ambasada Romaniei la Chisinau

13:30 TVR pentru tine! (live) Transmisine directa de la Chisinau

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

15:00 Noi suntem romani (live) Spectacol extraordinar dedicat zilei de 1 Decembrie, Ziua Nationala a Romaniei. Transmisiune directa de la Sala Polivalenta din Sibiu

17:00 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment)

19:00 Lozul cel mare (live) Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

20:45 Pretuieste viata! (2013, show intal) (live)

0:00 Noi suntem romani (reluare)

1:55 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:35 Zestrea romanilor (doc.) (reluare) Invata sa inveti intai. Redifuzare

 

 

ANTENA 1

4:15 Dumbo (sua, 1941, d. a.) (reluare)

5:30 Intamplari hazlii (sua, 1990, s. com.)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

9:00 Alba ca Zapada si cei sapte pitici (sua, 1937, d. a.) (reluare)

11:00 Observator (emis. info.) (live) – Editie speciala

12:30 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) – Editie speciala

14:30 Copilul problema (AP) (sua, 1990, com.)

16:00 SuperBingo Metropolis (2013, emis. con.)

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

20:00 King Kong (12) (nz.-sua-ger., 2005, avent. f)

23:30 Top Chef (2013, emis. culinara) (reluare)

2:00 Observator (emis. info.) (reluare)

3:00 King Kong (12) (nz.-sua-ger., 2005, avent. f) (reluare)

 

 

PRO TV

5:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

6:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

6:30 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore?

10:00 La Maruta (divertisment) – Editie speciala – 1 Decembrie

11:00 Stirile Pro TV

12:30 Filantropica (AP) (rom., 2001, com.)

15:00 La Maruta (divertisment) – Editie speciala – 1 Decembrie

16:00 La Bloc – Dupa 10 ani

17:00 ProTV e al tau! (2013, divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Vocea Romaniei (2013, emis. con.)

0:30 Artistul (12) (fra., 2011, f. mut, a-n)

2:30 La Bloc – Dupa 10 ani (reluare)

3:30 ProTV e al tau! (2013, divertisment) (reluare)

 

Kanal D

5:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo) (reluare)

7:00 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

7:15 Neveste de piloti (AP) (isr., 2009, s. dr.)

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.)

9:30 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

10:45 Paradisul in direct (AP) (rom., 1997, com.) (reluare)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.)

13:00 Teleshopping (promo)

13:45 WOWbiz (AP) (2012, divertisment) (reluare)

15:30 Asta-i Romania! (AP) (2011, emis. info.) (reluare)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment) Editie speciala

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)

19:45 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style)

20:30 Ochii din umbra (12) (2010, reality show)

22:00 Jumatatea mea stie (AP) (2013, emis. con.) (reluare)

0:15 Nisipuri albe (15) (sua, 1992, thrill.) – Mickey Rourke

2:15 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

3:00 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)

3:45 Nisipuri albe (15) (sua, 1992, thrill.) (reluare)

 

 

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)

7:00 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

8:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:30 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

13:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

13:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.)

16:30 Doctorul casei (2013, emis. info.)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.)

21:30 Bingo Romania (12) (2013, emis. con.)

22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)

1:00 Bingo Romania (12) (2013, emis. con.) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Viata de imprumut (AP) (mex., 2013, s. dr.) (reluare)

 

 

PRIMA TV

6:00 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 44) (reluare)

7:00 Euromaxx (mag. life-style, episodul 22) Program Deutsche Welle

7:30 Teleshopping (promo)

8:00 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) Sezonul 2. Redifuzare

9:00 Flavours, 3 bucatari (divertisment) Redifuzare

9:30 Casa, constructie si design (divertisment)

10:00 Teleshopping (promo)

10:30 Cu lumea-n cap (2009, divertisment)

11:00 Levintza prezinta (divertisment, sezonul 27, episodul 11)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 45)

13:00 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 11) (reluare)

13:30 Mi-s de la tara (AP) (2013, em. Conc., episodul 9) (reluare)

15:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 11) (reluare)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 44) Horia Virlan, cina traditionala cu muzica "la frunza"

20:30 Schimb de mame (AP) (reality show, sezonul 18, episodul 11)

22:00 B.D. in actiune (AP) (rom., 1970, com.)

0:00 Insomnia (15) (sua-can., 2002, thrill. act.)

2:00 Focus (emis. info.) (reluare)

3:00 Levintza prezinta (divertisment, sezonul 27, episodul 11) (reluare)

3:30 Cu lumea-n cap (2009, divertisment) (reluare)

 

 

NATIONAL TV

4:30 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 117) (reluare)

8:30 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)

9:00 Viata fermierului

10:00 Campionatul de joaca (2013, emis. de div.)

