Published On: mie, Noi 6th, 2013

Program tv – MIERCURI 6 NOIEMRBIE

Share This
Tags

logo-programe-tv

     TVR 1

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport -Meteo
9:00 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 5)
9:45 Legendele palatului, printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 6)
10:30 Fotbal: Sahtior Donetk – Bayer Leverkusen (reluare) Liga Campionilor 2013-2014
12:30 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)
13:00 Opre Roma (emis. mag.) Actualitatea comunitatii rome – Ora romilor
14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport – Meteo
14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.) Fabricat in Romania
15:00 Teleshopping (promo)
15:30 Convietuiri (doc.) – Festivalul Elenismului, Galati 2013 – Magazin pentru alte nationalitati. Editia a XIII-a
16:50 Europa mea (emis. info.) Despre strategia de integrare a romilor in societate, despre felul in care au reusit sa fie aplicate toate masurile propuse de guvern
17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 39)
18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 40)
18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.) Fabricat in Romania
18:50 La varf (2013, talk show) (live)
19:45 Sport
20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) 
20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.) Fabricat in Romania
21:00 Dosar Romania (12) (2013, emis. info.) Greseli asumate
22:00 Disparuti fara urma (2013, emis. info.) Emisiunea vine, prin corecta informare a publicului telespectator, in sprijinul persoanelor disparute.
22:30 Biziday (2013, talk show) (live)
23:20 Oameni care au schimbat Lumea
23:30 Sa ucizi un rege (15) (engl.-ger., 2003, drama)
1:15 Garantat 100% (talk show) (reluare)
2:05 La varf (2013, talk show) (reluare)
2:55 Parteneri de week-end (talk show) (reluare)
3:20 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)
3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

                  ANTENA 1
4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)
6:00 Observator (emis. info.) (live)
8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)
10:50 In gura presei (emis. info.)
11:40 Teleshopping (promo)
12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
13:00 Observator (emis. info.) (live)
14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3
16:00 Observator (emis. info.) (live)
17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)
19:00 Observator (emis. info.) (live)
20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)
20:30 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.) (reluare)
23:30 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)
1:00 Observator (emis. info.) (reluare)
2:00 Inchiderea programului, revizie tehnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV
4:30 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 2) (reluare)
5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)
7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea
10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4609) (reluare)
11:00 Ultimele ore ale Terrei (AP) (can., 2011, S.F.)
13:00 Stirile Pro TV
14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4610)
15:00 Crima din casa mea (AP) (can., 2006, thrill.) * Vremea
17:00 Stirile Pro TV
17:30 La Maruta (divertisment)
19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea
20:00 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 5)
21:30 Tanti Florica (12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 6)
22:30 Stirile Pro TV
23:05 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 3)
0:00 Ultimele ore ale Terrei (AP) (can., 2011, S.F.) (reluare)
2:00 Stirile Pro TV (reluare)
3:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

Kanal D
5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)
6:15 Teleshopping (promo)
7:00 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.)
9:30 Teleshopping (promo)
10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)
12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) *stiri, meteo, sport
13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)
14:45 Teleshopping (promo)
15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)
16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)
18:45 Stirea zilei (emis. info.)
19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)
20:00 Jumatatea mea stie (AP) (2013, emis. con.)
22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)
0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)
1:30 Teo Show(AP) (2013, divertisment) (reluare)
3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

ACASA TV
4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)
6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)
6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)
7:45 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
8:45 Teleshopping (promo)
9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)
10:15 Teleshopping (promo)
10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)
11:45 Teleshopping (promo)
12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)
13:00 Teleshopping (promo)
13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)
14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)
15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)
16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)
17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)
18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)
19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)
20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)
21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)
22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)
Cu: Cabral si Mircea Solcanu
23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)
23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)
0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)
1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)
2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)
2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)
3:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)
3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV
4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 30) (reluare)
5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 32) (reluare)
6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 26) (reluare)
7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 33)
8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 32) (reluare)
9:00 Teleshopping (promo)
9:30 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 30) (reluare)
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Toni Ionescu, Catalin Marin, Livia Taloi
10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 26) (reluare)
11:30 Teleshopping (promo)
12:00 In forma (2010, emis. info., episodul 19)
12:30 Teleshopping (promo)
13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 38)
13:30 Teleshopping (promo)
14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 33) (reluare)
15:00 Focus (emis. info.) 
15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare) 
16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 33)
17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 38)
18:00 Focus 18 (emis. info.)
19:00 Focus Sport
19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 27)
20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 8) Zgonea Izgonea, Cernea si protestatarii, fata-n fata
22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 31)
23:00 Focus Monden (2009, divertisment)
23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 38) (reluare)
0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 11) Redifuzare
1:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 3, episodul 12) Redifuzare
1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 4, episodul 23) Redifuzare
2:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 4, episodul 24) Redifuzare
2:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 1) Redifuzare
3:00 Focus (emis. info.) (reluare)

