Published On: joi, Noi 7th, 2013

Program TV – 7 noiembrie 2013

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 5) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 6) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 7)

9:45 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 8)

10:30 Dosar Romania (AP) (2013, emis. info.) (reluare)

11:30 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) Redifuzare

12:00 Europa mea (emis. info.) (reluare)

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 De joi pana joi (emis. mag.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc In Romania (rep.) Fabricat In Romania

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Akzente (program cult.) (live)

16:50 Lozul cel mare (live) Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

17:45 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) (reluare)

18:15 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)

18:45 Clubul celor care muncesc In Romania (rep.)

18:50 Ora de business (2010, emis. info.) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

20:55 Clubul celor care muncesc In Romania (rep.)

21:00 O data-n viata (divertisment) (live)

0:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti

0:35 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)

1:30 Europa mea (emis. info.) (reluare)

1:55 Ora de business (2010, emis. info.) (reluare)

2:45 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo * Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Next Star (2013, emis. con.) Cu: Dan Negru. Juriu: Pepe, Maria Carneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live) Cu: Dan Capatos. Invitat permanent: Catalin Bordea. D.J.: Silviu Andrei

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 1, episodul 11)

2:45 Nikita (AP) (sua-can., 1997, f.s. de act., sezonul 1, episodul 12)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV

4:30 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 3) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se Intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4610) (reluare)

11:00 Crima din casa mea (AP) (can., 2006, thrill.) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4611)

15:00 Casnicia, o afacere perfecta (AP) (can., 2006, thrill.) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:00 Fotbal Europa League: Pandurii – Fiorentina

22:00 Stirile Pro TV

22:30 Semnul mortii (15) (sua, 1990, actiune)

0:30 Stevie (12) (spa., 2008, drama)

2:30 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

3:00 Semnul mortii (15) (sua, 1990, actiune) (reluare)

 

 

Kanal D

4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 31) (reluare)

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 33) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 27) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 34)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 33) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 31) (reluare)

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 27) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Povesti din jurul lumii (emis. info., episodul 19) Program Deutsche Welle

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 39) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie(AP) (2013, reality show, episodul 34) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 34)

17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 39)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 29) Cantece si bancuri din anii '80, cu Dan Ciocoi

20:30 Dupa fapta si rasplata (12) (sua, 1999, act. com.)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 32)

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 39) (reluare)

0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, ep. 13, 14) Redifuzare

1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, ep. 2, 3, 4) Redifuzare

3:00 Focus (emis. info.) (reluare)

 

 

 

 

 

NATIONAL TV

4:00 Taxi Driver (divertisment) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 18) (reluare)

6:00 Albumul National (mus.) (reluare)

8:00 Clipuri

8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare)… cu trupa Varza

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 19)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 3)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 93) (reluare) Mica mireasa – Shashank Vyas

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 607)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 94)

20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 549) Suflete pereche – Ankita Lokhande

21:15 Conspiratia iataganelor (AP) (tur., 2012, s. dr., episodul 15)

23:15 Poama acra (AP) (reality show) (reluare)

1:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 3) (reluare)

2:30 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

 

 

 

 

EUFORIA TV

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

8:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)

10:00 Anna si Kristina Beauty Call (can., 2009, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (engl., 2006, s. com.)

11:00 Ally McBeal(AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Sue Thomas (AP) (sua, 2002, s)

13:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Un gangster Indragostit (AP) (sud cor., 2013, s. rom.)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Escala cu peripetii (12) (sua, 2012, f. pol.)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 50)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 97)

1:00 Escala cu peripetii (12) (sua, 2012, f. pol.) (reluare)

2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

 

 

 

 

 

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 2)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 9)

6:00 Hercule Poirot: fantele ucis (12) (engl., 2004, f. pol.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 3)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 9)

10:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 20)

13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 16)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 10)

15:00 Surori si rivale (AP) (sua, 2011, thrill.)

