Published On: Soare, Noi 10th, 2013

Program TV – duminica 10 noiembrie

Share This
Tags

logo-programe-tv

TVR 1

 

4:35 Viata satului (program cult.) (reluare) Partea a doua

5:25 Imnul Romaniei (mus.)

5:30 Teleshopping (promo)

6:00 TeleEnciclopedia (1965, emis. info.) (reluare)

6:55 Zestrea romanilor – Mai dulce decat toamna (doc.) Redifuzare

7:30 Universul credintei (live) Prima parte

8:20 Simbolica

8:30 Universul credintei (live) Partea a doua

9:30 Pro Patria (emis. info.)

10:00 In gradina Danei (2011, emis. culinara)

10:35 Viata satului (program cult.) Prima parte

11:50 Minutul de agricultura

12:00 Viata satului (program cult.) Partea a doua

13:00 Ultima editie (2013, emis. mag.) (live)

14:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Sport * Meteo

14:30 Parteneri de week-end (talk show) Best of

15:00 Tezaur folcloric (divertisment) Festivalul National de Folclor – Strugurele de aur -

Alba Iulia si Jidvei 2013

16:00 Duminica in familie (AP) (2013, divertisment) Prima parte. Invitati: Rona Hartner, Cornelia Tihon, Oscar Benton – White Mahala, Adrian Nour – compania de Teatru PASSE PARTOUT, Generatia Cool – jacheta care suna la 112, Nico, Eduard Novac – paralimpic, F Charm, Glance si Jessica, Pepe, dans sportiv – campionatul mondial – seniori, juniori, standard, latino, muzicoteca sentimentala – Bogdan Ionita & Soprana Rodica Anghelescu (Remember Mihaela Runceanu).

19:00 Lozul cel mare (live) Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 Si Noroc

19:45 Sport

20:00 Telejurnal (2013, emis. info.) Meteo. Omologarea tragerilor Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 si Noroc

20:45 Pretuieste viata! (2013, show intal) (live)

0:00 Garantat 100% (talk show) Invitat: Josef Koudelka. Unul dintre cei mai mari fotografi ai lumii este invitatul lui Catalin Stefanescu intr-o editie speciala Garantat 100%. Josef Koudelka, omul care a surprins imaginile crunte ale invaziei sovietice din Praga anului 1968, cel care ani de zile a fost cunoscut drept "Fotograful Anonim" rememoreaza momentele dramatice pe care le-a trait, dar si impactul pe care acestea l-au avut asupra vietii si carierei sale.

1:00 Duminica In familie (AP) (2013, divertisment) (reluare)

3:35 Oameni care au schimbat Lumea

3:45 Universul credintei (reluare) Prima parte

ANTENA 1

 

5:30 Intamplari hazlii (sua, 1990, s. com.)

6:00 Observator (emis. info.) (live)

9:00 Next Star (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Pepe, Maria Carneci, Connect-R, Lora, Vasile Muraru

11:15 Ghinionistul (AP) (sua, 1996, com.) (reluare)

13:00 Observator (emis. info.) (live)

13:15 Te cunosc de undeva! (2013, emis. con.) (reluare) Juriu: Ozana Barabancea, Andreea Balan, Andrei Aradits si Aurelian Temisan

16:00 Observator (emis. info.) (live)

16:15 SuperBingo Metropolis (2013, emis. con.)

19:00 Observator (emis. info.) (live) * Sport * Meteo

19:45 FamiliaDA (AP) (2012, emis. con.)

20:30 X Factor (2013, emis. con.) Juriu: Delia, Dan Bittman si Cheloo. Prezinta: Razvan si Dani

23:00 Top Chef (2013, emis. culinara) (reluare)

1:30 9 luni Si o crima (15) (sua, 2006, drama)

3:30 FamiliaDA (AP) (2012, emis. con.) (reluare)

 

PROTV

4:30 Dupa 20 de ani (talk show) (reluare)

5:30 I Like IT (emis. mag.) (reluare)

7:00 Stirile Pro TV * Ce se intampla, doctore?