 

 

 

 

NATIONAL TV
4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
5:00 Triunghiul iubirii 2(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 17) (reluare)
6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)
7:30 Pitici de vara (reluare)
8:30 Clipuri
8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza
9:45 Destine implinite(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 256) (reluare)
10:45 Teleshopping (promo)
11:00 Triunghiul iubirii 2(AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 18)
12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 2)
13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)
13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 92) (reluare)
14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)
16:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 16) (reluare)
17:30 Dragoste dulce-amara  (AP) (ind., 2009, drama, episodul 606)
18:30 Stiri National TV
19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 93)
20:15 In slujba vietii (12) (sua, 2006, actiune) In slujba vietii – Ashton Kutcher si Melissa Sagemiller
23:00 Transplant de memorie (12) (sua, 2008, thrill.)
0:45 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 2) (reluare)
2:00 Transplant de memorie (12) (sua, 2008, thrill.) (reluare)
3:45 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

 

 

 

 

EUFORIA TV
6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)
7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)
9:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)
10:00 Anna si Kristina Beauty Call (can., 2009, s. doc.)
10:30 Aventurile Christinei (engl., 2006, s. com.)
11:00 Ally McBeal(AP) (sua, 1997, s) (reluare)
12:00 Sue Thomas (AP) (sua, 2002, s)
13:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)
14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)
16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)
17:30 Un gangster indragostit (AP) (sud cor., 2013, s. rom.)
19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)
20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)
21:00 Menajere ambitioase (AP) (sua, 2013, s. com., episodul 13)
22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)
23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 49)
0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 96)
1:00 Menajere ambitioase (AP) (sua, 2013, s. com., episodul 13) (reluare)
1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)
2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)
DIVA UNIVERSAL
4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 1)
5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 8)
6:00 Hercule Poirot: Mostenitoarele (12) (engl., 2003, f. pol.)
8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 2)
09:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 8) 
10:00 Hercule Poirot: fantele ucis (12) (engl., 2004, f. pol.)
12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 19)
13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 15)
14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 9)
15:00 Cinci baieti dupa o fata (AP) (sua, 2001, com. rom.)
17:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)
19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 20)
20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 16)
21:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)
22:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)
23:00 Formula iubirii (AP) (sua, 2011, com., episodul 90)
1:00 Iubire si tradare (18) (engl.-sua, 2008, s. tv) – Partea a doua
3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 1)

HBO
4:05 Expatriatul (15) (sua-can.-belg., 2012, thrill. act.)
6:00 In armata (12) (sua, 1994, com.)
07:30 Talismanul norocos (12) (sua, 2012, drama)
9:10 Razbunatorii (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)
11:30 Un Halloween de pomina (12) (sua, 2012, com.)
12:55 Adio, dar raman cu tine (12) (sua, 1977, com. rom.)
14:40 Cvartet (12) (engl., 2012, com.)
16:20 Unde vei fi poimaine? (12) (sua, 2004, SF de act.)
18:20 Se numea Sarah (12) (fra., 2010, drama)
20:00 Frankenweenie – Subtitrat (12) (sua, 2012, f. anim., a-n)
21:30 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 2) – Am idei
22:00 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 2)
22:35 Banshee (18) (sua, 2013, s. politist, episodul 7) – Ostaticii
23:20 Killing Time (18) (rom., 2012, f. pol.)
1:00 Proiectul X (18) (sua, 2012, com.)
2:30 Cutia blestemata (15) (sua, 2012, horror)

 

 

 

AXN
7:05 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 10)
8:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 13)
08:55 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 2) 
9:50 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 3)
10:45 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 12)
11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 14)
12:45 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 11)
13:40 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 10)
14:35 Vaduva rosie (12) (sua, 2013, s. dr., sezonul 1, episodul 8)
15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 4)
16:25 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 3)
17:20 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 12)
18:15 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)
19:10 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 1)
20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 1)
21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 22)
22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 23)
23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 1)
0:00 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 10)
1:10 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 22)
2:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 23)
2:50 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 1)

