Published On: vin, Noi 8th, 2013

PROGRAM TV – vineri 8 noiembrie

Share This
Tags


logo-programe-tv

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 7) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 8) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport, Meteo

9:00 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 9)

9:45 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 10)

10:30 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Prima parte

11:20 ANDOnevralgicul de sambata

11:25 37° C (2013, emis. info.) (reluare) Partea a doua

12:00 Romania desteapta (2012, emis. info.) Redifuzare

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 Legenda visinie (2013, emis. sport) (reluare) Un sport show dedicat echipei Rapid Bucuresti

13:30 M.A.I. aproape de tine (emis. info.)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport, Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Oameni ca noi (rep.) Centrul de protezare si ortezare Theranova din Oradea

16:00 Parlamentul Romaniei (2008)

16:50 Finante si afaceri (2013, emis. info.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 41)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 42)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Calea Europeana (talk show) Invitati: Dan Nica-Ministrul Comunicatiilor si al Societatii Informationale, Paul Andre Baran – campionul digital al Romaniei

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:10 Neimblanzita Angelica (12) (fra.-RDG-it., 1967)

22:50 O crima perfecta (15) (sua, 2007, drama)

0:45 Totul pentru Chile! (12) (chil., 2008, com. SF)

2:10 Calea Europeana (talk show) (reluare)

3:00 Lumea modei

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan Si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Icomedy (12) (2013, divertisment)

22:30 X Factor (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Delia, Dan Bittman si Cheloo. Prezinta: Razvan si Dani

1:00 Nascut sa ucida (15) (sua, 2011, thrill.)

2:45 Observator (emis. info.) (reluare)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV

5:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4611) (reluare)

11:00 Casnicia, o afacere perfecta (AP) (can., 2006, thrill.) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4612)

15:00 Cruciada copiilor (AP) (hol.-belg.-lux., 2006, avent. f) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Dansez pentru tine (2013, em. Conc.) Cel mai armonios si dramatic spectacol de dans

1:00 Curtezana (15) (engl.-ger.-fra., 2009, f. rom.)

3:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

3:45 Curtezana (15) (engl.-ger.-fra., 2009, f. rom.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kanal D

4:45 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

5:15 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * Stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.)

22:15 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show)

23:45 O noapte la McCool's (12) (sua, 2001, com.) – Matt Dillon si Liv Tyler

1:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:30 Pe banii parintilor (12) (2011, reality show) (reluare)

 

 

 

 

ACASA TV

4:15 PoveStiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 PoveStiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 32) (reluare)

5:00 Dupa fapta Si rasplata (12) (sua, 1999, act. com.) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 35)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 34) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 32) (reluare)

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 28) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport) (reluare)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 40) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 35) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 35)

17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 40)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 30)

20:30 Dragoste cu preaviz (12) (sua- aus., 2002, com. rom.)

22:30 Killer Karaoke (2013, emis. con., episodul 9)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 40) (reluare)

0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 15) Redifuzare

1:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 16) Redifuzare

1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 5) Redifuzare

2:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 6) Redifuzare

2:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 7) Redifuzare

3:00 Focus (emis. info.) (reluare)

 

 

NATIONAL TV

4:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 19) (reluare)

6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

7:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

8:00 Clipuri

8:15 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 549) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 20)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 4)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 94) (reluare)

14:30 Viata fermierului (AP) (reluare)

15:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:00 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 608)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 95)

20:15 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 550)

21:15 Conspiratia iataganelor (AP) (tur., 2012, s. dr., episodul 16)

23:15 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 3) (reluare)

0:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 606) (reluare)

1:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 607) (reluare)

2:30 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

EUFORIA TV

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)

10:30 Aventurile Christinei (AP) (engl., 2006, s. com.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Paradisul mireselor (sua, 2011, s. reality show)

13:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Un gangster indragostit (AP) (sud cor., 2013, s. rom.) – Ultimul episod

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 25)

21:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 26)

22:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 27)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 2, episodul 28)

0:00 Razboiul majoretelor (12) (can., 2008, com.)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara) (reluare)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 3)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 10)

6:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 4)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 10)

10:00 Hercule Poirot: Misterul trenului albastru (12) (engl., 2005, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 21)

13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 17)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 11)

15:00 Dragoste de campioana (AP) (sua, 2012, com. rom.)