10:00 Dupa 20 de ani (talk show)

11:00 Iubitul meu din viitor (AP) (sua, 2011, com. SF)

13:00 Stirile Pro TV

13:30 Apropo TV (divertisment)

14:45 Vocea Romaniei (2013, emis. con.) (reluare)

18:00 Romania, te iubesc! (rep.)

19:00 Stirile Pro TV * Sport * Vremea

20:30 Glont in cap (12) (sua, 2012, actiune)

22:30 Teleportati in adolescenta (15) (can.-sua, 2010, com.)

0:45 Apropo TV (divertisment) (reluare)

1:45 Glont In cap (12) (sua, 2012, actiune) (reluare)

3:30 Teleportati in adolescenta (15) (can.-sua, 2010, com.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KANAL D

5:15 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.) (reluare)

6:15 Teleshopping (promo) (reluare)

7:00 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

7:15 Neveste de piloti (AP) (isr., 2009, s. dr.)

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Printesa vampirilor (AP) (isr., 2009, dr. romantic.)

9:30 Pastila de ras – Medicament fara efecte secundare (AP) (2011, divertisment) (reluare)

10:30 Teo Show (AP) (2013, divertisment) (reluare)

12:30 Stirile Kanal D (emis. info.)

13:00 Teleshopping (promo)

13:45 WOWbiz (12) (2012, divertisment) (reluare)

15:00 Roata norocului (AP) (2012, emis. con.) (reluare)

17:15 Asta-i Romania! (AP) (2011, emis. info.) (reluare)

18:45 Stirea zilei (emis. info.)

19:00 Stirile Kanal D (AP) (emis. info.)

19:45 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) Sezon nou

20:30 Ochii din umbra (12) (2010, reality show)

22:00 Jumatatea mea Stie (AP) (2013, emis. con.) (reluare)

0:15 Inamici din dragoste (15) (sua, 1989, drama)

2:15 Stirile Kanal D (emis. info.) (reluare)

3:00 D-Paparazzi (AP) (2010, mag. life-style) (reluare)

3:45 Inamici din dragoste (15) (sua, 1989, drama) (reluare)

 

ACASA TV

4:15 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

5:15 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s) (reluare)

6:00 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.) (reluare)

6:45 Furtuna din adancuri (AP) (mex., 2013, s. rom.) (reluare)

7:45 PoveStiri adevarate (AP) (2006) (reluare)

8:45 Teleshopping (promo)

9:15 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.) (reluare)

10:15 Teleshopping (promo)

10:45 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.) (reluare)

11:45 Teleshopping (promo)

12:00 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

13:00 Dincolo de povestiri (AP) (2013, emis. mag.) (reluare)

13:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

14:30 Triumful dragostei (AP) (mex., 2010, s)

15:30 Cantec de iarna (AP) (sud cor., 2002, s. rom.)

16:30 Doctorul casei (2013, emis. info.)

17:30 Diamantul noptii (AP) (sua-mex., 2013, s. dr.)

18:30 Maricruz (AP) (mex., 2013, dr. romantic.)

19:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama)

21:30 Bingo Romania (12) (2013, emis. con.)

22:30 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.)

0:00 Doctorul casei (2013, emis. info.) (reluare)

1:00 Bingo Romania (12) (2013, emis. con.) (reluare)

2:00 Iti ordon sa ma iubesti! (AP) (mex., 2012, s. com.) (reluare)

3:30 Iubiri vinovate (AP) (mex., 2012, drama) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIMA TV

4:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 10) Redifuzare

4:30 Plan de joc (AP) (sua, 2007, com.) (reluare)

6:00 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 41) (reluare)

7:00 Euromaxx (mag. life-style, episodul 19) Program Deutsche Welle

7:30 Teleshopping (promo)

8:00 Nimeni nu-i perfect (AP) (rom., s. com.) Sezonul 2 Redifuzare

9:00 Flavours, 3 bucatari (divertisment) Redifuzare

9:30 Casa, constructie si design (divertisment)

10:00 Teleshopping (promo)

10:30 Cu lumea-n cap (2009, divertisment)

11:00 Levintza prezinta (divertisment, sezonul 27, episodul 8)

11:30 Teleshopping (promo)

12:00 Cunoaste, Viseaza, Iubeste! (2011, mag. life-style, sezonul 3, episodul 42)

13:00 Copiii spun lucruri trasnite (AP) (emis. de div., episodul 8) (reluare)

14:00 Killer Karaoke (2013, emis. con., episodul 9) (reluare)

15:30 Cronica carcotasilor (AP) (divertisment, sezonul 28, episodul 8) (reluare)

18:00 Focus 18 (emis. info.)

