Published On: lun, Noi 11th, 2013

Program TV – marti 12 noiembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

 

TVR 1

4:15 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 11) (reluare)

4:50 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 12) (reluare)

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 13)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 14)

10:30 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) (reluare)

11:30 Charlot ucenic (sua, 1915, f. burl., a-n) (reluare)

12:00 Masini, teste si verdicte (magazin auto) (reluare)

12:30 Tribuna partidelor parlamentare (emis. info.)

13:00 EURO polis (emis. mag.) Armonie in diversitate

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.)

16:50 Beneficiar Romania (emis. mag.) (reluare)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 45)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 46)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Interes general (talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:10 Intre bine si rau (talk show) (live)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Teoria zborului (15) (engl., 1998, f. rom.) – Premiul pentru cel mai bun film european, la Festivalul Filmului de la Bruxelles – 1999.

1:20 Interes general (talk show) (reluare)

2:10 Intre bine si rau (talk show) (reluare)

3:20 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1

4:00 Acces direct (AP) (talk show) (reluare)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct (AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Raul ucigas (AP) (sua, 1994, actiune)            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                             

PRO TV

4:00 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

4:30 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 4) (reluare)

5:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se Intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4613) (reluare)

11:00 Zidul secretelor (AP) (can.-sua, 2003, thrill.)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4614)

15:00 Simfonia iubirii (AP) (sua-ger., 2006, drama) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara)

22:30 Stirile Pro TV

23:05 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 5)

0:00 Zidul secretelor (AP) (can.-sua, 2003, thrill.) (reluare)

2:00 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

2:30 Promotor (magazin auto) (reluare)

3:00 Stirile Pro TV (reluare)

 

 

 

Kanal D

5:00 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Cantec fara sfarsit (AP) (tur., 2010, s. com.)

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.)

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

 

 

 

 

 

 

ACASA TV

4:15 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

4:45 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

5:15 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

6:00 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 33) (reluare) – Instructorul de wrestling

5:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 36) (reluare)

6:00 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 28) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 37)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 36) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 33) (reluare) – Instructorul de wrestling

10:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 29) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 La volan (2010, emis. info., episodul 20)

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (gastro-reality, episodul 42) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 37) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

 15:30 Focus Monden (2009, divertisment) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 37)

17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 42)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 29)

20:30 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 9)

21:45 Mondenii (AP) (2006, divertisment, sezonul 15, episodul 9)

22:15 Trasnitii (AP) (s. com., sezonul 21, episodul 34) – Gogoase vrajitorul

23:00 Focus Monden (2009, divertisment)

23:30 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 42) (reluare)

0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 5) Redifuzare

1:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 6) Redifuzare

1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 17) Redifuzare

2:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 18) Redifuzare

2:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 19) Redifuzare

3:00 Focus (emis. info.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL TV

4:15 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

5:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 21) (reluare)

6:00 Sarut-mana, mama (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

9:45 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 257) (reluare)

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 22)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 6)

13:15 Grupul Voua (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 98) (reluare)

14:45 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

15:45 Copii contra parinti (2009, reality show) (reluare)

17:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 17) (reluare)

18:30 Stiri National TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 99)

20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 258)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 18)

22:30 Iubire interzisa (AP) (reality show) (reluare)

0:15 Stiri National TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 6) (reluare)

2:15 Albumul National (mus.) (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)

10:00 Anna si Kristina Beauty Call (can., 2009, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (engl., 2006, s. com.)

11:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s) (reluare)

12:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show) (reluare)

13:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Dragoste la locul de munca (AP) (cor., episodul 2)

19:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s) (reluare)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime(AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 2)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 52)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 99) – Calista Flockhart

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 2) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

 

 

 

 

 

 

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 5)

5:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 12)

6:00 Scrisori catre Mos Craciun (7) (sua, 2010, f. de fam.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 6)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 12)

10:00 Hercule Poirot: Cu cartile pe masa (12) (engl., 2005, drama) – David Suchet

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 23)

13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 19)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 13)

15:00 Craciunul (12) (sua, 2007, drama)

17:00 Hercule Poirot: Dusi de val (12) (engl., 2006, f. pol.)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 4, episodul 2)

20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 20)

21:00 Jocul iubirii (AP) (sua, 2009, com. rom.)

23:15 Formula iubirii (AP) (sua, 2011, com., episodul 90)

1:15 Vedete in devenire (AP) (sua, 2010, drama)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 5)

 

 

HBO

4:30 Cutia blestemata (15) (sua, 2012, horror)

6:00 Bugs Bunny – Filmul (sua, 1981, f. anim.)

