Published On: Soare, Noi 10th, 2013

Program TV – luni 11 noiembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

4:30 Simbolica (reluare)

4:35 Universul credintei (reluare) Partea a doua

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 Telejurnal Matinal (emis. info.) Sport * Meteo

9:00 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 11)

9:45 Legendele palatului: Printesa Ja Myung (AP) (sud cor., 2009, s. rom., episodul 12)

10:30 Ora Regelui (2012, program cult., col., a-n) (reluare)

11:30 Profesionistii… (talk show) (reluare)

12:30 In gradina Danei (2011, emis. culinara) (reluare)

13:00 Germana…la 1 (emis. info.) Deutsch… um eins

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

15:00 Teleshopping (promo)

15:30 Maghiara de pe unu (emis. mag.) Informatii presarate cu paprika

16:50 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.)

17:25 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 43)

18:05 Legendele palatului: Regele Geunchogo (AP) (cor., 2011, s. dr., episodul 44)

18:45 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

18:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (live)

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo

20:55 Clubul celor care muncesc in Romania (rep.)

21:00 Distractis – Distilat de comedie (2013, divertisment) Invitat special: Trupa Iris

22:00 Charlot ucenic (sua, 1915, f. burl., a-n)

22:30 Biziday (2013, talk show) (live)

23:20 Oameni care au schimbat Lumea

23:30 Masini, teste si verdicte (magazin auto)

0:00 Nocturne (talk show) Invitat: Radu Jude, regizor

1:00 Exclusiv in Romania (2013, emis. info.) (reluare)

1:50 Intrebari si raspunderi (2013, talk show) (reluare)

2:40 Vreau sa fiu sanatos (2013, emis. mag.) (reluare)

3:05 Oameni care au schimbat Lumea (reluare)

3:10 Sport (reluare)

3:25 Telejurnal (2013, emis. info.) (reluare) Meteo

ANTENA 1

4:15 Cougars Inc. (15) (sua, 2011, com.)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

8:00 'Neatza cu Razvan si Dani (divertisment) (live)

10:50 In gura presei (emis. info.)

11:40 Teleshopping (promo)

12:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

13:00 Observator (emis. info.) (live)

14:00 Mireasa pentru fiul meu (AP) (reality show) (live) – Sezonul 3

16:00 Observator (emis. info.) (live)

17:00 Acces direct(AP) (talk show) (live)

19:00 Observator (emis. info.) (live)

20:00 Observator special (2012, emis. info.) (live)

20:30 Top Chef (2013, emis. culinara)

23:00 Un show pacatos (15) (divertisment) (live)

1:00 Observator (emis. info.) (reluare)

2:00 Top Chef (2013, emis. culinara) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRO TV

5:30 Ce se intampla, doctore? (mag. life-style) (reluare)

6:00 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore? * Omul care aduce cartea

10:05 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4612) (reluare)

11:00 Apropo TV (divertisment) (reluare)

12:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

13:00 Stirile Pro TV

14:00 Tanar si nelinistit (sua, 1973, s. tv, episodul 4613)

15:00 Masterchef – Proba celebritatii (2013, emis. culinara) (reluare) * Vremea

17:00 Stirile Pro TV

17:30 La Maruta (divertisment)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Risc maxim (AP) (sua, 1996, actiune)

22:30 Stirile Pro TV

23:05 Homeland: Reteaua terorii (15) (sua, 2011, s, sezonul 1, episodul 4)

0:00 Tanti Florica (12) (rom., 2012) (reluare)

1:00 Romania, te iubesc! (rep.) (reluare)

2:00 Stirile Pro TV (reluare)

3:15 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

 

 

 

 

Kanal D

5:15 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.) (reluare)

6:00 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo)

7:00 Cantec fara sfarsit(AP) (tur., 2010, s. com.) – Bergüzar Korel

9:30 Teleshopping (promo)

10:00 Draga mea prietena (AP) (2011, divertisment)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.) * stiri, meteo, sport

13:15 Te vreau langa mine (AP) (2010, reality show)

14:45 Teleshopping (promo)

15:30 Inima nu respecta reguli (AP) (tur., 2009, s. dr.)

16:45 Teo Show (AP) (2013, divertisment)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (emis. info.)

20:00 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii(AP) (tur., 2011, s. avent.) Sezonul 3

22:15 WOWbiz (12) (2012, divertisment)

0:30 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

1:30 Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii (AP) (tur., 2011, s. avent.) (reluare)

3:15 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

ACASA TV

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)

6:45 Doamne de poveste (rep., col., a-n) (reluare)

7:45 100 de povesti célèbre (AP) (rep.) (reluare)

8:15 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Teleshopping (promo)

13:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

14:30 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)

15:30 Suflet de gheata (AP) (mex., 2012, s)

16:30 Povestiri adevarate (AP) (2006)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

20:30 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.)

