Published On: sâm, Noi 9th, 2013

PROGRAM TV – sambata 9 noiembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 9) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 10) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Oameni care au schimbat Lumea

6:10 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)

6:55 Zestrea romanilor – Cantecul ierbii (doc.) Redifuzare

7:30 Dosar Romania (AP) (2013, emis. info.) Redifuzare

8:30 Clubul desenelor animate – Ciocanitoarea Woody. Episodul 11

9:00 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 4) (reluare)

9:30 Viata dubla a lui Eddie McDowd (can.-sua, 1999, s. tv, episodul 5) (reluare)

10:00 Beneficiar Romania (emis. mag.)

10:35 Garantat 100% (talk show) (reluare)

11:30 Benjamin Fondane – Iasi, Paris, Auschwitz. Premiu la categoria "Cea mai buna productie dedicata minoritatilor"

12:00 Tezaur folcloric (divertisment) (reluare)

13:00 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:35 37° C (2013, emis. info.) Prima parte

15:00 De la A la infinit (2013, divertisment) Prima parte

15:25 ANDOnevralgicul de sambata

15:27 37° C (2013, emis. info.) Partea a doua

16:00 De la A la infinit (2013, divertisment) Partea a doua

18:00 Exclusiv in Romania – Festivalul Sarmalelor de la Praid  (2013, emis. info.)

18:50 TeleEnciclopedia (1965, emis. info.)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

21:00 Fotbal: Rapid Bucuresti – Dunarea Galati (live) Liga 2 la TVR. Etapa a 13-a

23:10 Pretul Mortii (15) (sua, 1997) – In selectia oficiala a Festivalului de la Cannes – 1997

1:15 Profesionistii… (talk show) Best of

2:10 Oameni care au schimbat Lumea

2:15 Sport (reluare)

2:30 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare)

3:20 Viata satului (program cult.) (reluare) Prima parte

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

9:00 Inima de dragon: un nou inceput (AP) (sua, 2000, avent. f)

11:00 Razboinicul Soim (AP) (sua, 1994, west.)

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

19:45 FamiliaDA (AP) (2012, emis. con.)

20:30 Cursa mortala 2 (12) (sud afr.-ger., 2010, actiune)

22:45 Ghinionistul (AP) (sua, 1996, com.)

0:30 Straini printre noi (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 1, episodul 2)

1:45 Cursa mortala 2 (12) (sud afr.-ger., 2010, actiune) (reluare)

3:45 Razboinicul Soim (AP) (sua, 1994, west.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore?

10:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style)

10:30 I Like IT (emis. mag.)

11:00 Cruciada copiilor (AP) (hol.-belg.-lux., 2006, avent. f) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

13:30 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4)

14:30 Dansez pentru tine (2013, em. Conc.) (reluare) Cel mai armonios si dramatic spectacol de dans

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Vocea Romaniei (2013, emis. con.)

23:30 Furtul perfect (12) (engl.-lux., 2007, f. pol.)

1:45 Cautatorii de mistere (AP) (sua, 2010, f.s. de act., sezonul 1, episodul 4) (reluare)

2:45 Furtul perfect (12) (engl.-lux., 2007, f. pol.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo) (reluare)

7:00 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

7:15 Neveste de piloti (AP) (isr., 2009, s. dr.)

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.)

9:30 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

10:30 Coana Chirita (AP) (rom., 1986, com.)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.)

13:00 Teleshopping (promo)

13:45 WOWbiz (12) (2012, divertisment) (reluare) Best of

15:45 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)

16:30 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.) (reluare)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

19:45 Asta-i Romania! (AP) (2011, emis. info.)

21:00 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.)

23:30 Autobuzul lui Varciu (AP) (2013, reality show) (reluare)

1:15 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

2:00 Feriha (AP) (tur., 2011, s. dr.) (reluare)

3:45 WOWbiz (12) (2012, divertisment) (reluare)

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) – Maite Perroni si William Levy Gutiérrez

15:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.)