17:00 Hercule Poirot: Misterul trenului albastru (12) (engl., 2005, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 21)

20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 17)

21:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 17)

22:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 18)

23:00 Ofiteri Incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 8)

0:00 Reputatia fiicei mele (12) (sua, 2012, thrill.)

2:00 In mintea Ericai (AP) (can., 2008, s. com., sezonul 4, episodul 6)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 2)

 

 

 

 

 

 

 

HBO

4:00 Sfintele motoare (18) (fra., 2012, thrill.)

6:00 Adio, dar raman cu tine (12) (sua, 1977, com. rom.)

7:50 Cvartet (12) (engl., 2012, com.)

9:30 Unde vei fi poimaine? (12) (sua, 2004, SF de act.)

11:30 Frankenweenie – Subtitrat (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)

13:00 In Timp (12) (sua, 2011, S.F.)

14:50 Viata stranie a lui Timothy Green (12) (sua, 2012, drama)

16:35 Bugs Bunny – Filmul (sua, 1981, f. anim.)

17:55 Poarta-te ca o doamna, gandeste ca un barbat (12) (sua, 2012, com.)

20:00 Ethel (12) (sua, 2012, f. doc.)

21:40 Pozitia copilului (15) (rom., 2013, f. a.)

23:30 Orasul magic (18) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 4) Orasul magic – Jeffrey Dean Morgan

0:20 Jucatoarea (15) (sua-engl., 2012, com.)

1:55 Superpolitistii (15) (sua, 2001, com.)

3:35 Margaret (15) (sua, 2011, drama)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AXN

7:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

8:05 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 14)

9:00 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 3)

9:55 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 4)

10:50 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 1)

11:45 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 15)

12:40 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 12)

13:35 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

14:30 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 1)

15:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 5)

16:20 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 4)

17:15 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 13)

18:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

19:05 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 2)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 2)

21:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 1)

22:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10) – Heihei

23:00 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 4)

0:00 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 7, episodul 21)

0:55 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10) – Heihei

1:50 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 10)

2:45 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 4)

 

 

 

 

 

PROCINEMA

4:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 4) (reluare)

4:45 Lumea Pro Cinema

5:15 Cine A.M.

8:00 Rapirea fecioarelor (AP) (rom., 1968, actiune) (reluare)

10:00 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 5) (reluare)

10:30 Acasa In bucatarie (emis. culinara) (reluare)

11:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 6)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom In 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 10)

15:45 Acasa In bucatarie (emis. culinara)

16:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 139) (reluare)

17:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 140) (reluare)

17:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 11) (reluare)

18:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 12) (reluare)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 141)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 142)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 13)

21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 14)

22:00 Scrisori pentru Cel de Sus (AP) (sua, 1996, com.)

0:15 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 5)

1:15 ReIncarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 5)

2:00 Cobra 11 In alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 5)

2:45 Scrisori pentru Cel de Sus (AP) (sua, 1996, com.) (reluare)

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 13) – Iresponsabil

5:00 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 5) – Regatul salbatic

5:30 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 6) – Maniere elegante

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 9) – In cautarea unui Degas

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Minciuni adevarate

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 14) – Taoismul lui Rodney

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 10) – Steaua argintie

10:00 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 5) – Regatul salbatic

10:30 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 6) – Maniere elegante

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 15) – Tabara groazei

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 13) – Monk si ambuteiajul

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 8) – Crima si rapire

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 11) – Cartelul

15:00 Coborare mortala (AP) (sua, 2013, S.F.)

17:00 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 7) – Sentimente

17:30 Sa bricolam In familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 8) – Farfurii zburatoare

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 9) – Intalnire de grad criminal

19:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 16) – O seara cu domnul Yang

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 15) – Monk si alegerile

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 24) – Nascut pentru a ucide

22:00 Starsky si Hutch (AP) (sua, 2004, act. com.) Starsky si Hutch – Owen Wilson

0:10 Batman (12) (sua, 1989, actiune)

2:40 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 24) – Nascut pentru a ucide

3:30 Scindat (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 10) – Piese lipsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata In acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:35 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:55 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

11:35 Programul de protectie al printeselor (sua, 2009, com.)