7:20 Johnny English… se Intoarce! (12) (isr.-fra.-jap., 2011, com.)

9:00 Povestea lui Tiffany Rubin (12) (sua, 2011, drama)

10:30 Eu, robotul (12) (sua, 2004, f. fantast.act.)

12:25 Madagascar 3: Fugariti prin Europa (sua, 2012, f. anim.)

14:00 Jurnalul unei femei furioase (12) (sua, 2005, com.)

15:55 Sherlock Holmes: Jocul umbrelor (12) (sua, 2011, actiune)

18:05 Redactia (12) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 3) – Willie Pete

19:00 Redactia (12) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 4) – Consecinte neintentionate

20:00 Toti suntem diferiti (12) (sua, 2012, drama)

21:35 Hemingway si Gellhorn (15) (sua, 2012, dr. romantic.)

0:10 Speed: Cursa infernala (15) (sua, 1994, actiune)

2:05 Epidemia: Pericol nevazut (15) (sua, 2011, dr. SF)

3:50 Misionarul razboinic (18) (sua, 2011, actiune)

 

 

 

 

 

 

 

AXN

7:15 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 14)

8:10 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 17)

9:05 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 6)

10:00 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 7)

10:55 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 4)

11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 18)

12:45 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 15) – Kris Holdenried

13:40 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 14)

14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 4)

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 8)

16:25 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 7)

17:20 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 16)

18:15 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 15)

19:10 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 5)

20:10 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 5)

21:05 Minti criminale (AP) (sua-can., 2005, s. politist, sezonul 7, episodul 22)

22:00 Politisti fara frontiere (12) (fra.-ger.-sua, 2013, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9)

23:05 Sherlock Holmes si Dr. Watson (12) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 23) – Lucy Liu si Jonny Lee Miller

0:00 Sherlock Holmes si Dr. Watson (12) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 24)

0:55 Politisti fara frontiere (12) (fra.-ger.-sua, 2013, f.s. de act., sezonul 1, episodul 9)

1:55 Sherlock Holmes si Dr. Watson (12) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 23)

2:40 Sherlock Holmes si Dr. Watson (12) (sua, 2012, s. politist, sezonul 1, episodul 24)

 

 

PROCINEMA

4:15 Necunoscutii (12) (sua, 2009, s. politist, episodul 1)

5:00 Necunoscutii (12) (sua, 2009, s. politist, episodul 2)

5:45 Cine A.M.

7:30 Acasa in bucatarie (emis. culinara) (reluare)

8:30 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 15) (reluare)

9:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 10) (reluare)

10:00 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 143) (reluare)

10:30 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 144) (reluare)

11:00 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 15) (reluare)

11:30 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 16) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Zoom in 10 (divertisment)

14:45 Zorba grecul (AP) (sua-engl.-gre., 1964, drama, a-n)

16:45 Asediul (AP) (rom., 1970, drama, a-n)

17:45 Memphis Beat – Lege si rock and roll (AP) (sua, 2010, episodul 2)

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 16)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 145)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 146)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 17)

21:25 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 18)

22:00 World Trade Center: Urmele supravietuitorilor (12) (sua, 2006, drama)

0:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 8)

1:30 Sub acoperire (15) (sua, 2009, s. dr., sezonul 2, episodul 1)

2:15 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 8)

3:00 Necunoscutii (12) (sua, 2009, s. politist, episodul 3)

 

 

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:15 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 16) – Arca

5:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 11) – Uite cine nu vorbeste

5:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 12) – Scrisoare catre Mosul

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 12) – Rapirea lui Ed

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 1) – Un pungas rafinat

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 17) – Duminica

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 13) – Casaloti si rinoceri. – Josh Duhamel si James Caan

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 11) – Uite cine nu vorbeste

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 12) – Scrisoare catre Mosul

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 2) – Moartea unui bogatas

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 16) – Monk si copilasul

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 11) – Ecranizarea

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 14) – Minciunile au fost aruncate

15:00 Patruzeci de zile si nopti (AP) (sua, 2012, avent. f)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 13) – Bila e la tine

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 14) – Un vechi prieten

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 12) – Puf ! Esti mort!

19:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 3) – Fantoma din Vestul salbatic

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 2) – Domnul Monk se Intoarce acasa

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 3) – Evadatii

22:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 9) – Imitatorul

23:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 10) – Epuizat. – Stephen Amell

0:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 1) – De la New York la Los Angeles

0:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 2) – Calea pumnului

1:10 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 1) – Afaceri de familie

2:10 O familie de politisti(12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 2) – Violenta domestica

3:10 Scindat (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 13) – Din necazuri…

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:10 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:35 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:55 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)

10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:15 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:50 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX

6:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

8:30 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

8:55 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

9:20 Prietenii mei reparatori

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

10:42 Prietenii mei reparatori

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Barbie in Cele 12 Printese Balerine (d. a.)

16:25 Cu fratii Kratt In salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Franklin si prietenii (can.-fra.-sua, 1997, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Minunatele peripetii ale lui Flapjack (sua, 2008, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EUROSPORT

8:30 Volei: Statele Unite – Brazilia HD (live) Cupa Marilor Campioni Mondiali. Feminin, grupa

10:45 Omnisport: Watts (reluare)

11:00 Fotbal: Eurogoluri (reluare)

12:00 Volei: Japonia – Rusia HD (live) Cupa Marilor Campioni Mondiali. Feminin, grupa

14:15 Bowls: Open International Scotia, la Perth, in Scotia (reluare) Etapa a treia

15:00 Bowls: Open International Scotia, la Perth, in Scotia (live) Etapa a patra

19:15 Fotbal: Cupa Mondiala U17, in Emiratele Arabe Unite (reluare) Finala: Nigeria – Mexic

20:30 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

21:30 Box: Gala de la Varna, Bulgaria HD (reluare)

23:30 Curse de masini: Campionatul Mondial de anduranta, la ShanghaiHD

0:00 Sporturi cu motor: GTA – Nivelul urmator

0:15 Raliuri: In culisele Campionatului European de Raliuri HD

0:45 Curse de masini: Super Cupa Porsche. Retrospectiva sezonului

1:15 Sporturi Cu Motor: Test Drive

1:45 Volei: Japonia – Rusia HD (reluare) Cupa Marilor Campioni Mondiali. Feminin

 

 

 

 

 

 

 

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Grecia: Olympiakos – PAOK

6:00 Fotbal Liga I: Poli Timisoara – Otelul Galati

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Fotbal: Rezumat Franta

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 Fotbal Liga I: Poli Timisoara – Otelul Galati

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Handbal CHL: HCM Baia Mare – Thuringer

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Fotbal: Rezumat Italia

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Fotbal Italia: Juventus – Napoli

21:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

22:00 Sport 24 (live) Stiri

22:30 UEFA Champions League: Borussia Dortmund – Arsenal

0:30 Handbal CHL: Hypo – Gyor

2:00 Fotbal Franta: Bordeaux – Nantes

 

 

 

 

 

 

 

DIGISPORT 1

5:15 Fotbal Club

6:00 Fotbal European

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Fotbal Club

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal European

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal European

12:30 Rezumat Champions League

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Rezumat Champions League

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Rezumat Europa League

15:00 Stirile Digi Sport

15:30 Rezumat Franta

16:30 Rezumat Spania

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal Club (live)

19:30 Stirile Digi Sport (live)

20:00 Digi Sport Special (live)

21:30 Stirile Digi Sport (live)

22:00 Fotbal European (live)

23:30 Stirile Digi Sport

0:00 Rezumat Spania

1:00 Rezumat Italia

1:45 Rezumat Brazilia

2:15 Fotbal Club

3:45 Digi Sport Special

 

 

 

 

DIGISPORT 2

4:30 GT Open | Cursa 2 Barcelona

5:30 Handbal F.: Hypo – Gyor EHF Champions League

7:00 Tenis: ziua 8 Singles Final Turneul Campionilor

10:00 Rezumat Franta

11:00 Rezumat Spania

12:00 Fotbal: Real Madrid – Real Sociedad La Liga

13:45 Fotbal: Roma – Sassuolo Serie A

15:30 Tenis: ziua 8 Singles Final Turneul Campionilor

18:00 EuroBasket – Premiera

18:30 Baschet M.: BC Mures – Szolnoki Olaj. EuroChallenge

20:15 Stirile Digi Sport

20:30 Baschet M.: CSM Oradea – Krasnye Krylia (live) EuroChallenge

22:15 Box: Texas, USA. Nicholas Walters – Alberto Garza, Vanes Martirosyan – Demetrius Andrade, Nonito Donaire – Vic Darchinyan, Mikey Garcia – Roman Martinez

1:45 Baschet M.: BC Mures – Szolnoki Olaj. EuroChallenge

3:30 Baschet M.: CSM Oradea – Krasnye Krylia. EuroChallenge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

About the Author

-