 

 

 

 

PROCINEMA
4:15 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 3) (reluare)
5:00 Lumea Pro Cinema
5:30 Cine A.M.
7:00 Asediul (AP) (rom., 1970, drama, a-n) (reluare)
09:00 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 4) (reluare) 
9:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara)
10:30 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 9) (reluare)
11:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 5)
12:00 Teleshopping (promo)
12:15 Romani de succes
12:30 La Maruta (divertisment)
14:00 Teleshopping (promo)
14:30 Promotor (magazin auto) (reluare)
15:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 137) (reluare)
15:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 138) (reluare)
16:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 9) (reluare)
16:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 10) (reluare)
17:00 Rapirea fecioarelor (AP) (rom., 1968, actiune)
18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 10)
19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 139)
20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 140)
20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 11)
21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 12)
22:00 Fortele speciale (15) (sua, 2010, actiune)
0:00 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 4)
1:00 Reincarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 4)
1:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 4)
2:30 Fortele speciale (15) (sua, 2010, actiune) (reluare)

UNIVERSAL CHANNEL
4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 12) – Ecouri
5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 3) – O cina romantica
5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 4) – Antena de satelit
6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 8) – Moartea unui jucator
7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 13) – Moartea unui fotbalist
8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 13) – Iresponsabil
09:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 9) – In cautarea unui Degas
10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 3) – O cina romantica
10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 4) – Antena de satelit
11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Minciuni adevarate
12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 12) – Monk devine claustrofob
13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 7) – Aproape faimosi
14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 10) – Steaua argintie
15:00 Globul ucigas (12) (can., 2011, S.F.)
17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 5) – Regatul salbatic
17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 6) – Maniere elegante
18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 8) – Crima si rapire
19:00 Psych(12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 15) – Tabara groazei
20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 14) – Monk in Las Vegas
21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 23) – Ramificatii
22:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 20) – Secrete periculoase
23:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 21) – Divort cu peripetii
0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 22) – In flacari
1:00 Capcana mintii (AP) (sua, 2012, s. tv, sezonul 1, episodul 10) – Lumina
2:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 11) – Vezi ce vad si eu?
3:00 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 7, episodul 12) – Surpriza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL
4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)
5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)
6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)
7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
8:35 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
09:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.) 
9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
9:55 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)
10:45 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
11:35 Plaja Adolescentilor (sua, 2013, f. muz.)
13:05 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)
13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)
16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)
16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)
18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)
18:55 Jessie (sua, 2011, s. com.)
19:15 Mickey Shorts
19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)
19:50 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)
20:15 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)
20:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
21:10 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)
21:40 Monsters University: Behind the Screams
22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)
22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)
23:00 Sunt in formatie(AP) (sua, 2009, s. com.)
23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)
0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)
0:50 O viata minunata pe punte(AP) (sua, 2008, s. com.)
1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)
2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)
3:10 O viata minunata pe punte(AP) (sua, 2008, s. com.)
3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX
6:00 Andersen, Povestitorul (d. a.)
6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)
7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)
7:12 Prietenii mei reparatori
7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)
7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)
8:00 Ferma Lenei
8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)
8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)
09:20 Prietenii mei reparatori 
9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
10:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)
10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)
10:42 Prietenii mei reparatori
10:50 Cavalerul Mike (engl., 2012, s. anim.)
11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)
11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)
11:30 Povesti din folclorul maghiar (s. anim.)
11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)
11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)
12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)
12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)
13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
13:30 Andersen, Povestitorul (d. a.)
14:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)
14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)
14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)
15:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)
15:50 Prietenii mei reparatori
16:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)
16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
16:55 Andersen, Povestitorul (d. a.)
17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)
17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)
17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)
18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)
18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)
19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)
19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK
4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)
6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)
8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
09:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.) 
9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)
11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)
13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)
13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
14:45 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)
15:10 Ce mai e nou, Scooby Doo? (sua, 2002, s. d. a.)
15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)
16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)
17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)
17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)
17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)
18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)
19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)
19:35 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)
20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)
20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)
21:00 Gormiti (s. anim.)
21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)
21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)
22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)
0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)
1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)
2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)
3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)
3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)
3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