16:30 PoveStiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Iti ordon sa ma iubeSti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

1:00 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 30) (reluare)

5:00 Dragoste cu preaviz (12) (sua- aus., 2002, com. rom.) (reluare)

7:00 Cu lumea-n cap (2009, divertisment) (reluare)

7:30 Teleshopping (promo)

8:00 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) Sezonul 2 Redifuzare

9:00 Flavours, 3 bucatari (divertisment) Redifuzare

9:30 Secrete de Stil (2011, mag. life-style, episodul 44)

10:00 Teleshopping (promo)

10:30 Sport, dieta si o vedeta (2008, emis. sport)

11:00 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 43)

11:30 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 8) (reluare)

12:30 Mi-s de la tara (AP) (2013, em. Conc., episodul 6) (reluare)

14:30 Eurobox (2012, program cult., episodul 21)

15:00 Si eu m-am nascut In Romania (2013, divertisment, episodul 41)

16:30 Schimb de mame (AP) (reality show, sezonul 18, episodul 7) (reluare)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 31)

20:30 Plan de joc (AP) (sua, 2007, com.)

22:30 Marul discordiei (2013, gastro-reality, episodul 8)

0:30 Familii la rascruce (2013, reality show, episodul 15) Redifuzare

2:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 17) Redifuzare

2:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 18) Redifuzare

3:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 8) Redifuzare

3:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 9) Redifuzare

 

 

NATIONAL TV

4:00 Pitici de vara (reluare)

5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

6:00 Pitici de vara (reluare)

8:00 Clipuri

8:30 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

9:45 Suflete pereche (AP) (ind., 2009, s. dr., episodul 550) (reluare)

10:45 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 20) (reluare)

11:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 95) (reluare)

12:45 Teleshopping (promo)

13:00 Traditii de la bunica

14:30 Conspiratia iataganelor (AP) (tur., 2012, s. dr., episodul 15) (reluare)

16:30 Conspiratia iataganelor (AP) (tur., 2012, s. dr., episodul 16) (reluare)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa(AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 96)

20:15 Iubire interzisa (AP) (reality show)

22:00 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show)

23:45 Traditii de la bunica (reluare)

1:15 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 608) (reluare)

2:15 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

3:45 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

 

 

EUFORIA TV

6:00 Petreceri la gratar (emis. culinara)

8:00 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

9:00 Sanctuarul (AP) (can., 2007, s. SF)

10:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

14:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.)

15:30 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.)

17:00 ExTerminatoarele (AP) (sua-engl., 2009, com.) (reluare)

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

22:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

0:00 Misterul rapirii (AP) (sua, 1998, f. pol.)

2:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.) (reluare)

3:15 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 4)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 11)

6:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 5)

7:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 6)

8:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 18)

9:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 19)

10:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 20)

11:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 21)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 22)

13:00 Hercule Poirot: MoStenitoarele (12) (engl., 2003, f. pol.)

15:00 Hercule Poirot: fantele ucis (12) (engl., 2004, f. pol.)

17:00 Surori si rivale (AP) (sua, 2011, thrill.)

19:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

21:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 14)

22:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 15)

23:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 16)

0:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 17)

1:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 18)

2:00 Reputatia fiicei mele (12) (sua, 2012, thrill.)

 

 

 

 

 

HBO

6:00 Frankenweenie (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)

7:25 Senna (12) (engl., 2010, f. doc.)

9:10 Jakob mincinosul (12) (fra.-sua-ung., 1999, dr. razb.) – Hannah Taylor-Gordon si Robin Williams

11:10 Vacanta de vara (12) (can., 2008, com.)

12:55 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

13:20 Ghidul autostopistului galactic (12) (sua-engl., 2005, com. SF)

15:10 Sotia (12) (fra., 2010, com.)

16:50 Talismanul norocos (12) (sua, 2012, drama)

18:30 Frankenweenie – Subtitrat (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)

20:00 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 3) – Prietenie periculoasa

20:30 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 3)

21:00 Untul (12) (sua, 2011, com.)

22:35 Misionarul razboinic (18) (sua, 2011, actiune)

0:40 Capcana (15) (sua, 2013, thrill. act.)

2:30 Nopti fara perdea (15) (sua, 1991, com.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AXN

7:10 Ingerul pazitor (AP) (sua, 2001, s. tv, sezonul 1, episodul 3)

8:05 Stapanul fiarelor (AP) (sua-can., 1999, s. tv, sezonul 2, episodul 19)

9:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 9)

9:55 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 10)

10:50 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 5) – Richard Wilson

11:45 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 6)

12:40 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 2, episodul 17)

13:35 Vanatorii de comori (AP) (ger.-fra.-sua, 1999, s. avent., sezonul 2, episodul 18)

14:30 Calatori din preistorie (12) (engl., 2007, s. avent., sezonul 4, episodul 6)

15:25 Inspectorul Wallander (AP) (engl.-sue.-sua, 2008, s. politist, sezonul 3, episodul 1)

17:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 5, episodul 2)

18:05 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 21)

18:35 Finaluri fericite (AP) (sua, 2011, s. com., sezonul 3, episodul 22)

19:05 Barbati in negru (AP) (sua, 1997, act. com.)