21:30 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.)

22:30 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment)

23:00 Cancan.ro (12) (emis. de div.)

23:30 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment)

0:00 Ingeri pierduti (AP) (rom., 2013, s. rom.) (reluare)

1:00 Povestiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

2:00 Povestiri de noapte (12) (2007, divertisment) (reluare)

2:30 Cancan.ro (12) (emis. de div.) (reluare)

3:00 Casa Ibacka (12) (2013, divertisment) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV

5:00 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 41) (reluare)

6:00 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 32) (reluare)

7:00 Vacanta si terapie (2013, reality show, episodul 36)

8:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 35) (reluare)

9:00 Teleshopping (promo)

9:30 Si eu m-am nascut in Romania (2013, divertisment, episodul 41) (reluare)

10:30 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 42) (reluare)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Viitorul, Azi (2010, emis. info., episodul 20) Preluare Deutsche Welle

12:30 Teleshopping (promo)

13:00 Dragostea trece prin stomac (AP) (gastro-reality, episodul 41) Program ProSieben

13:30 Teleshopping (promo)

14:00 Vacanta si terapie (AP) (2013, reality show, episodul 36) (reluare)

15:00 Focus (emis. info.)

15:30 Kiss Cinema (emis. mag., episodul 43) (reluare)

16:00 Regina cumparaturilor (2013, mag. life-style, episodul 36)

17:00 Fii pe faza! (2013, emis. con., episodul 41)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Iubiri secrete (AP) (f. tv arta, sezonul 6, episodul 28)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL TV

4:30 Consilier de urgenta (AP) (reality show) (reluare)

 6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Pitici de vara (reluare)

8:30 Clipuri

8:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

9:45 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

10:45 Teleshopping (promo)

11:00 Triunghiul iubirii 2 (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 21)

12:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 5)

13:15 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)

13:45 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 97) (reluare)

14:45 Baronii (AP) (2006, s. com.) (reluare)

15:15 Ultima victima (AP) (ind., 2000, dr. romantic.) (reluare)

18:30 Stiri National TV Sport + Meteo

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 98)

20:15 Destine implinite (AP) (ind., 2011, s. dr., episodul 257)

21:15 Visul Regelui (AP) (sud cor., 2012, s. dr., episodul 17)

22:30 Fosta mea iubire (12) (2011, reality show) (reluare)

0:15 Stiri National TV (reluare)

1:00 Profetul (AP) (sud cor., 2012, dr. ist., episodul 5) (reluare)

2:15 Pitici de vara (reluare)

 

 

 

EUFORIA TV

4:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

6:30 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

7:30 Dragoste rebela (AP) (sud cor., 2009, dr.)

9:00 Nu-i usor sa fii mireasa! (AP) (2005, reality show)

10:00 Anna si Kristina Beauty Call (can., 2009, s. doc.)

10:30 Aventurile Christinei (AP) (engl., 2006, s. com.)

11:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.) (reluare)

12:00 Secretul din Pine Cove (AP) (can.-sua, 2008, drama)

14:00 Shopping-ul: Pasiunea mea (reality show)

16:00 In numele iubirii (AP) (sud cor., 2013, dr. ist.)

17:30 Dragoste la locul de munca (AP) (cor., episodul 1)

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

21:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 1)

22:00 Dr. Oz (AP) (sua, 2009, talk show)

23:00 Dr. House (AP) (sua, 2004, s, sezonul 3, episodul 51)

0:00 Ally McBeal (AP) (sua, 1997, s, episodul 98)

1:00 Soare, palmieri si crime (AP) (sua, 2010, f.s. de act., episodul 1) (reluare)

1:45 Prietenie pe muchie de cutit (15) (sua, 2003, s)

2:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

 

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Hercule Poirot: Dupa inmormantare (12) (engl., 2005)

6:00 Dragoste de campioana (AP) (sua, 2012, com. rom.)

8:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 5)

9:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 11) – Julianna Margulies

10:00 Hercule Poirot: Dupa inmormantare (12) (engl., 2005)

12:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 22)

13:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 18)

14:00 Sotia perfecta (12) (sua, 2009, s. tv, sezonul 3, episodul 12)

15:00 Scrisori catre Mos Craciun (7) (sua, 2010, f. de fam.)