17:00 Hercule Poirot: Dupa inmormantare (12) (engl., 2005)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 22)

20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 18)

21:00 Sedus si abandonat (12) (sua, 2001, com.)

23:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 17)

0:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 18)

1:00 Cinci baieti dupa o fata (AP) (sua, 2001, com. rom.)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 3)

HBO

6:00 Lovit de fulger (12) (sua, 2012, com.)

7:25 In timp (12) (sua, 2011, S.F.)

9:15 Submarinul trasnitilor (12) (sua, 1996, com.) Submarinul trasnitilor – Rob Schneider

10:45 Poarta-te ca o doamna, gandeste ca un barbat (12) (sua, 2012, com.)

12:45 In bataia vantului (12) (sua, 1999, drama)

14:30 Hotel Transilvania – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)

16:00 Culmile libertatii (12) (sua, 1999, dr. muz.)

18:05 Lovit de fulger (12) (sua, 2012, com.)

19:30 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

20:00 Un spion care stia prea multe (15) (fra.-engl.-ger., 2011, thrill.)

22:05 Orasul magic (18) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 5)

23:00 Ultima razie (18) (sua, 2012, drama)

0:50 Dansatoarea din umbra (15) (engl.-irl., 2012, thrill.)

2:30 Diavolul din tine (18) (sua, 2012, horror)

3:55 Un spion care stia prea multe (15) (fra.-engl.-ger., 2011, thrill.)

 

 

AXN

7:05 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

8:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 15)

8:55 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 4)

9:50 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 5)

10:45 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 2)

11:45 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 16)

12:40 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 13)

13:35 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

14:30 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 2)

15:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 6)

16:20 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 5)

17:15 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 14)

18:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 13)

19:05 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 3)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 3)

21:00 Politisti fara frontiere (12) (fra.-ger.-sua, 2013, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8)

22:00 Avionul condamnatilor (12) (sua, 1997, actiune)

0:15 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 21)

1:10 Politisti fara frontiere (12) (fra.-ger.-sua, 2013, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8)

2:05 Avionul condamnatilor (12) (sua, 1997, actiune)

 

 

 

 

PROCINEMA

4:45 Lumea Pro Cinema

5:15 Cine A.M.(AP)

8:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

9:00 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 6) (reluare)

9:30 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 11) (reluare)

10:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

11:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 7)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 141) (reluare)

15:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 142) (reluare)

15:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 13) (reluare)

16:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 14) (reluare)

16:30 Horea (AP) (rom., 1984, drama)

19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 12)

20:00 Necunoscutii (12) (sua, 2009, s. politist, episodul 11)

21:00 Necunoscutii (12) (sua, 2009, s. politist, episodul 12)

22:00 Doisprezece (15) (sua-fra., 2010, thrill.) Doisprezece – 50 Cent

0:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 6)

1:00 Reincarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 6)

1:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 6)

2:30 Romeo Si Julieta (12) (sua, 1996, drama)

UNIVERSAL CHANNEL

4:20 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 14) – Taoismul lui Rodney

5:10 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 6) – Maniere elegante

5:35 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 8) – Farfurii zburatoare

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 10) – Steaua argintie

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 15) – Tabara groazei

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 15) – Jocul

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 11) – Cartelul

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 7) – Sentimente

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 8) – Farfurii zburatoare

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 16) – O seara cu domnul Yang

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Monk in Las Vegas

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 9) – Intalnire de grad criminal

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 12) – Rapirea lui Ed

15:00 Super-eruptia (AP) (sua, 2011, f-catastr.)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 9) – Chiuveta buclucasa

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 10) – Lectii si examene

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 10) – Ultimul pahar

19:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 1) – Un pungas rafinat

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 16) – Monk si copilasul

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 1) – Un fiu periculos

22:00 Chupacabra (12) (sua, 2013, actiune)

23:50 ArcaSul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 7) – Nasul

0:50 ArcaSul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 8) – Vendetta

1:50 Capcana mintii (AP) (sua, 2012, s. tv, sezonul 1, episodul 10) – Lumina

2:40 Scindat (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 11) – Baiatul furat. Scindat – Camille Sullivan

3:30 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 15) – Jocul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny Si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana(AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana(AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas Si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:35 BatauSii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:30 Phineas Si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:55 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

11:35 Phineas Si Ferb: in a 2-a dimensiune (sua, 2011, d.a. avent.)

