Published On: sâm, Dec 4th, 2010

Campionatul judetean de Karate Modern si-a desemnat castigatorii

Share This
Tags

Direcţia Judeteana pentru Sport si Tineret Braila a organizat la Scoala “Fanus Neagu”, Campionatul Judetean de Karate Modern pentru seniori, juniori si copii, la probele de kata si kumite. Iata mai jos lista cu cei care au castigat diplome, materiale sportive si premii oferite de organizatori.

REZULTATE TEHNICE

CAMPIONATUL JUDETEAN KARATE MODERN

KATA

KATA BAIETI (2000-2001):

§        LOCUL I – SANDU ANDREI – CS MUSASHI

§        LOCUL II – COMAN ANDREI  – CS BUKYO

§        LOCUL III – MOCANU STEFAN – CS BUKYO

§        MENTIUNE – CONSTANTIN DRAGOS – CS MUSASHI

KATA BAIETI (1997,1998,1999):

§        LOCUL I – MUSAT IOAN – CS IPPON CLUB

§        LOCUL II – SEGAVALOV MARIUS – CS IPPON CLUB

§        LOCUL III – BOTEA BOGDAN – CS BUKYO

§        MENTIUNE – LINTARU IONUT – CS IPPON CLUB

KATA BAIETI SENIORI:

§        LOCUL I – PLOPEANU GEORGIAN – CS IPPON CLUB

§        LOCUL II – DRAGU STEFAN – CS IPPON CLUB

§        LOCUL III – JIANU CRISTIAN – CS IPPON CLUB

§        MENTIUNE – PIRLEA CRISTIAN  – CS BUKYO

KATA FETE (- 13 ANI) :

§        LOCUL I – TANASE MADALINA – CS IPPON CLUB

§        LOCUL II – TUTULAN BRIANA – CS MUSASHI

§        LOCUL III – CHIRITA IOANA – CS BUKYO

§        MENTIUNE – LAZARESCU SINZIANA – CS IPPON CLUB

KATA FETE (+ ANI):

§        LOCUL I – LUNGU ADELINA – CS BUKYO

§        LOCUL II – PARLOG MARIA – CS BUKYO

§        LOCUL III – DIACONU ANDRA – CS BUKYO

§        MENTIUNE – COMAN MARA – CS BUKYO

KUMITE

KUMITE BAIETI (2000-2001):

§        LOCUL I – NUTEANU ANDREI – CS BUKYO

§        LOCUL II – BALAN ALEXANDRU – CS BUKYO

§        LOCUL III – DEDIU GABRIEL – CS BUKYO

KUMITE BAIETI (1997,1998,1999):

§        LOCUL I – BOTEA BOGDAN – CS BUKYO

§        LOCUL II – LINTARU IONUT – CS IPPON CLUB

§        LOCUL III – SEGAVALOV MARIUS – CS IPPON CLUB

KUMITE BAIETI  SENIORI:

§        LOCUL I – PLOPEANU GEORGIAN – CS IPPON CLUB

§        LOCUL II – CHIRICA FLORIN – CS BUKYO

§        LOCUL III – DRAGU STEFAN – CS IPPON CLUB

KUMITE FETE (-13 ANI):

§        LOCUL I – LEMNARU MADALINA – CS MUSASHI

§        LOCUL II – TANASE MADALINA – CS IPPON CLUB

§        LOCUL III – CHIRITA IOANA – CS BUKYO

§        MENTIUNE – TUTULAN BRIANA – CS MUSASHI

KUMITE FETE (+13 ANI):

§        LOCUL I – LUNGU ADELINA – CS BUKYO

§        LOCUL II – MURARIU ADELA – CS IPPON CLUB

§        LOCUL III – PARLOG MARIA – CS BUKYO

Comentarii

comentariu

About the Author

-