17:00 Hercule Poirot: Cu cartile pe masa (12) (engl., 2005, drama)

19:00 Cu sange rece (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 3, episodul 23)

20:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 19)

21:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 9)

22:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

23:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

0:00 Reputatia fiicei mele (12) (sua, 2012, thrill.)

2:00 Ofiteri incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 9)

3:00 Numai tata sa nu fii! (AP) (sua, 2010, s. com., sezonul 2, episodul 4)

 

 

 

HBO

6:00 Epoca de gheata 4: Continente in deriva (sua, 2012, f. anim.)

7:30 Un Halloween de pomina (12) (sua, 2012, com.)

8:55 Vrem scoala inapoi! (12) (sua, 2012, drama)

10:55 Jocul se schimba (12) (sua, 2012, drama) – Julianne Moore si Ed Harris

12:50 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)

15:00 Bugs Bunny – Filmul (sua, 1981, f. anim.)

16:20 Johnny English… se intoarce! (12) (isr.-fra.-jap., 2011, com.)

18:00 Povestea lui Tiffany Rubin (12) (sua, 2011, drama)

19:30 Pe platourile de filmare (sua, 2003, emis. mag.)

20:00 Eu, robotul (12) (sua, 2004, f. fantast.act.)

22:00 Banshee (18) (sua, 2013, s. politist, episodul 8) – Vom trai vesnic

22:50 Caut prieten pentru sfarsitul lumii (15) (sua, 2012, com. rom., col., a-n)

0:30 Cavalerul negru: Legenda renaste (15) (sua, 2012, actiune)

3:10 Comedia parodiilor (18) (sua, 2010, com.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AXN

7:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 13)

8:05 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 16)

9:00 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 5)

9:55 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 6)

10:50 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 3)

11:50 Jordan (AP) (sua, 2001, s. politist, sezonul 2, episodul 17) – Miguel Ferrer

12:45 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 14)

13:40 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 13)

14:35 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 3)

15:30 Mesaje de dincolo (AP) (sua, 2005, s, sezonul 3, episodul 7)

16:25 Calea misterelor (AP) (can.-sua, 2000, s. avent., sezonul 2, episodul 6)

17:20 Renegata (12) (can., 2010, s. politist, sezonul 2, episodul 15)

18:15 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 14)

19:10 Post Mortem (15) (ger., 2006, s. politist, sezonul 1, episodul 4)

20:05 CSI: New York – Criminalistii (AP) (sua-can., 2004, s. politist, sezonul 8, episodul 4)

21:00 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

22:05 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 5)

23:00 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10) – Heihei

23:55 Lege si dreptate (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 6) – Timothy Olyphant si Joelle Carter

0:50 Psihologia crimei (12) (fra., 2009, s. tv, sezonul 4, episodul 11)

1:55 Memorie perfecta (AP) (sua, 2011, s. dr., sezonul 2, episodul 5)

2:40 Hawaii 5.0 (AP) (sua, 2010, s, sezonul 1, episodul 10) – Heihei

 

 

 

 

PROCINEMA

4:30 Lumea Pro Cinema

5:00 Cine A. M.

7:00 Piata Universitatii (AP) (rom., 1991, f. doc., col., a-n) (reluare)

8:30 Frumoasa adormita (AP) (sua-isr., 1987, f. fantast.) (reluare)

10:30 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 14) (reluare)

11:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 9) (reluare)

12:00 Teleshopping (promo)

12:15 Romani de succes

12:30 La Maruta (divertisment)

14:00 Teleshopping (promo)

14:30 Lumea Pro Cinema (reluare)

15:00 Zoom in 10 (divertisment)

15:15 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 10)

15:45 Sampanie cu cianura (15) (2003, f. pol.) (reluare)

17:45 Memphis Beat – Lege si rock and roll (AP) Episodul 1. Cu: Jason Lee, Sam Hennings, DJ Qualls

18:50 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 15)

19:50 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 143)

20:20 La Bloc (AP) (2003, s. com., episodul 144)

20:55 M.A.S.H (AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 15)

21:25 M.A.S.H(AP) (sua, 1972, s, sezonul 6, episodul 16)

22:00 Casa asediata (15) (2010, thrill.)

23:45 Jurnalele vampirilor (15) (sua, 2009, s. avent., episodul 7)

0:45 Reincarnati (15) (sua, 2010, s. politist, episodul 7)

1:45 Cobra 11 in alerta (12) (ger., 1996, f.s. de act., episodul 7)

2:30 Miss Litoral (12) (rom., 1990, com.)