21:00 Al naibii tratament! (12) (sua, 2003, com.) – Marisa Tomei si Adam Sandler

23:05 AXN Insider – Politisti fara frontiere

23:30 Politisti fara frontiere (12) (fra.-ger.-sua, 2013, f.s. de act., sezonul 1, episodul 8)

0:35 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 22)

1:30 Al naibii tratament! (12) (sua, 2003, com.)

 

 

 

 

 

 

 

PROCINEMA

4:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 6) (reluare)

5:15 Lumea Pro Cinema

5:45 Cine A.M.

9:15 Romani de succes (reluare)

9:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

10:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

13:30 Descopera Romania (2004, emis. info.)

14:00 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 7) (reluare)

14:30 Horea (AP) (rom., 1984, drama) (reluare)

17:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 12) (reluare)

18:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 8)

19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 13)

20:00 Baltagul (AP) (rom.-it., 1969, drama)

22:00 CineTePrinde: Razboi pe calea undelor (15) (rom.-ger.-lux., 2007, f. doc.) Premiul Gopo pentru Cel Mai Bun Documentar.

0:45 Binecuvantata fii, inchisoare (15) (rom., 2002, drama)

2:15 CineTePrinde: Razboi pe calea undelor (AP) (rom.-ger.-lux., 2007, f. doc.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:20 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 9) – Chiuveta buclucasa

4:45 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 10) – Lectii si examene

6:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 6) – 3XK

7:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 7) – Aproape faimosi. Nathan Fillion si Molly C. Quinn

8:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 8) – Crima si rapire

9:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 9) – Intalnire de grad criminal

10:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 10) – Ultimul pahar

11:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 1) – Episod pilot

11:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 2) – Fratele vandut

12:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 3) – O cina romantica

12:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 4) – Antena de satelit

13:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 5) – Regatul salbatic

13:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 6) – Maniere elegante

14:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 7) – Sentimente

14:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 8) – Farfurii zburatoare

15:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 9) – Chiuveta buclucasa

15:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 10) – Lectii si examene

16:00 Capcana mintii (AP) (sua, 2012, s. tv, sezonul 1, episodul 10) – Lumina

17:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 21) – Divort cu peripetii

18:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 7) – Nasul

19:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 8) – Vendetta

20:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 1) – Un fiu periculos

21:00 Capcana mintii (AP) (sua, 2012, s. tv, sezonul 1, episodul 10) – Lumina

22:00 Cochetand cu dezastrul (16) (sua, 1996, com.)

0:00 In voia sortii (15) (sua, 1999, com.)

2:00 Chupacabra (12) (sua, 2013, actiune)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Moto animalutele din jungla (engl., 2009, s. anim.)

6:15 Stupul (engl., 2010, s. anim.)

6:25 Manny Iscusitul (sua, 2006, s. anim.)

6:40 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

7:10 Jake si piratii din Tara de Nicaieri (sua, 2011, s. anim.)

7:25 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

7:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

8:05 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

8:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:00 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

9:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

10:30 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

11:00 Jessie (sua, 2011, s. com.)

11:30 Mickey Shorts

11:40 Lemonade Mouth (AP) (sua, 2011, mus.)

13:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

13:50 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

14:15 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

14:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

15:15 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

15:45 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:15 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:45 Mickey Shorts

17:00 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

17:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Tabara de rock (AP) (sua, 2008, com. muz.)

19:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:00 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

20:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

21:00 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

21:30 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

22:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

22:30 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX

6:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Aventurile lui Charlotte si Henry (aus., 2008, f. anim.)

9:22 Prietenii mei reparatori

9:30 Ferma Lene

10:00 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

10:30 Eu Si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

11:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:50 Prietenii mei reparatori

12:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:30 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

13:00 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

14:12 Prietenii mei reparatori

14:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

14:30 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

15:10 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

15:25 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

15:55 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

8:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

9:05 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

9:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

10:00 Academia Cartoon Network (2013, f. fantast.) Finala

10:15 Ben 10: Secretul Omnitrixului (sua, 2007, f. anim.)