11:00 Traditii de la bunica (reluare)

12:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

12:45 Teleshopping (promo)

13:00 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment)

16:45 Iubire interzisa (AP) (reality show) (reluare)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 118)

20:15 Rataciri (AP) (ind., 2003, f. rom.)

23:00 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

2:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

3:30 Pitici de vara (reluare)

 

 

EUFORIA TV

4:20 Un american linistit (12) (sua-ger.- aus., 2002, drama) (reluare)

6:00 Savoarea Greciei (emis. culinara)

7:00 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

8:00 Spectacol pe gheata

9:00 Sanctuarul (12) (can., 2007, s. SF)

10:00 Tori si Dean: O familie de Hollywood (reality show)

11:00 Carmelo si LaLa: Viata de vedeta (sua, 2011, s. reality show)

12:00 Nunta vrajitoarei (AP) (can., 2010, drama) (reluare) – Catherine Bell si Chris Potter

14:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.)

15:30 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.)

17:00 Magie alba, magie neagra (AP) (can., 2011, f. de fam.)

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

22:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

0:00 Cabana blestemata (AP) (can.-sua, 2001, thrill.) – Erika Eleniak

2:15 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.) (reluare)

3:20 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Procesul lui Mos Craciun (AP) (sua-can., 2011, com.)

6:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 6)

7:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 2, episodul 7)

8:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 5)

9:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 6)

10:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 7)

11:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 8)

12:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 9)

13:00 Hercule Poirot: Un, doi, trei… (12) (engl., 1992, f. pol.)

15:00 Hercule Poirot: Moarte printre nori (12) (engl., 1992, f. pol.)

17:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 5)

18:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 6)

19:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

20:00 Baieti si fete (AP) (sua, 2000, com. rom.)

22:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 23)

23:00 Toamna la New York (12) (sua, 2000, f. rom.)

1:00 Spiritul Craciunului (AP) (sua-can., 2011, drama)

3:00 Hercule Poirot: Hickory, Dickory, Dock (12) (engl., 1995, f. pol.)

 

 

HBO

4:10 Brighton Rock (15) (engl., 2010, thrill.)

6:00 Albert Nobbs (12) (engl.-isl., 2011, drama)

7:50 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

8:20 Aventuri la firul ierbii (sua, 1998, f. anim.)

9:55 Totul despre barbati 2 (12) (ger., 2011, com.)

11:45 Trei barbati si un bebelus (12) (sua, 1987, com.)

13:25 Sa fie razboi! (12) (sua, 2012, act. com.)

15:00 Jurnalul unui pusti: Caldura mare (12) (sua-can., 2012, com. de fam.)

16:35 Albert Nobbs (12) (engl.-isl., 2011, drama)

18:30 Domestic (12) (rom., 2012, com.)

20:00 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 1)

20:45 Ramai cu mine (12) (rom., 2013, s. rom., episodul 2)

21:30 O umbra de nor (12) (2013, s. m.)

22:00 Cainele japonez (12) (rom., 2013, drama)

23:35 Claudiu si crapii (12) Scurtmetraj, Romania, 2013

23:50 Santul (12) Scurtmetraj, Romania, 2012

0:10 Bad Penny (12) (rom., 2013, s. m.)

0:25 Fotografii de familie (12) (rom., 2012, s. m.)

0:55 Pozitia copilului (12) (rom., 2013, f. a.)

2:45 Killing Time (18) (rom., 2012, f. pol.)

 

 

AXN

7:00 Ingerul pazitor (AP) (sua, 2001, s. tv, sezonul 1, episodul 10)

7:55 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 23)

8:45 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 24)

9:40 Siguranta nationala (12) (sua, 2003, act. com.)

11:20 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 17)

12:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 18)

13:10 Un varcolac adolescent (15) (sua, 2011, s. horror, sezonul 2, episodul 3)

14:00 Un varcolac adolescent (15) (sua, 2011, s. horror, sezonul 2, episodul 4)

14:50 Vaporul (AP) (spa., 2011, s. SF, sezonul 3, episodul 3)

16:45 Vaporul (AP) (spa., 2011, s. SF, sezonul 3, episodul 4)

18:15 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 11)

19:10 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 12)

20:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 23)

21:00 Prins la inghesuiala (15) (engl., 2004, f. pol.)

23:05 Viata de gangster (15) (sua-jam, 2002, drama)

1:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 23)

1:55 Prins la inghesuiala (15) (engl., 2004, f. pol.)

 

 

PROCINEMA

4:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 4)

5:15 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 5)

6:00 Cine A. M.