 

 

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:20 Superciclonul (AP) (sua, 2012, f-catastr.)

6:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 11) – Cartelul

7:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 3, episodul 16) – O seara cu domnul Yang

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 16) – Arca

9:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 12) – Rapirea lui Ed

10:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 9) – Chiuveta buclucasa

10:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 10) – Lectii si examene

11:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 1) – Un pungas rafinat

12:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 3, episodul 15) – Monk si alegerile

13:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 10) – Ultimul pahar

14:00 Las Vegas (AP) (sua, 2003, s, sezonul 2, episodul 13) – Casaloti si rinoceri

15:00 Curentii mortali (AP) (can.-engl.-bulg., 2013, actiune)

17:00 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 11) – Uite cine nu vorbeste

17:30 Sa bricolam in familie (sua, 1991, s. com., sezonul 1, episodul 12) – Scrisoare catre Mosul

18:00 Castle (AP) (sua, 2009, s, sezonul 3, episodul 11) – Ecranizarea

19:00 Psych (12) (sua, 2006, s. politist, sezonul 4, episodul 2) – Moartea unui bogatas

20:00 Monk (AP) (sua, 2002, s. politist, sezonul 4, episodul 1) – Domnul Monk si celalalt detectiv

21:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 6, episodul 2) – Celebritate pe internet

22:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 1) – Afaceri de familie

23:00 O familie de politisti (12) (sua, 2010, s. politist, sezonul 3, episodul 2) – Violenta domestica

0:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 23) – Ramificatii

1:00 CSI: Miami (12) (sua, 2002, s. politist, sezonul 5, episodul 24) – Nascut pentru a ucide

2:00 Curentii mortali (AP) (can.-engl.-bulg., 2013, actiune)

3:30 Scindat (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 12) – Perceptii gresite

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana(AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

6:25 Hannah Montana(AP) (sua, 2006, s. tv)

6:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

7:15 Aventurile zanelor Disney (2005, s. anim.)

7:45 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

8:10 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

8:35 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

9:00 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

9:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:55 Totul pentru dans (sua, 2010, s. com.)

10:20 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

10:45 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

11:10 Sofia Intai (sua, 2012, s. anim.)

11:35 Doctorita Plusica (sua-irl., 2011, s. anim.)

11:50 Zack si Cody, ce viata minunata (sua, 2005, s. tv)

12:15 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

12:40 Jessie (sua, 2011, s. com.)

13:05 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

13:30 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

13:55 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

14:20 Violetta(AP) (arg., 2012, s. tv)

15:15 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

15:45 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:10 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:40 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

17:05 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

17:35 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

18:00 Violetta (AP) (arg., 2012, s. tv)

18:55 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

19:20 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

19:50 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:15 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

20:45 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

21:10 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

21:40 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.) – Selena Gomez

22:05 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

22:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

23:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

MINIMAX

6:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Ferma Lenei

8:50 Prietenii mei reparatori

9:00 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

9:15 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

9:30 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

10:00 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

10:30 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

10:42 Prietenii mei reparatori

10:50 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

11:02 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

11:15 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

11:30 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

11:40 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

11:55 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:25 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

12:55 Purcelusa Peppa (engl., 2004, s. d. a.)

13:05 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

14:12 Prietenii mei reparatori

14:30 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Aventurile lui Charlotte si Henry ( aus., 2008, f. anim.)

16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

8:00 Tom si Jerry (sua, 1965, s. d. a.)

8:20 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:50 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

9:00 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

9:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

10:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

10:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

11:05 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

11:35 Cartoon Toon Toon: Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

12:25 Cartoon Toon Toon: Nevastuica (sua, 1999, s. anim.)

13:15 Laboratorul lui Dexter (sua, 1996, s. d. a.)

13:45 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

14:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

14:45 Actiune: drama totala (can., 2009, s. anim.)

15:10 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

15:40 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

16:10 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

16:40 Angelo e cel mai tare (fra.-can., 2010, s. anim.)

17:00 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

17:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

17:55 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

18:10 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

18:40 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

19:05 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

19:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

20:00 Redakai: Cucereste Kairu (can., 2011, s. anim.)

20:30 Ben 10: Provocarea suprema (engl., 2011, spect.)

21:00 Gormiti (s. anim.)

21:30 Razboiul stelelor: Razboiul clonelor (sua, 2008, s. anim.)