19:00 Focus Sport

19:30 Cireasa de pe tort (AP) (2008, reality show, sezonul 11, episodul 32) Nelu Vlad si melodiile formatiei Azur

20:30 Schimb de mame (AP) (reality show, sezonul 18, episodul 8)

22:00 Primavara bobocilor (AP) (rom., 1985, com.)

0:00 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 1) Redifuzare

0:30 Totul despre sex (12) (sua, 1998, s. com., sezonul 4, episodul 2) Redifuzare

1:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 11) Redifuzare

1:30 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 12) Redifuzare

2:00 Dragul de Raymond (AP) (sua, 1996, s. com., sezonul 5, episodul 13) Redifuzare

2:30 Focus (emis. info.) (reluare)

3:30 Paris Express (AP) (fra., 2010, actiune)

 

 

NATIONAL TV

4:00 Pitici de vara (reluare)

5:00 Taxi Driver (divertisment) (reluare) … cu trupa Varza

6:00 Sare si Piper (divertisment) (reluare)

7:30 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 96) (reluare)

8:30 Specialisti in sanatate (2013, emis. info.) (reluare)

9:00 Viata fermierului

10:00 Campionatul de joaca (2013, emis. de div.)

11:00 Traditii de la bunica (reluare)

12:30 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

12:45 Teleshopping (promo)

13:00 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment)

16:45 Iubire interzisa (AP) (reality show) (reluare)

18:30 Stiri National TV

19:15 Mica mireasa (AP) (ind., 2008, s. tv, episodul 97)

20:15 Ultima victima (AP) (ind., 2000, dr. romantic.)

23:15 Sa v-amintiti Duminica… (divertisment) (reluare)

3:15 Pastila Voua (2003, divertisment) (reluare)

3:30 Pitici de vara (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EUFORIA TV

4:30 Petreceri la gratar (emis. culinara)

8:00 Tortul miresei – Opere alese (2011, emis. culinara)

9:00 Hot in Cleveland (AP) (sua, 2010, s. com.)

10:00 Paradisul mireselor (sua, 2011, s. reality show)

11:00 Carmelo si LaLa: Viata de vedeta (sua, 2011, s. reality show)

12:00 ExTerminatoarele (AP) (sua-engl., 2009, com.) (reluare)

14:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.)

15:30 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.)

17:00 Secretul din Pine Cove (AP) (can.-sua, 2008, drama) – Melissa Joan Hart

19:00 Cum sa fii sexy (AP) (s.de divert.)

20:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show)

22:00 Prodanca si Reghe IV: Afaceri de familie (2013, reality show) (reluare)

0:00 Ucigasii din umbra (12) (sua, 1993, thrill.)

2:00 Ura de fiica (AP) (cor., 2012, s. rom.) (reluare)

3:15 Printesa procuror (AP) (sud cor., 2010, s. rom.) (reluare)

 

DIVA UNIVERSAL

4:00 Cinci baieti dupa o fata (AP) (sua, 2001, com. rom.)

6:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 7)

7:00 Haven (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 1, episodul 8)

8:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 14)

9:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 15)

10:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 16)

11:00 Neveste disperate (AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 17)

12:00 Neveste disperate(AP) (sua, 2004, s. com., sezonul 5, episodul 18)

13:00 Hercule Poirot: Moarte pe Nil (12) (engl., 2004, f. pol.)

15:00 Hercule Poirot: Misterul trenului albastru (12) (engl., 2005, f. pol.)

17:00 Dragoste de campioana (AP) (sua, 2012, com. rom.)