9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

10:00 La Maruta (divertisment) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

11:45 Eastwick (AP) (sua, 2009, s. avent., episodul 13) (reluare)

12:45 Promotor (magazin auto)

13:15 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

14:15 Lumea Pro Cinema

15:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 5) (reluare)

15:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 6)

16:00 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 1)

16:30 Te provoc sa ma iubesti! (AP) (sua, 2010, s. com., episodul 2)

17:00 Rascoala (AP) (rom., 1965, drama, a-n) (reluare)

19:00 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 7)

19:30 Bill Engvall Show (AP) (sua, 2007, s. com., sezonul 3, episodul 8)

20:00 Steaua cazatoare (AP) (sua, 2008, com.)

22:00 Un meci pe cinste (15) (sua-engl., 2001, com.)

0:00 Southland – L.A. in alerta (15) (sua, 2009, s. politist, sezonul 2, episodul 1) – L.A. in alerta

1:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 6)

1:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 7)

2:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 8)

3:15 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 1)

3:35 Anturaj (15) (sua, 2004, s, sezonul 5, episodul 2)

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Thor cel atotputernic (12) (sua, 2011, avent. f)

6:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 6) – Tabula rasa

7:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 7) – Disparuti

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 8) – Clarvazatorul

9:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 9) – Incercarea lui Miller

10:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 4, episodul 10) – Vremelnica stransoare

11:00 Stapanul vremii (12) (sua, 2011, S.F.) – Wes Brown

12:45 Super-Rechinul (12) (sua, 2011, SF de act.)

14:30 Thor cel atotputernic (12) (sua, 2011, avent. f)

16:20 Cavalerii-dragoni (15) (sua, 2011, f. fantast.act.)

18:10 Cutremur sub gheturi (AP) (can., 2010, S.F.)

20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 13) – Tradarea

21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 14) – Odiseea

22:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 7) – Ajutor la nevoie

22:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 8) – Scenariul lui Tyler

23:10 Ultimul glont (12) (sua, 2012, actiune)

1:10 R.I.P.L.E.Y – Jocul ucigas (12) (sua, 2008, drama)

3:10 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 7) – Ajutor la nevoie

3:40 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 8) – Scenariul lui Tyler

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana(AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Moto animalutele din jungla (engl., 2009, s. anim.)

6:15 Stupul (engl., 2010, s. anim.)

6:25 Manny Iscusitul (sua, 2006, s. anim.)

6:40 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

7:10 Jake si piratii din Tara de Nicaieri (sua, 2011, s. anim.)

7:25 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

7:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

8:05 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

8:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:00 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

9:30 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

10:00 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

10:30 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

11:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

11:30 Mickey Shorts

11:40 Cadetul Kelly (AP) (sua-can., 2002, com.)

13:20 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

14:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

15:15 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

15:45 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:15 Cainele Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:45 Mickey Shorts

17:00 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

17:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Felinele 2: Aventuri in Spania (AP) (sua, 2006, com. de fam.)

19:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:00 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

20:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

22:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

22:30 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.) – Selena Gomez

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Ghici cat de mult te iubesc

6:30 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

7:00 Conni (2009, s. anim.)

7:12 Billy si Buddy

7:20 Peripetiile lui Chuck si ale prietenilor sai (sua-can., 2010, s. anim.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

8:00 Barbie Fairytopia: Mermaidia (sua, 2006, f. anim.)

9:15 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

9:30 Ferma Lenei

10:00 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

10:30 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

11:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

11:50 Billy si Buddy

12:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

12:30 Ghici cat de mult te iubesc

13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

14:00 Conni (2009, s. anim.)

14:12 Billy si Buddy

14:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Postasul Pat – serviciul de livrare speciala

15:00 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

15:10 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

15:25 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

15:55 Ghici cat de mult te iubesc

16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Yakari (fra.-belg., 2005, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 Ghici cat de mult te iubesc

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi si Tina (ger., 2004, s. d. a.)

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 si Echipa Extraterestra (sua, 2008, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

8:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

9:05 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

9:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

10:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

10:05 Scooby-Doo si invadatorii extraterestri (sua, 2000, d. a.)

11:30 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

12:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

13:15 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:30 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

13:35 Invincibilii (sua, 2012, s. com.)

14:05 Gormiti (s. anim.)

14:35 Lanterna Verde (sua, 2011, s. anim.)

15:00 Tinerii justitiari (sua, 2010, s. anim.)

15:25 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

15:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

16:05 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

16:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:55 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

18:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

18:50 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

19:10 Expresul Polar (sua, 2004, f. anim.)

21:05 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

21:20 Transformers Prime (sua, 2010, s. anim.)