EUROSPORT
09:30 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare) 
9:45 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale
11:05 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale
12:35 Snooker: Campionatul International, la Chengdu, in ChinaHD (reluare) Finala
14:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale
15:15 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD
16:45 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (live)
19:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale
20:15 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Semifinale
21:30 Omnisport: Frati in sport
22:00 Omnisport: Alegerea de miercuri
22:05 Calarie: Clubul de echitatie
22:10 Golf: Circuitul American P.G.A. – Clasicul Asia Pacific CIMBHD
23:10 Golf: Campionatul Mondial de Golf – Campionatul HSBC
0:10 Golf: Clubul de Golf
0:15 Navigatie: Cupa Mediteranei Rolex, la La Valletta, Malta
0:45 Navigatie: Clubul de iahting
0:50 OMNISPORT: Selectia Luciei S
0:55 Omnisport: Alegerea de miercuri
1:00 Fotbal: Liga de tineret UEFAHD (reluare)

 

DOLCE SPORT 1
4:00 UEFA Champions League: Real Sociedad – Manchester United
6:00 UEFA Champions League: Juventus – Real Madrid
8:00 Teleshopping (promo)
8:30 Rezumat UEFA Champions League
09:30 Sport 24 (live) Stiri
10:00 Morning Sport (live) Talk-show
10:30 Sport 24 (live) Stiri
11:00 Morning Sport (live) Talk-show
11:30 Sport 24 (live) Stiri
12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show
12:30 UEFA Champions League: Sahtior – Bayer Leverkusen
14:30 Sport 24 (live) Stiri
15:00 Handbal CHL: Gyor – Thuringer
16:30 Sport 24 (live) Stiri
17:00 Fotbal: Rezumat Italia
17:30 Unu la 1 (live) Talk-show
18:30 Sport 24 (live) Stiri
19:00 Handbal CHL: Hypo – HCM Baia Mare
20:30 Studio UEFA Champions League (live)
21:45 UEFA Champions League: FC Basel – Steaua (live)
23:30 Studio UEFA Champions League (live)
0:15 Rezumat UEFA Champions League
2:30 Handbal CHL: Gyor – Thuringer

DIGISPORT 1
4:30 Rezumat Italia
5:15 Rezumat Champions League
6:45 Gimnastica de dimineata
7:00 Digi Sport Expres
7:45 Gimnastica de dimineata
8:00 Digi Sport Expres
8:45 Gimnastica de dimineata
09:00 Digi Sport Expres
9:45 Gimnastica de dimineata
10:00 Stirile Digi Sport (live)
10:15 Rezumat Champions League
11:00 Stirile Digi Sport (live)
11:15 Rezumat Champions League
12:00 Stirile Digi Sport (live)
12:15 Fotbal Club – Champions League
13:00 Stirile Digi Sport (live)
13:15 Fotbal Club
14:00 Stirile Digi Sport (live)
14:15 EuroFotbal
15:00 Stirile Digi Sport
15:15 Rezumat Champions League
16:00 Fotbal: Berceni – CSMS Iasi (live) Liga a 2-a
16:45 Stirile Digi Sport
17:00 Fotbal: Berceni – CSMS Iasi (live) Liga a 2-a
17:45 Fotbal Club (live)
19:30 Stirile Digi Sport (live)
20:00 EuroFotbal (live) Champions League
21:45 Fotbal: Basel – Steaua (live) Champions League
23:30 EuroFotbal (live) Champions League
0:15 Rezumat Champions League – Premiera
1:45 Stirile Digi Sport
2:15 Fotbal: Basel – Steaua – Champions League
3:45 EuroFotbal – Champions League

 

DIGISPORT 2
7:00 Fotbal: Juventus – Real Madrid – Champions League
08:45 Fotbal – Champions League
10:30 Fotbal: Shakhtar Donetsk – Leverkusen – Champions League
12:30 Tenis: ziua 2 – Turneul Campionilor
16:00 Tenis: ziua 3 (live) Turneul Campionilor
18:00 Serie A Show – Premiera
18:30 Stirile Digi Sport
19:00 Fotbal: Zenit – Porto (live) Champions League
21:00 Stirile Digi Sport
21:15 La Liga World – Premiera
21:45 Fotbal: Barcelona – Milan (live) Champions League
23:45 Tenis: ziua 3 – Turneul Campionilor. Premiera
1:45 Tenis: ziua 3 – Turneul Campionilor
3:30 Fotbal: Borussia Dortmund – Arsenal – Champions League

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-