Published On: mar, Noi 12th, 2013

Program TV – miercuri 13 noiembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 13) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 14) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 15)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 16)

10:30 Intre bine si rau (talk show) (reluare)

11:50 Oameni care au schimbat Lumea

12:00 Beneficiar Romania (emis. mag.) (reluare)

12:30 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

13:00 Opre Roma (emis. mag.) Actualitatea comunitatii rome

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Convietuiri (doc.) Magazin pentru alte nationalitati

16:50 Europa mea (emis. info.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 47)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 48)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 La varf (2013, talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:40 Editie speciala (live)

21:39 Dosar Romania (2013, emis. info.)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

23:30 Pamantul fagaduintei (15) (isr.-engl.-fra., 2004, drama) – Premiul "CinemAvvenire" (Sectiunea Cinema For Peace Award) la Festivalul Filmului de la Venetia – 2004.

1:05 Garantat 100% (talk show) (reluare)

1:55 La varf (2013, talk show) (reluare)

2:45 Parteneri de week-end (talk show) (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

 

 

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct(AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.) (reluare)

23:30 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Virgina la 18 ani (15) (sua, 2008, com.)

3:30 Observator special (2012, emis. info.) (reluare)                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV

4:30 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 2) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4614) (reluare)

11:00 Simfonia iubirii (AP) (sua-ger., 2006, drama) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4615) – Jess Walton

15:00 O luna de miere de cosmar (AP) (sua, 2010, f. pol.) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:00 Serviciul Roman de Comedie (AP) (divertisment, episodul 6)

21:30 Tanti Florica (12) (rom., 2012, sezonul 2, episodul 7)

22:30 Stirile Pro TV

23:05 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 6)

0:00 Conspiratia corbilor (15) (sua, 2007, actiune)

2:00 Stirile Pro TV (reluare)

3:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D(AP) (emis. info.)

20:00 Jumatatea mea stie (AP) (2013, emis. con.)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:15 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Friendzone (AP) (sua, 2011, s. reality show) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 34) (reluare) – Gogoase vrajitorul

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 37) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 29) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 38)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 37) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 34) (reluare) – Gogoase vrajitorul

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 30) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 In forma (2010, emis. info., episodul 20)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 43) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 38) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 38)

17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 43)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 30)  

20:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 9)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 35) – Excursie in Ibiza

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 43) (reluare)

0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 7) Redifuzare

1:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 8) Redifuzare

1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 20) Redifuzare

2:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 21) Redifuzare

2:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 22) Redifuzare

3:00 Focus (emis. info.) (reluare)

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 22) (reluare)

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 258) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 23)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 7)

13:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 99) (reluare)

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

16:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 18) (reluare)

17:30 Dragoste dulce-amara (AP) (ind., 2009, drama, episodul 609)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 100)

20:15 Regele Arthur (12) (sua-irl., 2004, f. ist. avent.) – Ioan Gruffudd

23:00 Cavalerii-dragoni (15) (sua, 2011, f. fantast.act.)

0:45 Sport si meteo

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 7) (reluare)

2:15 Cavalerii-dragoni (15) (sua, 2011, f. fantast.act.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

EUFORIA TV

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)

10:00 Anna si Kristina Beauty Call (can., 2009, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (engl., 2006, s. com.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Dragoste la locul de munca (AP) (cor.)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 3)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 53)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 100)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 3) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

 

 

 

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 6)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 13)

6:00 Craciunul (12) (sua, 2007, drama) – Kerry Wall si David Wall

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 7)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 13)

10:00 Hercule Poirot: Dusi de val (12) (engl., 2006, f. pol.)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 2)

13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 20)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 14)

15:00 Craciunul cu "C" mare (AP) (sua, 2011, f. de fam.)

17:00 Hercule Poirot: Pisica printre porumbei (12) (engl., 2008, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 3)

20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 21)

21:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 1)

22:00 Anatomia lui Grey (12) (sua, 2005, s. dr., sezonul 7, episodul 2)

23:00 Vedete in devenire (AP) (sua, 2010, drama)

1:00 Un dar minunat (AP) (sua, 2010, f. de fam.)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 6)

 

 

 

 

 

 

HBO

6:00 Madagascar 3: Fugariti prin Europa (sua, 2012, f. anim.)

7:35 Jurnalul unei femei furioase (12) (sua, 2005, com.)

9:30 Sherlock Holmes: Jocul umbrelor (12) (sua, 2011, actiune)

11:35 Toti suntem diferiti (12) (sua, 2012, drama)

13:10 Submarinul trasnitilor (12) (sua, 1996, com.)

14:45 Gardienii destinului (12) (sua, 2010, thrill.)

16:30 In bataia vantului (12) (sua, 1999, drama)

18:15 Hotul de cuvinte (12) (sua, 2012, thrill.)

20:00 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)

22:10 Fetele (15) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 3) – Prietenie periculoasa

22:40 Viata si apucaturile lui Kenny Powers (15) (sua, 2009, s. com., sezonul 4, episodul 3)

23:10 Banshee (18) (sua, 2013, s. politist, episodul 8) – Vom trai vesnic

0:00 Diavolul din tine (18) (sua, 2012, horror)

1:20 Superclasico (15) (dan., 2011, com.)

2:25 Vina (15) ( aus., 2010, thrill.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AXN

7:05 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 15)

8:00 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 18)

8:55 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 7)

9:50 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 8)

10:45 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 5)

11:45 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 19)

12:40 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 16)

13:35 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 15)

14:30 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 5)

15:25 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 9)

16:20 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 8)

17:15 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 17)

18:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 16)

19:05 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 6)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 6)

21:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 24)

22:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 25)

23:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 2) – Peter Čambor

23:55 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

1:00 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 24)

1:55 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 25)

2:40 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 4, episodul 2)

 

 

 

 

 

PROCINEMA

4:30 Reincarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 1)

5:15 Reincarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 2)

6:00 Cine A.M.

8:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

9:00 Zorba grecul (AP) (sua-engl.-gre., 1964, drama, a-n) (reluare)

11:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 5)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 16) (reluare)

15:45 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 145) (reluare)

16:15 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 146) (reluare)

16:45 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 17) (reluare)

17:15 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 18) (reluare)

17:45 Memphis Beat – Lege si rock and roll (AP) (sua, 2010, episodul 3)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 17)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 147)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 148)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 19)

21:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 20)

22:00 Bunraku (15) (sua, 2010, actiune)

0:30 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 9)

1:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 2)

2:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 9)

3:00 Logodnicii din America (12) (rom., 2007, drama)

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 17) – Duminica

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 13) – Bila e la tine

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 14) – Un vechi prieten

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 13) – Casaloti si rinoceri

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 2) – Moartea unui bogatas

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 18) – Submersiune

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 14) – Minciunile au fost aruncate

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 13) – Bila e la tine

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 14) – Un vechi prieten

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 3) – Fantoma din Vestul salbatic

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 1) – Domnul Monk si celalalt detectiv

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 12) – Puf ! Esti mort!

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 15) – O vizita periculoasa

15:00 Superfurtuna (AP) (sua, 2011, actiune)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 15) – Psihologie

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 16) – Ziua lui Jill

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 13) – O lovitura dura

19:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 4) – Diavolul e in detalii… si in dormitorul de sus

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 3) – Domnul Monk sta la pat

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 4) – Datorie mortal. David Caruso

22:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 1) – Un fiu periculos

23:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 2) – Celebritate pe internet

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 3) – Evadatii

1:00 Starsky si Hutch (AP) (sua, 2004, act. com.)

3:10 Dexter (15) (sua, 2006, s, sezonul 5, episodul 1) – Din vina mea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:10 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:35 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:55 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.) – Zendaya Coleman si Bella Thorne

10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:15 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

19:15 Mickey Shorts

19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:50 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

20:15 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

20:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

21:10 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

MINIMAX

6:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Aventurile lui Charlotte si Henry ( aus., 2008, f. anim.)

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Prietenii mei reparatori

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

10:42 Prietenii mei reparatori

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

15:50 Prietenii mei reparatori

16:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

16:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:05 Turneul mondial al dramei totale (can., 2010, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Johnny Bravo (sua, 1997, s. d. a.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Insula dramei totale (can., 2007, s. anim.) Revansa

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:25 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:35 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

EUROSPORT

9:15 Volei: Cupa Marilor Campioni Mondiali HD (live) Feminin, grupa Rusia – Republica Dominicana

11:15 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator (reluare)

11:30 Curse de masini: Super Cupa Porsche (reluare) Retrospectiva sezonului

12:00 Volei: Cupa Marilor Campioni Mondiali HD (live) Feminin, Grupa Japonia – Statele Unite

14:20 Sporturi cu motor: test drive (reluare)

15:00 Bowls: Open International Scotia, la Perth (live) Etapa a cincea

16:45 Fotbal: Iordania – Uruguay (live) Preliminariile Cupei Mondiale

19:00 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

22:00 Omnisport: Alegerea de miercuri

22:05 Polo pe iarba: Openul Hurlingham, la Buenos Aires

23:05 Calarie: Clubul de echitatie

23:10 Golf: Circuitul American P.G.A. – Clasicul McGladrey HD

0:10 Golf: Circuitul European P.G.A. – Openul Turciei

0:40 Golf: Clubul de Golf

0:45 Omnisport: Selectia lunii

0:50 Navigatie: Clubul de iahting

0:55 Omnisport: Alegerea de miercuri

1:05 Sporturi cu motor: test drive

1:10 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Sampdoria

6:00 UEFA Champions League: Juventus – Milan

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Handbal: Rezumat

9:00 Fotbal: Rezumat Italia

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal Franta: PSG – Nice

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: Hypo – Gyor

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Rezumat Liga I

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal Italia: Fiorentina – Sampdoria

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

22:00 Sport 24 (live) Stiri

22:30 UEFA Champions League: Barcelona – AC Milan

0:30 Handbal Bundesliga: Kiel – Rhein Neckar

2:00 Fotbal Franta: St Etienne – Olympique Lyon

DIGISPORT 1

5:15 Fotbal European

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Digi Sport Special

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Digi Sport Special

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal Club

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal Club

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Fotbal European

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Digi Sport Special

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Italia

0:45 Rezumat Franta

1:45 La Liga World

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi Sport Special

 

 

DIGISPORT 2

5:15 Fotbal: Espanyol – Sevilla Serie A

7:00 Fotbal: PSG – Nice Ligue 1

8:45 Fotbal: Chievo – Milan Serie A

10:30 Rezumat Italia

11:15 Rezumat Spania

12:15 Rezumat Franta

13:15 Rezumat Brazilia

13:45 Baschet M.: CSM Oradea – Krasnye Krylia EuroChallenge

15:30 MOTOMarele Premiu alValenciei. Marele Premiu al Valenciei

17:30 Volei F: Medicina Targu Mures – Alba Blaj (live) Divizia A1

19:30 Baschet M.: CSU Ploiesti – Lukoil Academic Sofia (live) EUROCUP

21:15 La Liga World

21:45 Baschet M.: Real Madrid – Anadolu Efes Istanbul (live) Euroliga

23:30 Fotbal: Gremio – Vasco da Gama (live) Brazilia

1:30 Digisport Show

1:45 Fotbal: Vitoria – Cruzeiro (live) Brazilia

3:45 Baschet M.: CSU Ploiesti – Lukoil Academic Sofia EUROCUP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-