21:45 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

EUROSPORT

9:30 Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (reluare) DT 142 Inclusiv avancronica

10:15 Combinata nordica: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (live)

11:15 Schi fond: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (live) Feminin 10 km liber Inclusiv avancronica

12:00 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (live) Feminin pursuit Inclusiv avancronica

13:15 Schi fond: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (live) Masculin 15 km clasic

14:00 Sporturi de iarna: Ski pass (reluare)

14:15 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (live) Masculin pursuit Inclusiv avancronica

15:15 Combinata nordica: Cupa Mondiala, la Kuusamo HD (live) Masculin 10 km Inclusiv avancronica

16:15 Snooker: Campionatul Britanic, la York HD (live) Etapa a doua

18:30 Schi alpin: Cupa Mondiala, la Beaver Creek HD (live) Feminin, slalom urias, mansa intai Inclusiv avancronica

20:00 Schi alpin: Cupa Mondiala, la Lake Louise (live) Masculin Super-G

21:15 Schi alpin: Cupa Mondiala, la Beaver Creek HD (live) Feminin, slalom urias, mansa a doua Inclusiv avancronica

22:55 Sporturi de iarna: Weekend-ul sporturilor de iarna

23:00 Snooker: Campionatul Britanic, la York, HD (live) Etapa a doua

1:00 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Masculin pursuit Inclusiv avancronica

1:45 Biatlon: Cupa Mondiala, la Östersund HD (reluare) Feminin pursuit Inclusiv avancronica

2:25 Sporturi de iarna: Weekend-ul sporturilor de iarna (reluare)

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Genoa – Torino

6:00 Fotbal Liga I: FC Vaslui – Ceahlaul

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Rezumat Europa League

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 NBA Action

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 Handbal CHL: FC Barcelona – Vardar Skopje

13:30 Fotbal Italia: Catania – Milan (live)

15:30 Sport Center (live) Talk-show

16:00 Fotbal Italia: Atalanta – Roma (live)

18:00 Fotbal Franta: Bastia – Evian (live)
20:00 Sport Center (live) Talk-show

21:00 Handbal CHL: Kiel – Wisla Plock – Premiera

22:45 Sport Center (live) Talk-show

0:00 Sport 24.Stiri

0:30 Handbal CHL: FC Barcelona – Vardar Skopje

2:00 Fotbal Italia: Catania – Milan

 

 

DIGISPORT 1

4:00 Fotbal: Sageata Navodari – Dinamo. Liga 1

5:45 Fotbal Club

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Campionii Digi Sport

11:00 Polo: Sportul Studentesc – Dinamo (live) Superliga

12:15 Stirile Digi Sport

12:30 Polo: CSM Digi Oradea – Steaua (live) Superliga

13:45 Stirile Digi Sport

14:00 Fotbal: Botosani – Concordia Chiajna (live) Liga 1

16:00 Fotbal: Atalanta – Roma (live) Serie A

18:00 Fotbal Club (live)

18:30 Fotbal: Corona Brasov – Pandurii Targu Jiu (live) Liga 1

19:15 Fotbal Club (live)

19:30 Fotbal: Corona Brasov – Pandurii Targu Jiu (live) Liga 1

20:15 Fotbal Club (live)

21:00 Fotbal: Steaua – Petrolul (live) Liga 1

21:45 Fotbal Club (live)

22:00 Fotbal: Steaua – Petrolul (live) Liga 1

22:45 Fotbal Club (live)

0:00 Stirile Digi Sport

0:30 Fotbal: Cruzeiro – Bahia. Brazilia, Premiera

2:15 Fotbal: Corona Brasov – Pandurii Targu Jiu. Liga 1

 

 

 

DIGISPORT 2

5:00 Digisport Show

5:15 Fotbal: Real Madrid – Valladolid. La Liga

7:00 Fotbal: Sageata Navodari – Dinamo. Liga 1

8:30 Fotbal Club

9:30 Fotbal: Monaco – Rennes. Ligue 1

11:15 Fotbal: Real Madrid – Valladolid. La Liga

13:00 UCL Magazin

13:30 Fotbal: Catania – Milan (live) Serie A

15:30 Stirile Digi Sport

16:00 Fotbal: Inter – Sampdoria (live) Serie A

18:00 Fotbal: Bastia – Evian (live) Ligue 1

20:00 Fotbal: Valencia – Osasuna (live) La Liga

22:00 Fotbal: Athletic Bilbao – Barcelona (live) La Liga

0:00 Handbal M.: Kiel – Wisla Plock. EHF Champions League. Premiera

1:30 Digisport Show

1:45 Fotbal: PSG – Lyon. Ligue 1

3:30 Fotbal: Inter – Sampdoria. Serie A

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-