19:00 Ofiteri Incepatori (AP) (can., 2010, s. tv, sezonul 4, episodul 8)

20:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 12)

21:00 Sotii de militari (AP) (sua, 2007, s. dr., sezonul 7, episodul 13)

22:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 17)

23:00 In mintea criminalului (12) (sua, 2008, s. politist, sezonul 2, episodul 18)

0:00 Formula iubirii (AP) (sua, 2011, com., episodul 90)

2:00 Surori si rivale (AP) (sua, 2011, thrill.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HBO

4:00 Untul (12) (sua, 2011, com.)

5:30 Filme si vedete (hol., 2008, emis. mag.)

6:00 Liga dreptatii: Apocalipsa (sua, 2012, f. anim.)

7:20 Ethel (12) (sua, 2012, f. doc.)

9:00 Ultimul luptator stelar (12) (sua, 1984, f. fantast.act.)

10:40 Razbunatorii (12) (sua, 2012, f. fantast.act.)

13:05 Epoca de gheata 4: Continente in deriva – Subtitrat (sua, 2012, f. anim.)

14:35 Un Halloween de pomina (12) (sua, 2012, com.)

16:00 Vrem scoala inapoi! (12) (sua, 2012, drama)

18:00 Jocul se schimba (12) (sua, 2012, drama)

20:00 Grozavul si puternicul Oz (12) (sua, 2013, f. fantast. avent.)

22:10 Orasul magic (18) (sua, 2012, s, sezonul 2, episodul 5)

23:05 Banshee (18) (sua, 2013, s. politist, episodul 7) – Ostaticii

23:50 Luptand cu focul (18) (sua, 2012, actiune) – Josh Duhamel

1:25 Margaret (15) (sua, 2011, drama)

3:50 Vioara rosie (15) (can.-it.-engl., 1998, dr. romantic.)

 

 

 

 

AXN

7:10 Ingerul pazitor (AP) (sua, 2001, s. tv, sezonul 1, episodul 4)

8:05 Stapanul fiarelor (AP) (sua-can., 1999, s. tv, sezonul 2, episodul 20)

9:00 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

9:55 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

10:50 Justitie militara (AP) (ger.-sua, 1995, s. politist, sezonul 3, episodul 10)

11:50 Justitie militara (AP) (ger.-sua, 1995, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

12:50 Barbatii in negru (AP) (sua, 1997, act. com.) – Will Smith

14:45 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 11)

15:40 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 5, episodul 12)

16:35 Un varcolac adolescent (15) (sua, 2011, s. horror, sezonul 1, episodul 10)

17:25 Un varcolac adolescent (15) (sua, 2011, s. horror, sezonul 1, episodul 11)

18:15 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 5)

19:10 Merlin (engl., 2008, s, sezonul 3, episodul 6)

20:05 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 20)

21:00 Baieti rai 2 (AP) (sua, 2003, actiune)

23:50 Inspectorul Wallander (AP) (engl.-sue.-sua, 2008, s. politist, sezonul 3, episodul 1)

1:35 NCIS: Ancheta militara (12) (sua, 2003, s. politist, sezonul 6, episodul 20)

2:25 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 11)

3:10 NCIS: Los Angeles (12) (sua, 2009, s. politist, sezonul 3, episodul 12)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROCINEMA

4:15 Lumea Pro Cinema

4:45 Cine A. M.

7:30 La Maruta (divertisment) (reluare)

9:00 Acasa in bucatarie (emis. culinara)

10:00 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 8) (reluare)

10:30 O noapte furtunoasa(AP) (rom., 1943, com., a-n)

12:15 Teleshopping (promo)

12:30 Lumea Pro Cinema

13:00 Zoom in 10 (divertisment)

13:15 Baltagul (AP) (rom.-it., 1969, drama) (reluare)

15:30 Hank (AP) (sua, 2009, s. com., episodul 9)

16:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 13) (reluare)

17:00 Frumoasa adormita (sua-isr., 1987, f. fantast.)

19:00 Ruleta destinului (AP) (sua, 2001, s, sezonul 7, episodul 14)

20:00 Piata Universitatii – Romania (AP) (rom., 1991, f. doc., col., a-n)

21:30 Sampanie cu cianura (15) (sua, 1983, f. pol.)