13:05 Phineas Si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Violetta(AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:20 Liceul Avalon (sua, 2010, drama)

20:45 Phineas Si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

21:10 BatauSii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny Si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

MINIMAX

6:00 Andersen, Povestitorul (d. a.)

6:30 Marele caine roSu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Barbie la Scoala Printeselor (sua, 2011, f. anim.)

9:25 Prietenii mei reparatori

9:35 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

10:42 Prietenii mei reparatori

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Ferma Lenei

15:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

15:55 Eu Si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

16:20 Prietenii mei reparatori

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: CucereSte Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

15:10 Ce mai e nou, Scooby Doo? (sua, 2002, s. d. a.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:35 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT

9:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la TokyoHD (live) Masculin programul scurt

10:45 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la TokyoHD Perechi programul scurt

11:45 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la TokyoHD (reluare) Masculin programul scurt

12:15 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la TokyoHD (live) Feminin programul scurt

13:50 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale,

14:45 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (live) Locul trei

17:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (live) Finala

20:30 Seria padurarilor: Campionatul Mondial, la Oberstdorf. Programul nr. 1

21:00 Seria padurarilor: Campionatul Mondial, la Oberstdorf. Programul nr. 2

21:30 Box (live)

23:30 Calarie: Fascinatia curselor de cai (reluare)

23:45 Bowling: Circuitul PBA , in Statele Unite

0:45 Omnisport: Watts (reluare)

1:00 Raliuri: Campionatul European de RaliuriHD. Etapa a doua

1:30 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)

1:45 Omnisport: Watts (reluare). Editie speciala – luna noiembrie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Europa League: Lazio – Apollon Limasol

6:00 Europa League: Pandurii Tg Jiu – Fiorentina

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat Grecia

9:00 Rezumat Europa League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Europa League: Dnepr – Pacos Ferreira

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal Bundesliga: Kiel – Rhein Neckar

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Preview Franta

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 UEFA Champions League: FC Basel – Steaua

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

21:30 Fotbal Franta: Monaco – Evian (live)

23:30 Sport Center (live) Talk-show

0:00 Sport 24 Stiri

0:30 Europa League: Pandurii Tg Jiu – Fiorentina

2:30 Rally Magazin – Harghita

3:30 NBA: San Antonio – Golden State (live)

 

DIGISPORT 1

5:00 EuroFotbal – Europa League

6:15 Rezumat UEFA Europa League

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Rezumat UEFA Europa League

10:45 EuroFotbal – Champions League

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 EuroFotbal – Champions League

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 EuroFotbal – Europa League

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 EuroFotbal – Europa League

13:30 Rezumat UEFA Europa League

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:10 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

17:00 Avanpremiera Liga

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:00 Fotbal: Vaslui – Petrolul (live) Liga 1

19:45 Fotbal Club (live)

20:00 Fotbal: Vaslui – Petrolul (live) Liga 1

20:45 Fotbal Club (live)

21:30 Fotbal: CFR Cluj – Dinamo (live) Liga 1

22:15 Fotbal Club (live)

22:30 Fotbal: CFR Cluj – Dinamo (live) Liga 1

23:15 Fotbal Club (live)

0:00 Stirile Digi Sport

0:30 Rezumat Europa League

1:15 UCL Magazin

1:45 Avanpremiera Liga 1

2:15 Fotbal: Vaslui – Petrolul. Liga 1

3:45 Fotbal Club

 

DIGISPORT 2

5:00 Fotbal: Tottenham – Sheriff. Europa League

7:00 Fotbal: Pandurii Targu Jiu – Fiorentina. Europa League

9:00 Campionii Digi Sport

10:00 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

12:45 Tenis: ziua 4 – Turneul Campionilor

15:00 ASii Tenisului (live)

16:00 Tenis: ziua 5 (live) Turneul Campionilor

18:00 Handbal M.: HC Odorhei – HC Potaissa Turda (live) Liga Nationala

19:30 Rezumat Europa League – Premiera

20:15 Tenis: ziua 5 (live) Turneul Campionilor

22:00 Tenis: ziua 5 (live) Turneul Campionilor

0:00 Tenis: ziua 5. Turneul Campionilor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

About the Author

-