11:40 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

12:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

13:15 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:35 Invincibilii (sua, 2012, s. com.)

14:05 Gormiti (s. anim.)

14:35 Lanterna Verde (sua, 2011, s. anim.)

15:00 Tinerii justitiari (sua, 2010, s. anim.)

15:25 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

15:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

16:05 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

16:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:55 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

18:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

18:50 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

19:10 Scooby-Doo si scoala de vampiri (sua, 1988, d. a.)

20:55 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

21:20 Transformers Prime (sua, 2010, s. anim.)

21:45 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 2

4:00 Box (reluare)

6:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17 (reluare) Finala. In Emiratele Arabe Unite

7:30 Fotbal: Liga de tineret UEFA HD (reluare)

9:00 Raliuri: Campionatul European de raliuriHD (reluare) Etapa a doua. In Elvetia

9:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD (live) Masculin programul liber. La Tokyo, In Japonia

11:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix) HD Dans, programul scurt. La Tokyo, In Japonia

11:30 Fotbal: Cupa Mondiala U17 (reluare) Finala

13:00 Fotbal: Campionatul Japoniei – J-League HD. Etapa a 31-a

14:00 Fotbal: Liga Campionilor Asiei HD (live)

16:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga HD (reluare)

16:15 Fotbal: Wolfsburg – Dortmund HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

18:30 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga

19:30 Fotbal: Monchengladbach – FC Nurnberg HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

21:30 Omnisport: Eurosport Top 10 (reluare)

22:00 Fotbal american: Conferinta NCAA Big HD (live) In Statele Unite

1:00 Fotbal: Wolfsburg – Dortmund HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

2:30 Fotbal: Monchengladbach – FC Nurnberg HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

 

 

 

 

 

 

DOLCE SPORT 1

6:30 Handbal CHL: Hypo – HCM Baia Mare

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 NBA Action

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Magazin UEFA Champions League

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 NBA: San Antonio – Golden State

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Fotbal: Preview Franta

15:30 Sport Center (live) Talk-show

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Preview Italia

17:30 Sport Center (live) Talk-show

18:30 Fotbal Ucraina: Uzhorod – Sahtior (live)

20:30 Sport Center (live) Talk-show

21:15 Sport 24 (live) Stiri

21:45 Fotbal Italia: Inter – Livorno (live)

23:45 Sport 24 Stiri

0:15 Fotbal Franta: PSG – Nice

2:00 Fotbal Ucraina: Uzhorod – Sahtior

 

 

 

 

 

 

 

DIGISPORT 1

4:30 Fotbal: CFR Cluj – Dinamo. Liga 1

6:00 Fotbal Club

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

12:45 Rezumat Europa League

13:30 Avanpremiera Liga 1

14:00 Fotbal: BotoSani – Ceahlaul (live) Liga 1

16:00 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

17:00 Fotbal: Real Madrid – Real Sociedad (live) La Liga

19:00 Fotbal: Getafe – Elche (live) La Liga

21:00 Fotbal: Toulouse – Ajaccio (live) Ligue 1

23:00 Fotbal: Celta Vigo – Rayo Vallecano (live) La Liga

1:00 Stirile Digi Sport

1:30 Fotbal: Real Madrid – Real Sociedad. La Liga

3:15 Digisport Show

3:30 Box (live) Mikey Garcia – Roman Martinez, Nicholas Walters – Alberto Garza, Vanes Martirosyan – Demetrius Andrade, Nonito Donaire – Vic Darchinyan. Texas, USA

DIGISPORT 2

4:30 Tenis: ziua 4. Turneul Campionilor

7:00 Baschet M.: Barcelona – CSKA Moscova. Euroliga

8:45 Fotbal: CFR Cluj – Dinamo. Liga 1

10:30 Tenis: ziua 5. Turneul Campionilor

14:30 Saptamana de Handbal (live)

15:00 Handbal F.: U Jolidon Cluj – A.C. PAOK (live) EHF Cup

16:30 Handbal F.: Corona BraSov – Locomotiv ZaGREB (live) Cup Winners' Cup

18:00 Fotbal: PSG – Nice (live) Ligue 1

20:00 Baschet M.: BC Timisoara – CSM Oradea (live) Liga Nationala

21:45 Tenis: ziua 6 (live) Turneul Campionilor

23:45 GT Open | Cursa 1. Barcelona. Premiera

1:15 Tenis: ziua 6. Turneul Campionilor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-