23:30 Londra, mon amour (15) (fra., 2008, com.)

1:30 Sampanie cu cianura (15) (sua, 1983, f. pol.) (reluare)

3:30 Londra, mon amour (15) (fra., 2008, com.) (reluare)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UNIVERSAL CHANNEL

4:00 Identitate furata (AP) (sua, 1996, com.)

6:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 11) – Intoarcerea, partea a doua

7:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 12) – Ecouri

8:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 13) – Iresponsabil

9:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 14) – Taoismul lui Rodney

10:00 Stargate: Atlantis (AP) (can.-sua, 2004, s. tv, sezonul 3, episodul 15) – Jocul

10:55 Semintele distrugerii (AP) (can., 2011, SF de act.)

12:45 Superciclonul (AP) (sua, 2012, f-catastr.)

14:35 Globul ucigas (12) (can., 2011, S.F.)

16:25 Coborare mortala (AP) (sua, 2013, S.F.)

18:10 Furtuna de 800 km/h (sua, 2013, f-catastr.)

20:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 7) – Nasul

21:00 Arcasul (sua, 2012, s, sezonul 1, episodul 8) – Vendetta

22:00 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 1) – De la New York la Los Angeles

22:35 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 2) – Calea pumnului

23:10 Starsky si Hutch (AP) (sua, 2004, act. com.)

1:20 Identitate furata (AP) (sua, 1996, com.)

3:20 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 1) – De la New York la Los Angeles

3:50 Californication (15) (sua, 2007, s, sezonul 5, episodul 2) – Calea pumnului

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DISNEY CHANNEL

4:15 Sonny si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

5:00 Viata in acvariu (sua, 2010, s. anim.)

5:20 Hannah Montana (AP) (sua, 2006, s. tv)

6:00 Moto animalutele din jungla (engl., 2009, s. anim.)

6:15 Stupul (engl., 2010, s. anim.)

6:25 Manny Iscusitul (sua, 2006, s. anim.)

6:40 Clubul lui Mickey Mouse (sua, 2006, s. anim.)

7:10 Jake si piratii din Tara de Nicaieri (sua, 2011, s. anim.)

7:25 Atacul artei (por., 2011, f. anim.)

7:50 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

8:05 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

8:30 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

9:00 Austin & Ally (sua, 2011, s. com.)

9:30 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

10:00 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

10:30 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

11:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

11:30 Mickey Shorts

11:40 Al treisprezecelea an (AP) (sua, 1999, com.)

13:20 Phineas si Ferb (sua, 2007, s. anim.)

13:50 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

14:15 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

14:45 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

15:15 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

15:45 Jessie (sua, 2011, s. com.)

16:15 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

16:45 Mickey Shorts

17:00 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

17:30 Bafta, Charlie! (sua, 2010, s. tv)

18:00 Casper o intalneste pe Wendy (AP) (sua, 1998, com.)

19:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

20:00 Batausii Wasabi (sua, 2011, s. com.)

20:30 Bobocii isteti (sua, 2011, s. com.)

21:00 Catelul Blogger (sua, 2012, s. com.)

21:30 Wolf Blood (engl., 2012, f. fantast.)

22:00 Ciudatenii (sua, 2012, s. anim.)

22:30 Senzationalul Om Paianjen (sua, 2011, s. anim.)

23:00 Sunt in formatie (AP) (sua, 2009, s. com.)

23:30 Perechea de regi (sua, 2010, s. com.)

0:00 Magicienii din Waverly Place (sua, 2007, s. com.)

0:50 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

1:40 Sonny Si Steluta ei Norocoasa (sua, 2009, s. com.)

2:25 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

3:10 O viata minunata pe punte (AP) (sua, 2008, s. com.)

3:30 Clubul Monster Buster (fra.-can., 2008, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MINIMAX

6:00 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

6:30 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

7:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

7:12 Prietenii mei reparatori

7:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

7:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

7:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

8:00 Barbie in Cele 12 Printese Balerine (d. a.)