21:55 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

 

EUROSPORT 2

4:00 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

5:00 Fotbal: Liga Campioanelor HD(reluare)

6:00 Fotbal american: Conferinta NCAA Big HD (reluare) In Statele Unite

8:00 Sporturi cu motor: Weekendul sporturilor cu motor (reluare)

8:15 Fotbal: Mainz – Eintracht Frankfurt HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

9:45 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

11:15 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

12:45 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix)HD (reluare) Gala. La Tokyo, in Japonia

14:15 Schi acrobatic: Campionat (reluare) Superfinale. La Zurich, in Elvetia

15:00 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)                          

16:30 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

18:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga (reluare)

19:00 Fotbal: Pogon Szczecin – KGHM Zaglebie Lubin (live) Campionatul Poloniei – Ekstraklasa. Etapa a 16-a

21:00 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga

21:15 Fotbal: FC St. Pauli – Energie Cottbus (live) Bundesliga 2. Etapa a 14-a. In Germania

23:15 Sporturi de contact: Total KO (reluare)

0:15 Bowls: Open International Scotia (reluare) Etapa a treia. La Perth, in Scotia

2:00 Fotbal american: Conferinta NCAA Big HD (reluare) In Statele Unite

DOLCE SPORT 1

4:00 Fotbal Franta: Bordeaux – Nantes

6:00 Fotbal Italia: Juventus – Napoli

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Magazin UEFA Champions League

9:00 NBA Action

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 Morning Sport (live) Talk-show

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Morning Sport (live) Talk-show

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 La Dolce Liga (live) Talk-show

12:30 NBA: New York – San Antonio

15:30 Fotbal: Rezumat Franta

16:30 Sport 24 (live) Stiri

17:00 Handbal: Rezumat

17:30 Unu la 1 (live) Talk-show

18:30 Sport 24 (live) Stiri

19:00 Minutul 91 (live) Talk-show

19:30 Fotbal Liga I: Poli Timisoara – Otelul Galati (live)

21:30 Minutul 91 (live) Talk-show

22:00 Sport 24 (live) Stiri

22:30 UEFA Champions League: Juventus – Real Madrid

0:30 Handbal CHL: HCM Baia Mare – Thuringer

2:00 Fotbal Italia: Catania – Udinese

 

DIGISPORT 1

4:30 Fotbal: Juventus – Napoli Serie A

6:00 Fotbal European La Liga

6:45 Gimnastica de dimineata

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:45 Gimnastica de dimineata

10:00 Stirile Digi Sport (live)

10:15 Fotbal: Juventus – Napoli Serie A

11:00 Stirile Digi Sport (live)

11:15 Fotbal: Juventus – Napoli Serie A

12:00 Stirile Digi Sport (live)

12:15 Fotbal: Betis – Barcelona La Liga

13:00 Stirile Digi Sport (live)

13:15 Fotbal: Betis – Barcelona La Liga

14:00 Stirile Digi Sport (live)

14:15 Rezumat Champions League

15:00 Stirile Digi Sport

15:15 Rezumat Champions League

16:00 Stirile Digi Sport

16:15 Rezumat Europa League

17:00 UCL Magazin

17:30 Stirile Digi Sport (live)

18:00 Fotbal: Gaz Metan Medias – Concordia Chiajna (live) Liga 1

18:45 Stirile Digi Sport (live)

19:00 Fotbal: Gaz Metan Medias – Concordia Chiajna (live) Liga 1

19:45 Fotbal Club (live)

20:30 Fotbal: Corona Brasov – Brasov (live) Liga 1

21:15 Fotbal Club (live)

21:30 Fotbal: Corona Brasov – Brasov (live) Liga 1

22:15 Fotbal Club (live)

23:00 Fotbal European (live)

0:00 Stirile Digi Sport

0:30 Rezumat Franta

1:30 Fotbal: Gaz Metan Medias – Concordia Chiajna Liga 1

3:00 Fotbal Club

3:45 Fotbal: Corona Brasov – Brasov Liga 1

 

 

DIGISPORT 2

7:00 Tenis: ziua 7 Singles Semi-Finals Turneul Campionilor

11:45 Campionii Digi Sport

12:45 MotoGP Marele Premiu al Valenciei

16:15 GT Open | Cursa 2 Barcelona. Premiera

17:15 F3 OPEN | Cursa 2 Barcelona. Premiera

18:00 Handbal M: HCM Constanta – Dinamo (live) Liga Nationala

19:30 Handbal F.: Hypo – Gyor EHF Champions League. Premiera5. Turneul Campionilor

21:00 Asii Tenisului

22:00 Tenis: ziua 8 Singles Final (live) Turneul Campionilor

1:00 MotoGP Marele Premiu al Valenciei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-