13:05 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:50 Monsters University: Behind the Screams

20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt In formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte(AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Andersen, Povestitorul (d. a.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Povestea unui spiridus

8:30 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

8:55 Cavalerul Mike (engl., 2012, s. anim.)

9:20 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

9:35 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

10:42 Prietenii mei reparatori

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Andersen, Povestitorul (d. a.)

14:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Ferma Lenei

15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

15:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

16:20 Prietenii mei reparatori

16:30 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Chowder (sua, 2007, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Sumbrele aventuri ale lui Billy si Mandy

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

15:10 Ce mai e nou, Scooby Doo? (sua, 2002, s. d. a.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

EUROSPORT

9:30 Campionatul mondial de turisme FIA by LGHD (reluare)

10:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale

11:15 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale

12:35 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (reluare)

14:00 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (reluare)

15:00 Omnisport: Watts (reluare) Editie speciala – luna noiembrie

16:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale,

17:30 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale

19:00 Fotbal: Liga de tineret UEFA (reluare)

20:00 Cel mai puternic om: Liga Campionilor

21:00 Sporturi de contact: Fight Club

23:00 Sporturi de contact: Total KO (reluare)

0:05 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale

1:00 Raliuri: Campionatul European de Raliuri , In ElvetiaHD Etapa Intai

1:15 Campionatul mondial de turisme FIA by LGHD (reluare)

1:45 Fotbal: Cupa Mondiala U17, In Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 UEFA Champions League: Chelsea – Schalke

6:00 UEFA Champions League: FC Basel – Steaua

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 UEFA Champions League: FC Barcelona – AC Milan

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: Buducnost – Midtylland

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal Liga I: Sageata Navodari – Astra Giurgiu (live)

19:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

20:00 Europa League: Pandurii Tg Jiu – Fiorentina (live)

22:00 Studio Europa League (live)

23:00 Rezumat Europa League

0:00 Europa League: Dnepr – Pacos Ferreira

1:30 Rezumat Grecia

2:00 UEFA Champions League: Borussia Dortmund – Arsenal

DIGISPORT 1

4:30 Digisport Show

4:45 La Liga World

5:15 Rezumat Champions League

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Rezumat Champions League

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Rezumat Champions League

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal: Basel – Steaua (r) Champions League

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal: Basel – Steaua (r) Champions League

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 EuroFotbal – Champions League

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Rezumat Champions League

16:00 Stirile Digi Sport

16:30 Campionii Digi Sport (live)

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 EuroFotbal (live) Champions League

19:00 EuroFotbal (live) Europa League

20:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Fiorentina (live) Europa League

20:45 EuroFotbal (live) Europa League

21:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Fiorentina (live) Europa League

21:45 EuroFotbal (live) Europa League

23:00 Tenis: Ziua 4 (live) Turneul Campionilor

1:00 Stirile Digi Sport

1:30 EuroFotbal – Champions League

2:30 EuroFotbal – Europa League

3:30 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Fiorentina (r) Europa League

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Barcelona – Milan. Champions League (r)

7:00 Fotbal: Basel – Steaua. Champions League (r)

9:00 Fotbal: Borussia Dortmund – Arsenal. Champions League (r)

10:45 Fotbal: Barcelona – Milan. Champions League (r)

12:30 Tenis: ziua 3. Turneul Campionilor

16:00 Tenis: ziua 4 (live) Turneul Campionilor

18:00 Digisport Weekend – Premiera

18:30 Stirile Digi Sport

19:00 Campionii Digi Sport

20:00 Fotbal: St Gallen – Valencia (live) Europa League

22:00 Fotbal: Tottenham – Sheriff (live) Europa League

0:00 Stirile Digi Sport

0:30 Rezumat UEFA Europa League – Premiera

1:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Fiorentina. Europa League

3:00 Fotbal: Rubin Kazan – Wigan. Europa League

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

About the Author

-