9:22 Prietenii mei reparatori

9:30 Ferma Lene

10:00 Micul meu ponei: Prietenia este magica (sua, 1992, s. d. a.)

10:30 Eu si Mia (hol.-ger.-it., 2011, s. anim.)

11:00 Capsunica (sua, 2007, progr. copii)

11:50 Prietenii mei reparatori

12:00 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

12:30 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

13:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

13:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

14:00 Timmy (engl., 2009, s. anim.)

14:12 Prietenii mei reparatori

14:20 Supertrupa cu girofar (s. d. a.)

14:32 Chuggington (engl., 2008, s. anim.)

14:45 Sa ghicim cu Jess! (engl.-can., 2009, s. anim.)

15:00 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

15:10 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

15:25 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

15:55 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

16:25 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

16:55 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

17:25 Oaza lui Oscar (fra., 2011, s. anim.)

17:35 Patrula Verde (fra., 2010, s. anim.)

17:50 Marele caine rosu Clifford (sua, 2000, s. d. a.)

18:20 T-Rex Express (sua, 2009, s. anim.)

18:50 Purcelusa Peppa (s. d. a.)

19:00 Cu fratii Kratt in salbaticie (sua, 2011, s. anim.)

19:30 Bibi Blocksberg (ger., 1999, s. anim.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CARTOON NETWORK

4:05 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

4:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

5:00 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

5:25 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

5:50 Ben 10 (sua, 2005, s. anim.)

6:15 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

6:40 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

7:01 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

7:15 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

7:30 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

7:50 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

8:15 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

8:35 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

9:05 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

9:35 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

10:05 Scooby-Doo si Scoala de vampiri (sua, 1988, d. a.)

11:50 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

12:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:15 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

12:30 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:00 Un show obisnuit (sua, 2010, s. anim.)

13:15 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

13:35 Invincibilii (sua, 2012, s. com.)

14:05 Gormiti (s. anim.)

14:35 Lanterna Verde (sua, 2011, s. anim.)

15:00 Tinerii justitiari (sua, 2010, s. anim.)

15:25 Vaca si Puiul (sua, 1997, s. anim.)

15:45 Johnny Test (sua, 2005, s. anim.)

16:05 Scooby-Doo si echipa misterelor (sua, 2010, s. anim.)

16:35 Calaretii dragonilor (sua, 2012, s. anim.)

17:00 Uimitoarea lume a lui Gumball (engl.-ger.-irl., 2011, s. anim.)

17:30 Ben 10: Omnivers (sua, 2012, s. anim.)

17:55 Looney Tunes Show (sua, 2010, s. anim.)

18:25 Sa-nceapa aventura (sua, 2010, s. anim.)

18:50 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

19:10 Ed, Edd Si Eddy – Poveste pentru marele ecran (can., 2008, f. anim. com)

20:55 Redakai: CucereSte Kairu (can., 2011, s. anim.)

21:20 Transformers Prime (sua, 2010, s. anim.)

21:45 Curaj, catelul cel fricos (sua, 1999, s. anim.)

22:00 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

22:25 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

22:50 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

23:15 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

23:40 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

0:05 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

0:30 Garfield Show (fra., 2008, s. anim.)

0:55 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

1:20 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

1:45 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

2:10 Hero 108 (sua-chi.-engl., 2010, s. anim.)

2:35 Chop Socky Chooks (can.-sua, 2007, s. anim.)

3:00 Eliot Kid (fra.-engl., 2008, s. anim.)

3:15 Gemenii Cramp (sua, 2001, s. d. a.)

3:40 Robotboy (fra., 2005, s. anim.)

