Published On: joi, Aug 4th, 2011

Programul complet al turului CF Braila

Share This
Tags

Etapa I

FC Botosani – CF Braila

Astra Giurgiu – Victoria Branesti

CS Otopeni – Sageata Navodari

Viitorul Constanta – Dunarea Galati

FCM Bacau – Farul

CSMS Iasi – Dinamo II

Callatis – Delta Tulcea

FC Snagov – Gloria Buzau

Etapa a II-a

Victoria Branesti – FC Botosani

Sageata Navodari – Astra Giurgiu

Dunarea Galati – CS Otopeni

Farul – Viitorul Constanta

Dinamo II – FCM Bacau

Delta Tulcea – CSMS Iasi

Gloria Buzau – Callatis

CF Braila – FC Snagov

Etapa a III-a

Victoria Branesti – CF Braila

FC Botosani – Sageata Navodari

Astra Giurgiu – Dunarea Galati

CS Otopeni – Farul

Viitorul Constanta – Dinamo II

FCM Bacau – Delta Tulcea

CSMS Iasi – Gloria Buzau

Callatis – FC Snagov

Etapa a IV-a

Sageata Navodari – Victoria Branesti

Dunarea Galati – FC Botosani

Farul – Astra Giurgiu

Dinamo II – CS Otopeni

Delta Tulcea – Viitorul Constanta

Gloria Buzau – FCM Bacau

FC Snagov – CSMS Iasi

CF Braila – Callatis

Etapa a V-a

Sageata Navodari – CF Braila

Victoria Branesti – Dunarea Galati

FC Botosani – Farul

Astra Giurgiu – Dinamo II

CS Otopeni – Delta Tulcea

Viitorul Constanta – Gloria Buzau

FCM Bacau – FC Snagov

CSMS Iasi – Callatis

Etapa a VI-a

Dunarea Galati – Sageata Navodari

Farul – Victoria Branesti

Dinamo II – FC Botosani

Delta Tulcea – Astra Giurgiu

Gloria Buzau – CS Otopeni

FC Snagov – Viitorul Constanta

Callatis – FCM Bacau

CF Braila – CSMS Iasi

Etapa a VII-a

Dunarea Galati – CF Braila

Sageata Navodari – Farul

Victoria Branesti – Dinamo II

FC Botosani – Delta Tulcea

Astra Giurgiu – Gloria Buzau

CS Otopeni – FC Snagov

Viitorul Constanta – Callatis

FCM Bacau – CSMS Iasi

Etapa a VIII-a

Farul – Dunarea Galati

Dinamo II – Sageata Navodari

Delta Tulcea – Victoria Branesti

Gloria Buzau – FC Botosani

FC Snagov – Astra Giurgiu

Callatis – CS Otopeni

CSMS Iasi – Viitorul Constanta

CF Braila – FCM Bacau

Etapa a IX-a

CF Braila – Farul

Dunarea Galati – Dinamo II

Sageata Navodari – Delta Tulcea

Victoria Branesti – Gloria Buzau

FC Botosani – FC Snagov

Astra Giurgiu – Callatis

CS Otopeni – CSMS Iasi

Viitorul Constanta – FCM Bacau

Etapa a X-a

Dinamo II – Farul

Delta Tulcea – Dunarea Galati

Gloria Buzau – Sageata Navodari

FC Snagov – Victoria Branesti

Callatis – FC Botosani

CSMS Iasi – Astra Giurgiu

FCM Bacau – CS Otopeni

Viitorul Constanta – CF Braila

Etapa a XI-a

CF Braila – Dinamo II

Farul – Delta Tulcea

Dunarea Galati – Gloria Buzau

Sageata Navodari – FC Snagov

Victoria Branesti – Callatis

FC Botosani – CSMS Iasi

Astra Giurgiu – FCM Bacau

CS Otopeni – Viitorul Constanta

Etapa a XII-a

Delta Tulcea – Dinamo II

Gloria Buzau – Farul

FC Snagov – Dunarea Galati

Callatis – Sageata Navodari

CSMS Iasi – Victoria Branesti

FCM Bacau – FC Botosani

Viitorul Constanta – Astra Giurgiu

CS Otopeni – CF Braila

Etapa a XIII-a

CF Braila – Delta Tulcea

Dinamo II – Gloria Buzau

Farul – FC Snagov

Dunarea Galati – Callatis

Sageata Navodari – CSMS Iasi

Victoria Branesti – FCM Bacau

FC Botosani – Viitorul Constanta

Astra Giurgiu – CS Otopeni

Etapa a XIV-a

Gloria Buzau – Delta Tulcea

FC Snagov – Dinamo II

Callatis – Farul

CSMS Iasi – Dunarea Galati

FCM Bacau – Sageata Navodari

Viitorul Constanta – Victoria Branesti

CS Otopeni – FC Botosani

Astra Giurgiu – CF Braila

Etapa a XV-a

CF Braila – Gloria Buzau

Delta Tulcea – FC Snagov

Dinamo II – Callatis

Farul – CSMS Iasi

Dunarea Galati – FCM Bacau

Sageata Navodari – Viitorul Constanta

Victoria Branesti – CS Otopeni

FC Botosani – Astra Giurgiu

Comentarii

comentariu

About the Author

-