EUROSPORT 2

 

4:00 Sporturi de contact: Superkombat (reluare) Faza eliminatorie GP5

6:00 Fotbal: Liga Campioanelor D (reluare)

7:30 Fotbal: Cupa Mondiala U17 (reluare) Finala. In Emiratele Arabe Unite

9:00 Raliuri: Campionatul European de raliuri HD (reluare) Retrospectiva. In Elvetia

9:30 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

11:00 Fotbal: Cupa Mondiala U17 (reluare) Finala. In Emiratele Arabe Unite

12:30 Fotbal american: Conferinta NCAA Big HD (reluare) In Statele Unite

14:30 Fotbal: Bochum – FC Koln (live) Bundesliga 2. Etapa a 14-a. In Germania

16:30 Fotbal: Mainz – Eintracht Frankfurt HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

18:30 Fotbal: Freiburg – VFB Stuttgart HD (live) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

20:30 Fotbal: Campionatul Germaniei – Bundesliga

21:30 Sporturi de contact: Superkombat (reluare) Faza eliminatorie GP5

23:30 Fotbal: Liga Campioanelor HD (reluare)

1:00 Fotbal: Mainz – Eintracht Frankfurt HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

2:30 Fotbal: Freiburg – VFB Stuttgart HD (reluare) Campionatul Germaniei – Bundesliga. Etapa a 12-a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOLCESPORT 1

 

4:00 Fotbal Franta: Monaco – Evian

6:00 Fotbal Italia: Inter – Livorno

8:00 Teleshopping (promo)

8:30 Rezumat UEFA Champions League

9:30 Sport 24 (live) Stiri

10:00 NBA Inside Stuff

10:30 Sport 24 (live) Stiri

11:00 Magazin UEFA Champions League:

11:30 Sport 24 (live) Stiri

12:00 Fotbal Franta: Toulouse – Ajaccio

14:00 Sport Center (live) Talk-show

14:30 Sport 24 (live) Stiri

15:00 Fotbal Franta: Bordeaux – Nantes (live)

17:00 Sport 24 (live) Stiri

17:30 Sport Center (live) Talk-show

18:00 Handbal CHL: HCM Baia Mare – Thuringer (live)

19:30 Sport Center (live) Talk-show

20:45 Sport 24 (live) Stiri

21:15 Sport Center (live) Talk-show

21:45 Fotbal Italia: Juventus – Napoli (live)

23:45 Sport Center (live) Talk-show

0:15 Sport 24 Stiri

0:45 NBA: New York – San Antonio

 

 

 

 

 

 

 

DIGISPORT 1

 

7:00 Digi Sport Expres

7:45 Gimnastica de dimineata

8:00 Digi Sport Expres

8:45 Gimnastica de dimineata

9:00 Digi Sport Expres

9:40 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

11:00 Grila de Start (live)

12:00 MotoGP (live) Marele Premiu al Valenciei

16:00 Fotbal: Roma – Sassuolo (live) Serie A

18:00 Handbal feminin: HCM Baia Mare – Thuringer (live) EHF Champions League

19:30 Fotbal: Viitorul Constanta – Pandurii Targu Jiu (live) Liga 1

21:15 Fotbal European (live)

21:45 Fotbal: Juventus – Napoli (live) Serie A

22:30 Fotbal European (live)

22:45 Fotbal: Juventus – Napoli (live) Serie A

23:30 Fotbal European

0:15 Stirile Digi Sport

0:30 Fotbal: Cruzeiro – Gremio Brazilia, Premiera

2:15 Stirile Digi Sport

2:45 Fotbal: Viitorul Constanta – Pandurii Targu Jiu Liga 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIGISPORT 2

 

5:15 Fotbal: PSG – Nice Ligue 1

7:00 Tenis: ziua 6 Turneul Campionilor

11:00 Campionii Digi Sport

12:00 Handbal F.: A.C. PAOK – U Jolidon Cluj (live) EHF Cup

13:30 Fotbal: Genoa – Verona (live) Serie A

15:30 Stirile Digi Sport

16:00 Tenis: ziua 7 Singles Semi-Finals (live) Turneul Campionilor

18:30 Stirile Digi Sport

19:00 Baschet M.: CS Energia Rovinari – BCM U PiteSti (live) Liga Nationala

20:45 Box: Mikey Garcia – Roman Martinez, Texas, USA

21:45 Stirile Digi Sport

22:00 Fotbal: Betis – Barcelona (live) La Liga

0:00 Hochei: Polonia – Romania EIHC Budapesta. Premiera

2:00 Tenis: ziua 7 Singles Semi-Finals Turneul Campionilor

 

Comentarii

comentariu

banner-INF

About the Author

-